Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

misiaczkowa tylko my jesteśmy, reszta naszych dziewcząt gdzieś poznikała:) pewnie wyruszyły na poszukiwanie wiosny:D i boćków!!!!!!! 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka no na pewno :D Boje się tylko czy ta infekcja pęcherza może miec jakis negatywny wpływ na ciążę o ile ją mam. Boli mnie troszkę brzusio. Jutro zazyje ten specyfik na zapalenie. Wiesz juleczko, jak się tak wyluzowalam z terminem zajscia to inaczej do tego podchodzę, jakos bardzij na luzie, bo wiem, że mam dużo czasu. Może ta decyzja jakoś pozytywnie wpłynie na starania:D Jedno mnie pociesza w tym miesiącu, bo nie miałam tak jak poprzednio tego rwania i ciągniecia. Tylko jakieś łaskotanie i bóle jajników. Teraz mam nieco czulsze piersi, odkryłam to rano przez przypadek jak sie ubierałam, takie są czulsze, nie bolą, lekko może brodawki (jak ja nie lubie tej terminologii). Myslisz, że to moga byc objawy na @? Zresztą, wszystko jest albo albo, może byc i na to i na to. Okaże się w przyszłym tygodniu :D Idę zaraz na 18-tkę kuzyna, i znowu sie zastanawiam jak by się tu wymigać od upicia, bo nasza rodinak jak sie przysiadzie w takie okzaje to nie odpusczą jak dan nie zobaczą ;) Życzę miłego wieczorku i do jutra !!!!!!!!!! papapa słodkich snów :D Grunt to pozytywne myslenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa jak bym czytałą samą siebie:D , tyle że bez tego że mam dużo czasu:), tak samo podeszłam w tym cyklu, jak Ty. Tylko ja nic nie chcę myśleć:) Miłej zabawy na urodzinkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj misiaczkowa,julk_a-wy uciekacie a ja dopiero co z zakupów wróciłam... do moich dzisiejszych osiągnięć zaliczam(żeby się nie dołować,że tak całkiem nic nie zrobiłam:) ) : -wstałam rano -zrobiłam zakupy cz. pierwsza -przeczytałam 2x zeszyt do pon.kolosa -pojechaliśmy na basen-w międzyczasie załagodziłam mającą wybuchnąć kłótnię -zrobiłam zakupy -zrobiłam sernik -............chyba tyle..... no-lista nie jest taka całkiem najkrótsza,więc nie jest ze mną tak źle:) zaraz przyjeżdża luby,więc jeszcze coś przyjemnego się będzie działo,a do tego czego dziś dokonałam dopiszę zrobienie kolacji:) u mnie z myśleniem nienajgorzej-troszkę oczywiście marzeń się pojawia,ale nie są zbyt przesadne-dałam sobie półtora roku czasu i to mnie chyba trochę uspokoiło..... misiaczkowa-trzymam kciuki za Twoja tempkę i miłej impresssski;) julk_a-nie myśl nadal-że tak powiem:) pozostałe-trzymać się ciepło,i zaciążać ile wlezie!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobiety:) jestem dziś pierwsza,ale to dlatego że zaczęłam się wreszcie uczyć-to mój osobisty sukces:) kolejny to taki,że przytulańska nasze przebiegają bez mojego ciągłego myślenia o poczęciu-oby tak dalej;) co tam u was??? angela pewnie zapracowana,misiaczkowa-śpisz albo robisz \"sexowne\"zapasy na następny tydzień:)julk_a-będziesz robiła te miksturki ziołowe?Bo ja zaczęłam się nad tym zastanawiać,tylko nie wiem czy mnie to nie nakręci... spadam znów do uczenia-miłej niedzielki wam życzę:) oho-mężek chyba przyjechał-czas na kawkę i serniczek;) 🌼na zaproszenie wiosny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeelooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!1 No jakoś się wygrzebałam ze szlafroka i nawet ubrałam się od pasa w dół bo jeszcze nosze znamię snu w postaci koszulki nocenj :) Ale