Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Cześć czołem :) Dzis postanowiłąm iść na rolki hhehe, bo tak stoja samotnie w kącie :) a i jeszcze z pól godzinki sobie poćwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
dzisiaj 300 brzuszkow, 10 minut hula hop, 12 km na rowerku tylko, ze wlasnie zjadlam kanapke :O :O musze jeszcze z 500 razy na skakance skoczyc za kare conajmniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
1000 razy bylo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubodło mię to czy nie przesadzasz troszkę??????? Tzn tymi karami za jedzenie????? Ja wczoraj nie byłam na rolkach, byłam na roomantycznym spacerze, w lesie!!! Piszę romantyczny, bo przez 20 minut uciekaliśmy przed stadem bąków!!! Całe chmary nad nami latałay feeee !!!!!!!!!!!!! Następnym razem nie pójdzimey do lasu, tylko po ulicy grzecznie za rączke bedziemy iść :) Bużka :*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie wiem czy bede ćwiczyć????? Zaraz wchodzę trzaskać sie na miasto :P (jak mówi ojciec mojego chłopaka) Nie wiem kiedy wrócę i nie wiem czy bede dziś ćwiczyć :P :) Pozdrawiam pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie ćwiczyłam :( a jutro wyjeżdzam!!!!!!!! Nie wiem co to bedzie przez 5 dni zero ćwiczeń :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
ja za to... 30 minut hula hop, 350 brzuszkow, 3000 skokow na skakance, z rowerka na razie rezygnuje, bo wole popracowac nad brzuchem niz nad nogami, to tyle mile Panie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Widzę, że ubodło mię to przoduje :D Też bym chciałą mieć tyle determnacji w sobie!!! Ale na razie to mam lenia w sobie :) i za cholereę nie chce wyjść :) Dziś w nocy jadę, wieć dziś soobie tylko z pól godzinki poćwiczę :( a jak wrócę to codziennie co najmniej 40 minut dziennie do 4 sierpnia muszę ćwiczyć !!! A jak bym o tym moim postanowieniu zapominiała, to mo Kochane przypomnijcie :) Wczoraj kupiłam sobie bluzkę, troszeczke uwydatnijąca (chyba to tak się pisze) mój biust!! Ubrałąm ją i tak chodziłam po mieście!! (goracco było) i żaden facet nie przeszedł obojetnie koło mnie!!! JUz mnie potem to troche zaczynało wkuyrzać!!! Nawet dzieczyny sie gapiły!! No ale cóz!!! A mojego chłopaka ta sytułacja bawiła!!! Dobra dziewczynki, ide sie pakować, a potem ćwizcyć :) (chyba :) ) Buzka Małe :************ i do zobaczenia we wtorek :P:D Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowidzenai dziewczynki, dbajcie ładnie o topik!!! :P Dużo ćwiczcie, wpisujcie się heeh :) Ja wyjeżdzam, zabieram ze sobą lenia, by zostawić go gdzieś w Austrii :) :P Papapap, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja ostatnio dalam sie skusic na Nordic Walking- polecam !!!! uprawialyscie to kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
a co to jest? ja dzisiaj... 350 brzuszkow, 1500 razy na skakance, 10 km na rowerze i kilka innych cwiczonek jak codzien, a teraz umeczona ide spac, dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
10 km, 2000 skokow na skakance, 15 minut hula hop, 370 brzuszkow... co jest z Wami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_06
Cześć Wam=* Własnie wrócilam znad morza. Mmm ale fajnie bylo =Dd Troche sie zaniedbalam =( OD dzisiaj zaczynam ćwiczyć :[ Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
