Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość gaabi
witam wszystkich cieszę się że przybyło nas trochę, niestety do gina jeszcze nawet nie zdążyłam się zarejestrować, ale dam znak Padlinka a ty jak? starasz się już, czy jednak zdecydowałaś się zaczekać z m-c lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi kochana jak mi milo ze jestemy tu razem. ja jestem zdecydowana i zaczynam od soboty ale tyle sie naczytalam ze moja wystapic cykle bezowulacyjne ze moge miec problemy z zajsciem. bardzo bym chciala dolaczyc do dziewczyn ktore zaszly w pierwszym miesiacu. nam nadzieje,ze mi sie uda bardzo by mtego chciala i mam nadzieje,ze tak sie stanie ale boje sie najbardziej rozczarowania a buuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi jak mozesz to wpadaj tu do mnie nei wiem jak reszta dziewczyn ale milo mi bedzie wiwedzac ze nie jestem sama. ja nie czeakm tylko dzialam od razu. bardzo duzo osob zaszlo w 1 m-cu wiec i ja sprobuje ale czy mi sie uda to zoabczymy. duzo lekarzy jest tego samego zdania co napisala xaxa wiec cos musi w tym byc a sa kobiety kotre zaszly w ciaze bo zapomnialy tabl. i bedac w ciazy braly je do konca opakowania i urodzily zdrowe dzidzie.... jak wrocisz od gina to daj znac jak poszlo i co powiedzial. trzymaj sie cieplutko buziaczki,pa,pa wpadaj tu do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że będę wpadać w końcu sama też się decyduję na dzidzię i to od razu, mam nadzieję (i tak będę się starać) że uda mi się w 1 miesiącu, ale opakowanie kończy mi się dopiero za 2 tygodnie tak że muszę jeszcze troche czekać, ale już się denerwuję. Nastawiłam męża że jak coś to będą bliżniaki, zrobił dziwną minę ale się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra zaszła w ciąże w 2 tygodnie po odstawieniu Diane35,a wcześniej przez 3 lata nic...więc chyba coś w tymjest...Ja teraz też jestem już 5 miesiąc na Diane ze względu na PCO,wysoki testosteron i liczę na cud po odstawieniu.Widzę,że u niektórych z WAS to zadziałało,i to mi dodaje otuchy i wiary w to że i mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi dzikuje jakos mi lepiej ze nie jestem sama. wiem co czujesz ja zaczynam dzialac od soboty i sama sie denerwuje.po odstawieniu nie wiem kiedy sa dni plodne wiec bede sie przytulac do mezusia codziennie. ja mojemu mezowi tez mowilam o blizniakach to sie tak cieszyl jak dziecko az nie sadzilam ze facet potrafi tak sie cieszysz na mysl o 2 bobaskow na raz!!!!! teraz sie smieje,ze bardzo by chcial dwa gole przy jednym strzale.ja tam czekam na 1 i mam nadzieje,ze sie uda. gaabi mam nadzieje,ze nam sie razem uda. dwa tygodnie szybko zleca i zaczniemy juz razem przytulanki ...... bylabym chyba najszczesliwasza kobieta na siwecie jezeli by mi sie udalo ale cos nie wierze ze moglabym miec az tyle szczescia. zobaczymy. bede tu wpadala codziennie od poniedzialku do piatku bo wtedy jestem w pracy a w domu nie mam komputera.wiec do jutra. ja juz ide do domciu. trzymajcie sie gaabi buzka..... do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy trzymać kciuki za ciebie (jak się zdecydujesz) no i za siebie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też piszę z pracy chociaz mam kompa w domu ale ciągle z nim coś jest nie tak, więc do juta, będę czekać na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, byłam wczoraj u gina, przebadała mi wszystko co się da, i jest ok, ale i tak robienie dzidzi muszę przełożyć jeszcze o 1 m-c, ponieważ biorę tabletki na jelita, a gina powiedziała że jak zacznę robić dzidzię to najlepiej abym nic nie brała. Obaliła również nasze obawy o ciążę mnogę, mamy takie same szanse mieć bliźniaki po tabletkach jak i bez nich, tak że to nie ma żadnego wpływu, a dzidzie zrobione w pierwszym m-cu po odstawieniu tabletek są zdrowe i nic im nie grozi. jestem spokojniejsza a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czesc. gaabi juz jestem spokojna naprawde. i ciesze sie ze u Ciebie wszytsko ok. z tymi sprawami. ja zaczynam starania od jutra ale intuicja mi podpowiada ze sie rozczaruje a takabardzo chcialabym zajsc w ciaze w tym pierwszym miesiacu!!!! moze sie uda ale wiem ze jak sie czegos bardzo chce to raczej tego sie tak od razu nie dostaje. zycze NAM tego abysmy zaskoczyly od razu. gaabi ciesze sie ze jestemy razem .jak mozesz to npaisz ile masz latek bo ja mam 26 lat. narazie koncze wpadne tu jeszcze bo narazie robi mi sie tu maly ruch a jestem przeciez w pracy hi,hi,ih... milego dnia gaabi. buzka,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do padlinki 26 No niestety nie przewidzisz czy zajdziesz w ciążę od razu po tabsach czy po kilku miesiącach, to jest bardzo indywidualne, każdy organizm może inaczej zareagować na brak antykoncepcji. U jednej może dojść szybko do płodności, a inna musi odczekać kilka miesięcy na owulację. Życzę aby Ci szybko się udało, ale jezęli będziesz musiała poczekać to też nie wpadaj w panikę. Pozdróweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziłabym jednak
