Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

bardzo mi miło ,nawet nie wiecie jaki teraz mam uśmiech na twarzy,a serce to mi jeszcze kołacze z emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka -wiem,ze nielatwo pisac o sobie ,ze taki slowno-emocjonalny\"ekshibicjonizm\"jest trudny,ale dzieki Ci ,ze zdobylas sie na odwage i napisalas troche o sobie. Niedawno pisalam to Grace ale powtorze to i Tobie-z usmiechem Ci pieknie bo wygladasz jak wiosna!!!!!I juz my sie postaramy by goscil jak najczesciej na Twojej buzi. U mnie cudnie-wiosenna pogoda wiec humor mam tez sloneczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku 13-trzyma Cię za słowo.Tyle bym chciała napisać,ale jak przyjdzie co do czego to ups...Jeszcze nie potrafie za bardzo z tym sobie poradzić,mam nadzieje ,ze to minie.U mnie też jest pogoda przepiekna-cieplutko,słoneczko-wiosennie Podoba mi sie to co napisąłaś \" Nie możesz podobać się wszystkim...\" Chyba też zaczne tak mysleć.Zazdroszczę Tobie bardzo wiosennego humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion! łobuzie! Dlaczego nie odpisujesz, jak zadałam Ci pytanko: czy słoneczko u Ciebie świeci, czy pracujesz w ogródku? Zakopałaś się pewnie! 🌼Malisanka, życie często nam płata figle, nawet mając męża i dzieci. Nie jest ono kolorowe, chyba, że sami je sobie stworzymy i będziemy dążyć do tego bardzo mocno. Czasami jest tyle łez, nerwów, stresów, ale co tam, najlepiej się uodparniać! To najlepsze, co może być, żeby łatwiej żyć.:):):) Ja jestem krótko z tymi babeczkami, ale wyobraź sobie, że też mam uśmiech na twarzy czytając i pisząc. 🌼Reni powinna dostać od nas duuużego torta, że miała taki pomysł i założyła kawiarenkę. Byłam w wielu tematach, ale tu się zatrzymałam i... mnie wciągnęło. Jak takie, nawet wirtualne znajomości pomagają w życiu, jest kolorowiej wokół mnie, więcej radości, bo ktoś czeka, czyta, pisze. To jest niewiarygodne🌼. :)Reni-widzisz, jak mnie nauczyłaś, tak teraz stosuję dużo tych kwiatków, że...ale one mają taki ładny kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam,ciebie takze malisanko,tak milo nam sie zrobilo w kawiarence,tyle milych slow,bardzo sie ciesze ze naleze do tego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malisanka ..Chciałam Cię jakoś uroczyście powitać, ale nic mądrego nie przychodzi mi do głowy, mam pustą mózgownicę bo trochę się zdrzemnęłam ..Fajnie że chcesz dołączyć, nie martw się tym że brak Ci odwagi na pisanie,dla mnie liczy się to że jesteś. ..\"Nie możesz podobać się innym\"- to prawda, ja znam też takie powiedzenie w które wierzę \"Aby podobać się innym, najpierw trzeba podobać się sobie\" ..Grace to nie ja Cię nauczyłam, to Ty jesteś dobrym uczniem, wiesz ile ja się z tym męczyłam ? wstydziłam się przyznać dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze pieczone! pomyliłam się, miało być\"Nie możesz podobać się wszystkim\"- przekręciłam słowo a to zmienia sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace serduszko ja Ci odpowiedzialam ,ze u mnie cudownie wiosenna pogoda wiec humor mam tez sloneczny :) ,a klikac dzis nie moglam duzo ,poniewaz przyjechali do mnie niespodziewanie goscie(byli przejazdem bo wracali z pogrzebu z Niemiec) wiec same rozumiecie . Malisanka z tym moim humorem to bywa roznie.Bo widzisz -ja juz to pisalam na pierwszych stronach naszego topiku ,ze i ja mam na duszy sporo blizn zadanych przez zycie i Los ale wtedy zawsze przypominam sobie bardzo madre slowa(nie znam autora ,ale przypominam je sobie codziennie jak modlitwe)ze \"szczescie to nie tylko to co los daje ale i to czego nie zabiera!