Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość innaaa
:(:(:( Zaczynam się o Was martwić:( Co się dzieje?:( Gdzie się podziewacie:( Czyzby jakaś wielka czarna dziura opanowała całą Polske:( Mam nadzieję, że to tylko nawał obowiązków...a jeśli już dołeczek to napiszcie coś o tym:) Razem razniej wyjść z niego,zawsze ktoś przeciez poda łapkę;) Komandor-> Czy to prawda, że zamierzasz "zniknąć" :( 😭 A co z moją zgadywanką imionek:( Zostawisz mnie tak juz prawie na półmetku :( Kocurki powinny sobie pomogać więc dawaj łapkę ,juz Cię wyciagam z tego smutaskowego dołeczka;) I nie uśmiechniesz się nawet do mnie:( Ty też piszesz bajkę i tak nagle ma się skonczyć....:(:(:( Kafeteryjka-> Fajnie, że przynajmniej Ty tu zaglądasz:) Napisz coś więcej o sobie, co studiujesz i z jakiego rejonu Polski piszesz:) I koniecznie swoje ulubione smaki lodów;) Pamietaj , ze obiecałaś dluuuugiego maila;) AA i może Twoje imie zgadne od razu;) Maja23->Dziekuje za spelnienie mojej prosby dotyczącej wierszyska;) Podoba mi się Twój wiersz:) Ja to tylko potrafie wymyśleć jakieś rymowanki zgadywanki na poziomie przedszkolaka 😭 :D Możesz jeszcze coś napisać:) Tylko dla poprawienia nastroju na topicu jakiś może bardziej optymistyczny:) Pytałam Nieśmiałej czyli Sarenki o męża, ale tym sposobem dowiedziałam się o Twoim ślubnym;) Czyli wnioskuję ze dobraliście się na zasadzie podobieństw:) Masz wielkie szczęście ze jest Twoim najlepszym przyjacielem:) Miłość miłością,ale czasami tak bywa, że ona odpływa(hihi rymik;)) a przyjażń, taka prawdziwa jest do końca życia:) Miłość rani a przyjażn leczy po niej rany:) Takie jest moje zdanie:) Pozdrowionka dla Męża:) 🌻 Nie dręcz go tak bardzo,dobrze:(;) Mortifer-> Jestem zaskoczona Twoją obecnością na tym topicu... i przyznaję że podobnie jak Kafeteryjka miałam podjerzenia czy słowa, które napisałes są szczere.....Jeśli tak jest to, miło z Twojej strony:) Rzeczywiście pięknie napisałeś:) 🌻 Zapomniany-> Ty też przepadłes:( Wiesz, my tu o Tobie nie zapominamy:) 🌻 Szukałeś mnie , a teraz moja kolej;) Poza tym musisz się pojawić, zeby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat planowanego przyklejania;) Toż to będzie ciekawe widowisko:D Kłapouszku-> Odezwij się Kaju, proszę:( Zawsze można było na Ciebie liczyć:) Zawsze był jakiś wpisik od sympatyczego Kłapouszka:) A może szukasz tego Stumilowego Lasu i zapomniałaś już o Nas:( Mam nadzieje, ze pojawicie się znowu:) Pozdrawiam WSZYSTKICH cieplutko:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
:):):) Komandor-> Dopiero teraz pokazalo mi Twój wpisik:) Fajnie ze nie przepadłeś :) Jesteś usprawiedliwiony Kocurku;) Ucz się spokojnie:) A gdy znajdziesz filkę, napisz co u Ciebie:) Aaa i napisz koniecznie kiedy ten egzamin, będę wtedy trzymać kciuki:) I nie siedz zbyt póżno w nocy jak co niektórzy:0;) Uściski dla Ciebie:) Aaa i buziaki tez,nic nie zaszkodzi ;) Prawy pyś->👄 i lewy->👄 ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój ostatni wpis pod tym nickiem bo nick \"Nieśmiała\" jest bezosobowy , ktoś \"wyjątkowy\" wymyślił mi piękniejsze , \"cieplejsze\" imię i od tej pory tak będę się podpisywać . Dziękuję za pamięć , za to , że jesteście.............. Za wszystko......................................................... Dziękuję 🌼 Nieśmiała Doz zobaczenia niebawem się odezwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój ostatni wpis pod tym nickiem bo nick \"Nieśmiała\" jest bezosobowy , ktoś \"wyjątkowy\" wymyślił mi piękniejsze , \"cieplejsze\" imię i od tej pory tak będę się podpisywać . Dziękuję za pamięć , za to , że jesteście.............. Za wszystko......................................................... Dziękuję 🌼 Nieśmiała Doz zobaczenia niebawem się odezwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój ostatni wpis pod tym nickiem bo nick \"Nieśmiała\" jest bezosobowy , ktoś \"wyjątkowy\" wymyślił mi piękniejsze , \"cieplejsze\" imię i od tej pory tak będę się podpisywać . Dziękuję za pamięć , za to , że jesteście.............. Za wszystko......................................................... Dziękuję 🌼 Nieśmiała Doz zobaczenia niebawem się odezwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"moje\"najulubiensze stworki!Sorki,że tak dlugo nie dawalam znaku,ale jutro czeka mnie kolokwium z wspomnianej farmy!Mam nadzieję,że to wystarczające usprawiedliwienie!Jutro sie odezwę!buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego... Kłapouszku ciekawe czy powtórzysz to ale tak szybko, hihi. ciekaw jestem... Ja się poddaję, język mi się plącze. Karolinko jak mam się do ciebie zwracać? Bo i Karolina, i Kaja, i Kłapouszek strasznie mi się podobają. :D Trochę sie wystrachałem, ale sobie myślę że Kłapouszki to raczej spokojne są, tylko ciekwe jak taki Kłapouszek się zdenerwuję, to czy np. nie kopie kopytkami :P Jeżeli mogę spytać to dlaczego straciłać przyjaźń? Zadiódł Twoje zaufanie czy coś innego się stało? Chyba że ten Twój ex był tym przyjacielem, to zmienia postać rzeczy... Zastanawiam sie czy Usterka jest zadowolona z Twojej odpowiedzi na temat Ospamoxu, ale w końcu jesteś tutaj największym naszym autorytetem maedycznycm i żadnym wypadku nie będę kwestionować tego co napisałaś ... Och, kocurki to sa czarnookie a dokładnie kociookie. Futerko mają czarne to sie zgadza. Jak to bywa w życiu jednym czarne kocurki się podobają, inni ich nie cierpią. Tak bywa, ale przeciez kocurki tym się nie przejmują, bo przecież jest tyle ścieżek w trawie do przebycia. ech, właśnie biegałem po lesie i jakie tam powietrze jeszcze czuję je w sobie... Rzeczywiście słyszałem o tych wydarzeniach w Łodzi i strach człowieka trochę bierze co sie wyrabia. Idzie się na imprezę i już się wraca. Najbardziej bezsensowna śmierć. Obezwładnia mnie agresja, choć w środku burzy się krew że tacy ludzie są na tym świecie. Tym bardziej budujące jak można pozanć na tym forum takie fantastyczne osoby na tym forum: Ciebie i wszystkih pozostałych. Naprawdę dużę dzięki. Moja przyjaciółka napisała mi kiedyś w SMSie że rozmowy ze mną przywracają jej wiarę w dobro tego świata. We mnie też przywraca się wiera w dobro tego świata jak czyta się, że jeszcze nie wszyscy na tym świecie \"zowadzieli\" i stali się seryjnym wytworem znaku naszych czasów. Potrafią odczuwać dobro, mają w sobie dużo empatii i odruchów człowieczeństwa. budujące to. Bardzo. Będę trzymał za Ciebie kciuki jutro na farmakologii, mocno, mocno (ale będe starał się nie podrapać :P). Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak z dołeczka wyszłaś. Bo jak nie to moja łapka wyciągnięta .w rzie czego pomogę. Aja się cieszę, że teraz wiem, że Twoja łapka będzie też wyciągnięta. No bo rzeczywiście kto jak kto ale kocurki to powinny sobie przecież pomagać... Kwiatuszek dla mnie ... Dziękuję bardzo - i to wcale żadne przekupstwo. Po prostu zrobiło mi sie strasznie miło. No a pyś lewy i pyś prawyjest fenomenalny - normalnie rozczuliłem się. nie wiem czy powininem , bo przecież kocurki troche dystyngowane przecież .., hihi. Uśmiecham się do ciebie najładniej jak potrafię :D A z imieniem to muszę powiedzieć że jesteś strasznie blisko. Moja podpowiedź jest następująca> Oglądałaś serial \"7 życzeń\"? - ......... i jak, wszystko już wiadomo? Ja się zastanawiam poważnie nad zmianą Twjoego nicka, tak jak to zrobiła Nieśmiała vel Sarenka. Mówiąc prawdę Inna też brzmi trochę bezosobowo. no a przeciez taki kocurek jak Ty to jest mocno indywidualny i wyjątkowy i zasługuje na niepowtarzalny i wyjątkowy nick. Ok, Katarzyna Ci sie nie podoba (mi się akurat podoba). Wogóle jak do Ciebie zwracają się bliscy? bo zdrobnień od Katarzyny jest trochę : Kasia, Kaśka, Kasiulek, Kacha (no to może mniej ładne). UWAGA!!!!!! Ogłaszam konkurs na nick dla Innej, bo w końcu czas się zaczernić. Ja to jeszcze nie widziałem czerwonego