12 km, 10 min. hula hop, 2500 skoków, 390 brzuszków (codziennie robie o 10 wiecej ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'am coming :):P:D Wczoraj wieczorkiem !!! Strasznie byłam padnieta i juz nic nie pisałam!! Ale dziś czytam i piszę i widzę, że ubodło mię to daje ostro popalić :) gratuluję :D I sobie i pozostałym też takiego zapału życzę!! Oczwiście nie ćwiczyłąm od czwartku :( ale dziś zamierzam sobie poćwiczyć!!! Ale za to dużo chodziłam i mało jadłam tzn normalnie jadłam, mysłałąm, że gorzej bedzie :) w niedziele tylko prez 6 godzin łaziłam, myśłaąłm, że padnę !! Dobra Miłe panie spadam, na razie appapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
bo mi zostalo jeszcze tylko 20 dni do wyjazdu nad morze :( niedlugo pewnie okres bede miec, wiec nie ma mowa o intensywnych cwiczeniach i nad morzem tez odpadaja cwiczenia no chyba ze pilka siatkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzinka ćwiczeń :D:D a jak będe mieć wieczorkiem siłe to może jescze z 20 minutek wymęczę :P Na razie to pot ze mnie strumieniami sie leje :) A tak na serio to muszę schudnać tak ze 2 kg do 4 sierpnia, a przede wszytstkim muszę troszkę brzuszek zmiejszyć, bo niestety podczas wyjazdu troszeczkę mi sie pokazał :( ubodło mię to mam pytanko, ile ważysz i ile masz wzrostu??? No i czy widzisz jakieś efekty po tych wszystkich dziennych ćwiczonkach?????? Gdybym miała czas też bym ćwiczyła dziennie po 1,5 godzinny :) no ale praca :( Jak na razie to tyle, pozdrawiam serdecznie papa :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poćwiczyłam, ale nie planowe 20 minut, a 10 !!!!!!!!! a tu widze cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę do Was jak zwykle zlana potem :P ale i szcześliwa :D 25 minut Dance it out :D wieczorkiem może jeszcze dokończe dzieła i jakiś pilatesik sobie zrobię :) Pozdrowienia dla Ani :) 🌼 🌻 (coś musi mi się udać :P ) oraz dla reszty załogi :D ubodło mie to jak Ci idzie ?????? Bużka :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Wszystkiego Najlepszego z okazji imieninek, duzo słońca, pomarańczy niech Ci Twój luby nago tańczy :D:P:D:P Sto lat, sto lat 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
hmm... ja nie widze jako takich efektow ciczen, a na pewno nie na wadze :P ale wszyscy dookola mi mowia, ze schudlam, wiec moze ;) ja jestem pewnie najmlodsza tutaj, ale nie bede sie chwalic ile lat mam, wzrostu 170 cm a waga? za duzo, ale nie powiem, bo zwyczajnie sie wstydze, jak zejde do 59 kg to powiem 🖐️ 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubodło mię to ja też niewiedzę efektów na wadze :) ale tez wszyscy powtarzają mi że scudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
gagatka85 wpis nr 666 nalezy do Ciebie [cool[ gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Kobity :P:P:P:P Ja mam spaprany humor, dowiedziłam się, że nie przedłużą mi umowy :( i do 7 wrzesnia mam pracę :(!!!! A potem to nie wiem co bedzię !! (bede sie wysypiać, ćwiczyć po 1,5 godzinny dziennie i uczyć się na stypendium naukowe :P) A szkoda, że nie bede mieć pracy, bo upatrzyłam sobie rowerek stacjonary :(:(:(:(:( No ale trudno, i tak nie znosiłam swojej naczelniczki!!! Głupia baba !!! A na razie cieszę sie 2 dniami mojego urlopu :) Dziś miałam ćwiczyć coś jeszcze ale juz mi sie nie chce !! Hungerka wierz mi, gdyby nie to,że 5 sierpnia idę na wesele toi bym sie nie katowała w taki upał !! To dobranoc wszystkim życzę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac lenie :P juz szybko :P nie ociagać sie :D ćwiczymy :D:D Ja zaraz bede pilatesik ćwiczyć, a wieczorkiem Dance it out :P Pozdro, :*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem :D jak na razie 30 minut ćwiczeń :) A wesele w rodzinie mojego chłopaka, a prace wiem, że znajdę inna, tylko kiedy???? Kase potrzebuję !!! To tyle, ide sie opalć :) muszę te 2 dni w pelni wykorzystać :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×