Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość belleza
JUŻ WKRÓTCE BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ĆWICZENIA NA VACU WELL W CHEŁMNIE W STUDIU BELLEZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w niebo wzieta bo znalazłam vacu well w studio odnowy niedaleko mojego domu... taniej niż gdziekolwiek indziej w Szczecinie:) czyli: bieżnia : 30 minut- 15 zł, 20 minut -10zł:) Stepper: 30 minut-12 zł, 20 minut- 8 zł Taniocha co:) Jest jeszcze coś takiego jak Easy shaper i leg magic i ceny takich zabiegów które modelują sylwetke ,wzmacniają mięsnie,poprawiaja kondycje przemiane materii ,krązenie i samopoczucie kosztuje 30 minut-7,50 a 20 minut 5 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka ja jeszcze niechodze. Zaczne chodzić od 9 albo 12 listopada. Zalezy jak mi kasa na konto wpłynie;) ja ogólnie mieszkam na niebuszewie a bede chodzić na ulice Duńską. Ten klub sie nazywa studio odnowy Vita. mają w ofercie saune,kapiele,masaże i Vacu well

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to daleko ode mnie.Ja mieszkam w centrum.Musialabym jechac z przesiadkami.Ja planuje zaczac od przyszlego tygodnia.Mam niby blisko siebie vacu well,nawet bardzo blisko ale drozej niz u Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wiem,że wszedzie jest drożej. Np jak patrzyłam na mazowieckiej...w tym klubie dla Pan to sie troszke załamałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Mazowieckiej jeszcze nie patrzylam ale to i tak daleko dla mnie.Chodzilam tam kiedys na aqaaerobik.Swietnie bylo,polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ze szczecina
mógłby ktoś jeszcze napisać o Vacu w Szczecinie?? jakieś nowe sprawdzone miejsca i w miarę z przystępna ceną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna110804
Witam, w Poznaniu jest Vacu Well na Murawie 37 b Karnet 10 wejść 200 zł, 1 wejście gratis Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Szczecinie na WDS ponoc kosztuje 100zl 10 wejsc i jedno wejscie na solaium gratis.Ale jeszcze ni sprawdzilam tylko kolezanka mi mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KraKówonA
Wczoraj byłam w KRAKOWIE na ul. Rzeźniczej 3/15 koło Galerii Kazimierz :):) Mają tam najnowszy sprzęt, jest fajna atmosfera. Karnet kosztuje 250 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do południa taniej:) A ja po paru wejściach czuję efekty. Wielkim atutem jest bliskość galerii i najmocniejszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_malia
Witam.Chcialam napisac,ze w Lublinie takie urzadzenie jest w Palacu Parysow na siłowni u Konrada Gacy.W ramach testu zdecydowalam sie na trening i musze przyznac,ze jestem bardzo zadowolona.Juz po pieciu dniach zrzuciłam trzy kilogramy.W pasie ubyło mi 5 cm,a skora faktycznie jest jędrniejsza i gładziutka.Po za tym fajne samopoczucie...Tylko wiadomo-trzeba sie napocic.Za karnet na 10 wejść płaci się 250 zł.Jednorazowo 30 zł....To tyle-jeśli o Lublinie mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia krosno
chce otworzyć studio, może mi ktoś doradzi jakie urządzenia są najbardziej odpowiednie i czym sie różnią vacu-line od vacu-well vacu-step ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_horse