kocurka?!!!! Ja też pomyslę nad jakąś propozycją, a Ciebie proszę może o jakieś sugestie? Czy Ty przyjaciela/przyjaciółkę - taką prawdziwą przyjaźń? Oj, lody to lubisz takie jak i ja i kłapouszek. Mnaim, mniam. może tylko ja nie przepadam za czekoladowymi, ale poza tym to raczej wszystkie ... \" Tyle jestesmy warci ,ile jestesmy w stanie zrobic dla drugiego człowieka\" - śliczne , zapamiętam to sobie. Zgadzam się co do joty. Życze dla Ciebie duuużo natchnienia i weny twórczej, żebyś ze swoją pracą w końcu sie wygramoliła, hihi :D Dwoista natura - Dr Jeckyl i Mr Hyde????? Ciekawe która natura Twojej osobowości przeważa? No to ja też dla Ciebie rozdaje pysie> Pyś lewy 👄 i pyś prawy 👄 cieszy mnie że chyba już się wysypiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko cieszę się, że zmieniasz się w prawdziwą Sarenkę i będziesz taka jaką lubimy - ciepła i miła. Pozdrawiam i czekam na zmianę nicka..... Zapomniany widziałem w końcu tą reklamę. Jest zabawna rzeczywiście i jakaś taka ciepła, mi też się dobrze kojarzy... Aha, a poza tym podoba mi się C3, ale bałwanki jeszcze bardziej... No się zgadza też pracuję jako prawnik. A mam pytanie prostujące, bo się z lekka pogubiłem rzuciłeś pracę weekendową w wydawnictwie i teraz tylko Kancelaria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja >>> Wiesz już chyba nie będziemy nczego kleić , bo wyjdę z tego niezłe klocki, hihi. mówiłąś o takim człowieku, gdyby posklejać go z każdego z nas. Wydaje mi się, że każdy z nas przez to że jest inny jest ciekawy. Napewno niedoskonały, ale gdzie takich szukać? GDYBY KROPLA POWIEDZIALA JESTEM NIEPOTRZEBNA ,NIE BYLOBY OCEANU!!! - powtarzam sobie to co jakiś czas i robi mi się lepiej. Dziękuję. Kafeteryjka>>>> Niby jesteś obca zupełnia obca a jakaś strasznie bliska i ciepła. Dziwne. Podoba mi sie że jesteś taka jaka jesteś. Ciekawi mnie czy cieszysz się z tego że właśnie taka , czy akceptujesz to. I czy Twoja samotność nie jest dla ciebie przyczyną złych nastrojów, jak to bywa czasami u mnie. Piszesz że jesteś dobrej myśli, ja się zastanawiam otatnio nad tym, dlaczego straciłem radość z rzeczy prostych i najprostszych, ciekawe jak to wygląda u Ciebie. Trzymam cię za słowo, ja z kolei lubię czytać długie posty - to znaczy że komuś trochę zależy i może poświęcić chwileczkę czasu na pisanie, choć czasami przecież tego czasu tak bardzo brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usterka>>>>>>> Jesteś niezwykłą osobowością. Też myslę jak lea że musisz być duszą artystyczną albo wcieleniem anielskim. Zresztą znasz technologię skrzydeł anielskich, od razu wydało mi się to podejrzane i to był sygnał, że tak musi być. No i przecież od razu podpowiedziałaś mi bateryjki i koc do schronu, niewiele osób o mnie się troszczy ... Zastanawiam się skoro anioły są oddelegowane, by pomagać ludziom (czytaj: wyciągać z dziur) to równie dobrze mogą przechadzać się po tym świecie i spacerować sie obok nas. Tak jak w filmie \"Miasto aniołów - City of Angels\" - oglądałas może? Nie mam żadnej gwarancji że jesteś realna, więc równie dobrze możesz być np. takim aniołem piszącym sobie na klawiaturze gdzieś tam daleko. a że postęp cywilizacyjny nawet w niebie, to i może nowoczesne anioły wyciągają z dziur przez internet? No a przy odkurzaniu sobie śpiewają pod nosem żeby zagłuszyć odkurzasz, to calkiem możliwe że tak właśnie jest. Nawet jestem o tym głęboko przekonany... Ja czasami myślę że nie istnieję, to równie dobrze Ty przeciez możesz nie istnieć tak naprawdę i być np. powiewem wiosennym, zapachem bzu przy drodze gdzie idę do pracy, wcieleniem nieskażonego dobra, albo np. błyskiem promieni zachodzącego słońca w okolicach godziny 20.00. Jeszcze będę na ten temat myślał... (ach, czego to człowiek nie robi żeby się nie uczyć, hihi) Pozdrawiam serdecznie Ciebie PS. Mój entuzjazm trochę mi się polepsza, aczkolwiek był w takim stanie, w jakim nigdy dotąd