Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Czas szybko leci i nawet się nie obejrzysz , znów będziesz cieszyć sie mężem. Tak się kochacie, tylko pozazdrościć aż się rozmarzyłam. Czas szybko leci, nawet się nie obejrzysz i mąz znowu przyjedzie. Tobie się dłuży, to zrozumiałe, dasz sobie radę bo jestes mądrą kobietą. A na nas zawsze możesz liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja przyszłam powiedzieć dobranoc, bo jeśli Wy śpicie to i ja zmykam. .........PA,PA👄 - do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie:)Uśmiecham sie do Was ale wcale mi nie jest do śmiechu czuje sie fatalnie i nie bardo wiem co jest grane.Noc prawie nie przespana,obracanie sie tylko z boku na bok.Mężczyźni to mają bezproblemowo.Nie wiem jak ja dzisiaj będe pracować kurcze.Wyglądam jak jedno wielkie nieszczę ście Czy dźwiganie ma wpływ?Sama już się pogubiłam.Wiem ,że zacisne z ęby i aby do przodu ,ale czy wytrzymam?Siedze i się modle teraz o siły na przetrwanie dzisiejszego dnia.Nie mam o czym pisać tylko o pierdołach jakby inni nie mieli poważniejszych problemów,wyjdzie na to ,ze jestem cholerną egoistką. Nika martwi sie pewnie za trójke i nielamentuje jak ja.Ja tylko chcę dzisiejszy dzień przetrwać a jutro może mi sie zawalić nawet cały świat.Gryzie mnie jeszcze coś innego,moje dziwne podej scie do życia,diabły nadali taki charakter bo juz i sama na siebie jestem zła już. Koniec lamentowania spadam:) Biała czas szybko leci znowu będziesz z mężulkiem:) pozdrawiam Was wszystkich uśmiechajcie się i ja też sie postaram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy w sloneczny poniedzialek. biala nie smuc sie juz prooosze.Przeciez nie rozdzielaja Was pozegnania-wracacie do siebie !!!!!:) .Czasem taka tesknota i rozlaka tez ma swoje dobre strony-uswiadamiamy sobie jak ta druga osoba jest wazna,kochana i JEDYNA-NASZA! Tak mi sie przypomnialo gdzies przeczytane zdanie\"Gdy twoja slaboscia jest milosc-stajesz sie najsilniejsza osoba na swiecie\"!!!!!!\" Malisanka no nie wstydz sie polamecic o swoich problemach i wcale nie jestes egoistka!Jak mozesz!Jestesmy kobietami i kazda z nas rozumie Cie doskonale jak mozna sie paskudnie czuc w \"te dni\" i to nie sa wcale zadne duperele.A nawet gdyby tak bylo(a nie jest)to przeciez piszemy tu o wielu sprawach i nie tylko tych \"ciezkiego kalibru\" nie zawsze \"rozbijamy tu atom\".....czasem klikamy no np .o pierdolach (kretach ,koncertujacych noca kotach itp) Piszesz tez o roznych dziwnych zachowaniach ludzi \"chorych\".Wiesz sama ze swoich obserwacji,ze czesto chory bardzo cierpi ale nie okazuje tak tego i stara sie nie absorbowac swoja osoba,inny zas z ranki na palcu \"robi \" potezny krwotok,grozbe infekcji i zagrozenie zycia.... Przypomina mi sie takie zdarzenie-Izba przyjec,godziny wieczorne Jedno dziecko ze zlamana reka,mezczyzna do szycia dloni i......wpada zziajany facet(okolo 40 lat,90kg)trzyma pek papieru toaletowego owinietego wokol palca i lamentujeeee\"siostro.... szybkooo....szybko....rana gleboka...krwi jak choleraaa slabo mi sie robi..prosze mnie pierwszego opatrzyc .Miotal sie jak na rozzazonych weglach(a ranka byla plytka-uciol sie nozem kuchennym) .lekarz zostawil go na \"koniec\' W koncu mowi do szalejacego z \"bolu\"pacjenta\"hmmm slysze ,ze sie panu nie podoba nasza obsluga,ze pana lekcewazymy.....ze pan nas opisze w gazecie....Taaaak.....jest pan w takim stresie,ze ......nie mozemy znieczulic pana podczas szycia bo....groziloby to panu smiercia....Siostro!na zywca prosze!