Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zyx...

Szewska lejkowata klatka...

Polecane posty

No name ---> zaraz luknę czy działa :P no moim zdaniem też powinni to operować jak najwcześniej zwłaszcza tym, u których to wygląda tak jak na tych zdjeciach, które przedwczoraj zamiescilas ale u mojego Słonka operacja nie jest konieczna bo teraz juz nie wyobrazam sobie zeby nie miał tej slodkiej dziureczki :D :D bo ona jest naprawde maleńka i nie ma żadnego mostka zapadniętego ani wysunietego na dół tak jak na tych zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name
Teraz już działa :D A dołeczek podobno nieźle nadaje się do picia z niego szampana ;-) to prawda Teoria :D czy tylko plotki :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa działa :) kurde nie wiem czy wypada tak kopiować cudze zdjęcie ale mam nadzieje ze ta osoba sie nie obrazi :( http://img100.imageshack.us/my.php?image=dsc051696ee.jpg ten dołek jest najbardziej zbliżony wyglądem do tego co ma moje Słońce tylko że moje Slonko ma tak o 1/3 mniejszy ten doleczek i żebra oraz mostek wygladają tak jak u zdrowego faceta czyli ani nie wystają po bokach ani sie nie zapadaja czyli co ma on ta kurzą klatkę czy nie ma ? bo juz sama nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name
Jak ma wgłębienie w mostku (taki mały dołek) to ma szewską klatkę zwaną także lejkowatą, czyli PE :D To jak to jest w końcu z tym szampanem? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name ---> ale jak ma taki maleńki tylko a pozatym wszystko ok to też ma tą wadę czy mu sie np zaczęła robic jak byl jeszcze płodem ale sie nie zrobiła do końca ???? :D z szampanem że co ?? ze spijam ?? wiesz u niego to sie raczej wylewa no chyba że bym odrobinkę nalała :P :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name
Teoria - jak ma maleńki dołek to też ma tę wadę. Rodzaje deformacji sa różne - jedni mają zapadnięte mostki od trzonu do wyrostka mieczykowatego, czyli praktycznie cały mostek, inni do tego wszystkiego mają sterczące łuki zebrowe, a jeszcze inni mają tylko minimalne dołeczki gdzieś na mostku. To dobrze, że Twoje Słonko ma małego dołka, bo tak mógłby miec wnętrzności poprzesuwane, ugniecione i zrotowane serce, przygniecione płuca, a tak to pewnie nawet nie ma wskazan medycznych do zabiegu, a koro mu to nie przeszkadza w sensie kosmetycznym to wszystko jest O. K. Podobno niektórzy z zaawansowanym PE dostaja kategorię A na komisji wojskowej :D Pozdrowionka, może w koncu uda ci się zaobaczyć ten film :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name ---> :) wiesz co dzisiaj przyjechało do mnie moje Słonko i zaczęliśmy rozmawiać o tym schorzeniu i okazało się że jego dawny kolega z drużyny (nie wiem czy kojarzysz OKOCIMSKI BRZESKO :D ) też ma taką wadę i ja się go pytam czy większą od niego a on wiesz mówi do mnie że \"kobieto on to ma dużo gorsze ode mnie\" ale jak go zaciągnęłam na neta i pokazałam mu kilka zdjęć zamieszczonych na Twoich linkach to on się po prostu przeraził bo myślał że ten jego kolega ma taką wiesz potworną tą wadę ale jak zobaczył te najbardziej \"drastyczne\" zdjęcia to momentalnie zmienił zdanie a powiedz mi No name czy Ty też masz to schorzenie ?? bo tak się tym interesujesz a ja nawet nie wiem czy Ty jesteś facet czy kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name