mi sie dobrze spało, leżakowała dzis do 13 :P Wypiłam wczorajk malutko bo jednego drinaeczka i utwierdziłam się w przeknaniu, że nie lubię ginu z tonikiem, gorzkie cholerstwo, wolę bakardi, wrrrr to jest dopiero pyszne :) Nawet powiesiłam już pranko i przygarnęłam w pokoju :) Teraz do kościółka i po mężą (reniol tę noc spędziłam samotnie niestety ) bo ma służbusię, kochanka MON-ika tej nocy z nim była :) Wypiła ten specyfik od lekarki i chyba pomogło, nie boli mie już brzusio, jak wcześniej i nie mam takiego parcia. To cholerstwo musiało się już ze 2 miesiące rozwijać, bo od 2 miesięcy tak mne bolał brzuch a ja zwalałam to na jajniki. Ehhh no ale juz powinno byc dobrze :D Życze miłego dzinka i jeszcze tu zaglądnę :) Pozdrówka i całuski !!!!! A u mnie swieci śliczne słonko, az sie żyć chce, radować!!!!!!!!!!!! Wyrasta mj optymizm!!! CUDOOOWNIE JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WIOSENKOOO TUUUTAAAAAAAAAAAAAJ TUTAAAAAAAAAJ!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu PIIIIIęKNIIIIIIEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!! SłONKO-WITAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na podwórku widzę 2 miejsca z których wystaje trawka-HURRA!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wróciałam z cmentarza,a tam na każdym grobie kołderka ze śniegu-fajnie to wygląda:) Aż chce się żyć przy takiej pogodzie!!!!!!!!! Muszę się jeszcze trochę pouczyć,ale jest ok,nastrój mi się od razu poprawił:) Misiaczkowa-to Ty nieźle musiałaś przez to cholerstwo cierpieć-biedna,dobrze że to leczysz:) Pozdrawiam pozostałe kobiety-mam nadzieję,że też możecie oglądać tą piękną żółtą kulkę na niebie:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dobrze misiaczkowa, że już Ci lepiej i nie cierpisz z powodu bólu brzucha, po kilku dniach zapomnisz całkowicie o tym. Zazdroszczę Wam słoneczka bo u mnie dziś cały dzień ponury i oznak wiosny nijak nie mogłam znaleźć. Ale już coraz jej bliżej nić dalej:) Reniol chcę spróbować z tymi ziółkami i pijąc je nie będę myślała, że to ma związęk ze staraniami:D od tak bedę sobie piła, o ile lenistwo mnie nie ogarnie z zabraniem się do tego (kupić, przyć) :) Miłego popołudnia. 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :)))))) Biedronka pstra :D Temeraturka piekna :D 37,3. Oby się utrzymała. Zrobiłam sobie wykresik, slicznie wyglada :D No zobaczymy :D Pierwszy potencjany termin @ mam 22.02. Umieram z ciekowości ale jednocześnie mam wstręt do zrobienia testu. W zasadzie to kazdego miesiąca jest nam dane czuć się prawie jak w ciąży przez dwa tygodnie. Taki przedsmak :D Ale już postanowiłam, że jak przylezie ta wstrętna to pójde do gina zrobic kontrolne badanie, cytologie, pogadam z nim o tym. Mam świetnego lekarza jednego z najlepszych szpitali w lubuskim, sam pan ordynator oddziału :D Na dodatek jest przystojny i taki szrmancki, nie owija w bawełnę, nie żałuje darmowych leków :D (bo zawsze mi da jakieś witaminki, jak brałam tablety anty to mi zawsze dał ze dwa opakowania) dobryyyy doktor, doooobry :D Niedługo mężuś wraca i będe się tulać do niego i rozmawiać i bedzie cudowna niedziela :D U mnie słonko od samego rana, pierwszy raz od miesiąca. Wiosna, wiosna, wiosna hejże ha....lalalalalallaaaaaaaaaaa 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagula
