Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Gość kicia 76
U mnie leje deszcz. Jak nie leje to sypie i w kółko. Paskudztwo. Sabcial,po @ jest owu i nastepna @ kiedyś nie przyjdzie. Zobaczysz. A teraz będziesz się mogła lepiej przygotować, pójść do dentysty itp. Ja nie doleczyłam zębów i mam problem.Teraz będę cierpieć. Jak pójde do dentysty w Niemczech to mnie w Polsce usłyszycie :).A i poprzytulasz się z mężem...Wiosna powoli idzie ale idzie. Kupiłam sobie jajka w paski i żółte kwiati żeby w domu nie było tak ponuro. Ide dziś do pracy i umieram ze strachu.Będe pracować na trzy zmiany :(, od czegoś musze zacząć bo do biura nikt mnie narazie nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Trzymaj się, nie będzie tak źle - dasz rade:) Nie musze akurat chodzic do dentysty bo mam regularne wizyty kontrolne co pół roku akurat o to dbam bardzo, ale w ciąży jak jesteś to znieczulenie nie jest wskazane? U nas w sklepach już też tyle świątecznych drobiazgów, ze też mam ochotę cos kupić? Masz racje kiedyś sie mi uda na pewno mocno w to wierze, ale i tak będzie mi smutno jak dostanę@ - przeżyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 76
Ja do dentysty chodze non stop.Ciągle zmieniam i wymieniam. Mam problem z 8 które nie chcą wyrosnąć pewnie i tak je wyrwe. Ale na starość korega tabs i jak ta lala ;). Mąż się smieje ze sobie dyktafon kupi i będzie mnie nagrywał. Bo ciagle mówie coś innego. Dawniej płakałam jak mi się @ spóźniła, Teraz że @ dostawałam jak w zegarku.Nie mogłam pracować to wyłam że ja chce do Polski, w Posce wyłam że chce do niego. Nie miałam pracy to ze chce do pracy a teraz się boje. On ze mną osiwieje :) Taki typ maniakalno depresyjny jestem :), on mówi że to dlatego że mnie nie bije a powinien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 76
A jak tak patrze po znajomych to dochodze do wniosku że ciąża przychodzi w najmniej oczekiwanej chwili.I w sumie w tedy kiedy w zasadzie nie do końca jest to nam na ręke. Taki Boski przewrotny plan :) Troche działają te bociany jak poczta, piorytet potrafi iść dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
jesteś jak wiekszość kobiet i nic w Tobie dziwnego, ja jestem podobnym typem potrafie płakac na zawołanie, mieć zmienne nastroje, powinno mi byc dobrze a jest - źle i odwrotnie - takie już mamy nizrozumiałe organizmy? Potrafie z igły zrobic widły mój mąż też ze mną nie ma lekko ale wytrzymał już 10 lat od ślubu a wcześniej znaliśmy się 3 lata i mimo wszystko nadal kochamy się a mam w pracy koleżanki które się rozwiodły po 5 latach po 8 latach małżeństwa gdy się o tym dowiedziałam przeżyłam szok, najbardziej cierpią ich dzieci.Z drugiej strony jednak dlaczego miały się męczyć? Jak wytrzymać w małżeństwie trzeba być znakomitym dyplomatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta:) własnie wóciłam i od razu przylazłam na topik :) Najpierw składam serdeczne cieplichne gratulacje przyszłym mamom :) Kicia, jagula stasznie się cieszę że wam sie udało!!!!!!!!!Łaaaał bedziecie mamusiami, macie w burzusiach fasolki!!!!!! GRATULUJĘ I CIESZĘ SIE RAZEAM Z WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przesyłam całuski 👄 Kolejny punkt programu: dziekuję Ci Angelo za każdego smska, dzieki temu czuję się prawie jak bym tu była, jest mi strasznie miło zobaczyć w nawiasiku :) Dla Ciebie ode mnie 👄 🌼 :) Dziekuję Ci. Dalej mam piekna owulacje, kreska nie ta testowa jest silniejsza od testowej. Więc trzymajcie kciuki dziewczęta bo może tym razem...... Wyłapałam lekcje do prowadzenia za z tydzień wraz z projekcją mulimedialną, ale mam prośbę czy ktos mi może powiedzieć, jka mam ogarnąc sztukę renesansu z nawiązaniem do antyku i porównaniem ze średnioweczem, puszczeniem im płyty z muzyką, omówieniem statusu artysty.......w 45 minut?!Jestem załamana. Ja się za bardzo nie interesuję na dodatek tym więc wiedze mam mierną na ten temat. masakra , po prostu masakra.Cały weekend będę nad tym śleczała. Do dupy z takim czymś. Do tego jescze oczywiście musze zrobic sobie dziecko. EEE a co tam ja nie dam rady? ;) Oczywiście będe zagladała jak najczęsciej. Sorki, że się tak rozpisałam. Pozdrówka i zycze miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Witaj Misiaczkowa, nie ma Cię tydzień a tu dwie zaciążone - zdziwko nie:):):):):) Teraz na mnie kolej ale jak pisałam - nie wierze, ze się udało ale nadzieję trzeba mieć:) Dasz rade - pewnei, że dasz? Jesteś przecież KOBIETĄ!