Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Dziewczyny..przepraszam, że się wtrącam:D Ale gdzie mam klikać, żeby ściągać z tej stronki MEGAUPLOAD:D kurde, widze napis jaki plik i jeżdże myszką i za cholerkę nie trafiam:| Ja ćwiczyłam FAT BURNING w tamtym roku. 3x dziennie. 1,5 kg tygodniowo równo szło - no a wizualne dużo lepiej, bo ćwicząc za bardzo na wagę nie można patrzeć - mięśnie ważą sporo;) Ale tu macie tyle cudnych linków, że aż chcę czegoś nowego popróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Niezapominajka niestety Ci nie pomogę bo ja sta nic nie ściagam :( pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dolaczam do Was.Od poniedzialku zaczelam cwiczyc i mniej jesc.Pije wody duzo,zmuszam sie wrecz,az zle sie przy tym czuje,taka peeeełna :O zastanawiam sie az czy dobrze,czy wlasnie tak mam sie czuc.Zero slodyczy.Najbardziej chcialabym ujedrnic cialo.....tylek,nogi,uda,no a przy tym tak 5 kg moglabym zgubic :D nie obrazilabym sie hehe Chce celulitu sie pozbyc :P wiosna,potem lato,plaza itd :) cwicze przysiady,wymachy nóg do tylu,skacze na skakance i na boczki cwicze,jak przypomne sobie mój tyłek to nawet stojac gdzies ściskam z całej siły,napinam mięśnie :D a nuz chociaż ociupinę coś da!!! ;) nawet tancze w domu,ale nie zawsze.Mam nadzieje ze ten zapal utrzyma sie na dluzej,ze jak bedzie cieplej to na rowerze pojezdze albo pobiegam.Taki mam zamiar i mam nadzieje ze wytrwam!!!Od poniedziałku nie jem tez po 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predka witam w gronie hehhe :p Ja właśnie zmeczylam Ty teżmozeszmiec taki brzuch :p Ciężko było ale dotrwałam do końca :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka wracaj już !!!Widzisz co sie dzieje zero motywacji :o dzis bede cwiczyła ty też mozesz miec taki brzuch ale dopero jak wróce od chłopaka około 19 !!! pozdrawiam sama siebie hehe i zycze sobie zebym w kocnu ruszyła swoje dupsko heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :P Właśnie wróciłam od chłopaka i dam sobie już spokoj z ćwiczeniami !!! Jutro na rano do szkoły do tego dziś jeszcze krócej spimy daruje sobie :P Ale za to ściągnełam sobie Ty też mozesz mieć takie pośladki i jutro bede testować :P:D hehhe Już boje sie o mój tyłeczek biedny jak ja bede na nim siedziec w poniedziałek :o Dlatego jutro urywam sie ze szkoły i robie sobie dzeń sportu!!! :) Trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D ja właśnie jem obiadek filet z kurczaka plus surówka a potem mój sportowy dzionek heheh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie skończyłam fat burning ;P i leje sie ze mnie ale za momencik rozpoczynam Ty też możeśz mieć takie pośladki + brzuch !!! a jutro sie doczołgam do pracy hhehe :D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palemka
wy to macie zdrowie:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palemka
podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo sie doczołgałam do kompa :) !!!!!!!! Z serii ty też możesz mieć ... zrobilam cały brzuch a pośladki tylko trochę !!! Boję sie :D hhehe A tak na serio tyłek zostawie sobie w całości na jutro ( ale to brzmi ) :D pozdrówki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka witaj :):):) w końcu sie Ciebie doczekałam :D:D hhehe Tak mi tu było smutno samej :) Ale od razu lepiej sie zrobiło :P hhee A gdzie ty masz tego swojego misia ze musisz tyle jechac do niego ??? Ja do mojego mam raptem 15 minut autobusem i 15 minut na piechotke spacerkiem!! No i mój wcale nie jest chudy wrecz przeciwnie misiowaty to mi wcale nie przeszkadza tylko jego brzuch (jak dla mnie ciut za duży, a jemu sie podoba) ale też sie za niego wezmę jak już bedziemy po ślubie!!! Bede mu pichcic mało kaloryczne dania i włoczyć go po spacerach niech ma :P jak kocha to niech cierpi :) Cieszę się że juz wróciłaś :) ja teraz spać sie wybieram bo jutro znowu pobudka o 6 i tak prze cały tydzień 😭 Pozdrawiam :P:P papa bużka Mała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Mam 23 latka Postanowilam przyłączyć się do was :) gdyz od dzisiaj zaczynam ćwiczyć...A właściwie to ćwiczyłam już dzisiaj z płytkami Tamilee :) Oczywiście dzisiaj to była taka rozgrzekwa :P Nie chciałam przesadzić gdyz jutro nie moglabym sie ruszyc...A kiedys tak bylo :/ niemile uczucie...Mam nadzieje ze z wami bedzie mi latwiej :) Najbardziej chcialabym wyrzezbic sobie miesnie brzuszka i posladkow - to mój cel :) Mam nadzieje ze razem uda nam sie dojsc do naszych wymarzonych sylwetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płytki tami lee to super pomysł:-) regularne cwiczenia z tą panią sprawią ze wyrzeźbią wam się pięknie mięśnie brzucha:-) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko kobietki:-) czy są do zdobycia jeszcze jakies inne płytki tejże pani? mam sciągnięte z netu jej cwiczenia na mięśnie brzucha......ale to już sie robi zbyt proste dla mnie. Czy są jakies inne bardzo zaawansowane? jesli któras z was wie proszę o odp.