Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hej! Dziękuję bardzo za zdjęcia, dostałam od Misiaczkowej, Reniolka, od Misiaczkowej zdjęcia Angeli i od Julki:-) Fajne z was kobitki:-) Dzisiaj idę na 11,00 do gin na usg na sprawdzanie czy mam jajo. Boję się. Napiszę co i jak jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Asik jak wrócisz od giny to daj znać co z jajeczkiem:) i czekam na Twoje zdjęcie, jak również i na fotki babolek które mi nie wysłały:D Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a- juz naprawiłam błąd i wysłałam do ciebie swoje zdjęcie ślubne:-) Jak wrócę od gina na pewno się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dzięki za zdjęcie:) śliczna z Was para i ładna kobitka z Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki🌼 Asik dziękuje za zdjęcia niestety straszny ze mnie łoś i niedość, że nie mogę ich otworzyć to jeszcze bardzo bym chciała wam też wysłać moje ale niestety kolejny raz muszę powtórzyć, że jestem łoś ponieważ nie umiem. Nic się nie martwcie nie ma co oglądać ale i tak wam pośle tylko moja siora przestanie na chwile się uczyć przed czwartkową maturą żebyście wiedziały jak wyglądam. Asik zdaj relacje jak wrócisz . Misiaczkowa fajnych macie lekarzy. Reniolku u mnie też jest podobnie jak boli brzuch to zaraz sprawdzam czy wszystko jest w porządku a śluz mam czały czas tylko czasem bialy a czasem przeźroczysty. Przesyłam dużo fluidków🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i też bardzo prosze, prosze, prosze o zdjęcia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta :D Kocica dawaj malia to ci zdjęcia wyślę :) Bo tobie chyba nie wysyłałam. Asik, mam nadzieję, że jajo bedzie :) Rano zlatałam sie za tabeltkami, tzn. duphastonem, bo wczoraj łaziłam gdzieś z nimi i nie pamietałam, gdzie położyłam. Ale je odnalazłam :D Były na miejscu w mojej torebce ;) Jestem na etapie masakrycznego bólu sutków, nie da się dotknąć, zaczęły się też kłucia w boku i bóle jajników.....oby nie na @ :/ JaK się robi tego ludka z pokrzywioną buzią, bo zapomniałam :) Życze miłego dnia miłe panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa tego ludka się chyba robi z : o Dziewczyny czy wy też macie stado pryszczy po tych hormonalnych tabletkach? Gin mi powiedział, że zejdą jak skończe je brać ale jakoś nie moge w to uwierzyć. Ach Misiaczkowa ja też bardzo chce zdjecia od ciebie moje będe wysyłać jak tylko siora przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jagula :) Zaraz wyślę :) Też walcze z pryszczami, w zsadzie to mam taką kaszkę na czole. ale zwziełam się i nakładam maseczki, pilinguje twarz, staram się ją nawilżać tyle co potrzeba. Ale tez sie wściekam 😠 już myślam, że to przez grzywkę, ale chyba nie :) Zmykam zjeść coś konkretnego, a potem pranie, sprzatanie, gotowanie :) Do miłego :) z : o :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie to jestem strasznie zakręcona czytając ominełam jedną strone. Genewa dzięki za rade masz racje wózek to drogi zakup i trzeba uważać żeby niestracić tych pieniędzy. Podzwoniłam po rodzinie i chyba od kupie wózek od kuzynki. Jest głeboki z możliwością zmiany na spacerowy, dołoży do tego nosidełko i to wszystko za jedyne 100zł. Reniolku dzięki za imiona też się mi podobają . Niestety prawie wszystkie są w sąsiedzctwie. Co robić ? Dawać też takie ? Nie chce dziecku dać wymyślne imię żeby się męczyło z nim do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Misiaczkowa czekam na meil .Krostki na czole też mnie drażnią a od tych na plecach chce mni trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po! I jestem bardzo szczęśliwa bo mam piekny dojrzały pęcherzyk jajowy (czy jak to tam się fachowo nazywa) W każdym razie to jest ten odpowiedni