nie był. PS2 Zamiast pasteli wokół siebie mam teraz fiolet - kocham bez, jest go pełno wszędzie i jak pachnie.... Zawsze bez mi się kojarzy z majem i ... egzaminami. PS3 Na szczęście moim bliskim nigdy nie mówiłem o tym tramwaju, bo martwiliby się przecież. Także cicho sza... PS4 A wiesz jakie bałwanki są sympatyczne .... PS5 Ciekawi mnie jaka jest Twoja bajka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro coś napiszę. Komandorze! dziękuję za przemiłe słowa pod moim adresem :), Innaaa też :) bardzo mi się podobają Wasze charkterki....obiecuję, jutro coś napiszę ....miłej nocki!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jestem troszeczkę zmęczony... więc będzie krótko... wybaczcie:) Wczoraj byłem na koncercie (T.Love) i przyznam się szerz, że szedłem tam z lekką obawą po ostatnich wydarzeniach w Łodzi. Ale... było naprawdę spokojnie, nawet bardzo miło (co prawda ochroniarzy masa, każdego przeszukiwali:o ). Nawet niektóre przeboje ludzie sami po koncercie śpiewali:D Coś niesamowitego:) Kafeteryjko... Jeszcze nie schizofrenia?:) Jeszcze?:) Hmmm... a planujesz?:) Bądź taka jaka jesteś:) Oczywiście, ze tak:) Po co udawać kogoś kim nawet chcielibyśmy być? Nie warto, naturalność jest czymś czym możemy zaskoczyć:D A osobiście lubię osoby ciche i spokojne... i tak dobrze wiem, ze czasem potrafią zaskoczyć, oszołomić:) W pozytywnym słowa tego znaczeniu:D Inna... Jaki dołeczek? Co się dzieje? Mam nadzieję, że nie jest to nic poważnego.. bo jakby co to wiesz gdzie uderzyć:D W końcu dołki zakopywać lubię, bo później nikt w nie już nie wpadnie:) Skoro obiecałaś i powiedziałaś o przypadku 3 w nocy jako jednorazowym, to ok.:) Wszakże topik może poczekać do dnia następnego, choć miło Ciebie na nim gościć:) Jak i pozostałych:) Dzieciaczki to wdzięczny temat:) A szczególnie gdy chce się im pomóc:) Dlatego pod takim wrażeniem jestem Twojej osoby:D A może z Kłapouszkiem (Kają znaczy się:) ) założycie jakąś klinikę? Chętnie pomogę:) \"Tyle jestesmy warci ,ile jestesmy w stanie zrobic dla drugiego człowieka\" - pewnie, ze tak właśnie jest:) Co prawda nie robię za wiele, ale staram się pomagać jak tylko mogę:) Oczywiście chęci są większe od możliwości, lecz może kiedyś to się zmieni:) Nie jestem Dariusz ani Mariusz, próbuj dalej... choćby do wakacji:) Noworocznych oczywiście:D Co do pracy... Doskonale wiem co do bark natchnienia:) Magisterkę właściwie powinienem już kończyć a ja ledwo temat mam w zamyśle:) No ale wiesz dobrze o czym piszę, więc... :) A Tobie życzę szybkiego natchnienia:) Nawet bardzo szybkiego:) A i jeszcze przyklejanie:) Zapytam nieśmiało... czy jest to konieczne?:D Ustereczko... Nareszcie jesteś:) Jak miło mi się zrobiło i.. ulżyło:) Tak, metamorfoza przebiega pomyślnie:) Od 2 tygodni nie ruszyłem pracy w domu:) Kończę przeważnie o 17stej i do pracy posiadam już dystans, który był nie do pomyślenia jakiś czas temu:) Dziękuję Ci za to:D No jeśli o Komandora chodzi... wszystko możliwe jest - przynajmniej tak mi się wydaje:D I tu rodzi się problemik... myślałem, ze chociaż jakiś cienki i twardy materac między podłogą jest wskazany:) No ale... może na początek to lepsze będzie? Czy mogę wiedzieć dlaczego nucisz wyłącznie do odkurzacza? Jestem przekonany o Twoim pięknym głosie i myślę, że może powinnaś odważyć się na coś więcej? Bo ten odkurzacz musi zagłuszać bardzo:) Mam nadzieję, że Komandor już pod tramwaje nie wchodzi bo wie o bezsensowności doprowadzania się do takiego stanu. Prawda Komandorze?:) Nie zadecyduję za Ciebie czy Ustereczka, czy Bałwanek (Bałwanka?:) ) Bez względu na postać Twoja sympatyczna osoba i tak nie jest wstanie zaginąć:) Weewcia... Pięknie, że się odezwałaś... to dobra oznaka:) Tylko dlaczego tak pesymistycznie? Cyt: „dziś jestem jutro może mnie już nie być... jak każdego” Czy może jakaś dziura nadchodzi, czy przewrażliwiony już jestem:) Maju... Tworzysz wierszyki?:) To naprawdę piękne