To schorzenie częściej spotyka facetów, jeśli kolega Twojego Słonka ma problem ze swoją klatą, to moim zdaniem powinien to zoperować. Podaj mu adres strony z forum dla Pectusów, tam znajdzie adresy szpitali i opisy przeżyć osób po zabiegach. Kiedys napisałaś coś do mnie w żeńskiej formie, chciałam wtedy spytać skąd wiesz, że nie jestem facetem, bo nie jestem :D więc trafiłaś :-) - z tym, że ja już jestem po operacji :D Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name ---> no mowilam mu zeby podeslal linka temu koledze ale on mi powiedzial ze kiedys z nim o tym rozmawial i on sie boi operacji pozatym jest juz po 30-tce i nie wiem moze sądzi że to za późno ale to chyba nie ma znaczenia prawda ?? tzn chodzi mi o wiek chociaz wiadomo ze latwiej taki zabieg zrobic malemu dziecko bo kosci wtedy sa bardziej miekkie i wogole :D miło mi :) tak coś czułam że jesteś kobietą bo z facetami sie tak fajnie nie gada :) tylko że nie sądziłam że kobiety też cierpią na to schorzenie bo na tej stronce to raczej sami faceci są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name
Zgadza się, najlepiej zabieg wykonać do 20 r.ż, ale z tego co wiem to są w kraju kliniki gdzie operowano pacjentów po 50-ce!! Wiesz, kumpel Twojego Słonka może nie wie, ze teraz sa techniki małoinwazyjne i zabieg nie jest już aż tak rozległy jak przy technikach klasycznych. Na forum są osoby zblizone wiekiem do niego, może jakby poczytał to zmieniłby zdanie. Po co się męczyć z takim cudem przez całe życie, tym bardziej, że z wiekim dodją mu dolegliwości fizyczne.. PE dotyka znacznie częściej facetów i chyba dobrze, bo u dziewczyn wygląda to znacznie gorzej :-( Oceń sama http://www.emedicine.com/PED/topic2558.htm Są tam także obrazki z zabiegu. Mnie tez się bardzo miło z Tobą rozmawia Teorio :D Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name ---> witam :) sorki za dłuższą przerwe ale miałam egzamin a jako że postanowiłam się szarpnąć na stypendium naukowe musiałam się trochę pouczyć hehehhehe :) no masz racje u kobiet to strasznie wygląda :O ale szkoda że nie ma tu zdjęć juz po operacji bo jestem ciekawa jakie sa pozniej efekty i czy blizny sa bardzo widoczne co do tego kolegi to nie sadze zeby on w tym wieku sie zdezydowal zwlaszcza ze jest juz zonaty i dzieciaty wiec w sumie nie ma dla kogo sie zmieniac no chyba ze dla samego siebie i lepszej samooceny :) a dolegliwosci fizyczne to np co sie moze mu dziac ?? a mojemu Slonku tez ? jak ma taka minimalna wade ? pozdrawiam ciepllutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name
Witaj Teoria :-) Co do szram po zbiegu techniką małoinwazyjną to sa one minimalne (w linii pachowej ok. 3 cm) jak tutaj-http://img489.imageshack.us/my.php?image=dsc051674rc.jpg Jeśli koledze się nie przyda link, to moze jego dzieciom, bo PE niestety jest dziedziczne :-( i najlepiej operować to w dzieciństwie!!! Jeśli Twoje Słonko ma małego doła, to może nie będzie miał w przyszłości problemów zdrowotnych. Tak się zazwyczje dzieje w przypadku dużych deformacji (bebechy są poprzemieszczane i ugniecione zebrami, w szczególności płuca i serce), tak więc są problemy z wydolnością i oddychaniem. Powodzenia na egzaminach, będę trzymała kciuki, zebyś dostała stypendium :-) Pozdrowionka, pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj No name :) no rzeczywiście nieduże te blizny a powiedziałabym że wręcz malutkie :) z tego co sie orientuję jego dzieci nie odziedziczyły po nim tej wady ale kurcze teraz będe sie bała, że jak zajdę w ciąże to nasz dzidziuś może się z tym urodzić :( w każdym razie będe wiedziała żeby to jak najwcześniej zoperować :) tfu tfu oczywisćie że dzidzia będzie zdrowa :) wiesz moje Slonko raczej problemów zdrowotnych nie ma co więcej od 11 lat uprawia aktywnie sport i jest bardzo wysportowany i wogóle więc może nic mu sie nie bedzie dzialo ale wiesz co ? bylam ostatnio u niego i gadalam z jego mama i u nich w rodzinie nie ma ani jednej osoby z takim schorzeniem wiec nie wiem skad sie to u niego wzięło :) dziękza trzymanie kciuków :D przyda sie napewno zwłaszcza w sobotę i niedzielę w godzinach rannych :P :P pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płetwa