(szycie WCALE nie bylo potrzebne!!! hihihi)\"Wykrwawiajacy\" sie mezczyzna zerwal sie raznie na nogi i przeklinajac nasza niekompetencje i zlosliwosc ruszyl majestatycznie do wyjscia(a powstaly samoistnie skrzep zatamowal niewielkie krwawienie!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ Jaki piękny dzisiaj będzie dzień. Słońce świeci, zieleń pachnie, bzy kwitną aż chce się żyć. Humorek i nastrój mam dzisiaj dużo lepsze, czego i Wam wszystkim życzą. Dziewczyny - jesteście kochane. Malisanka- to wcale nie są pieroły, to są bardzo ważne rzeczy. Ja Ciebie rozumiem, u mnie \" kobiece sprawy\" to krwotoki i wymioty. I jak z takimi objawami spokojnie siedzieć .Mam taka pracę, że w ciągu dnia spotykam się z wieloma ludzmi, musze jakoś wygldać i być miła- a ja stale myślę czy nie mam plamy na spódnicy. To też są stresy. Skorpionku- a ja gdzieś czytałam takie : \"Miłość to nie wzajemne patrzenie sobie w oczy lecz patrzenie w jedną stronę\". Piękne prawda ?? Biedna Nika i Erlend..... trzymajcie się na PEWNO wszystko będzie dobrze-ja w to wierzę. Miłego nia wszystkim życzę i zmykam do pracy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie tez słońce świeci jak oszalałe, ale na popołudnie zapowiadaja burze i deszcz. Podaje ten przepis: - 1 kg ziemniaków ugotowanych, zmielonych, ewentualnie rozgniecionych - 25 dag sera białego - jajko sól, pieprz, z tego zrobic ciasto - papryka - cebula - kiełbasa, lub parówki, lub mięso, co kto lubi, mozna też jak było w przepisie kiełbaski sojowe - przyprawy: papryka ostra, pieprz, pieprz ziołowy, jarzynka to wszytsko podsmazyc nabierać ciasto na rękę, rozpłaszczyć, położyc nadzienioe, przykryć drugim plackiem z ciasta, uformowac zgrabny kotlecik ( łatwo sie formuje), obtoczyc w bułcei smażyc można podawac z sosem pieczarkowym, pomidorowym lub z gulaszem Ja robiłam z pieczarkowym, z własnej roboty tzn z pieczarek, nie z torebki. Pyszne, szybkie i łatwe. Pozdrawiam i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !Hej WITAM WAS WSZYSTKICH ...Kawkę już na balkonie wypiłam, ciśnienie podniesione więc jestem gotowa brać się za jakąś robotę. ...Pogoda wspaniała, słoneczko świeci,tym bardziej sie chce. ...Malisanka - przykro mi że tak musisz się męczyć z tymi sprawami, u mnie na szczęście to jakoś łaskawie przebiega.Nie mam pojęcia od czego to zalezy. ...Bielusia - cieszę się że juz Ci lepiej, wiem że Ty tak łatwo się nie poddajesz TRZYMAJCIE SIĘ - MIŁEGO DZIONKA:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kalusia myślałam o Tobie, fajnie że jesteś. ..Dzięki za przepis - zawsze to coś nowego, buziak Ci się należy👄 - trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich.🖐️ Przekazałem żonie wszystkie Wasze życzenia. Ona Was także pozdrawia i śle uściski. Niestety lekarze nie pozwolili jej mieć na sali laptopa więc na razie nie kupimy. Dzisiaj czuje się nawet dobrze. Re-ni oczywiście, że ja przy niej jestem bardzo spokojny i pełen wiary ale gdy wracam do pustego domu...Dobrze, że mamy wspaniałych sąsiadów- starszych państwa, którzy stracili własną córkę i bardzo rozpieszczają moją Nikę, a i mnie po drodze .Życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi drodzy. Mam dziś imieninki więc zszam Was na winko i ciasta. Jest sernik z brzoskwinią, tiramisu zrobione przez moją koleżankę i tort czekoladowy.Częstujcie się bardzo proszę...wszystko to na Was czeka na stole wirtualnym. Ja uciekam bo goście pomaleńku się schodzą. pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko- promiennych dni, szczęścia kosmicznego, zdrowia nieprzemijającego, z życia radosci i dzisiaj wielu gości. A w prezencie ode mnie butelka najprawdziwszego czerwonego francuskiego szampana, pudełko wisienek w czekoladzie i bukiet róż. STO