Hej! Byłam od wczoraj do dzisiaj w Krakowie. Przecież tam w ogóle śniegu nie ma zastanawiam się czy im naszego co mamy koło domu nie podrzucić. Mąż mnie wyciągnął na mały spacerek a teraz nóg nie czuje ,że też się dałam namówić. W sumie było super gdyby nie te paskudne nogi. Misiaczkowa też miałam ból jajników tylko w grudniu i jak zrobiłam badania wyszły podobne do twoich. Okazało się,że to nerki i pęcherz ale po antybiotyku szybko przeszło. A co do testu to nie rób tak wczesnie chyba, że hcg z krwi bo jest najbardziej wiarygodne ale najlepiej chyba spróbuj się wyluzować /wiem, że to nie jest łatwe/. Jakie to nasze życie jest dziwne ja jak nie dostawałam @ to cały czas sprawdzałam w wc czy nie mam nic na bieliźnie a moja kuzynka też co chwile zagląda ale z nadzieją, że już jest bo się jej spóźnia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wczoraj zrobiłam ostatni test owu (więcej nie mam) wg/kalendarza dziś powinnam mieć owu... ale woczarszy test niczego nie wykazał 😭 prztulanka są ale mam totalną załamkę 😭 czułam, że tak będzie :( nawet owu nie mam wieć jak ja mam zajść w ciążę 😭 normalnie jakieś fatum nade mną wisi :( źle mi okropnie :( Boże dlaczego ja mam tak pokręcony organizm 😭 przepraszam, że tak z samego rana w poniedziałek Wam smęcę. przepraszam już spadam :O ale gdzieś muszę to z siebie wyrzucić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta!!!!!!!!! Angela, kochana, nie płacz, nie możesz wierzyć testom tak, widzisz ja wierzyłam i co z tego mam? Nic!!!!!! Pokazywał owu i były staranka i nie jestem w ciąży. Dużo sobie poczytałam o nich i wiele kobiet pisało, że testy u nich nie wykazały a była owu, albo ze wykazały owu a jej nie było. Trzeba na nie patrzć z przymrużeniem oka. A to forum jest po to żeby sobie pomagać w trudnych chwilach a w dobrych razem się cieszyć. Nie stworzyłyśmy tego topiku żeby sobie słodzić. Przesyłam Wam buziaki i ucałowania, żeganm się i do zoabczenia w piatek!!!!!!!!! Trzymnajcie się dziewczątka i zachodźcie w ciążę!!!!! Pogwizdam na bociany w ZG. Papapatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd mi okropnie się przyznać ale muszę bo jestem Wam to winna :( sprawdziłam jeszcze raz te moje testy ;) okazało sie, że na tym wczorajszym jest druga krecha :) jaśniejsza od tej testowej ale bardzo widoczna :) za szybko schowałam wczoraj test do opakowania :( dobrze, że go nie wyrzuciłam ;) ale pierdoła ze mnie :O przepraszam Was.... Dziękuję Misiaczkowa :) ;) no to staranka w pełni :) poprawię tabelkę bo tam nadal podaję że staranek 0, a to przecież nieprawda...:) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa...Martuśka....24...ZielonaGóra...........3........22-25.03 julk_a..............Sylwia......31......Szczecin....... 2..............23.03 Asik25............Joanna......26.......DolnyŚląsk.........7............10.04 Klaudyna74....Klaudia......32.......Radom...............3............09.02 poczwarka......Marcia......27....centrum Polski.......3............22.03 misia23.......Dominika..23.......Poznan..................1............15.02 reniol...........Renia.......22....... Katowice.............4............8.04 angela32........Pati.........32........DolnyŚląsk.........1............03.04 kicia 76..........evelka.....29/30...BW..................4.............05.03 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO....TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła............................................ jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca...................ok.06.11. ale super :):):):D:D:D zaraz mi humor wrócił :) od wieczora kalendarzowa wiosna :) a i w prognozie podają, Ze już ponizej zera w ciągu dnia ma nigdzie nie spadać :):D no to bociany niedługo przylecą ;).