jest:) Pisałaś o swoim mężu... to znaczy, ze czyta ten topik?:) A może zabierze głosik w dyskusji:) Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę gdy komuś układa się życie tak jak tego chce:) Gdy obojgu ludziom tak życie się układa:D Mortifer... Dziękuję w imieniu pozostałych topikowców i moim, za tak piękny tekścik:) Jak ktoś napisał... musi być więcej osób, które topik ten czytają a głos rzadko zabierają:) Dziękuję:) Komandorze... Jak przygotowania do egzaminu? Czy czas może zdobył wreszcie tą pożądaną właściwość rozciągania się?:) Oczywiście powodzenia życzę:D A i Twoja przyjaciółka pisząc pewnego SMS miała absolutną rację:) Choć ktoś trafił na reklamę C3:) I na szczęście potwierdził ją jako zabawną:) C3 kompletnie mi się nie podoba (nie mój styl:) ) ale... to już takie moje małe „zboczenie”:) Jeszcze pracuję w wydawnictwie, tylko jest to około 4 godzinek w sobotę i dosłownie chwilka w niedzielę, więc tak źle nie jest. Mniej więcej w czerwcu zamierzam zrezygnować:) A co do pracy w kancelarii... jam prawnik nie jest:) Choć na studiach jedne z ulubionych przedmiotów były (poza psychologicznymi) :) Owszem jest to kancelaria, ale handlujemy nieruchomosciami:) A dlaczego straciłeś radość z rzeczy prostych? Bo widać nie minęło jeszcze odpowiednio dużo czasu „po”. Wiesz dobrze o czym piszę:) Jestem przekonany, że w końcu zaczniesz odkrywać radość i zadowolenie w rzeczach najprostszych:) Ja to po prostu wiem:D Sarenko... Widzę, że nowy nick się Tobie spodobał:) I pęknie:) Tylko nie zapomninaj o nas i wracaj szybko... a raczej przybiegnij jak to sarenki mają w zwyczaju:) Kłapuszku... Życzę powodzenia na kolkwium:) Szkoa, że nie napisałaś o której to bo kciuki bym trzymał... ale co tam, będę trzymał cały dzień:D Później napisz oczywiście jak było, dobrze?:) Wybaczcie mi jeszcze jedną rzecz... nie będzie mnie również jutro... nieco zajęty będę:) Jak i prawdopodobnie przez cały weekend:) Pisze aby nikt się nie martwił... spokojnie o pracy zapominam w piątek o 17:00:) Przynajmniej tej w Kancelarii:) Oczywiście (tradycyjnie już:) ) pozdrawiam całą resztę:D Pomachajcie chociaż i dajcie znak, że jesteś i wszystko z Wami w porządku:D Pozdrawiam, Zapomniany PS. Już chyba krótko pisać nie potrafię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu ucięło mi wypowiedź:) Wybaczcie mi jeszcze jedną rzecz... nie będzie mnie również jutro... nieco zajęty będę:) Jak i prawdopodobnie przez cały weekend:) Pisze aby nikt się nie martwił... spokojnie o pracy zapominam w piątek o 17:00:) Przynajmniej tej w Kancelarii:) Oczywiście (tradycyjnie już:) ) pozdrawiam całą resztę:D Pomachajcie chociaż i dajcie znak, że jesteś i wszystko z Wami w porządku:D Pozdrawiam, Zapomniany PS. Chyba jednak krótko pisać już nie potrafię:D Tu jest tak miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKICH bardzo serdecznie! jak obiecałam - postaram się napisać dłużej niż zwykle. Problem w tym, że nie znam Was za bardzo, nie miałam jakoś czasu żeby przeczytać wszystkie wypowiedzi z tego tematu. Wiem, że muszę nadrobić zaległości :). Komandorze! Dziękuję jeszcze raz za tak miłę słowa, innym też za odzywanie się ;) do mnie. Jeśli chodzi o kierunek studiów, na razie tylko uchylę rąbka tajemnicy - to dość popularny ostatnio kierunek. Ja zdecydowałam się akurat na taki, gdyż wg mnie na pewno przyda mi się w życiu, w pracy. Nie zaprzeczę, że były inne, może bardziej interesujące, ale ja brałam pod uwagę moją przyszlość :). Obecnie siedzę w domku, nie pracuję od jakiegoś czasu. Nie wiem kiedy na dobre zacznę się rozglądać za pracą....może dopiero po wakacjach? chciałabym bardzo :) Poza tym w wolnym czasie słucham muzyki, jest ona ukojeniem dla mojej duszy (i ciała). Nie przepadam za ciężkim graniem, wolę delikatniejsze rytmy. Choć nie przeczę, rockowe kawałki też mi się często podobają. Uważam, że życie bez muzyki byłoby monotonne i nudne....Nie zaprzeczę, iż