Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witaj Cindy:) Wszyscy balują?...Skorpionku co porabiasz? A dziewczyny i chłopaki?:):) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop gdzie wszyscy ???? Nie udało mi się wcześniej zajrzeć do Kawiarenki. Okropnie nam się zawieszał komputer. Córcia się wścieka bo coś pilnie pisze i długo to trwa. Zaraz do Was wrócę tylko wyspaceruję nocnie Ropuszka. Na razie. PS. O widzę nową duszyczkę. Witamy, witamy. Prosimy o więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HejBABECZKI - czy już śpicie ??? Trochę póżno, ale nie było mnie caly dzień w domu, a wieczorem syn dorwał się do kompa. Cały tydzień biedactwo ciężko pracuje, jak przyjedzie na 2-dni to ja sie juz nie wcinam, czekałam jak wyjdzie. ..WITAJ CINDY -chcesz do nas dołączyć ? ..........ZAPRASZAMY............................. Nie martw się tym że jesteś \"nowa\", bardzo bym chciala zebyś się tu dobrze czula, tak jak u siebie w domu, więc rozgość się i troszkę opowiedz nam o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!!!!!!!Dzis to nie mam co zaparzac dla Was kawke bo...pewnie wstaniecie dopiero na obiad.....ale to nic!Ja sobie posiedze w ciszy i spokoju...a wiecie?tylko teraz -rano mam swobodnyyyy i caaalkooowity dostep do komputera! Biala zyczylas nam milych snow.....ja nie mialam milych.Ale wiem dlaczego....wieczorem robilismy grila i objadlam sie szaszlykami(zawsze wzbudzaja we mnie wielki apetyt i chec obzrstwa)no i w nocy mialam za swoje...snily mi sie jakies nieprzyjemne rzeczy.......Dzisiaj wiec dieta lekka i solenne przyzeczenie\"nie obzerac sie na noc\"....ale ..nie obiecuje na 100procent:) ;)bo.....apetyczne zapachy i potrawy maja nade mna tajemna moc i lamia moje postanowienia dosc latwo!:) ;) Udanej niedzieli !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wpadam i wypadam bo muszę załatwić parę spraw. Jutro o 16.00 juz mnie nie będzie bo jadę na swoje śmiecii. Miłego dnia Kochani.Pa P.S. Jeszcze się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, HejWITAJCIE Wstawać śpiochy obiadzik niedzielny gotować,ja kawusię wypiję bo bez tego ani rusz i zaraz zabieram się za robotę. ..Skorpioś super by było tak kawkę razem wypić, ale dla mnie to stanowczo za wczesnie. A takie pyszne jedzonka grillowe beż czegoś mocniejszego to ciężko strawne. ..Toogra - ja swoim dzieciom też wpychałam za dużo rzeczy, jak wyjeżdzały na obóz czy kolonie, więc ja nie jestem tu dobrym doradcą. ...Cindy - jak się masz, napisz nam coś o sobie by lepiej sie poznac. ...Bielunia- czekałam wczoraj na Ciebie i sie nie doczekalam. Miluskiej Niedzieli:classic_cool::classic_cool::classic_cool:muszę zmykać, bo syn stoi za plecami i mnie pogania PA,PA,PA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, Hop !!! Nikogo nie ma, czy wszyscy jeszcze obiadkiem zajeci ?, U mnie obiad gotowy, ale na razie nie ma kto jesc. Czekam na syna zaraz wroci z uczelni. Duzo sloneczka i radosci na reszte dnia:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie juz po obiadku:))mialam kurczaka i mlode ziemniaczki,,czyli zadna rewelacja ale tak lubie.W 3miescie pogodan cudna sloneczko i ok.20 st.C.Ciekawe jaką pogode bedziemy mieli na urlopy,,,ja w tym roku mam od 9 sierpnia 2 tygodnie.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie. Ja też po obiedzie. Miałam dzisiaj naleśniczki z nadzieniem warzywnym i z sosem czosnkowym. Bardzo dobre. Na dworze straszny upał, nie ma czym oddychać ale ja lubię taką pogodę. Teraz będę piła kawkę i poczekam na resztę dziewczyn a potem znowu muszę zniknąć do wieczora. Ale wrócę jak bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ 🖐️ 🖐️ SKORPION 13 MALISANKA RENI w inni witajcei i ciekuje za mile przyjecie. 