z tego co ja wiem to sie wszyscy smieja z takich osob ktore maja szewskie kurze itp. a oni mogliby miec tak samo. a co do ruchania i tym podobnych spraw to sobie moga zsapomniec bo ktora spojrzy na takiego goscia a co dopiero pogada z nim nie wspoominajac juz o waleniu sie. ja tez mam klatke wklesła a żebra i kośc laczaca mostek wystajaca . tylko sie smieja az mnie krew zalewa :/ szczelilbym sobie w leb jak bym mial odwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name
Płetwa - Ty idź na zabieg, zamiast się użalać nad sobą!!! Na forum strony www.pectus.pl/ jest zarejestrowanych prawie 150 osób z PE, wcale nie musisz żyć z takim wyglądem!!! Więc poprostu weź się za siebie. Teoria dobrze, że powiedziałaś, że to w sobotę i niedzielę mam trzymac za Ciebie kciuki :D bo robię to od poniedziałku i już trochę bolą mnie paluszki ;-) ale przez weekend Cię nie zawiodę. Zobaczysz, że podziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name -----> Ty to jednak fajna jesteś :P :P :P :D :D trzymaj trzymaj jak Cie prosze serdecznie :) w sobote ok 10 a w niedziele od 9:00 do 10:30 :) no w sumie mozesz do 10 bo mam nadzieje ze na tyle umiem ze w godzinke sobie poradze :) a jak mi sie uda to Tobie beda sie nalezały wielkie 👄 👄 a co do płetwy to masz rację bo najłatwiej jest użalać sie nad sobą zamiast zacząć robic coś żeby zmienić to co nam sie nie podoba pozdrawiam serrrdecznie 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name
Teoria ---> godziny egzaminów zanotowałam :D ale za stypendium to będziesz musiała postawić szampana ;-) Tak z drugiej strony to Pluskwie się nie dziwię, taki wygląd może człowieka zniszczyć psychicznie zwłaszcza jak ktoś "życzliwy" nie pozwala ci o tym zapomnieć... Pozdrawiam i daj znać jak poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name
Sorry bardzo miało być Płetwie nie Pluskwie :-( Przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pletwa
no-name nic nie szkodz :) masz racje tylko ten wie co to przeżył ale nie zawsze tak b yło i było by wszystko okej gdyby pewne osoby nie wiedziały :( chodziłem na siłownie robiłem pompki i nie wiele to zmieniło troszke odrobine. nie jestem traktowany tak jak bym tego chciał chociaz sie strałem na wszystkie sposoby. na operzcje też ialem iśc alle cos nie wypaliło a teraz to mam przechlapane bo jakies goście mnie ścigają ponieważ jednemu nawaliłem bo juz nie umiałem tego wyśmiewania znieśc.Ile człowiek potrafi zniesc z takimi debilami.nic im nie zrobiłem to czemu mnie tak traktują :( pisze bo musze sie komus wyzalic a najlepiej jest sie wyzalic osobie ktora znasz tylko przez neta.juz nie mam sieły psychika siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No_name
Płetwa--->ćwiczenia faktycznie niewiele na TO pomagają, właściwie wcale :-( Prymitywne zachowania Twoich "kolegów" nie są chyba warte żadnego komentarza. Jedyne co mogę dodać na ten temat to, to żebyś nie dawał się więcej ściągnąć do ich poziomu, bo i tak pokonają Cię doświadczeniem w głupocie. Z resztą, gdyby z nimi wszystko było w porządku, to nie musieliby szukać tak prymitywnych form dowartościowania jak małpia uciecha z czyjegoś "nieszczęścia". Może spróbuj ich poprostu olać, skoro i tak wszyscy już o tym wiedzą... Przypuszczam, że największą satysfakcję mają właśnie z Twoich reakcji, bo nie ma lepszego widoku jak to, że udało się kogoś wyprowadzic z równowagi. Przytakuj im i sam rzuć parę komentarzy na temat swojej klaty. Jak zobaczą, że jesteś ponad to w końcu sobie odpuszczą. A tak swoją drogą jakie to komiczne, że banda idiotów ściga jednego Pectusa, bo nie potrafią dać sobie z nim rady :D :D :D :D :D :D Jeżeli kiedyś coś nie wypaliło z operacją, to spróbuj ponownie, w końcu nic nie tracisz. A może napisz o sobie na tym Forum dla osób z PE, oni mają takie same doświadczenia jak Ty i niektórzy potrafią już śmiać się ze swoich dołów :-) Daj znać od czasu do czasu jak Ci idzie poskramianie głupoty :-) chociaż nie będzie to łatwe, bo nie od dzisiaj wiadomo, że jest ona niestety bezgraniczna :-( :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pletwa