\"Gdy mnie bierze chec na narzekanie ,to z kolei przypominam sobie stwierdzenie ,ze \"pewien czlowiek tak dlugo narzekal ze nie ma butow,dopuki nie spostrzegl drugiego czlowieka -ktory nie mial nog. Pewien stary czlowiek powiedzial mi,ze obecnie ludzie sa nieszczesliwi ,bo wszystko co robia ,robia \"w polowie\"w polowie sie kochaja,w polowie pozdrawiaja.Niczego nie robia calym sercem.Gdy sie cos robi nalezy to robic calym sercem!I to wlasnie wybralam sobie za moje motto zyciowe.A poza tym staram sie \"wylapywac\"z zycia drobne szczesliwosci po prostu np. ze zwyklego krojenia chleba zrobic krojenie tortu! To wszystko daje mi sile i pozwala dalej zyc choc czasem jest ciezko i zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace,Re-ni,Skorpionek ,Jagqda-dzieki już mi lepiej ,naprawde.Miło i sympatycznie jest usłyszeć miłe słowo,pocieszenie,wsparcie... To ja z reguły.udzielam rad ,pocieszam ,wspieram,mobilizuje, mówie- nie wolno nigdy się poddawać,trzeba walczyć;pajam radoscią ,spontanicznością,oczy mi sie śmieją od ucha do ucha,mam tyle energii cieszę sie drobiazgami,tak naprawde wydaje mi sie ,że jestem silna Nie często słysze ciepłe,miłe słowo ,jest mi też czasami bardzo źle i smutno-nie narzekam,tylko czasami mnie też wszystko przerasta,mimo,że mam swoje lata.Tłumacze sobie,że inni mają jeszcze inaczej-choroby,nieszczęścia,rozwody,zdrady...Nie potrafie juz uwierzyć w lepsze jutro-dlaczego nie wiem Mnie wspierają te słowa: Pracuj jakbyś nigdy nie potrzebował pieniędzy Kochaj,jakbyś nigdy nie był zraniony i tańcz jakby nikt nie patrzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuj się szczęśliwy Dzień dobry, mój kochany. Znajdź trochę czasu, na to, by być szczęśliwym! Jesteś cudem, który żyje, Który rzeczywiście istnieje na ziemi. Jesteś kimś jedynym, niepowtarzalnym, nie można cię z nikim pomylić. Czy wiesz o tym? Dlaczego się nie zdumiewasz, nie podziwiasz, nie cieszysz się swym istnieniem i istnieniem innych wokół ciebie. Czy to tak oczywiste, czy to nic nadzwyczajnego, że żyjesz, że możesz żyć, że dano ci czas, abyś śpiewał i tańczył, czas, abyś był szczęśliwy? Po co więc tracić czas w bezsensownej pogoni za pieniądzem? Po co tak się martwić o to, co będzie jutro, pojutrze? Po co się kłócić, zanudzać innych, robić tyle zamieszania, i spać kiedy świeci słońce? Znajdź czas na to, by być szczęśliwym. CZAS TO NIE DROGA SZYBKIEGO RUCHU POMIĘDZY KOŁYSKĄ, A GROBEM, LECZ MIEJSCE PRZEBYWANIA W SŁOŃCU. Żyj dzisiaj! Śmiej się dzisiaj! Bądź szczęśliwy dzisiaj! Uwolnij swoje serce. Twoja radość i szczęście nie mogą zależeć od tysiąca błahostek. A to moje motto na życie. Witam Was dziewczyny serdecznie i rownie pięknie nową Sredniaczkę. Mam nadzieję ze bedzie ci z nami milo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja po nocy buszuję. Obejrzałam w telewizji\"Fotum\"i \"Prosto w oczy\"- wnerwiłam sie i idę spać.Jak długo można tak perfidnie wciskać ludziom ciemnotę,a kilku polityków przy władzy to wyjątkowi obłudnicy. Skąd się biorą tacy ludzie?????? No! - powiedziałam co myślałam i zmykam. ...Dobrej nocy i miłego Piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! :) Wiecie co?jak tak