Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Malisanko,,,,no musze przyznac,,że to mieszkanie nad morzem mi się udało....własnie wrociłam ze spacerku,,,nogi spuchniete,,,,ale co tam,,,,,pozdrawiam wszytskich:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Li-la przypomniało mi się. Masz rację - Grecy to wspaniali ludzie, ciepli, życzliwi. Oni mają zupełnie inne postrzeganie świata. Wiem coś o tym bo córcia w liceum miała wychowawcę Greka. Co za wspaniały człowiek. Bardzo go kochali całą klasą, do dzisiaj się spotykają. Wszyscy go zapraszają na wesela i on jeszcze nikomu nie odmówił. A w tamtą sobotę robili klasowego grilla i była cała klasa, nawet kolega, który mieszka w Stanach się zjawił. były pieczone kiełbaski, piwo (bo córcia lubi), wspominki, wspólne zdjęcia a na zakończenie obowiazkowo odtańczono zorbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Bielusia puchną,,to dziwne jak bylam na urlopiku ,,to bylo w miare oki,,,chyba siedząca ,biurowa praca mi nie słuzy;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi to wygląda na kłopoty z krążeniem, a serce masz w porządku ??? A może cisnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,przez te upały to chyba nikomu nic nie służy ,,,, ja mam już prawie dość, zaczyna mi brakować cierpliwości ,jak tu normalnie funcjonować? a jak pracować? inni mogą to ja chyba też muszę:):):) ehhh chłodnej nocki:) papaaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jesteście kochani, bardzo Wam dziękuję jeszcze raz za wszystko. ...Tak wyszlo ze wczesniej nie mogłam się pokazać, a teraz nie dam rady coś więcej napisać. Jeszcze jutro i w sobotę będzie dla mnie ciężki dzień, a potem powinno się wszystko unormować. ...Toogra....upewnij się czy sprawy naczynowe u Ciebie są w porządku, zrób prywatnie USG kończyn dolnych, nie lekcewaz tego. Mówię Ci na przykładzie męża, gdyby mnie posłuchał pol roku temu, nie miałby teraz takich problemów z nogami. ..Buziaki dla WSZYSTKICH 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram kawiarenke:)🌼🌼 ,,,nic nie ma ani ciastek ani lodów a i owoce się pokończyły za to wody pod dostatkiem:) nawet się jeść nie chce w takie upały:) Reni a czemu takie ciężkie dni Cię czekają?:) poradzisz sobie mądra z Ciebie dziewczyna:) Togra dziewczyno!czy Ty naprawde chcesz się nabawić choroby? Marsz do lekarza i nie wynajduj 100 000 wumówek bo to nie tędy droga:) pomyśl o konsekwencjach:) Rozerwany a co tam u Ciebie? odezwiesz się czy juz masz Nas w nosie? miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .....Malisanka masz racje..w takie upaly to najbardziej pozadana jest wlasnie wodaaaaaa :) Ja to juz wczoraj w osttecznym akcie desperacji weszlam do piwnicy ...przedtem zawloklam tam lozko polowe..w piwnicy bylo tak chlodno i przyjemnie..niestety tabuny komarow ktore rozezlone rzucily sie na mnie (tam mialy chyba swoja sypialnie)zmusily mnie do szybkiego wycofania sie z wczesniej obranej i zajetej pozycji......pozostalo mi juz tylko wkladac glowe do zamrazarki.:) ;)ale to juz chyba akt kompletnej desperacji..grozacy nawet zaziebieniem..;) Erlend ja tez probowalam takich metod \"przestawiania \"maluszka na spanie nocne... ale jakos mi to nie wychodzilo......moze moj syn od urodzenia to sowa?I w nocy dlatego robil sie aktywny? A widok Ewuni w ramionkach mamy naprawde musi byc piekny i wzruszajacy...zawsze takie sceny macierzynstwa budza we mnie zachwyt,rozczulenie......nooo a gdy oglada to tatulek-\"sprawca\"tego cudu.......to jest to z pewnoscia dla Ciebie najpiekniejszy i zapamietany juz do konca zycia obraz!! Toogra...pewnie i masz racje ,ze praca biurowa nie sluzy Twoim nogom ...ale ta diagnoza nie zwalnia Cie dziewczyno od zrobienia badan!!!!!!!!!!!Usluchaj naszych dziewczat ..proszeeeeee Cieeeee :) Milego dzionka...