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadam na moment i zaraz uciekam. Od rana duuuzo pracy i neta tez nie miałam:-) Angela- spoko, nieraz tez tak mam, nie sprawdze dokładnie czegoś a później przezywam niepotrzebnie:-) Najważniejsze że wszystko wyszło na dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u nas od południa piękna pogoda wiosenna:)jak ja lubię słonko;) ojojoj,a;e z drugiej strony chyba przesilenie wiosenne mnie ogarnia-zmęczona jestem okropnie,nic się nie chce....ale nawet jak na razie nie myślę o tym o czy powinnyśmy nie myśleć,więc jest ok:) dziś zdaje się 11 dzień cyklu,albo coś koło tego............. na uczelni coraz większy zapierdziel,kurde-niech już się sesja zacznie,bo jak się zacznie,to powinn ateż w miarę szybko minąć,a potem już tylko wakacje i leniuchowanie;) czyli to co reniolki lubią najbardziej:) angela,nawet jak następnym razem test pokaze coś co Ci nie będzie pasowało to nie ufaj mu tak na 100%-to TYLKO test:) życzę wszystkim ciepłej i szybkiej wiosny i najazdu boćków:) uciekam do roboty-papa:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znowu ja:) podobno wiosna wcale nie przyjdize tak szybko jak nam się zdaje:( ja chcę do łóżka,a obudzić się jak będzie lato-po sesji,po zimie,po stresie... pozdrawiam-zmykam do roboty🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D:D:D u nas wiosna :) narazie taka malutka, ale jest ;) skończyłam przygotowywać testy egzaminacyjne :) ufff nareszcie, nie cierpię wymyślać pytań, potem zastanawiam się, czy nie za trudne :O staranka dobiegają końca, bez testów owu bo te jak wiecie skończyły się w niedzielę ;) ależ jestem ciekawa czy nam sie uda ;) mam aż pół dnia wolnego :D od nie wiem kiedy ;) chyba posprzątam... bo bałagan w domu niemiłosierny :O i pójdę zapłacić wreszcie koszmarny rachunek za gaz :O a co u was ??? jak wiosna??? już puka do Waszych drzwi??? buziam Was 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagula
Hej! Angela u mnie świeci słoneczko ale śniegu po pachy. Nudy straszne nie chce mi się pracować. Objadam się całymi dniami i coś mi się zdaje , że troszke sobie przytyłam a gdzie tam do listopada. Pozdrawiam wiosennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) u nas wiosna też nieśmiało zagląda...może boi się Chucka Norrisa... ja przed chwilą wróciłam do domu-szkoła,praca...i tak wieczór się zrobił:( ale teś świat niesprawiedliwy...mój mąż jest muzykiem-dostał propozycję grania koncertu w Niemczech z Pendereckim-bardzo się ucieszył-bo z dobrą orkiestrą i kasa z tego by była fajna,miał jechać w przyszłą środę.Ale dziś okazało się,że jakaś cholerna warszawska szycha (nie chcę urazić nikogo z Warszawy...) stwierdziła,że to on chce to zagrać, no i dziś zadzwonili i powiedzieli mu że jednak grał nie będzie:(a w międzyczasnie odmówił inne grania, poprzekładał zajęcia itd-co za GNOJE!!!!!!!!!!