🌼 U mnie jest bardzo goraco ogladam mecz holandia prowadzi na razie zobaczymy jak to bedzie dalej;) SKORPION 13 mowisz ze siedzisz tu na etascie witacza ja tak od rana nie buszuje, bywam na necie czesto kompa mam wlaczonego od rana do wieczora ale nie zawsze siedze za niem i czasami odpisuje ludziom po czasie :D Milo mi bedzie do was do laczyc a teraz zycze wszystkiem milej neiedzieli Moze jeszcze wpadne wieczorkiem zajrzec do was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ U nas wszystko dobrze, dziewczyny dobrzeją. Ewunia z dnia na dzień robi się silniejsza i w oczach pięknieje. Wpadłem po to aby się pożegnać. Muszę wyjechać w bardzo ważnych sprawach . Jest mi to bardzo nie na rękę ze względu na dziewczyny. Zostawiam je pod wspaniałą opieką naszych kochanych sąsiadów i Waszych dobrych fluidów. Pozdrawiamy. Odezwę się jak tylko wrócę do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Toogra - młode ziemniaczki posypane koperkiem pycha, a w dodatku kurczak, no chyba ze pieczony-mniam, mniam. A co do pogody to kto wie, ostatnio niezłe plata nam figle, wiec jakie będzie w tym roku lato - zobaczymy. Cindy - dobrze wiedziec ze masz w dyspozycji komp przez caly dzien, czy to znaczy ze tak jak ja - nie pracujesz ? Mam nadzieje ze czesciej bedziesz do nas pisac. Bielunia - jedziesz na swoje smieci, czy to znaczy ze przez jakis czas nie bedziemy Cie widywac ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie:):)Pogoda jak w bajce ,słoneczko przepiękne,upragnione ciepełko:):):)oby tak dalej,oglądacie mistrzostwa? aż miło popatrzeć na gre innych co?a nasi?eh ...to pech? Erlend uważaj na siebie,takie wiadomości to lubie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ELEND - no faktycznie pora na wyjazd nieodpowiednia, dobrze ze mozesz liczyc na sasiadow, musza byc wyjatkowi. Ciesze sie ze Twoje kobietki dobrzeja. Trzymaj sie i wracaj do nich szybko, pozdrow ich ode mnie. Cosik klawiatura odmawia mi posluszenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️witam wszystkich serdecznie pogode juz od paru dni mamy sliczna po26 29stopni wiec goraco w sobote pracowalam na ogrodku ale sie opalilam nie potrzeba solarium potem gril z rodzinka wrocilismy dopiero po22 kapiel i spac dzis jak zwykle do kosciola obiad na deser maz zaprosil na lody odwiedzilismy rodzicow meza na ogrod maly grill we wlasnym towarzystwie i dopiero dotarlismy do domu Piszecie o szalenstwie mundialowym w waszych domach u mnie podobnie w miescie na wszyskich dzielnicach powiewaja flagi roznych panstw nawet u mnie maz kupil maszt i powiewaja 2 flagi jest bardzo kolorowa szkoda tylko ze nasi dali ciala wypadli fatalnie a ciekawe jak beda grali dalej myslie ze troszeczke lepiej bo wstyt mi zanich..................................Witam nowa kolezanke napisz zkad jestes ? Ciesze sie ze malutka Ewa rosnie i przybywa na wadze i u mamy tez okej -pozdrowienia od wirtualnej cioci Dziewczyny jak wam minela niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malisańciu ja tez oglądam mecz ale to raczej z ciekowosci żeby zobaczyć roznicę.Masz racje, to jest gra, nie trzeba byc znawcą by to zauważyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,cos mi comp szwankuje,widze ze i u nas duch sportowy sie odezwal ,no coz i to by bylo na tyle z tym sportowym duchem,Witaj Cindi i odzywaj sie czesto,napisz cos o sobie.Erland pozdrowienia dla twoich dziewczyn,Biala ,Skorpionku,Toogra,Re-ni,Malisanko i wszystkie ktorych nie wymienilam pozdrawiam,,,,,,,,,,,,,bedzie w koncu to lato,oszalec mozna z ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Asia jak dobrze Cię widzieć, jak ja się lubie opalac mogę cały dzien lezec plackiem, ale niestety pogoda u nas jeszcze nie sprzyja, fajnie ze milo spędziłas dzionek. Mnie odwiedzily dwie kolezanki, zrobily mi wieeelką niespodziankę, wypiłysmy winko, powspominałyśmy stare czsy, bylo bardzo milo. Hej Jagqdusia mnie tez ta pogoda wnerwia, nie ma na to rady, trzeba czekać, może się w końcu lato pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko droga coś się do nas nie odzywasz, daj znac ciekawa jestem co u Ciebie słychać, czy wszystko w porządku ? Mario, Stokrotko chciałyście do nas dołączyć a teraz się nie odzywacie - DLACZEGO ?????? Kalusia - jestem cierpliwa i CZEKAM NA CIEBIE, czy mozesz dac jakis znak ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że ruch się zrobił po 22. To dobrze, że niedziela upłynęła w miarę spokojnie. Coś nas mało ostatnio się pokazuje w Kawiarence - nawet nowe \"szwankują\". Re-ni ja już jestem spakowana. Miałam jechać dopiero w środę pociagami z przesiadkami.Ale okazało się, że mój brat jedzie jutro samochodem do Wrocławia a tam będzie czekał na mnie mąż. Wracam w niedzielę . Będę za Wami straaaaaaaaaaaaasznie tęsknić. Do jutra Kochani. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czytacze tych slow! :) biala wybywasz od nas na troche.....ake smuutno ...juz czekam na Twoj powrot!!! Erlend o owe dobre fluidy ktorymi otoczymy Twoje kobietki mozesz byc spokojny....beda w nich zamkniete jak w szwajcaskim sejfie:) ;) Jak wrocisz to ale sie zdziwisz jak Ewka urosla.....dzieci tak szybko przybieraja na wadze:) Ja wczoraj rowniez sie troszke jak Asia \"podkarmelowalam\"na sllooncu :) .....czyli poopalalam,chociaz mowiac szczerze ,to nie lubie tak lezec plackiem na sloncu ale byla taka sloneczna pogoda,ze musialam po prostu musilam nalapac jej na zapas (chocby i na skorze) Toogra i jagoda milo,ze choc na chwile odwiedzilyscie nasza kawiarenke.....a kompy to zlosliwe bestie i napady wariacji maja czesto...... Malisanka jak Twje plany urlopowe? Dzis moja corka ma ustny egzamin na studiach z histori literatury a jutro (13!!!!!!!!!)z socjologi......wiec dzis jestem z lekka poddenerwowana ......mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze!Spokojnego i milego tygodnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani poniedziałkowo 🖐️🖐️🖐️ Jaki piękny dzisiaj mamy dzień. Słoneczko świeci i cieplutko. Tak jak lubię. Wprawdzie jestem w pracy ciałem ale myślami ...... Czas szybko mija i ani się obejrzę jak znów będę z Wami. To miłe Skorpionku-co piszesz. Piszesz o ezaminach - moja córka nigdy się nie denerwuje (tak mówi) ale zawsze w decyującym dniu prosi - mama, ty wiesz, że ja się nie boję, ale wiesz potrzymaj kciuki tak troszeczkę, dla pewności. Pamiętam jak miała egzamin z prawa. Była tak pewna, że ją skoszą (nikt jeszcze go nie zdał za pierwszym podejściem u tego \"pytacza\"), że poszła zdawać na ochotnika jako pierwsza bo chciała to mieć już za sobą. I zdała na piątkę!!!! Wydarzenie na miarę Nobla. Sam rektor ja pytał jak to zrobiła ???? Będzie dobrze - nic się nie martw. Ja też potrzymam kciuka - na szczęście. Na razie pa. Biorę się do roboty. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️witam w ten sloneczny poranek juz jest goraco 22 a ma byc 32 pogoda wymarzona na urlop ja mam dzis wolne ale w domu ..............................jest zawsze co robic okna przydalo by sie umyc a i pranie zrobic itd Pozdrawiam Biala Malisanke Skorpionka Reni Jagode Toogre Kropeczke Erlanda i jego dziewczyny Rutkowski Bu bera Kalusie ktora milczy jak zakleta choc dziewczyny sie martwia i nowe kolezanki Marie Stokrotke i wszystkich ktorych niewymienilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!!!!!! U mnie też niby ciepełko się zapowiada, ale to jeszcze nie to co bym chciała. Idę robić kawę, bo na razie nie nadaję się do życia, za długo spałam. Dużo słoneczka i radości WSZYSTKIM życzę:classic_cool::classic_cool: Na razie pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpios - przeżywasz egzaminy córki to normalne, ale nie martw się napewno sobie poradzi, wszystko będzie dobrze, ja w każdym razie trzymam kciuki. Mój syn wszystko pozaliczał, teraz jak powiedzial będzie praca, praca i tylko praca, jest możliwość więcej zarobić bo dojdą dyżury świąteczne, przyjedzie do domu dopiero za 3-tyg. Bieluśka - Ty wiesz że bedzie mi smutno bez Ciebie ????? ale skoro się cieszysz tym wyjazdem, to ja też sie cieszę ze możesz sobie pojechać Asia - masz wolne to odpoczywaj robota nie zając nie ucieknie. Czy syn się wziął za leczenie kręgosłupa, czy nadal zwleka? Miłego dzionka, idę do Przychodni pa,pa,pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie Reni widzisz z tym moim synem ....................zloszcze sie ,wsciekam mowi ze byl u lekarza a ten przepisal mu znowu tabletki przeciwbolowe i dal mu skierowanie na badaniai i do neurologa i wychodz na to ze zwleka na nic tlumaczeniajest uparty jak osiol a ja sie denerwuje ...........a szkoda gadac a robota w domu okna juz umylam zostalomi jeszcze sprzatanie ale przerwa na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×