No Name :) to nie sa moji koledzy i raczej nigdy nimi nie byli i nie będa no moze kiedyś zamieniliśmy pare zdan. mieszkają koło mnie ale mieli mine jak obiłem kolesia potem mielismy na solo wyjsc ale ja im nie ufam i nie wyszedłem ukrywam sie bo wiem ze mnie chca zabic uslyszalem od osob trzecich. byli wstrzasnieci a teraz ja sie boje ale coz takie przeznaczenie.to ze ja wygladam tak to jeszcze nie znaczy ze slaby jestem tylko jak mam sie im postawic jak ja san jestem a ich tyle. ale mine mieli piekna. chcialem tez moim zachowaniem uswiadomic im ze sie niczym nie roznia tacy ludzie jak ja, poszlo to w inna strone nie na korzysc moja niestety. dalem sie sprowokowac i pewnie odpowiem za to niestety słyszałem że juz mi dołek wykopali nie wiem czy serio czy żartują ale strasznie sie boje bo chce żyć doceniam życie kiedy powoli je trace. może to czytają goscie ich pokroju. dla nich jesteśmy gównem które trzeba tępić niestety taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pletwa
bardziej wiele boli mnie ignoracja ze strony ludzi którzy byli kiedys kolegami tacy sie zdarzają chociazn nie wszyscy sa tacy ale zdecydowana większość czuje sie jakbym był sam na swiecie nie ufam już nie potrafie. Kiedyś miałem dużo kolezanek i kolegów i pewnie miałbym wiele do dzisiaj gdyby sie nie dowiedzieli o tej paskudnej chorobie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pletwa
bardziej wiele boli mnie ignoracja ze strony ludzi którzy byli kiedys kolegami tacy sie zdarzają chociazn nie wszyscy sa tacy ale zdecydowana większość czuje sie jakbym był sam na swiecie nie ufam już nie potrafie. Kiedyś miałem dużo kolezanek i kolegów i pewnie miałbym wiele do dzisiaj gdyby sie nie dowiedzieli o tej paskudnej chorobie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No_name
Płetwa---> powiedz im, że dołka nie muszą Ci kopać, bo już jednego masz - w klacie ;-) A tak poważnie, to nie wiem, co Ci mam poradzić :-( Jesteś pewien, że problem głównie tkwi w PE? Jakoś nie bardzo mi się mieści w głowie, że można stracić kolegów z powodu zdeformowanej klatki :-( Skąd u Ciebie takie pomysły, że jesteś sam? Jestem przekonana, że nawet w gronie Twoich (ograniczonych) znajomych jest co najmniej jedna osoba z PE (tylko nie każdy się do tego przyznaje). Fakt PE, to jest piętno, ale ludzie normalnie z tym żyją, może Twój pech polega na tym, ze otaczasz się ignorantami? Spróbuj zmienić towarzystwo i poczytaj wyżej - Facetowi Teorii się udało, jego koledze też :D Tobie też uda się wszystko to, co tylko sobie wymyśllisz :D Trzymaj się!!! Wszystko będzie O. K. :D Ps. Ile Ty masz lat własciwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pletwa
wlasciwie ja jestem facet :) lat mam 27 dobijam :) wiesz u mnie to strasznie wygląda jak bede mial mozliwosc zrobienia to wam pokarze moja klate chociaz jest troszke umiensniona ale wiele nie daje ale masz racje nie ma sie nad czym uzalac tylko znow zaczac cwiczyc papki bo kiedys mi powiedzial jeden lekarz ze przez pompki nie bedzie widac tego zdeformowania w sumie to bardzo mi mostek wystaje s loscia laczaca . tyle lat maskowalem a wystarczylo ze dowiedzieli sie inni ci inni powiedzieli nastepnym i zalamanie na maksa :( duzo osob przestalo ze mna rozmawiac nic im nie zrobilem jescze niedawno pilem w duzych ilosciach alkohol.gdybym sie nie zlamal mozliwe ze bym troszeczke lepiej wygladal. wiesz jak bardzo sie boje smierci mialem smierc kliiczna podobno ludzie po smierci klinicznej smierci sie nie boja a ja tak. powiem tobie ze kiedyś bardzo wesoly chlopak bylem czasem jeszcze potrafie sie smiac moze dlatego jeszcze sie troszke trzymam :) lubie sie smiac chodzby sam dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płetwa ---> sluchaj sie No name kobitka dobrze gada :) a wie co mówi bo sama jest po operacji więc nie gdyba tak jak ja tylko mówi z własnych doświadczeń :) :) nie ma sie co załamywać na prawde ja żyję z moim Kochaniem juz ponad 4 lata i jego szewska klatka (mimo że minimalnie zdeformowana) nie przeszkadzała mi nigdy a wręcz stanowi u niego pewna zaletę wygladu :) ponieważ ma taki słodki dołeczek że jak się postaram to mi sie w nim pół policzka mieści :D :D nie łam sie bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pletwa