nas czytam to mysle sobie,ze (pal szesc skromnosc)jestsmy madrymi,wrazliwymi,dobrymi ludzmi.I to chyba jakas \"sila wyzsza\",ze zebralysmy sie tutaj wszystkie -takie\"blizniacze duchowo\",\"nadajace na wspolnej fali\" I wiecie co?Powtorze to co juz pisalam-jestem naprawde szczesliwa,ze jestescie,tak rozrzucone daleko po Polsce ale tak \"duchowo pokrewne\",takie rozne a przeciez takie cenne i wartosciowe!Takie \"niewidziane\" bedace \"tylko\"literkmi na monitorze a takie oczekiwane i sprawiajace radosc swoim \"byciem\" Oj tam-zreszta nie bede tu gornolotno-patetycznie smecic-ciesze sie ,ze Was mam i juuuzzz!!! :) :) :) Malisanka z jakiego regionu Polski jestes?Ja z Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie.Słoneczko swieci,niebo błękitne.Uśmiecham się do Was i nie żałuje,że odważyłam się napisać(a jaka jestem z siebie dumna!)To dzięki Wam.Skorpionku 13 napisałaś szczerą prawde i jak miło usłyszeć takie słowa-ile dają ciepła,radości,uśmiechu-a w serduszku robi się lżej i radośniej.Ja jestem- Dolnośląskie Re-ni polityka to trudna dziedzina.Politycy niestety lubią dużo mówić,debatują,ale nic konkretnego z ich działań nie wynika(obiecanki cacanki...oj bo dostane po uszach)Szkoda naszego zdrowia i nerwów Dlaczego inne babeczki sie nie odzywają? Nie bardzo wiem jak mam wkleić emotikonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki!/tak mówię do męża-że idę zajrzeć do moich koleżanek, zobaczyć co u nich słychać i co robią/. W czoraj wieczorem tak się Wam zrobiło refleksyjnie, spokojnie szalała poezja i mądre słowa. Mnie moja mama powtarzała całe dzieciństwo i młodość takie słowa: \"rób zawsze tak w życiu, żeby nikomu nie zrobić krzywdy, postępuj zawsze tak, żebym nie musiała przez ciebie płakać ani nikt inny\" Teraz powtarzam to swoim dzieciom, ale...nie wiem czy to dobre, bo ja ciągle się boję, że kogoś skrzywdzę słowem i wiecznie mam się na baczności, wiecznie się boję czy na pewno dobrze się zwróciłam do tego kogoś. Ale może i dlatego staram się być wiecznie uśmiechnięta. Malisanko,🌼też chciałam Cię zapytać, z jakiej części Polski jesteś. O! widzę, że już jesteś,Malisanko, cieszę się, że jesteś dumna z siebie, że jest Ci lepiej, ja też tak odczuwam, kiedy cztam te bazgrołki nasze. Zaraz podam Ci, jak się wsawia te piękne mordki, Reni mnie też uczyła, to ja dalej,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko, kliknij na ten link http://forum.o2.pl/emotikony.php w momencie pisania, po słowie, bez spacji robisz kwadratowy nawias i za nawiasem też bez spacji wpisujesz np.kwiatek, cześć,itd🌼 Uda Ci się, czekam na niezapominajkę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie, a szczególnie witma po raz pierwszy Malisankę. Słonce świeci, piątek no i dobrze jest. Pogodnego dnia, w sercu i duszy równiez zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uda się? 🌼🌼🌼 Kala123 miło mi również Ciebie poznać Widze,że humorek dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, brawo Malisanko! udało się i widzę przepiękny uśmiech na Twej buźce, czy mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace masz racje uśmiecham się i to jeszcze jak :D A teraz napisze coś zabawnego ,może słyszałyście już to ale co tam Kobiety wg. przedziału wiekowego: 0-20 to AZJA dobrze znana ale jeszcze nie odkryta, 20-40 AFRYKA gorąca i wilgotna, 40-55 USA jest wydajna i technicznie doskonała, 56-65 EUROPA-po dwóch wojnach światowych,ale wciąż piękna 66-70 ROSJA wszyscy wiedzą gdzie jest,ale nikt nie chce tam jechać. 