TV też w pewnym stopniu jest rozrywką, ale muzyka górą! Jeśli chodzi o filmy, to szczególnie lubię komedie, dramaty, obyczajowe, czasem nawet horror :/. Lubię romantyczne filmy, tak samo z muzyką, uwielbiam pisoenki z lat 80...piosenki o miłości...myślę, że obecnie nie tworzy się już takich piosenek (choć są wyjątki), chodzi teraz bardziej o zbijanie kasy ;). Jeśli chodzi o moją samotność, to czasem daje mi popalić. Czuję się samotnie i źle, myślę, że życie nie ma sensu. I tu Cię doskonale rozumiem, Komandorze. Ostatnio jakoś cały zcas, budząc się rano, myślałam o tym, że jestem sama, że pewnie czeka mnie to już do końca mojego życia...Ach, ale teraz staram się odpędzać te myśli od siebie, cieszyć się tym, co mam. Wierzyć w lepsze jutro....bo przecież \"trudno nie wierzyć w nic\". Na koniec mojego skromnego opisu, powiem, że mój nick wziął się znikąd. Kilka moich nicków okazało się zastzreżonych, więc spojrzałam na dres stronki i wymyśliłam. Jednak nadmienię, że imienia na K nie posiadam.... Więcej o sobie jeszcze napiszę, jednak nie będę od razu odsłaniac wszystkich kart ..;) Nie wiem, czy będę w stanie odpisać coś w weekend (szkoła), ale postarm się, o ile komputer nie będzie zajęty, a o to trudno czasem.... Trzymajcie się, moi drodzy! Zapomniany, Komandorze głowy do góry! Będie ok, jesteście nietuzinkowi i na pewno jeśli teraz jesteście sami to wkrótce w Wasze ramiona wpadną jakieś dziewczyny...:) P.S. Komandorze, czy Ty też pochodzisz z niedalekiej gminy, krainy.... hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie błędy literowe, za bardzo się spieszę z tym pisaniem.... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) uśmiechnięte buźki dla WAS! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jeszcze dodać jedno. To dobrze, że w dzisiejszym świecie, pełnym przemocy, zła, są tacy ludzie jak Wy. Może nieśmiali, zagubieni, ale przez to zupełnie inni od wszystkich. Wrażliwi, tolerancyjni...I proszę nie brać tego za oznakę podlizywania się, mówię to, co myślę. Poza tym powinni zmienić to przestarzałe powiedzenie: Do odważnych świat należy na jakieś inne typu DO NIEŚMIAŁYCH ŚWIAT NALEZY hi hi ; wiadomo, lepiej żyć będąc pewnym siebie, ale i tak można...:) teraz to już kategorycznie kończę, ślę buziaczki!!! LOOK AT THE SUN - IT\'S SO BRIGHT! AND IT SHINES JUST FOR YOU THERE\'S NOBODY ELSE a to mój przekaz na dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do MORTIFERA, to jednak chyba jego słowa były raczej kpiące, mówię to, bo przed chwilką przeczytałam jego wypowiedż w innym temacie...bez komentarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ludki, niedosc ze rzadko wpadam ;) to na krotko i rowniez dzis tak bedzie, ale ostatnio zawirowal swiat i tyyyle sie dzialo... a wszystko przez ekonomalia na ktore czekalam od miesiecy calych:):):):):) pogoda srednio dopisala przez co na ekonomaliach pojawilo sie duzo mniej osob niz zazwyczaj, no i nie przyjechala z powodu choroby moja best friend (od niedawna mezatka;) ), ale jak na tyle przeciwnosci losu ;-) calkiem dobrze sie bawilam i az zal na mysl ze dzisiejszy wieczor spedze w domu:( ... + perspektywa pisania pracy.... brrrr Apropos Mortifera... hmmm ja juz tego pana poznalam... na innych topikach.... wiec gorace pozdrowionka,....:D .....jezeli komus brakuje przed nocka cieplego slowa...Mortifer na swoim topiku nie zawiedzie nikogo...;-) Tyle na teraz... pozdrowionka dla wszystkich barankow i kocurkow;-) wpadne do Was niebawem Tooli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: a jakby Wam bylo smutno to poszukajcie na topikach Posterunkowego Gołębia Ambrozego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteryjko To ja poprosiłam Mortifera, żeby wpadł do nas na chwilę ze swojego topiku \" Idę spać \", muszę więc chyba ten wątek wytłumaczyć. Widzisz, mnie się wydaje, że Mortifery po prostu są zrobione w takiej technologii, że im