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka) Bylam ok.2 tygodnie temu u niby specjalisty od naczyn,,,zył,,,,i mnie wysmiał,,,ze takie opuchlizny i zyłki to niby przez moje płaskostopie;)) i mam sobie kupic wkladki do butow.....tyle jego rad.Mysle ,,ze teraz duzo ludzi ma klopoty z nogami,,,bo ta cieplota,,, Faktycznie \"nowy\"kolega ,,,ktory tak chcial pogadac i prosil o rade,,,jakos nam \"uciekł\'....hym,,,,,,dziwne... U mnie piekna pogoda,,,wieczorem jadę na działeczke,,niestetety z rodzicami,,,więc nie bedzie relaksu na maksa.W pracy duzo nerwow,przyjechal szef Anglik;)),,,i wtedy nasza polska dyrekcja się popisuje,,,,czasami człowiek rzucił byto wszystko w \'cholerę\'.........ale co tam 2 dni wolne przedemna czas się radowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Toogra, masz rację, dwa wolne dni przed nami, rany jak mi potrzeba wypoczynku. Wydaje mi sie że to przez upały, nigdy nie lubilam lata, a tego wyjątkowo. Moim żywiolem jest jesień i zima. Milutkiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) zajrze wieczorem i napisze wam o moich wojażach po Balkanach A Skorpionku........co Ty przez ten upał spać nie mozęsz, tak wczesnie wstajesz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurraaaaaaa!!!!!!! URLOP!!!!!! w końcu się doczekalam, do pracy wracam dopiero 19 sierpnia, więc przedemną 3 tygodnie boskiego \'\'nicnierobienia\'\', i może jakiś wyjazd się wykluje....Dzisiaj w ostatni dzień pracy zaspałam iście po amerykańsku!!- o 4,30 mamy w sklepie pierwszych dostawcow, a ja łaskawie otworzyłam swoje ślipia o 4,45, do pracy mam tylko 5 kilometrow, a w dodatku mm wczoraj grzebał w samochodzie, i prosił żebym nie jechała zbyt szybko , bo chamulce nie byly do końca takie jak powinny, i przy potrzebie ostrego chamowania, mogło by je zablokować, ha ha ha:classic_cool:, pomna przestrog mm, jechalam wolniutko-tylko 80km :) ;), właśnie wróciłam z \'\'biedronki\'\', u nich brakło wody mineralnej-podobno dowiozą jutro, a do jutra pozostaje mi przegotowana i ostudzona woda, dzieciaki mają domowy sok jablkowy, ktorego co roku robimy okolo 100 , 150 litrów ,dla mnie jest on za slodki, ale dzieciaki i mm go uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) gdzie się podziewacie???? zapraszam na soczek jabłkowy, i jeszcze pyszneeeee, zimneeee PIFKO prosto z lodowki. Tyle się unarzekalam na brak wody do picia, a calkowicie zapomniałam ,że przecież połowa lodówki założona jest piwem, ja wlaśnie delektuję się\'\'leszkiem\'\', ale mam jeszcze żywca i harnasia, a dla abstynentek karmi- brrrr, więc dawajcie na zimny browarek, dla wszystkich wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..Rutkowski ale Ci dobrze bo mój urlop własnie sie konczy. I do pracy w poniedziałek. To chyba przez upał wszystkich wymiotło:) Ale na pocieszenie powiem wam,ze będąc w Slowenii i Chorwacji mialem wiekszy upał. W Dubrowniku nie dało sie wytrzymać w sloncu.Aha, po drodze zahaczylem jeszcze o Bosnie. A nad Adriatykiem to chyba jeszcze wiecej turystow niz nad naszym Bałtykiem. Mimo,ze mineło już 10 lat od wojny to to jeszcze ślady tej irracjonalnej wojny widać, zwłaszcza w Bośni..... A Chorwatki i Bośniaczki są calkiem calkiem..;) Jutro wybieram siez synem i siostrzencem mojej żony do Muzeum Powstania Warszawskiego.......Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)deeeszcz! deszcz! ale radość!i jak odrazu zimo się zrobiło:) ,,,piwko to ja poprosze to najsłabsze i z soczkiem malinowym:) Rutkowski hmmm ale masz fajnie tyle nicnierobienia nie zazdroszcze ,ale kilka dni to by mi się przydało pojechac własnie nad morze:) hmmm kto wie może się uda a gdzie można się kompać i gdzie pojechać u nas w kraju? kto mi podpowie? ,,,,kto ma wolne dwa dni ten ma ja osobiście udaje się jutro ,,,wiadomo gdzie:)ehh,,,, Kalunia a dlaczego nie lubisz lata? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ To ja do Was macham a raczej resztki mnie bo większość się wytopiła. Mam wrazenie, że dzisiaj było w cieniu jakieś 50 stopni. Jestem zmęczona bo w pracy mi dali popalić jak zwykle przed urlopem ale przede mną 3 tygodnie słodkiego lenistwa.... Rutkowski - ja wprawdzie piwa nie lubię ale Karmi z Tobą na pożegnanie chętnie się napiję.A i soczku też poproszę bo ja bardzo lubię jabłkowy. Buber - ale z Ciebie typowy męźczyzna. Byłeś z żona a oglądałeś Chorwatki i Bośniaczki ? Oj popraw się, popraw... Malisanka - szkoda, że jutro pracujesz..pewnie byś się chętnie \"pobyczyła\" np. na leżaku w ogrodzie, no nie ?? No właśnie Kala - jak można nie kochać lata. Ja nienawidzę zimy, brrrr. aż mi się zimno zrobiło. Skorpionek - ależ Ty masz pomyśły hi hi. \"Piwniczny\" Skorpion no no .... ja bym na to nie wpadła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogrusia - ja też Cię proszę idź do innego lekarza. Tego nie można tak zostawić bo za kilka lat nie będziesz mogła wogóle chodzić .... Jagdusia a gdzie Ty ???? Li-la daj głos ! Reniutka - piwo dają gdzie jesteś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała____byłem tylko z synem, bez żony:) My urlopy spedzamy osobno wystarczy ze cały rok jesteśmy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! nareeeeszcie urlop!!!!!!!!!!!!! W pokoju leżą trzy sterty rzeczy do zbrania , zaraz będę wciskała je w torby i muszę dziś zapakować samochód . Jutro rano przyjeżdża z Mazur mija siostra, odbieram ją z dworca i jedziemy do Łodzi na uroczystość 90 lecia mojej Ciotki. Jest to Seniorka rodziny. Ciotka jest w dobrej formie - pamięć ma wyśmienitą, wie wszystko o wszystkich, przeżyła wojnę, okupację, jeżdziła do Stanów Zjedn. i oczywiście we wszystko się wtrąca, ale wszyscy jej pobłażamy. Mam nadzieję że nie zgubię się w Lodzi , bo trudno sie tam jeżdzi. Po przyjęciu - około 17 wyruszę na Mazury. O raju kawał drogi mnie czeka , a po przyjeżdźie wykorzystam patent Skorpiona i pójdę do piwnicy odpoczywać.Wiesz Skorpionku u mnie w piwnicy nie ma komarów są tylko pająki, ale takie nieszkodliwe. Rutkowski ten zimny sok jabłkowy porusza moją wyobraźnię , to musi być dobre....... Malisanko jeździłam przez kilka lat z dzieckiem nad morze do Rowów, w pobliżu Słupska. Jest tam piękna plaża i las, ale ludzi w tym roku napewno dużo. Zegnam Wszystkich do 15 sierpnia, trzymajcie się zdrowo Paaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielutka- masz karmi , Malisanka z soczkiem?? proszę bardfzo!!! oo, mnie już szumi, ale jestem po kolejnych piwach w gronie rodzinnym, na łonie natury. Malisanko!!! zazdroszczę Ci twego deszczu!!, u nas ani widu, ani slychu na zmianę pogody, wciąż istna sahara. Buber- a Ty na pifko nie masz ochoty?????, no nie , facet, bądz że człowiek, chociaż jedno!!!, w końcu świętujemy nasz(mój i białej ) urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber, przepraszam, a Ty to na Bałkany, czy może na Bałkanki pojechałeś??!!, bo ta typowo męska wyprawa jakoś dziwnie mi pachnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuu, Bielutka, ja już buczę,po pierwsze to już tęsknię, a po drugie, to nie mam chyba z kim wypić już dziś piwa.RE-NI gdzie jesteeeśśśś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski___z Tobą chetnie sie napiję:) kobietom nie odmawiam...;) zwłaszcza przy doberj muzyce.Biała___życzę Ci wspaniałych wrażeń!!! No i nie uciekniesz od upału. Aha jeszcze coś Biała próbuj chaleba na Bałkanach bo jest znakomity. Tylko nie zdziw sie jak jest pokrojony.No i polecam greckie wino Imyglikos. Mnie smakowalo:) Jak wrocisdz czekam na wrazenia i mozęmy sie wymienic wakacyjnymi fotkami:) Salute!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, nie ma Was, to nie, sama se to pifko wypiję, i ululana pójdę ladnie spać.A jutro będziecie mieć na sumieniu mojego KACORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski___ to zrozumiałe że Bałkanki na Bałkanach:) Można polączyć jedno z drugim. Ale jestem zadowolony ze zobaczyłem dwa miasta ktore dawno chcialem zobaczyć: Ljubljanę i Zagrzeb....Zagrzeb jest taki nasz Galicyjski Krakowski i Budapeszteński....ech.... A propos jak sie mowi na mieszkanke Ljubljany??:) No i co ztym piwem moze Heinekena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×