nie starać sie tak od razu tylko zrobić 3-miesięczną przerwę po tabletkach. Sama brałam harmonet przez kilka lat, także mówię z własnego doświadczenia. W końcu to chemia, a dzidziuś ma być zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja bralam cilest, przerwalam i po miesiaczce od razu sie kochalismy, tzn. 3dni pod rzad, teraz nie wiem czy \"zaskoczylam\" czy jeszcze nie, jaki jest najlepszy test ktory wykryje, tak szybko ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skład chemiczny tabletek wydala się z organizmu w ciągu 1 lub 2 dni więc nie ma żadnego zagrożenia aby dzidzi coś było. mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jednak
nie wierzę w to, ze organizm tak szybko się oczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CLUDI
sluchaj, a czy wiesz co oznaczają dni płodne i niepłodne ? Czy według ciebie owulacja przypada na te pierwsze trzy dni po miesiączce ?? Zastanów się co wypisujesz. A co do testu, to żaden nie daje 100 % pewności jeżeli nie odczeka sie mniej więcej do terminu miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
widze tu ruch ale cie ciesze. wiem ze nie mam co robic sobie nadzieji na szybkie zajscie ale bardzo bym chciala!!!! teraz jestem juz spokojna jezeli chodzi o zajscie w pierszym miesiacu po odstawieniu. to jest racja ze hormony wydalane sa w ciagu doby bo jazeli tak nie jest to dlaczego tab.trzeba brac zawsze o tej samej porze?????? gaabi to nie ma duzej roznicy miedzy nami!!! chcialabym alby nam sie udalo. znam dziewczyne kotra zaszla w ciaze w piewrszych dniach po odstawiniu wiec nigdy nie wiadomo kiedy jest owulacja jak wszystko wariuje. bede was informowala o mioch poczynaniach... i o efekcie mam nadzieje,ze sie uda. choc to zalezy od oragnizmu kazdy reaguje inaczej. zobaczymy jak to wszystko pojdzie. najgorsze jest ze przez ten tydzien moj maz pracuje od poludnia do 2 w nocy wiec bedziemy probowali w nocy niestety o ile wczesniej nie padnie ze zmeczenia. mowie wam wszytsko teraz uklada sie na nie wczesniej pracowal do 17.00 a teraz kiedy chce miec bobaska to prawie caly cza go nie ma i widujemy sie jak wstaje do pracy a on smacznie spi a tak to raczej nie zajde :) umowilismy sie ze jak bedzie wracal to o 3.99 bedziemy dzialac no zobaczymy co z tego wyjdzie. do tej pory wariowlam na punkcie dziewczynki teraz chce miec dziecko plec juz ni jest wazna aby bylo i bylo zdrowe!!!! dobra narazie koncze. musze popracowac. wpadne tu pozniej . pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
przepraszam za blad ktory sie wkradlwp oprzedniej wypowiedzi mialam na mysli godzine 3.00 a wyszlo inaczej tak to jest jak sie pisze w parcy stres...... dyrektor za sciana ....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko ja również bardzo bym chciała dziewczynkę, oczywiście jak będzie chłopak to się nie obraże ale jak bym miała wybór to jednak wolę babkę, może ktoś ma magiczny sposób aby wyszła dziewuszka, ja również mam dyrka na widoku tak że mogę wpadać jak on gdzieś wychodzi:))))) miłej pracy wszystkim życzę ale jeszcze kilka godzin i dwa dni wolnego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlina 26
ja duzo czytalam kiedy splodzic dziewczynke co prawda nie jest w 100% pewne ale 80% sie sprawdzilo. otoz nalezy sie przytulac na 2-3 dni przed owulacja poniewaz plaminiki zenskie sa wolnijesze ale dluzej zyja a meskie sa szybsze ale maja krotsza zywotnosc. mnie tez sie marzy dziewczynka, z dlugimi wloskami zembym mogla jej zaplatac wloski , kupwac sukieneczki ah.... no moze nam wyjdzie!!! moj dyrekotr wlasnie wyjechal i bedzie za godzinke wiec moge pobuszowac w internecie. jej tak bardzo bym chciala ...gaabi jak ty wytrzymujesz masz jeszcze tabletki dokonczyc , potem @ i zacznie sie najprzyjemniejsze.... ja zaczynam od jutra i juz nie moge sie doczekac..... przez dwa