czas do starań. Mówiła że najlepiej co drugi dzień żeby plemniczki zdążyły się wzmocnić. Przepisała dwa opakowania duphastonu na kolejne 4 miesiące i powiedziała że następnym krokiem jest badanie nasienia wg norm WHO. Jak przez te 4 m-ce nic z tego nie będzie to mam przyjść na dalszą diagnostykę. No i mam się wyluzować, relaksować, odpoczywać itp. Ale strasznie się cieszę że jest to jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Asik:) gratuluję udanego jajeczka, zostaje zabrać się do \"roboty\";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik to wspaniała wiadomość. Teraz tylko do dzieła chwilkę poczekać i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam czy skuteczniej jest działać teraz czy tuż wcześniej (czyli np wczoraj) czy jutro to powiedziała że nie ma reguły, że to jest okres kilku dni płodnych i zarówno mogłam zajść np wczoraj jak i dzisiaj i jest jeszcze szansa w ciągu najbliższych dwóch dni:-) Ale właśnie radziła żeby nie próbować codziennie tylko co 2 dzień:-) Dzisiaj mąż w pracy więc przytulanka będą jutro i były wczoraj i przedwczoraj to może coś się z tego wykluje:-) A w niedzielę wydaje mi się że miałam najbardziej płodny śluz i ochotę i w ogóle ptaszki ćwierkają, dzieci śpiewają....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik trzymam kciukaski!!!!!!!!!! Jak jest dorodne jajko to szanse są ogromnaste :D Gratuluję jajeczka :D Co do przytulanek, to faktyznie mówią, że najlepiej co 2 dni. Pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- strasznie się ucieszyłam:-) Mam nadzieję że tym razem będzie efekt taki na jaki liczymy już tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik trzymam kciuki i nie zapeszam, żeby się udało. Misiaczkowa wysłałaś? bo nie dostałam i nie wiem czy mam coś ze skrzynką nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzisiaj mało pisze bo mam mały zapier.... w pracy i nie mam na nic czasu. Julk_a dziekuję za zdjęcie. Dopiero dzisiaj zobaczyłam, że mi przesłałaś. Podaję swój e-mail jolanda1@o2.pl. Mam nadzieję, że dzisiaj znajdę jakieś swoje, wtedy napewno wyślę. Teraz uczę się waszych twarzy i wiem z kim rozmawiam :) Super 🌼 . Jagula. Ja się z wózkiem wstrzymuję do urodzenia maleństwa. Rodzice obiecali, że mi kupią. Mi się podobają Tako. Te są wielofunkcyjne. Tylko nie wiem czy nie za ciężkie. Ale do października jeszcze dużo czasu może mi się odmieni..... Buziaki dla Was. Wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.... wczoraj wieczorem poszliśmy z mężem na spacer do lasu,rozmawialiśmy o tym komu i kiedy powiemy jak już na 100% po badaniu beta będzie wiadomo,że się udało.Mąż zadzwonil do naszej znajomej,która pracuje w laboratorium,chcieliśmy zapytać czy może oni otwierają wcześniej,żebym nie musiała do jutra czekać na badania-dziś spóźniłabym się na zajęcia.No i przy okazji powiedział,że czekamy,że prawdopodobnie się udało.Ona na to,że można powtórzyć test z moczu,bo po takim czasie już na prawno pokaże II krechy.Ja nie za bardzo chciałam się zgodzić,bo bałam się że się rozczaruję itd,ale mąż tak się nakręcił (ON!!! facet-kto by pomyślał;) )i kupił ten test wczoraj Dziś rano zrobiłam i zobaczyłam.....I, słownie JEDNą krechę i ani cienia drugiej😭 Wytłumaczcie mi jak to jest,bo ja już nic nie rozumiem,niby testy mogą się mylić ale po takim czasie???Dziś jest 38 dc,brzuch nie boli mnie wcale,dobrze się czuję....Nerwowo chyba się niedługo wykończę,bo to już drugi po becie kopniak jaki otrzymuję w związku ze staraniami...Boję się,że może to jednak nie to,ale jeśli nie to,to CO do cholery???????????????????????? Rano ryczałam jak głupia,myślałam,że wogóle z łóżka się nie zwlekę i nigdzie nie miałam ochoty iść,a już na uczelnię w szczególności.Na zajęciach trochę mi