się oko przymruża, a czy ten specyficzny sposób wyrażania myśli wyklucza życzliwość - już sama nie wiem. Chyba trzeba Go o to zapytać - tak po prostu. Też wciąż próbuję znaleźć środek pomiędzy dzięcięcą naiwnością, a nadmierną podejrzliwością wobec intencji innych ludzi względem mojej osoby, ale to jest trudne. Powiem Ci Kafeteryjko, że zapraszając Mortifera przeżyłam autentyczne chwile grozy - zastanawiając się jak nas potraktuje. Nieśmiali ( czyli My ) i śmiali ( czyli Mortifery ) żyją obok siebie, więc chciałam w jakiś sposób te dwa światy ze sobą zetknąć na chwilę i zobaczyć, czy można liczyć na odrobinę dobrej woli i życzliwości od osób spoza naszego kręgu. Kafeteryjko, Tobie i sobie przy okazji, życzę większej wiary w ludzką życzliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę już znikać, odezwę się dopiero w przyszłym tygodniu. Pozdrowienia dla Innej i Mai, z którymi jeszcze nie zdążyłam porozmawiać, nadrobię to ! Pozdrowienia Tooli. Kłapouszku - powodzenia z farmakologii ! Komandorze Tarkinie - ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi No dobrze, Usterko, tylko czasem jego wypowiedzi były nie tyle niemiłe, co obraźliwe..no ale tutaj napisał piękne słówka i chwała mu za to! milego popołudnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ileż piękna kryje ludzki umysł. Nie mam odpowiedzi na Twoje przemyślenia droga Usterko. Ja działam w jakiś niewytłumaczalny sposób. Inaczej niż inni. Jestem taki sam, a jednak nie podobny... I przyznam się, nie jestem śmiały, tak samo jak, nie jestem wstydliwy. Rzeknę, nie wiem. Ale wiem, że ludzie zawsze dzięki mnie cierpią. Pozdrawiam Ciebie i całą resztę rzeszy tej nieśmiałej cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór Witam wszystkich gorąco. to dziwne ale czuję się tutaj ostatnio bardzo \"zagubiona\" :( Tylu tutaj nowych ludzi , tyle nowych wątków , w pewnym sensie to nowy topik , dlatego nie zaglądałam , bo sarenki są płochliwe :D Pozdrawiam starych i nowych bywalców :D Ustereczkę , Weewcię , Zapomnianego , Komandora , Kłapouszka , Tooli , Leę , Inną , Kafeteriuszkę oraz Mortifera , który do nas zajrzał na prośbę naszej kochanej Ustereczki - mam nadzieję , że nikogo nie pominęłam :D Mam prośbę - czy \"nowi\" mogliby się zaczernić , wtedy będzie wyraźniej na topiku i będęzie można wszystkich was rozpoznawać , bo sarenki mają takie małe rozumki ....... Pozdrawiam - do zobaczenia Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , cię Maju o tobie zapomniałam , no wiesz , że Sarenki mają............................:D Pozdrawiam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANII!!!WITAJCIE!!Wlasnie wrocilam z mezem z kina bylismy na TROII nie polecam ,caly czas walcza strata czasu.....duza strata!! INNAAA!!!przykro mi niezmiernie ze nie moge spelnic twojej prosby odnosnie wesolego wierszyska ale niestety takowych nie posiadam/jeszcze hi/moze jednak na pocieszenie napisze moja wesola piosenke to dla ciebie i kazdego kto zechce przeczytac. DALAS MI CALY SWIAT SZALONY ZAWROT GLOWY UCZYLAS JAK SIE SMIAC JAK PLAKAC BY NIE ZWARIOWAC ref.DLATEGO... WYPRAWIE DLA CIEBIE WIELKI BAL ZOSTANIESZ MA KSIEZNICZKA W WIELKIM OGRODZIE POSADZE TYSIAC ROZ CHCE ABYS MIALA WSZYSTKO. UCZYLAS MNIE JAK ZYC JAK ZAKOCHAC SIE W BIEDRONCE CHCIALAS PRZEPEDZIC NOC BYM ZAWSZE WIDZIAL SLONCE ref.DLATEGO..... KOCHALAS MNIE JAK NIKT ODKRYLAS ZAPACH LAKI Z TOBA SIEGNALEM GWIAZD Z TOBA OSZALAL SWIAT. ref.DLATEGO.... UMNIE WSZYSTKO W PORZADKU WIDZIALAM SIE DZIS Z MOJA SERDECZNA PRZYJACIOLKA WIEC NIE MOZE BYC INACZEJ!! ZAPOMNIANY!!!podoba mi sie twoj styl pisarski fajnie formulujesz zdania !!!zupelnie jakbys byl nie z tego swiata!!!oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu!!mam nadzieje ze i ty odnajdziesz swoje szczescie....zycze ci tego!!moj maz czyli TOMEK zaczal czytac wasze posty,no cuz nie wiem,moze w koncu sie do was odezwie,a na razie serdecznie was