dni mnie tu nie bedzie ale wpadne w poniedzialek jak tylko przyjde do pracy. ciekawa jestem jak moj organizm zareaguje na odstawienie tabletek?? gaabi -> wiesz czego boje sie najbardziej .... rozczarowania ze mi nie wyszlo . do tej pory uwazalam sie za szczesciare natomiast jezeli chodzi o sytuacje obecna to juz nie jestem taka optymistka boje sie , naprawde! gaabi badz tu jak tylko mozesz.bardzo sie ciesze ze jestemy razem i ze moge komus powiedziec o moich obawach i wiem ze ta druga osoba mnie zrozumie. w mezu mam oparcie ale wiadomo jak mezczyzni do tego podchodza nie teraz to za miesiac ale my kobiety od razu wbijamy sobie do glowy ze cos jest z nami nie tak itd... dlatego badzmy razem w tych chwilach. licze na Ciebie gaabi!!!! milego dnia Ci zycze i aby ten dzien szybko nam zlecial i do domciu.. buzka ogromna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że tu będę aż tak się nie martwię że jeszcze trochę muszę poczekać bo wtedy wyjdzie ( jak się uda wszystko oczywiście) że po świętach będę rodzić, i tak bym wolała najbardzie się boję tych pierwszych objawów ciązy, że wszyscy w pracy się kapną o co chodzi a przecież od lekarza dopiero po 3 m-cach otrzymujesz zaświadczenie i dopiero wtedy nic ci nie mogą zrobić(jeżeli chodzi o pracę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlina 26
objawow sie nie boje i tego zezw pracy sie kapna tez nie .a zaswiadczenie to lekaz moze wystawic wczesniej nasza pracwonica zaszla w ciaze i po miesiacu przyniose wlonieni lekarskie i tak bylo do samego porodu wiec z tymi zaswiadczeniami tez roznie bywa. ale co ja sie bede martwic zaswiadzceniemteraz to mam dzidzie w planach i oby te plany doszly do skutku. jeszcze 2 godzinki i do domciu ale coz sama spedze ten czasi jutro tez bo maz w pracy dopiero jutro wieczorem bedziemy mogli byc razem i cala niedziele:) to trzymaj sie gaabi. milego dnia i weekendu. buzka,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam że można wcześnij przynieść takie zaświadczenie, ale dobrze wiedzieć miłego weekendu wam życzę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie . .
wlasnie trafilam na ten topic przez przypadek i powiem wam szczerze ze bardzo wam zycze zebyscie jak najszybciej zaszly w ciaze i urodzily zdrowe dzieciaczki, a najlepiej coreczki ktore tak pragniecie, sama jestem mamą 7 mies. Julci i niewyobrazam se zycia bez niej. wierze ze wam sie uda jka i mnie sie udalo a zaszlam w 2 mies po odstawieniu, aha jeszcze moja rada bardzo z mezem pragnelismy córeczki, nic tylko byla mowa o dziewczynce no i mamy coreczke, a wiec moje drogie - zycze owocnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia tyle że ja bardzo marzę o dziewczynce, a mój mąż niby też ale jak gadamy o tym, to widzę że z chłopca chyba bardziej się cieszył, tak że tak czy owak będzie w domu wielka radość zazdroszczę ci że już masz w domu taką małą pociechę życzę wszystkiego naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czesc.ja znowu zawitalam tu do was. ciesze sie ze nie ktore kobietki maja szczescie ! gaabi moj maz niby tez chcialby core ale wiem ze chce syna zreszta jak kazdy facet:) to sie wyczuwa. juz niedlugo zmykam do domku wpadne do was w poniedzielk. gaabi trzymaj sie cieplutko i zycze milego weekendu :) zobaczymy jak sie sprawy potocza.w poniedzialek powiem jak moj organizm zareagowal itd... trzymajcie kciuczki za mnie i dzidzie.pa,pa buzka lda Was wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czesc.ja znowu zawitalam tu do was. ciesze sie ze nie ktore kobietki maja szczescie ! gaabi moj maz niby tez chcialby core ale wiem ze chce syna zreszta jak kazdy facet:) to sie wyczuwa. juz niedlugo zmykam do domku wpadne do was w poniedzielk. gaabi trzymaj sie cieplutko i zycze milego weekendu :) zobaczymy jak sie sprawy potocza.w poniedzialek powiem jak moj organizm zareagowal itd... trzymajcie kciuczki za mnie i dzidzie.pa,pa buzka dla Was wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka trzymam kciuki, mam nadzieję że dobrze zniesiesz odstawienie tabletek trzymam kciuki bardzo mocno pozdrawiam i zmykajmy wszyscy do domku do mężów :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
i zaczal sie kolejny tydzien ... witam wszystkie koietki gaabi-> co u Ciebie? ja dopiero przyszlam do pracy. za jakies 30 minut sie zamelduje jak bedzie narada u szefa. teraz zniakm. buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×