🌼🌼🌼 Mam jeszcze jeden tylko troszke brzydki ,może nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANALIZA CHEMICZNA KOBIETY Obiekt: Kobieta Symbol: Ko Odkryta przez: Adama Masa Atomowa: Przeciętnie można się spodziewać 59, ale znane są izotopy wahające się od 50 do 80. Występowanie: Nadwyżka ilości w obszarach miejskich. Właściwości chemiczne: Charakteryzuje się ogromnym powinowactwem ze zlotem (Au), srebrem (Ag), platyna (Pt) oraz szlachetnymi i półszlachetnymi kamieniami i minerałami. Zdolna do absorbowania ogromnych ilości drogich substancji. Potrafi nagle eksplodować pozostawiona sama z mężczyzną. Nierozpuszczalna w płynach, jednak jej aktywność gwałtownie wzrasta przy nasyceniu etanolem (alkoholem). Wytwarza ciśnienie przy odpowiednim stosowaniu. Własności fizyczne: Zazwyczaj pokryta zewnętrzna kolorowana powłoką. Wrze bez powodu i zamarza bez przyczyny. Roztapia się, jeśli ja odpowiednio traktować. Gorzka, gdy jest używana niewłaściwie. Zależnie od okoliczności, oscyluje pomiędzy postacią czystego krusząca a pospolitej rudy. Zastosowania: Zdobnicze, szczególnie w sportowych samochodach. Najlepszy ze znanych reduktorów pieniędzy. Potrafi pomoc w relaksie. Testy: Czysty egzemplarz, odkryty w jego naturalnym stanie, różowieje. Zielenieje umieszczona obok cenniejszego okazu. Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach. Posiadanie więcej niż jednego stałego egzemplarza jest niedopuszczalne. Witam pieknie ja takze pozwolilam sobie na dowcip...jest taki piekny dzien wprost do usmiechania sie i szkoda go na jakies smutne refleksje. Milego dnia i milej pracy zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 ANALOGII MIĘDZY MODEMAMI I KOBIETAMI 1. Próby połączenia zabierają całą wieczność! 2. Po pomyślnym nawiązaniu połączenia, nigdy nie wiadomo, kiedy połączenie zostanie niespodziewanie zerwane. 3. Nigdy nie ma pewności, czy kolejna próba połączenia skończy się pomyślnie. 4. Liczba parametrów potrzebnych do uruchomienia różnych modeli wprawia w zakłopotanie nawet najbardziej wytrawnych znawców tematu. 5. Każdy model ma zestaw reguł i parametrów koniecznych do nawiązania połączenia. 6. Standardy użytkowania zmieniają się bardzo często. 7. Prędkość komunikacji również. 8. Zawsze są bardziej zainteresowana komunikacją z kimś takim jak one same. 9. Kiedy już zaczną ze sobą gadać trwa to w nieskończoność. 10. Wydanie bezpośredniego polecenia nigdy nie skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Malisanko nastepny dowcip czekam z niecierpliwoscia.Dzis mam troche monotonnej pracy wiec taki relax bardzo mi sie przyda. Teraz musze troche popracowac ale za jakas godzinke wkleje wam 2 super rymowane dowcipy z innego topiku...gdy je czytalam plakalam ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcipkujemy sobie o kobietach,a może coś o mężczyznach? W tej chwili nic mi do głowy nie przychodzi,zabrakło mi weny twórczej a szkoda Wiem ,że wszystkie jesteście w związkach a ja nie,chyba takie moje przeznaczenie Jak można przez internet oczarować mężczyzne,którego się nie zna,czy to jest możliwe? Dla wyjaśnienia-nie chce nikomu odbić faceta,nie chce być kochanką.Czy to znaczy ,że jestem staroświecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,tylko prosze mi głowy nie urwać... Murzynek Bambo w Afryce mieszka,sporą ma pałe ten nasz koleżka. Przez całe noce nawet i dzionki korzysta ze swej murzyńskiej żonki. Kiedy po pracy do domu wraca już od progu w kroku ją maca.