pozdrawia ON CZYLI CZLOWIEK JAK NAJBARDZIEJ SMIALY!!!Ja tez juz sennee papajki posylam i juz mnie nie ma.......ale pamietam o was .....pamietam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteryjko... Bardzo ładny opis naskrobałaś:) Muzyczka, szczególnie z lat 80tych:D To jest to co misie lubią najbardziej:) Tylko dlaczego Twój kierunek studiów jest taka tajemnicą?:) Może to niedyskretne pytanie i jeśli nie chcesz nie odpowiadaj, ale... od jakiego czasu jesteś sama? Niedobrze gdy jest z tym Ci źle. Nie powinno. Dlatego zapytałem o czas bo on jest tu jedynym lekarstwem. Znam to doskonale z autopsji. Tylko czas ten jak lekarstwo dla każdego z nas musi być dawkowane w różnych ilościach. A samotność może dużo wnieść do naszego życia poza pustką. To czas kiedy możemy nad sobą poważnie się zastanowić, zmienić to co nam nie pasuje i... nie rozpaczać. A już na pewno nie należy pisać Cyt. „pewnie czeka mnie to już do końca mojego życia...” - sama wiesz, ze to nieprawda!:) A przyjdzie ten dzień kiedy już sama nie będziesz... tak miłe i sympatyczne osoby po prostu nie zostają same:D Tak, tak... świat do nieśmiałych należy :D :D :D A ta sentencja skąd pochodzi? Bo jest naprawdę urocza:) Toolu... Co to są ekonomalia?:o Bo albo jam nietutejszy jest, albo mocno umysłowo zacofany:) Co by to nie było:) Cieszę się z Twojej radości:) No a jeden wieczór w domu w końcu nie jest czymś tragicznym... kiedy jeszcze do tego przynosi pożądane efekty:) Usterko... Dlaczego na tak króciutko?:o No ale w końcu nie samym topikiem człowiek żyje:D Sarenko... Pięknie Cię powitać z nową „twarzą”:) Zmiany są dobre... niektóre... lecz tak z pewnością jest wyśmienita:D Tylko co za głupotki piszesz... sarenki wcale małych rozumków nie mają:) Wiem co mówię:D Są wręcz bardzo inteligentne i takie... sympatyczne:D Kilka tygodni temu spacerowałem w lesie (nie sam:) ) i naprawdę w pewnym momencie przebłagała piękna, sarenkowata sarenka:) Nie widziałem tych stworzonek oda lat więc dla mnie osobiście był to widok co najmniej uroczy:) Maju... Dlaczego tworzysz posty o 3:30?:o Już dawno spać powinnaś bo później ludzie zmęczeni są i można coś przypadkiem sobie zrobić... no żeby mi to ostatni raz było:D Nie polecasz Troii? A ja za to polecam „Życie i cała reszta”:) Film na pewno nie komercyjny, ale teksty niekiedy naprawdę ciekawe:D Nigdy nie zastanawiałem się nad moim stylem pisania. Co prawda od kilku lat chodzi mi po głowie myśl napisania książki (mam już nawet zarys:)) ale na razie czasu jakoś brakuje:) Owszem czasem myślę, ze pochodzę nie z tego Świata... zawsze chciałem wylądować na jakiejś wyspie, z dala od tego wszystkiego:) Chyba tylko tam człowiek może naprawdę uciec:) Panie Tomku:) Jeśli tak zwracać się mogę:) Prosimy o zabranie głosu na topiku dla nieśmiałych:) No chyba, że Maja do klawiatury nie dopuszcza... ale to bardzo wątpliwe jest:) Najlepsze na koniec... Czy owe słowa napisałaś sama? Bo jeśli tak to mogę jedynie talentu pogratulować:D A sam zapaść się w czeluści niemocy pisarskiej:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie milusinscy!!!no tak troszke pozno ten wczesniejszy poscik skrobnelam ale sennosc mnie opuscila i pomyslalam o WAS !!! ZAPOMNIANY!!!dzieki za mile slowa!!!TAK ZAPOMNIALAM DODAC ZE TA PIOSENKA JEST MOJEGO AUTORSTWA!!!ale to chyba nic wielkiego....milo ze Tobie sie podobala!!!Film obejrze napewno i przy okazji polecam wszystkim SZKOLE UCZUC!!!bardzo lzawy ale super!!!NO i zachecam Cie do napisania tej ksiazki!!!Ja tez mam w glowie historie ktora chcialabym uwiecznic ale jakos obawiam sie krytyki.....wogole chcialam juz wiele ksiazek napisac ale nie wieze w swoje mozliwosci chyba....NO TAK MUSZE JAKIS OBIAD SKLECIC!!!POZDRAWIAM CIE ZAPOMNIANY,INNAAA,TOOLII,KOMANDORZE TALKIN,ZAPOMNIANA,SARENKA,USTERKA,KAFETERYJKO,WEEWCIE,KLAPOUSZKA,I KAZDEGO O KIM IMIENNIE ZAPOMNIALAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×