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial ale mnie na duchu podniosłąs\\s :) Dzieki :) Przejde nieco przyspieszony kurs sztuki renesansowej, już sciagam jakieś piguły, bo nie mam czasu na zagłebianie się w szczególy. No jak by nie było jestem kobietą :) EEe to ja może nie będe tu przyłazić, bo jak mnie nie ma to zachodzą w ciążę ;) Pozdrówka :) Czekam na fluidki ciążowe :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
no coś Ty kto nam tyle optymizmu wyśle jak nie Ty:) musisz tu być bo się nie zaciążysz a tak masz duże szanse - hihi mam nadzieję, że za kilka miesięcy zmienimy nazwę TOPIKU bo wszystkie bedziemy zafasolkowane - oj ale mama nadzieję! trzymaj się i dasz rade uwierz w siebie bo ja wierze? buziaki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagula-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trzymaj się dzielnie-pisz o odczuciach, i bądź zdrowa i uśmiechnięta razem z Twoim dzidziusiem!!!!!!! misiaczkowa-witaj-widzisz jak na założonym przez Ciebie topiku kwitnie szczęście?SUPER!!! :) kicia-ja te tak mam-ryczę w najmniej oczekiwanym momencie,stresuję się niepotrzebnymi sprawami itd,mój mąż czasami na mnie dziwnie patrzy,ale chyba tak generalnie to mu ze mną dobrze-więc szafa gra:) no a jesli o mnie chodzi-w dalszym ciągu brak @....doszłam do wniosku że moja @ to sadystka-wysyła sygnały że już idzie,ale ciągle jej nie ma -a norlamnie miałabym już spokój-byłby sobie 4 dzień cyklu-spokojne czekanie na koniec @ i nowe przytulańska,a tak czekam...i czekam....i już mnie to irytuje...nie mam nadziei,z każdym dniem słabnie to moje przesadzone nastawienie,ale jednak....same wiecie jak to jest. Ale-CHRZANIć TO-CO MA BYć TO BęDZIE-przecież nie można się non stop zadręczac-siebie i wszystkich naokoło....... pozdrawiam serdecznie w ten kolejny zimowy,ponury i wodnisty dzień,życzę dużo słonka i dużo dzieciaczków:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :( Smutno mi.... Opycham się własnie gniazdkiem. Reniol, moze nic straconego. Może test nie wykrył jescze ciąży. Trzymam kciuki za ciebie :) Fajnie, że topik się zaciąża :) Dziewuszki, kochane wklejcie sie do tabelki numero due, niech bedzie widać Was :) Dal na sto bedzie porządna motywacja :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja sie boje, ze nie bedzie owulacji, bo nie bolało mnie jak zawsze, tylko troszkę, i śluz jest wszystko ok, ale czemu mnie nie boli?????? Boję się.........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa-będzie dobrze-ja w tym cyklu czekałam na ból-jak przyszedł to taki,że siadać nie moglam,a potem się okazało że to chyba nie był owulacyjny,bo bolało ponad tydzień,śluz był jakiś taki normalny-ani więcej ani mniej... ale może nie trzeba aż tak strasznie patrzeć na te objawy?macie ochotę to się przytulajcie-może będzie jakoś łatwiej? głowa do góry!!!:) a z tą lekcją co masz prowadzić-to nie martw się - przecież dasz sobie radę!gorsze rzeczy w życiu pokonasz!!!:) @ brak......tak jak wiosny,ale na wiosnę czekam z utęsknieniem,a na @ wręcz przeciwnie... :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio ciągle widzę kobiety w ciąży-wcześniej tak nie miałam,i to ciągle \"nowe\" studentka i profesorka u mnie na uczelni-świerzutkie przyszłe mamy.......ale spokojnie,wszystko będzie ok-nasz topik zaciąża,a