Dzięki Teoria za slowa otuchy :) No Name też bardzo dziękuje :) ta choroba za 100lat może bedzie traktowana o wiele lepiej. Ci co sie smieja moga miec takie dzieci i albo sie zmienia albo biedne malenstwa zostan aprzez nich usunięte.Chciałbym miec wspaniała dziewczyne miec z nią dziecko (dziecko raczej jak już to adoptowane) Kazdy ma takie marzenia miedzy innymi na tym zycie polega i szkoda że to nie wszystkim sie udaje ale taki już jest ten los że jedni muszą cierpiećzeby drudzy mieli lepiej.zastanawia mnie czy te rózne szpetne choroby i nie tylko czy to zemsta Boga za poprzednie sprawy bo jak to mozna nazwacczy to sa blędy Naszych bliskich. Moja mama ma niewielkie zdeformowanie tak samo może to po niej odziedziczylem ale mam żal do niej że mimo że wiedziala że ma kurza klate zgodzila sie na dzieciaka. mogła adoptować przecież tyle dzieci jest bez rodziców ktoś te dzieci też musi pokochac tak myśle :) Lekarzy to jest też wina nawet jak nie wiedzą jak sie to leczy to powinny od małego człowieka badać rozwoj tej choroby. w sumie to ciesze sie żze jestem bo do tego momentu jak nikt nie wiedział to było wszystko okej ale musiał jakiś lekarz powiedzieć komus ten tez komuś i mam pozamiatane. Prawda zawsze wyjdzie na jaw jak to mawiają.Bardzo dobrze to maskowalem.Pewnie było zaskoczenie wielki8e gdy sie dowiedzieli inni ludzie że mam tak zdeformowana klatke :( Przed tym zanim sie dowiedzieli chodzilem na korekcyjna wczesniej w podstawówce na basen i nikt tak za bardzo sie nie kapnął nawet ratownik chociaz jeden sie przygladnął bardziej bo było widać dopiero jak sie ktoś bardzo blisko przypatrzył. w sumie to na korekcyjną chodziłem od podstawówki w podstawówce mnie zaczepiano ale nie z powodu wyglądu tylko miałem inne zdanie :) najsilniejszemu żeby miec ochrone musialem nosic plecak jego i jeszcze kilka ( nie wiem po co sie godzilem na takie frajerstwo ) balem sie pewnie dlatego nosilem te plecaki mozliwe ze to w dużym stopniu zawarzylo nad dalszym losem budowy. Kiedy wyszedłem z podstawówki to sobie powiedziałem że sienie dam jakktos bedzie zaczepal i tak sie stalo bylem szanowany wiedzieli ze oddam nawet na lekcji bronilem dziewczyny przy mnie by dziewczyna sie krzywda nie stala :) no ale historia tzw zatacza kolo i znow jestem w podstawowce tylko ze jeszcze gorzej jest w niej no wiec moze ta historia jeszcze sie odwroci mam taką nadzieje :) Rozpisalem sie ale ja zawsze duzo gadalem :) Psychke mi to bardzo rozwalilo nienawidze kocham kocham nienawidze taka prawda. Koszmary mnie sie czaem snia takie realne dlatego sie boje smierci i tego co może mnie spotkac po niej.Dobra starczy i tak już napisałem swoj życiorys. Moj życiorys jest tak powalony jak ja sam :D taska jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pletwa
przejde do rozmowy co toczuliście wcześniej za nim ja przyszedłem . Mam kurzą i nie narzekam na brak siły :) szybko sie jednak męcze ad nie jednego zdrowego mam pewnie więcej siełu jak na korekcyjnej pani mi kazła z całej siły pchać łokciem jej udo to pojechała po po podłodze i sie zdziwiła po czym mi powiedziała że dużo sieły mam :) tramwaj otwierałem gdy drzwi sie zacieły :) wiec troche tej sieły sie ma :) ale jak pomagałem w przenoszeniu mebli to cienki bolek byłem a tak to spoko. inne mieśnie mam mocne a inne słabiutkie. Czasem sieła mnie rozpiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No_name
