Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kingula19

dlaczego facet nie ma ochoty ...nie chce wykazać inicjatywy na sex

Polecane posty

heja, heja wszystkim! Chwile mnie nie było i widzę, że marzec w pełni- jakieś miałczenia, kocury zaczynają grasować... ;-) Jamela- doobre :-) też się ubawiłem! srali grali- jak tam udało się zrealizować plan niedzielno- wieczorny :-) ? Ja próbowałem , ale jak mozna się spodziewać, nic z tego nie wyszło, dobrze że chociaż ranek był udany. Gocha jak widzę już się nie odezwała, więc brak odpowiedzi na moje pytania i zostanę w niewiedzy ;-) . Pozdrowionka! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, juz wrocilam po dwoch tygodniach urlopu do mojego \"stesknionego\" meza, i po tak dlugiej nieobecnosci moj maz....... pocalowal mnie w policzek na dobranoc wbijajac mi pewna czesc ciala w plecy. Ojej, moze cos bedzie - wyobrazalam sobie wchodzac do lozeczka i widzac jego szpade gotowa do walki. Przez kilka chwil klebily sie w mojej glowie rozne fantazje figilekow, czas mijal a moj maz nie dzialal, wtedy wchodzi u mnie mozliwosc z kijem. Wyobrazam sobie mianowicie, ze to tylko kij od szczotki podpierajacy moje plecy, bo inaczej nie moglabym zasnac. Niewiele mysle o seksie. Powoli zapominam jak to jest spocic sie miloscia i kochac sie bez granic. Nie mam ochoty po raz kolejny poruszac z moim mezem tego tematu, sama mam go dosc. Mysle ze gasne, a to bardzo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewico! Miło znowu zobaczyć twój wpis na monitorze! Oj smutne to co piszesz, smutne :-( ... Wiesz, po dwóch tygodniach to ten twój facet powinien cię zwyczajnie schrupać, rany , ja tego nie mogę zrozumieć, jego zachowanie jest... takie niemęskie... Pisałaś kiedyś( o ile się nie mylę), że on panicznie boi się ciązy- jeśli tak to czy seks musi oznaczać tylko stosunek dopochwowy? Jest przecież tyle innych sposobów, żeby kobieta poczuła się dobrze. Czy on nie ma rąk, ust , jezyka? Nie dość, że zachowuje się niemęsko, to jeszcze cholernie egoistycznie, on w ogóle nie mysli o twoich potrzebach! I nie gaśnij, tylko pomyśl co dalej z twoim życiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam witam
Hej!Jestem w innej sytuacji,bo u mnie brak sexu wynika z nieobecnosci meza,ale chetnie sobie do was wpadam. Pozdrawiam wszystkich! Ponowna dziewico!Nie jestem specem,ale twoj maz ma jakies glebsze zaburzenia i prawdopodobnie sama rozmowa miedzy wami to za malo,specjalista konieczny!!Mlodosc to czas na łozkowe szalenstwa,szkoda tracic ten czas.Na pewno jak dobrze meza podejdziesz to da sie namowic na wizyte u specjalisty. st.garp!Jestes ikoną prawdziwego mezczyzny,ktory chce zawsze i wszedzie,adoruje ,zaczepia.Taki jest moj maz (ale niestety daleko ode mnie).Zapewniam,ze twoja zona na pewno cie nie zdradzi,bo czuje,ze ma w domu prawdziwego mezczyzne.Nawet jak czesto to tylko ty masz ochote na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! 🖐️garp niedziela, hmmmm.... tak było miło, cały dzień się nakręcałam, ale wieczorem za dużo piwa, więc nic z tego nie wyszło :( tym razem to chyba z mojej winy, bo ja po alkoholu robię się zbyt senna.... ale on też nie wykazywał inicjatywy, co dziwne bo u niego piwko akurat ma odwrotne działanie. skończyło się na czułym przytulankiem przed snem..... a teraz znowu jestem skazana na przymusową abstynęcję, bo wyjechał :( na szczęście nie na długo, licze dni do Jego powrotu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) u mnie trochę zmian, jak na razie ostatnie 4 razy inicjował mąż!! :) ilość- przeciętnie raz na tydzień (raz było dwa) ale.....powiedziałam,że chciałabym częściej.....powiedział,że jak chce pobrykać z nim to mogę go budzić ( bo szybko zasypia) i dosiadać kiedy chce;);)......no to jest ciekawe, usłyszałam to dzisiaj i.......zdębiałam.....czy to możliwe, czy o co chodzi????? wiosny nie widać, a tutaj taka zachęta???? no nie omieszkam spróbować, ale ....hi,hi,hi żeby nie spał jak kamień ( taki nie do ruszenia)he,he ponowna dziewico: ja nie wiem, czy tak naprawdę nie jest ci