LAT !!! Ps.Piękna Helena czy Szekspirowska Julia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała skarbeczku ani jedno ani drugie ...tam jest jeszcze jedno imię, poszukaj w kalendarzu Za życzenia pięknie dziękuję i za prezenty również :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko czyli pani W. z okazji imienin wszystkiego co najlepsze,co dobre i mile,co budzi usmiech na twarzy,co kryje sie w malenkim slowie SZCZESCIE,oraz tradycyjnych 100 lat !!!!!!!!! Ale przysmakow naszykowalas ....mniam mniam ja w prezencie Ci daje duza brylke bursztynu zlocistego jak miod (rzymianie wierzyli,ze bursztyn to promienie slonca zamkniete w kamieniu) Erlend badz dobrej mysli ,wiem ze sie bardzo boisz za Nike i siebie ale zobaczysz uda sie Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co tutaj takie pustki ? Bawicie się na imieninach u Kropeczki ?? Czy można sernika ? I kawałek torcika proszę. Kawkę juz mam. Malisanka-dziewczyno jak tam - żyjesz ??? Czy bardzo ciężki miałaś dzień ? A wiecie dziewuszki, że ja dzisiaj przeżyłam szok. Przyszedł do mnie jeden z petentów na widok którego mi ciśnienie skacze i od drzwi wyjeźdza z \"kur....\' a jak wychodził po 15 minutach to powiedział do mnie dziękuję i się ukłonił !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.🖐️ Re-ni przejeżdzałem prze z Twoje miasto , ładnie wygląda w maju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼KROPCIU MOJA DROGA🌼🌼 ...Z bukietem róż nie mogę przyjść ...By złożyc Ci życzenia, ...Więć wzywam los i proszę go, ...By spełnił Twe marzenia Życzę Ci dużo wytrwałości w dążeniu do celu i pogody ducha na co dzień. ....A torcik, serniczek....PYCHA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber - pocałuj mnie w nos, teraz mówisz jak już przejechałeś ?????, a jaka była umowa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni Ciebie tez witam. Faktycznie serniczek pycha, a i torcik bardzo dobry. Już nie mam miejsca ale tak mi pachnie tiramisu..... Skorpionku - a Ty jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni spokojnie. Jutro się poawanturujecie dobrze ?? Bo Kropci będzie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - no własnie Buber ma szczęście że Kropci święto, a Ty wiesz że ja nie mam pojęcia co to jest tiramisu? mozesz mnie uświadomić ?, moze to i dziwne ale jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiramisu to takie włoskie ciasto z serkiem mascarpone i z wywarem z mocnej kawy. Taki a la serniczek kawowy, bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczenia stu lat i wiele szczescia dla SOLENIZANTKI. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Mialam ciezki dzien ,w pracy nie maialam nawet minutki na neta;)).Teraz wrocilam z rowerowej przejazdzki nad morzem,,,,syn mnie wyciągnął na silę ,,,i moze dobrze,,,,troche nabiore lini:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero doczytalam,,,,BIALA mam nadzieję,,że dzis juz się czujesz lepiej i sie tak bardzo nie smucisz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam z mężem, wszystko dobrze. A i mnie humor wraca bo niedługo znowu przyjedzie. A jak wszystko pójdzie po naszej myśli to od przyszłego roku mąż wraca do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni przecież wyslałem Ci maila że będę jechał ale nie dostałem odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczornie. Kropeczko dużo radości, szczęścia ,zdrowia, pomyślności i oczywiscie miłości:) Przeżyłam ten dzień a to najważniejsze.Nie będe psuć dobrej atmosfery w kawiarence bo i po co?Chyba dzisiaj wole sobie pomilczeć. pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×