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :p ćwiczenia z Tamilee jest pare cześći: -na brzuch -na pośladki -na ramioan -i chyba na ciało sa to 2 serie po 15 minut, Jedna seria to prosta a druga to zaawansowana :P Ja mam na brzuch i na pośladki, ale na pośladki jeszcze nie ćwiczyłam, dziś bede :) Poszukuję jeszcze na ciało :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewuszki :D Ja juz po 45 minut intensywnej gimnastyki :) 15 minut z serii ty też możesz mieć taki brzuch i 30 minut zwyczajnej gimnastyki (róbta co chceta) :) chyba naderwałam sobie śćięgno wczoraj przy fat burningu :( lekko mnie stopa boli :P zaczynam kuśtykac ehhhhhhh Ale dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerko dzieki za powitanko :) ! ćwiczyłam wczoraj a dzisiaj bolą mnie mięśnie brzucha :/ Dzisiaj chyba tylko się porozciągam i pochodzę na steperze :) A juto od nowa :) Moj chłopak tez mnie nakręca żebym ćwiczyła chociaż mówi że dla niego jest dobrze tak jak jest Ale wiecie ja odkąd pamiętam miałam fioła na punkcie ćwiczeń :P Z resztą same wiecie że jak się ćwiczy to człowiek lepiej się czuje we własnej skórze tym bardziej jeśli widzi efekty tej harówy czytaj codziennych ćwiczeń ;) Mam nadzieję że pierwsze efekty będzie już widać za 2 tygodnie :) Trzymajmy się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak se na snaidanko płatki z mlekiem pożniej w pary jogurt musli, obiadek troche zapiekanki z surówka z kapusty kiszonej a na kolacje warzywa mrożone na patelni (pycha :D) no a co najgorsze to zero ćwiczen!! Dzis nmialam dzień widzeń z chłopakiem:) a jutroo to nie wiem bo dlużej w pracy siedze i nie wiem czy bede w stanie jeszcze sie ruszac :) buźka Wieć dziewczynki nie załamujcie sie to chyba zbiorowe lenistwo jakies :) a w ogóle u mnie to paskudna pogoda, pada deszcz, mgła jest ffeeee :( milej nocki i jutrzejszego dnia papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja mam dzisiaj zapał do ćwiczeń :D Mam pełno energii wiecie czemu???Dowiedziałam się dzisiaj że dostałam prace w Urzędzie Miasta :):):) A pozatym mój kofany chłopak kupił mi dvd i będę mogła ćwiczyć u siebie w pokoju a nie u siostry w maleńkim pokoiku gdzie stoi komp :) O jejq dzisiaj jest chyba mój szczęśliwy dzień Dziewczyny nie przejmujcie się że zjadłyście trochę więcej - u mnie też tak czasami jest ale pózniej nadrabiam ćwiczeniami ;) Ja narazie zhadłam 2 kromeczki ciemnego chleba z serkiem białym, ogórkiem i szczypiorkiem...jak narazie nie jestem głodna Dobra dziewczyny uciekam ćwiczyć a później jakiś obiadek trzebaby upichcić :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja wszystkim :P a ja mam okres i lenia :( nie wiem co gorsze :p a w parcy pociesszylam sie ptasim mleczkiem :P (za nic mi ptasia grypa heheh :)) Martas gratuluje pracy i DVD :D Ja ide hodowac lenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poćwiczyłabym sobie a tak mi sie nie chce :P wszyystko przez ta wredna pogode, pada i pada!!! Jutro już muszę sie zmobilizować !!!!!!! MUSZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 co z toba???musisz wziasc sie za siebie i to szybciutko ;) Co to za len cie złapał hmmm???Wiosna jest już praktycznie a my nie mam jeszcze takich mięśni i figur jakie chciałybyśmy mieć :/ Weźmy się w garść i ĆWICZMY :)!!!Muszę wam powiedzieć dziewczynki że wczoraj przesadziłam trochę z ćwiczeniami :/ Strasznie bolą mnie dzisiaj mięśnie nóg - masakra :/ Mam nadzieję że jutro będzie lepiej :) A dzisiaj poćwiczyłam tylko mięśnie brzuszka Z resztą zrobiłam sobie dzisiaj prawie trzy godzinny spacer do jednego sklepu poźniej do drugiego a później jeszcze z moim pieskiem na spacerek...\"Troszke\" dzisiaj pochodziłam...ale to dobrze :) Ok to ja uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie klapa totalna jest juz 20 a ja dopiero wróciłam :( ale zaraz sobie poćwicze z pól godzinki chozciaż !!! U mnie tak juz jest jak mam okres to odechciewa mi sie zycia a w szczególnośći ćiczeń !!! A jutro znowu do pracy, a po pracy do szkoły mmmmaasakra wróce znowu po 20 :( Ale za to w sobotę dam sobie wycisk :P bużka A Ciebie martas podziwiam też bym tak chciała ale czasu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie krzyczeć ale nie dałam rady, muszę jeszcze prace przygotować na jutro do szkoły po prostu mi sie nie chce!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza??? no pięknie kazdy ćwiczy a ja nie!!!! Trudno :) ćwiczcie za mnie a ja idę spac :)💤 do juterka buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×