Świat jest niesprawieldliwy:( ciekawe czy nam się uda-też się zastanawiam, tak jak Ty-angela:) wprawdzie jeszcze wcześnie,więc staram się o tym nie myśleć i nawet się to udaje-coraz więcej roboty na studiach... ojjj-sesja będzie ciężka-boję się że jak uda się zajść w ciążę tak koło maja,to zamiast uczyć się to będę czytać książki o ciąży itd,a w dodatku brzuch mnie nie usprawiedliwi i nikt się nim nie będzie zachwycał,bo go nie będzie widział... ale co ma być to będzie,całe życie przed nami:) pzodrawiam wszystkie kobietki i wiosnę-zapraszam...śmiało...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D wpadłam życzyć Wam miłego dzionka i spadam :) u mnie staranka chyba zakończone tempka idzie do góry...;) coż żeś mi wiosno przyniosła???? dowiem się dopiero za dwa tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam problem z netem w pracy dlatego nie mogę pisać do was kiedy chcę a nawet nie mogę czytać!!! Straszne! Teraz na chwilę pojawił się internet więc korzystam z okazji i piszę. Pamiętam o was i kibicuję w sesjach egzaminacyjnych i oczywiście w starankach. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u nas znów szaro,ale śniegu na podwórku coraz mniej:) po jego ilości widzę,że wiosna nadciąga:) byłam dziś na usg piersi-wyniki ok,za pół roku znów kontrola... o rrrany-ale mi się oczy zamykają,głowa się kiwa,chyba muszę sobie jakąś kawkę strzelić;) angela-trzymam kciuki żeby wiosna przyniosła Ci bociana z bobasem w dziobie:) Asik- widze że terminy naszych następnych @,które oczywiście nie przyjdą są zbliżone-razem będziemy przeżywać:) dla misiaczkowej teraz ważne dni, przyjdzie @ czy nie przyjdzie??dowiemy się w piątek:) dobra-ja zadzieram kiece i lece na kawunie:) mniam mniam...uwielbiam;) miłego dzionka życzę,mam nadizeję,że u nas też w końcu zaświeci słonko i przegoni tą cholerną zimę... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczatka :D Wbiłam się na uczelniany internet i korzystam :D Bo to nie czytelnia i nikt nie pilnuje :D Testy od 2 dni wychodza negatywne, ku mojej rozpaczy 😭 Dzis jest pierwszy termin @ i nie ma, ale to nic, nie ważne bo może przecież w każdej chileczce przyleźć :( Tylko tempka wysoka, od paru dni 37,5. Dziś rano 37,4 więc dziś nie przylezie, ale to mała pociecha :( Wyliczyłam że owu była wtedy jak wyznaczyłam i nie wiem czemu się nie udało. Pociesza mnie post, który kiedys przeczytałam, że lasce testy nie wyszły pozytywne nawet w pierwsszym tygodniu po terminie @, tak wolno hcg rosło. Wczoraj wieczorem miałam lekki ból brzucha i łaskotało jak cholera, myslę sobie, kurcze brzusio swędzi w ciąży, a tu robię test i nic. Bo nie miałam takiego uczucia wcześniej, tego łaskotania. Pryszczy nie ma, piersi troszke bolą, ale nie tak że same, tylko przy dotyku, nawet bardzo zdziwiona jestem, że nie bolą mnie jak wcześnije. Powiedzcie, czy mogę mieć jeszcze nadzieję??? Bo już powoli zaczynam się godzic z zaistniałą sytuacją i planowac skąd by tu wytrzasnąć L4, bo wypadną mi płodne w czwartek, a ja mam zajęcia do piatku włącznie. Świeci słonko pieknie, ledwo widze co pisze bo kopmy sa skierowwne w stonę ulicy przed wielką szybą, nie wiem kto wpadł na taki genialny pomysł. Wiosenka idzie, może dlatego tak dobrze teraz to znoszę, bo jest jasno i ptasiory latają i ćwierkają i snieg topnieje :D Angelo kochanie trzymam mocno kciukaski za Ciebie, za Was wszystkie trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Uda nam się wierzę w to !!!!!!!!!! Pozdrówka, jescze przez 20 minut sobie tu pobedę :D Potem musze spadać bo się kolejka robi. Buziaczki przesyłam i do zobaczenia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×