Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

hello:) głowa mi zaraz pęknie na pół-ałaaaaaaa😭 tu było takie zerwanie chury,taka ulewa że szok,a burza-pierwsza klasa:) nie wiem czy spokojnie mogę brać ibuprom na ból głowy-ale chyba nie będę miała wyjścia,jeszcze muszę dziś uczyć,a w takim stanie nie dam rady. Eva-ja ju potych wszystkich testach w nic nie wierzę.Jak zobaczę coś na USG-dopiero uwierzę,że jestem w ciąży.No,może jeszcze ta jutrzejsza beta coś mi wyjaśni.Boję się strasznie wyników-jutro pewnie cały dzień będę chodzić jak nakręcona.A w czwartek o świcie pomaszeruję po wyniki na samo otwarcie przychodni,a niech się któaś pielęgniarka spróbuje spóźnić!!!Zęby powybijam!!! kochane-pozdrawiam,fuj-niedobrze mi od tej głowy,idę się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! Gdzie się podziewacie, coś cicho tu dzisiaj. Eva_B, negatywny wynik jeszcze o niczym nie świadczy. Czyżby kolejny maluszek na tym forum, he, he, oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniol, nie bierz ibupromu!!!!! Weź no-spę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniol, nie bierz ibupromu!!!!! Weź no-spę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniol, błagam Cię, napisz, że nie wzięłaś tego ibupromu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ibupromu, ani aspiryny!!! bez wyraźnego zlecenia lekarza tylko niewielka ilość paracetamolu i właśnie no-spa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piękne Panie ja właśnie wróciłam z pracy i zaraz zmykam pod prysznic i spać ostatnio spię 8-9 godzin a mimo to nie mogę się obudzić Najchętniej spała bym cały czas...:O Reniolku nie martw sie , badanie laboratoryjne Ci powie co i jak i juz będziesz mogła w to uwierzyć w swoje szczeście :) I nie bierz ibupromu :) Bo dziewczyny krzyczą :) @ nadal nie ma i nawet śluzu juz nie ma zadnego od kilku dni Dzis zrobię test od razu po przebudzeniu W sumie wydaje mi się ze to robienie testów nie ma zadnego sensu bo i tak wiem co wyjdzie ..... jedna kreska :( i jeszcze dzis rozmawiałam w pracy z taką Polką i ona mi mówi ze jest w 24 tygodniu ciąży ( mam dla was fluidki !!!!!:) ) ..w szoku byłam bo nie widać po niej ...ze to 24 tydzień ... Ehhhhh....zmykam pomalutku .... trzymajcie się ciepło dziewczynki Zachodźcie zachodźcie moje Kochane :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziekuję bardzo za wszystkie miłe słowa pocieszenia i otuchy, mi też spadł kamień z serca że mam jajo, tylko że skoro jest w porządku to dlaczego juz tyle miesięcy nie ma rezultatu? Poczekam teraz do @ i chyba wyślę męża na to badanie nasienia. Albo tak jak radziła gin damy sobie jeszcze te 4 miesiące. Reniol, Eva- trzymam kciuki żebyście zasiliły w trybie natychmiastowym tabelkę zaciążonych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Ja jeszcze nie rozbudzona choć już w pracy. Muszę zrobić kawusię by jakoś się pobudzić do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sprawdziłam pocztę- Kocica- dziękuję za zdjęcia- ale pięknie wyglądałaś w sukni ślubnej:-) Na pozostałych zdjęciach zresztą też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewuszki🌼 Kocica i Asik dziękuje za zdjęcia ślicznie wyglądacie i mężusie też super a dzieci to dopiero wyjdą, że HEJ! Dalej nie umiem wgrać te zdjęcia, żeby wam posłać ale napewno to zrobie tylko jeszcze nie wiem jak. Genewa z tym wózkiem to się mi udało bo jest ładny i niezniszczony. Kocica fajnie , że dostaniesz wózek a będziesz mogła sobie wybrać jaki chcesz? Reniolku na ból głowy możesz brać apap , niebierz nic co jest z ibupromem a ni z aspiryną tak jak radzi Genewa i Gruby miś. Bardzo prosze jeszcze o zdjęcia od reszty koleżanek . A co tam u Poczwarki, Kici, Angeli, Sabcial? Misiaczkowa jak tam ucho jest już wkońcu różnica? Eva trzymam kciuki, żeby to było to co powinno🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D przepraszam, już jestem :) wybrałam się wczoraj z mężusiem do Hannoveru, on jechał w interesach to się wprosiłam... a co :P kupiłam sobie proszek i płyn do płukania i inne fajne rzeczy do domu.... np worki na śmieci ;) :P ale jestem zryta....:( i połamana :( allle zakupy mam :) Asiku gratuluje tego pęcherzyka :) renioku i Evo cóż... pozostało nadal czekać ale ja jako wieczna beznadziejna poptymistka wierze, że to jednak to na co tak tu czakamy :) jestem nadal śpiąca 😭 aaaa Misiaczkowa mi wczoraj przysłała smsa, że burza im zniszczyła neta.....:( komputery ocalały ale neta nie ma :( mam nadzieję, że niedługo się nasza założycielka upora z awarią i zaszczyci swą osobą :) spadam... chyba zrobię sobie jeszcze jedną kawę ibo nadal śpię aaa wózki Tako znam i osobiście polecam.... lekkie z pompowanymi kołami, dużo funkcji, schowków.... jedyne wady to chyba tylko te, że niski i słabo sie kołysze ;) buziam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angela! To miałaś niezłą wycieczkę:-) Też mam ochotę gdzieś pojechać, najlepiej na tydzien żeby sobie odpocząć i wyluzować na maxa...:-) Rozmarzyłam się. Może niedługo coś wykombinujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela super wycieczka, odpoczełaś chociaż troche od pracy? Asik a gdzie macie ochote pojechać? Ja bardzo wybrała bym