nasz topik to MY,więc wkońcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Reniolku /niegdy nie wiem czy dobrze napisałam/ :), nie wierz testom jak Ci kiedyś pisałam 4 testy które zrobiłam okazały sie pozytywne a i tak samoistnie poroniłam, więc teraz tylko uważam że lekarz na 100% może potwierdzić albo badanie bHCG bo inaczej testy dla mnie nie są wiarygodne! Masz racje nic na siłe cudów nie ma po prostu musimy byc cierpliwe choć ja strasznie jestem niecierpliwa - hihi. U nas pogoda też pod psem chciaąłm iść na spacer z córcią popołudniu ale zaczęło padać - paskudnie - blee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj!!! Mąż wrócił z pracy, eeehh żeby tak zawsze było, żeby zawsze tak mnie chciał ;) Ależ ja uwielbiam te starania :D No i dostałam spóxnionego kwiatka na Dzień Kobiet bo w tym czasie byłam w ZG jak zawsze, rózie mi dał, metrówkę, ładnie pachnie....miłooooo :D Powiedział, ze wieczorkiem też mnie podocenia :D Ajejaj ale poświntuszyłam :D Jakaś mucha mi wpadła do pokoju i wlazła do drukarki, bzyczy i bzyczy nie wiem czemu nie wyłazi. No tak reniol ma rację, topik to My i jak zaciąż to my tez :DPrzed mną leniwy wieczorek, zaczne pisac ten paskudny konspekt w końcu. Bedzie mi lepiej jak go skonczę :) Pozdrówka i miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha wylazła i lata po pokoju......alez mnie wkurza......chyba jej jakies imie dam, bo lata juz tu cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) i co misiaczkowa-mucha nazwana?pamiętaj-imię musi być chwytliwe,żeby zwierzę zaczeło reagować:) u mnie nadal to samo....@ brak.....męczy mnie to....itd,itp....nuda..... czekam na mężka,mam nadzieję,że też się za mną baaardzo stęsknił...hihi pogoda koszmarna,ale u nas bajora na całej ulicy więc może w końcu parszywy śnieg zacznie znikać...i podobno gdzieś widziano bociana... :) miłego wieczorku życzę,może jeszcze później wdepnę... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeelooooooooo!!!!!!!!!!!!! Witajcie w ten kolejny paskudny dzień!!!!! Mucha zdechła..... Nie wiem czy mam owulację, bo nic nie boli, wczoraj w nocy cos mnie bolało ale ja nie wiem, czy mi sie nie przyśniło. No i podobno te testy owu moga kłamać, ze jest owulacja. Już nie wiem nic, jestem kompletnie rozstrojona. Tak bym juz chciała byc w ciąży i nie męczyć się dłużej.Ehhh nie smęcę już :) Spadłyśmy na drugą stronkę, niedobrze..... Życze miłego dzionka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D:D:D witaj misiaczkowa 🌻 wpadłam i zaraz musze lecieć, dziś mam na 13.00 jutro na 8.00 ostatnio budze się o ok 6 rano i już nie mogę spać :O @ odeszła...;) za tydzień pierwsze testy owu...:) już nie mogę się doczekać :) wiem, że potem bedzie cieżko i to czekanie bedzie średnio przyjemne ale co tam...:) w poniedziałek idę zrobić badania :) mam nadzieję, że cos mi głupiego nie wyjdzie ...:O postaram sie wdepnąć wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Angelo!!! Jak zawsze zapracowana i zabiegana :) Będę czekała z niecierpliwością :D Wklejam com znalazła na innych forach :) -------------------------------------------------------------------------------- http://kobieta.interia.pl/rodzina/zajsc_w_ciaze http://www.urbia.de/services/eisprung/ http://www.epacjent.pl/artykul.php?idartykul=242&poddzial=Kalkulator http://podsercem.webpark.pl/kalk/kalknreg.htm http://www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/zdrowie/zdrowie/chk/07http:// www.conceptionstore.com/csovucalcin.html http://www.nmpr.bfe.pl/ nie wiem czy zadziałają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię uprawiac monolog :) Zrobiłam test owulacyjny i wyszedł baldziej niz ten wczoraj, bo ten wczoraj to był super intensywny a ten juz bedszy.Jescze się poprzytulamy tak dla pewności i nastanie czekanie, ale tydzien mi szybko zleci bo mam te lekcję.Ma może którac muzyke renesansową? Chociaż troszeczkę :D Wstawac spichy!!!! Życie jest za ktrótkie, zeby tyle spać!!!!! POBUUUUUUUUDKAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! Przesyłam buziaczki na dobry dzień 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) @ przyszła wczoraj wieczorem-cholera jedna...ale nawet nie znoszę tego koszmarnie źle-duphaston pomógł-aż tak bardzo nie boli,więc generalnie jakoś się trzymam.... śniło mi się dziś że przyszła wiosna i w ogródku była taka śliczna zielona,świerzutka trawka....może to proroczy sen? mam nadzieję:) męża wysłałam po zakupy-muszę w końcu siąść i pracę pisać-czas jednak mimo wszystko leci. Wczoraj kupiłam w hipermarkecie rybę masłową,w restauracji nam kiedyś smakowałamwięc postanowiłam zrobić sama-po godzinie od kolacji było nam tak niedobrze,że tylko utwierdziłam się w przekonaniu:hipermarket=tylko zakupy nie-spożywcze!FUJ!!!!!!!!!Najpierw miałam nadzieję że to nudności,ale jemu też było źle,no a potem przyszła franca jedna... misiaczkowa-życzę aby tym razem starania się powiodły:) angela-miłej pracki życzę:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej reniol!! No stasznie mi przykro, ale wszystko przed nami. Qurfa w koncu się uda :D Tak czy siak, wyłażę z doła. A w hiper marketach to faktycznie paskudne jest jedzenia. Juz nie raz się nacięłam na niezbyt swierze albo paskudne w smaku i pewnie nie raz się jescze natnę :D Taki los :D Trzym się, fajnie, że dobrze to znosisz. Pozdrówka dla uczynnego małżonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wstyd-świeżutka miało być...;) wklejam nową tabelkę,niestety :( a przy okazji nie trzeba będzie szukać.No i prosimy o wpisanie się nowozaciążone:) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa...Martuśka....24...ZielonaGóra...........3........22-25.03 julk_a..............Sylwia......31......Szczecin....... 2..............23.03 sabcial.............Sabina.....32.......Racibórz...........7............10.03 Asik25............Joanna......26.......DolnyŚląsk.........6............16.03 Klaudyna74....Klaudia......32.......Radom...............3............09.02 poczwarka......Marcia......27....centrum Polski.......3............22.03 misia23.......Dominika..23.......Poznan..................1............15.02 reniol...........Renia.......22....... Katowice.............4............8.04 angela32........Pati.........32........DolnyŚląsk.........0............03.04 jagula............Ilona........31........ok.Żywca..........3............28.02 kicia 76..........evelka.....29/30...BW..................4.............05.03 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO....TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła.............................................. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie ???? Smutno mi!!!! Bo nik nie pissze 😭 Haaaaaaaaaaloooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Reniol nie przejmuj się bykami, zdażają sie kazdemu :) Nawet nie zauważyłam :D Pozdrówka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cosik pustawo...faktycznie.... zabrałam się do pracy-sukces-powstało pół strony:) może jeszcze pół dziś spłodzę....zobaczymy..... misiaczkowa-wychodzenie z doła to jest to co przyszłym mamusiom jest bardzo potrzebne!!! a dziewczyny pewnie wyszły przeganiać zimę i zastawiać pułapki na bociany,bo po dobroci to one chyba nie przylecą... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol pewnie masz rację, poszły zime przeganiac :D Siedze juz drugo dzień nad tą lekcją, ściągam piprzone obrazki, jużmma dosyc, juz wiem, że sie nie wyrobie z materiałem, że to bedzie strasznie po łebkach, mam tylko nadzieje, że zalivze tę lekcję. A jeszcze mam tyle czytania o sztuce, jeju jak ja się wyrobie to nie wiem, i musze zrobić tyle dokładych załaczników, wszystko na kompie, chyba mam dziś nockę :( Pozdówka i życze miłej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×