Żona się skarży głowa mnie boli a on nie słucha tylko p...i.Żona go leje Bambo łobuzie chce się jej spuścić w buzie.Kocha go jednak czarna dziewczyna bo dobry chłopak z tego murzyna.Szkoda ,że Bambo z czarnym kutasem nie chce do Polski przyjechać czasem!! hmm -mówiłam ,że jest troszke brzydki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj dzieweczko! - ona nie słucha. Przesunął więc rękę z piersi do brzucha Buch - jak gorąco! Uff - jak gorąco! Ty żeś tu w nocy? To ty Jasieńku? Jam ci najdroższa! - Wchodź pomaleńku! W szedł w nią powoli jak żółw ociężale. Ruszył - dwa razy - tak wolno, ospale. Szarpnęła się trochę - przyciągnął z mozołem, Nogami się zaparł o krzesło za stołem... I teraz przyspieszył, i pcha coraz prędzej, I dudni,i stuka, łomoce i pędzi. A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! (Klęczała wygięta w pozycji \"na most\"). A on ją w tę szparę, w ten tunel, w ten las. I śpieszy się, śpieszy, by zdążyć na czas. Aż łóżko turkoce i krzesło też puka, A Jasiu ją stuka, i stuka, i stuka. Tak gładko, tak lekko, tak calem za cal wyjmował i wkładał ten narząd jak stal. A ona spocona, zziajana, zdyszana poległa na plecach, uniosła kolana. Zdziwiona tym wszystkim, co tu się z nią dzieje. I pyta się Jaśka, i pyta i śmieje: A skądże to, jakże to, czemu tak gnasz!? A co to to, co to to, co mi tu pchasz!? Że wali, że pędzi, że bucha, buch, buch!? Ach jakże, ach jakże, ja lubię ten ruch! I gna ją, i pcha ją, i akcję swą toczy, I tłoczy ją, tłoczy ją Jasiu uroczy, Nagle.. świst. Nagle... gwizd. ... raptem; buch! Ustał ruch. Oj, gdzie mi zniknąłeś! Chcę jeszcze Jasieńku! Próbuje go znaleźć swa ręką po ciemku. A on już bez ducha, juz śpi nieboraczek, malutki, skulony, choć akt nie skończony! Więc strzela o pomoc wokoło oczyma. I dziwi się temu, co w ręce swej trzyma. I płacze, narzeka na los swój niewieści, wiec sama ze sobą zaczyna sie pieścić. Obiecałam , słowa dotrzymuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka przypomnial mi sie elementarz autorstwa Falskich-tam tez bylo o murzynku Bambo tylko wersja soft,a tutaj wersja dla doroslych-ale smieszna :) ;) O matko dziewczyny bo mi lzy leca i makijaz sie rozplywa hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to się dziś dzieje? wchodzę, czytam i ryczę ze śmiechu, aż dziewczyny w pokoju się śmieją ze mnie. co Was naszło? Piątek, słonko, ciepełko? to wszystko jest bomba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na to? Przedszkole. Po zajęciach przedszkolanka pomaga założyć botki jednej z dziewczynek. Męczy się, bo botki są ciasne ale w końu - weszły. Spocona siada na ławce obok a dziewczynka mówi: - A butki są na złych nóżkach! Rzeczywiście, lewy na prawy. Ściąga je więc, zakłada znowu, morduje się sapie... wreszcie! - A to nie są moje buciki... - mówi nagle dziewczynka. Przedszkolanka zaciska zęby, sciaga botki, ociera pot z czoła... - ... to są buciki mojego brata, ale mama kazała mi je nosić. Pani zaciska pięści, liczy do dziesięciu... Wciąga botki znowu na nogi dziewczynki. Uspokaja oddech. Zakłada jej płaszczyk, czapeczkę... - Masz rękawiczki? - pyta dziewczynkę. - Mam, schowane w butkach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×