brak sexu, bo wtedy nie zaglądałabyś tutaj, to przecież boli jak partner nie dązy tak długo do zbliżeń, a Ty jesteś młoda!!!!!!!!!! zresztą z tego co piszesz to jeszcze w paru dziedzinach Waszego życia mąz ci kłody pod nogi podkłada, przecież nie będziecie tak wciąż walczyć...no zresztą oczywiście Wasz wybór, ale szkoda Twoich lat. s.t. garp:może Twoja kocica dzisiaj pomrauczy;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się srali grali( no też masz niezłe pseudo), na długo ta abstynecja?? podjaraj go sms-ami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingula19:) pseudo \"samo\" się do mnie przyplątało i już zostało, kiedyś tu juz o tym pisałam abstynecja nie taka długa, jeszcze 5 dni, jakoś wytrzymam, potem sobie odbijemy - -mam nadzieję;) ciesze się u Ciebie coś drgnęło, albo raczej w końcu \"coś\" drgnęło Twojemu mężowi:) tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, wreszcie się kobitki stawiły w szerszym gronie, hej,hej ! To ja, ikona prawdziwego mężczyzny, który chce zawsze! ;-) sory, trochę ironizuje :-) , ale to pewnie wynik braku reakcji u zaczepainego \"obiektu\", co jedynie dowodzi, że tą ikoną z pewnością nie jestem...( ale nie będę kłamał, miło mi się zrobiło, jeśli tak uważasz, pani witam witam) srali 🖐️ - odbij sobie po jego powrocie! Będzie stęskniony- pokaż mu, co potrafisz! kingula- super, nie powiem, trochę zazdroszczę, ale w pozytywnym tego słowa zanczeniu! a moja kocica śpi...ja ponwnie pije Wasze zdrowie, namiętne kobietki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popijam łyski z lodem, chociaż dodatek lodu to podobno profanacja. Zresztą zniczuliłem się dość skutecznie, ciężko mi się trafia w klawisze, ale mam ostatnio ciężkie dni w pracy, muszę odreagować. Ty widzę zdrowo- winko czerwone, dobrze robi na krążenie i w ogóle ma całą resztę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowo, zdrowo, byleby nie za dużo:) a dzisiaj cała buletka moja, bo sama siedzę w domku więc nawet nie ma się z kim podzielić, więc z tymi klawiszami też może być kłopot :D chyba że zostawię na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, widzę, że aktualnie na topie na forum są nowalijki do masturbacji kobiet ;-) srali, wpadłem też na topik o zbocziach- no no :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zboczeniach? który to ? bo u wszystkie do tego pasują:D piszesz pod swoim nickiem? zaraz Cie znajdę:) ja tez się udzielam na innym topicu... o oglądaniu gołych babek przez facetów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie, ja nie pisalem, tylko czytałem :-) a tam jest Twój wpis :-) a topiku o oglądaniu gołych babek nie znalazłem, ale mogę sie przyznać, że ja gustuje w oglądaniu tzw. zdjęć amatorskich, czyli prawdziwych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o temat \"dwa proste pytania.....\"itd dla mnie czerwone winko to nektar, kaca nie mam , chyba że baaaaazdzo przesadzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie \"Jakie zboczenie ma wasz facet?\" to nie mój wpis :O jakiś debil (a dokładnie \"kradne nicki\") kiedys zarezerwował sobie \"\"mój\" nick, tylko w miejsce literki małe \"L\" wpisał duże \"i\" i teraz się czasami podszywa smarkacz :O niech się podszywa jak go to rajcuje, ja juz się przyzwyczaiłam i się ty nie przejmuję... nawet stopki nie skopiował:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, już znalazłe, szybko przeleciałem( hehe) temat, ja mogę od siebie dodać, że faceci są wzrokowacami i wszyscy oglądają( przynajmniej nie znam takich, co nie oglądają) sa może różnice w gustach, co innego się może podobać. Ja mogę powiedzieć tylko, że moja żona rzadko ogląda i wkurzą się jak ja oglądam... Srali, ja wole półwytrawne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie zboczenia subtelna różnica mi umknęła, jestem lekko nie teges...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem, że mężczyźni są wzrokowcami, to normalka;) nie wiem czemu niektóre kobity robią z tego takie halo:O to za co pijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×