przeszło i może głupia jestem,ale wierzę,że się udało.Zawsze miałam dość regularne cykle (28-31) nie jestem chora,przeziębiona,nic,poza tym ten duphaston.dziś specjalnie czytałam ulotkę-pisze jak byk,że na uregulowanie cyklów m.in.się go bierze.No więc o co chodzi????Test Amil-ten sam który robiłam za pierwszym razem i który wtedy pokazał II kreskę po 13 min.Dziś zupełnie nic:( Na prawdę nic już nie rozumiem.Jeśli jutro beta mi nie wzrośnie,to zacznę się poważnie martwić,już nawet nie tym że się nie udało,ale tym dlaczego tak długo nie ma @...A jak to jest z ciążą pozamaciczną,może wtedy coś takiego się dzieje.... Cholera. julk_a-przepraszam,myślałam,że wysłałam Ci zdjęcie,zaraz to nadrobię:) dziękuję za zdjęcia angeli-angela-fajna z Ciebie babka:) misiaczkowa-trzymam kciuki:)i życzę SPOKOJU w czekaniu na rezultaty,myślę,że tym razem mogło się udać:) Pozdrawiam,mam już serdecznie dość tej niepoewności. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol nie denerwuj się. Sama na pewno nieraz czytałaś jak te testy tak do końca nie mówią pradwy. Zdarza się, że pokazuje jedną krechę a jednak ciąża jest. Najlepiej zrobić ponownie betę, jest najbardziej wiarygodne. Przecież po duphastonie jak nie ma @ (i to aż tyle dni) to co może być innego, jak nie ciąża. Nie dołuj się kochana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol kurcze trzymaj się. Cholerka ja jestem pewna, że to ciąża. Głupie testy . Już się nie mogę doczekać aż zrobisz następny test z krwi. Buziaczki i nie łam się 🌼 Musi być dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze i jak tu się nie denerwować? Reniol- trzymaj się, jeszcze nie wszystko stracone. Ja też jestem przekonana że to i tak ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki reniol za zdjęcie. Faktycznie wyglądasz bardzo młodziutko, tak dziewczęco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny-kochane jesteście❤️❤️❤️ jutro beta. Zmykam na obiadek,do później-papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol testami zwykłymi się nie przejmuj tylko te z krwi są najbardziej wiarygodne , wszystko będzie dobrze tylko się nie stresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! misiaczkowa - przykra sprawa z tym laryngologiem, bo tak naprawdę to kolejny przykład na odwalanie roboty i traktowanie człowieka przedmiotowo. Kurde wkurzyłam się, bo mnie szlag trafia na takie coś. Chyba po pobycie w szpitalu taka jestem zła. Tam wielu lekarzy na oddziale jakieś wolne przeloty miało. jagula, bardzo fajnie wyszło z tym wózeczkiem. Niewiele zapłacisz, a skoro jest dobry... to fantastycznie. Asik25 - gratuluję jajeczka, teraz do dzieła, trzymam kciuki, żeby się udało. kocica_26, współczuję tego zap.... w pracy, biedna jesteś, ale musisz być dzielna. reniol, przytulam Cię mocno i życzę, żeby szybko się wszystko wyprostowało. Na pewno wszystko jest dobrze!!!!! Nic złego nie może się zdarzyć. Może jakiś inny test kupcie, nie wiem, cokolwiek. Na pewno jesteś w ciąży!!! Trzymaj się, ściskam Cię mocno. Trzymajcie się wszystkie, życzę Wam dużo cierpliwości. Chyba wszystkim wysłałam zdjęcie, ale jeśli ktoś nie dostał mojego marnego oblicza, a chciałby, to napiszcie. Ściskam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż właśnie zapytał, co tam słyszać u tej Dziewuszki, co z nią można konie kraść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , ja tylko na sekundke bo znwu zaspalam Reniol nie matrtw sie , bedzie dobrze !! Ja nadal nie mam @ a test zaden nie pokazał dwoch kresek ...ani nawet 1,5 kreski tylko jedną ... a juz mi sie spoźnia @ ładnych kilka dni :( Jutro robię kolejny test .. dam znać co i jak Pozdrawiam Was..całuski p.s.dziekuje za zdjecia :) sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×