się nad morze niestety endokrynolog mi zabroniła więc chyba skoczymy na Słowacje na źródełka.Pozdrowionka dla Misiaczkowej naprawiaj szybko neta bo cię tu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula- marzy mi się po prostu jakieś ustronne spokojne miejsce, może być w górach albo nad jeziorkiem albo nad morzem, takie żebym mogła oderwac się od codzienności, nie myśleć o niczym i relaksować się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Jagula wózek mogę sobie wybrać jaki chcę. Moja mam juz się nie może doczekać i ciągle mnie pyta kiedy idziemy ten wózek kupować :) Reniol odezwij się zaraz jak odbierzesz wyniki. Buźka. Nie mam dziś za dużo czasu więc wpadłam tylko na chwilkę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam sobie przed chwilą nasza tabelkę. Wynika z niej że teraz będziemy trzymały kciuki jeszcze za Misiaczkową:-) Oby @ nie przyszła!!!!!!!! Reniol i Eva- za was równiez cały czas trzymamy kciuki, ale tak sobie myślę, że jak tyle czasu już wam się spóźnia to niby z jakiej innej okazji...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik pakuj walizy zabieraj męża i na odpoczynek. Niemoge się już doczekac kiedy mój mężus będzie miał wolna niedzielke wtedy też go spakuje i jedziemy na źródełka bo są naj bliżej. Kocica no to kiedy idziecie po ten wózek , mój jest zaklepany ale odbiore dopiero w październiku. Za to nie moge się doczekać kiedy pójde wybierać jakies ubranka. Fajną masz tą stopke , gdzie się ją robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem dlaczego nie mogę przekopiować tabelki . Próbowałam już tyle razy i mi się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagul stopkę wkleja się w preferencjach. Jak chcesz mieć suwaczek to wejdz na strone www.szipszop.pl zaloguj się i wejdż na suwaczki. Tam będzie napisane co i jak. Z wózkiem chcę poczekać do narodzin maluszka. Może to głupie ale boję się zapeszać. Kochane przesyłam pełno fluidków 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura udało się jeszcze pokombinuje z suwaczkiem. Dzięki Kocica bardzo chciałam suwacze tylko niewiedziałam jak go zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula- chętnie i w rekordowym tempie spakowałabym siebie i mężusia żeby gdzieś wyjechać, ale byłyby to max 2 dni, bo jak na razie taki ma dziwny system pracy. Może coś się zmieni w najbliższym czasie to czym prędzej czmychamy gdzieś gdzie jest ładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój niestety też jest ciągle w pracy ale może postaram się go wyciągnąć na choćby dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-wzięłam wczoraj ibuprom...😭 nie wiedziałam,że nie można,nic inneo nie miałam.czy to znaczy że zrobiłam coś bardzo złego?Cholera,ale mam teraz strasa:( o co chodzi?Czy to bardzo niebezpieczne???Jeśli okaże się że coś spieprzyłamto do końca życia sobie nie wybczę.Ale tak potwornie mnie wczoraj bolało,że musiałam wziąć coś przeciwbólowego,długo się zastanawiałam,nie wiedziałam,że nie można.O Boże-teraz to dopiero się boję:( Wczoraj poznałam na innym topiku dziewczynę,która jest po medycynie,powiedziała,że jak beta wzrośnie to znaczy że jestem w ciąży,a jak nie-to znaczy,że było zapłodnienie,ale się nie zagnieździł zarodek.Więc czekam niecierpliwie na wyniki,będą dopiero jutro o 14:( Ale po tym alarmie z ibupromem to już sama nie wiem czy mam na co czekać-proszę,napiszcie jak najszybciej,czy to jest bardzo poważne... Napisałam dziś pierwszy egzamin-5:) Kurde-może zadzwonię do jakiegoś lekarza w sprawie tego ibupromu... Czekam na szybką odpowiedź,mam nadzieję,że JAKAś nadzieja jeszcze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniol, przede wszystkim bez paniki. Nic się nie stało. Więcej nie bierz i koniec. Musisz teraz na siebie uważać, poczytaj o tym, co wolno, a czego wolno kobiecie w ciąży. Gratulacje zdanego egazminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki genewa...cholera...chciałam wczoraj czekać na waszą odpowiedź,ale było mi od tego bólu niedobrze,bałam się że jak natychmiast się nie położę i czegoś nie wezmę to zemdleję-koszmar. Boże-ja na prawdę chcę już coś wiedzieć...Ale może nic złego się nie stanie...Bo jak się stanie-to osobiście zjawię się u każdej z was z prośbą o kopniaka w tyłek za głupotę:( Pozdrawiam,spróbuję się jakoś wyluzować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku 1 napewno nie zaszkodził tylko się tym nie zamartwiaj bo to napewno szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniol, zobacz, ja 2 minuty po Tobie pisałam. Trzeba słuchać starszych;) dbaj o siebie teraz. I nie denerwuj się. Czekamy z Tobą na dobre wieści. Przytulam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol kochana 🌼 .Ja na początku zrobiłam tak samo. jeszcze nie wiedziałam i strasznie mnie bolał brzuch jak na @ (a to była ciąża) i wzięłam ibuprom. Jak widzisz nic się nie stało. Moja lekarka mówi, że jak narazie ciąża przebiega książkowo. Poprostu więcej nie bierz, bo Ibuprom jest szkodliwy ale chyba już w późniejszej ciąży. Dokładnie nie wiem. Poczytam o tym w domu i po południu coś skrobnę na ten temat. Jagula super, że udało się Tobie wkleić stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×