Więc masz kurzą Płetwa, byłam przekonana, że szewca. Ale to chyba nawet lepiej, bo operacje kurzych dają lepsze efekty kosmetyczne. Pompkami na pewno tego nie wyleczysz, nie ma szans. Poznań jest dobry w operacjach na klatach, PC robią też w Łodzi i Wrocławiu, może także w Rabce. Nie było chyba przypadku, żeby po tego typu operacjach ktoś umarł więc w tym przypadku paniczny lęk przed śmiercią nie wchodzi w grę. Nie powinieneś obwiniać swojej mamy, bo po pierwsze PE i PC nie zawsze są dziedziczne, a po drugie wygadujesz niesamowite bzdury. Jeżeli może być mowa o popełnieniu jakiegokolwiek błędu przez Twoją mamę to jest on taki, że nie dała Cię zoperować w dzieciństwie, ale przypuszczam, że głównie za przyczyną nie doinformowanych lekarzy!! Szukanie winnych nic tu nie pomoże i nie zmieni faktu, że wyglądasz tak jak wyglądasz, poza tym MOŻESZ TO ZMIENIĆ!!!!! Zastanów się także, czy Twoje problemy wynikają głównie z PC, bo odnoszę wrażenie, że chcesz wszystkie swoje porażki przypisać wyłącznie kurzej klatce. Wiem jak zdeformowana klatka wpływa na psychikę i nie jesteś tutaj wyjątkiem, ale fakty są niezmienne. Możesz albo się z tym pogodzić, albo nad sobą użalać i przypisywać TEMU wszystkie nieszczęścia. Napisałeś, ze jesteś już dorosłym facetem, więc zachowuj się jak FACET!!! I zrób coś ze sobą!!! Faceci nie powinni mieć marzeń, tylko określone cele do realizacji! Więc na co jeszcze czekasz????? Wyjdź z domu, poderwij jakąś laskę (tylko się nie użalaj nad sobą na pierwszej randce!) ;-)i przede wszystkim idź na wizytę do torakochirurga!!! Poszukaj też innych przyczyn Twojego obecnego stanu, napisz o sobie na Forum dla Pectusów, zobaczysz nie jesteś odosobniony, inni przezywali kiedyś to samo. Tam są głównie faceci więc z pewnością udzielą Ci mądrzejszych porad od moich. Oni żyją normalnie, mają dziewczyny, kolegów, niektórzy nawet rozbierają się na plaży. Twoja sytuacja się nie zmieni, jeżeli nie będziesz jej na to pozwalał. To jak jesteś postrzegany przez innych zależy wyłącznie od Ciebie, przestań traktować siebie jak nic niewartego, bo tak nie jest i inni też będą Cię tak traktowali!!! Jedyna porada jaki mi przychodzi to OPERACJA ! OPERACJA! OPERACJA!!!!!!! Naprawdę nie ma się czego obawiać i zobaczysz, wszystko się zmieni!!! Więc tak, teraz piszesz coś o sobie na stronie www.pectus.pl/ i dzielisz się swoimi doświadczeniami z innymi facetami z PE i PC, a w poniedziałek, dzwonisz do wybranej przez Ciebie z listy z adresami szpitali klinikę i ustalasz termin wizyty u chirurga. Potem napiszesz mnie i Teorii co ustaliłeś! TYLKO NIE WAŻ SIĘ DO TEGO NIEZASTOSOWAĆ!!! ;-)Bo będziesz miał do czynienia nie tylko z bandą ograniczonych czubków z Twojej okolicy!! ;-)Prawda Teoria? :D Ps. W ostateczności możesz sobie poszukać dziewczyny z PE, czyli zapadniętą klatą. Wtedy nikt nie będzie mógł powiedzieć, że do siebie nie pasujecie.:D Pozdrawiam i do dzieła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pletwa
Dzięki za rade ale jak mnie dopadną to będzie po sprawie :( bardziej mi to psychicznie przeszhkadza mam zniszczoną psychikę jak wyjde z tych swojich kłopotów to pójde na operacje :) Szkoda ze dopiero tak puzno z wami rozmawiam ale wcześniej myślałem że jest bardzo malo ludzi z podobnymi problemami ale się myliłem. możliwe że chce za wszystko obwinić chorobe ale kiedyś to tylko ja wiedziałem o mojej chorobie i jakoś dawałem sobie rade a kiedy sie dowiedziałem ze inni eż wiedzą że mnie unikają to się załamałem straszne to dla mnie było Podniosłem sie raz z dołka w podstawówce gdy mialem przechlapane od równiesników. Może podnise sie jeszcze raz kto to wie :) Bardzo dziękuje za wszystko No Name i Teoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×