Wypraktykowałam coś jeszcze :) Znalazłam fajny artykuł o oczyszczaniu tu link http://www.naturalnamedycyna.pl/index.php?option=content&task=view&id=312 z tego wynika, ze podczas rozpadu tkanki tłuszczowej np. na vacu uwalnia się do organizmu sporo toksyn. I to ma sens. Poszłam więc na zabieg Body-detox - na razie dwa razy i jestem pod wrażeniem naprawdę. Jeśli któraś z Pań jest z Warszawy to polecam Medical Studio na Obarowskiej. Tam jest bardzo fachowy personel i świetnie wyjaśnia na czym polega zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam przez miesiac i nie zauwazylam zmiany niestety.pod okiem trenera sie to odbylo.nie pojde wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. Sikorka to na WDS też cos takiego jest? nie słyszałam. myslałam,że tam tylko basen jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolci krosno ja chodzilam na takie urzadzenie vacu well i zdecydowalam sie na jego kupno ,okolo rok temu i jestem bardzo zadowolona, poniewaz wykonane jest estetyczne,widac ogromny wklad firmy w jego wyglad i funkcjonalnosc, przeglady sa w terminie,serwis jest prawie natychmiastowy zalezy tylko gdzie maja dojechac, masz na nie gwaracje ,mozezsz tez kupic urzadzenie urzywane ,jest kilak wersji tych urzadzen oraz kilka mozliwosci gwarancji kwestia tylko uzgodnienia podam ci adres bezposrednio do producenta a nie do posrednika wiem ze teraz firma wypuscila na rynek najmowszy model biezni pod nazwa vacu power , natomiast jesli chodzi o vacu step tj steper w podcisnieniu i nie kazdy moze cwiczyc na steperze gdyz jest ciezko i jesli ktos ma problem z kolanami to juz nie jest wskazane, a bieznia jest uniwersalna.podaje strone www.vacuwell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diane-wlasnie ponoc jest od niedawna.Nie sprawdzalam jeszcze ale pod koniec tygodnia sie wybiore jak mi sie skonczy okres.Tez nie mam najbliej ale jesli cena jest rzeczywiscie tak niska to bede dojezdzac;) A tak przy okazji powiedzcie mi czy sa przeciwskazania ćwiczen na vacu well przy okresie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim2
ZAPRASZAM PANIEdo NOWO OTWARTEGO SALONU VACU SLIM przy ul RZEżNICZEJ 3 /15 koło GALERII KAZIMIERZ !!! mam najmocniejsze w Krakowie VACU POWER V-4000 a przez tooczywiście lepsze efekty !!! 1 -sze wejście gratis plazma na ścianie i fachowa obsługa przez dietetyczkę w sprawach żywienia !!! Niewątpliwą zaletą jest pobliska galeria gdzie można kupić wszystko !!!! TEL. 012 421 96 80 lub 784 489 006 ZAPRASZAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenka...
dziewczeta a powiedzcie mi ile kosztuje karnet 10 spacerow w krakowie na raclawickiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belleza
dobra wiadomość dla mieszkanek Chełmna i okolic już w poniedziałek rusza studio modelowania sylwetki Belleza. Z cellulitem walkę czas zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim2
♥UPRZEJMIE informuje, że nowo otwarty salon Vacu Slim w Krakowie przy ul.Rzeżniczej3 tel. 012 421 96 80 (koło Galerii Kazimierz) jest czynny również w n i e d z i e l ę w godz.10 – 18 Oferujemy atrakcyjne zniżki. Do końca roku karnet 20 wejść dla wszystkich w bardzo dobrej cenie.Fajny wystrój wnętrz i miła obsluga.Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desig12
Witam! Skończyłam właśnie pierwszy karnet, jutro zaczynam nowy. oto moje spostrzeżenia: waga 3kg mniej, pas 4 cm mniej, biodra 6. Jestem strasznie zadowolona do tego karnetu dokładam masaż wyszczuplający, zobaczymy co będzie się działo. Pozdrawiam Panie z Urzędniczej, panuje tu niiesamowicie sympatyczna i ciepła atmosfera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop-cellulit
Własnie rozpoczełam moje pierwsze spacerki antycellulitowe i czuje się świetnie. Karnety nie są wcale drogie, jak straszyły koleżanki!!!!! A jadąć nie czuję zmęczenia ani sie nie nudzę ponieważ mogę oglądać TV :):) KRAKÓW!!! Chodzę do nowo otwartego studia Vacu-Slim na ul.Rzeźniczej 3/15. Serdecznie polecam, miła obsługa, nowy sprzęt, ładny lokal. Ogólnie Mi sie bardzo podoba, a jeszcze po albo przed można wpaść do Galerii Kazimierz która jest na wyciągnięcie ręki :P Po wykończeniu karnetu napiszę o wynikach :) Pozdr. i życzę dużych stutków.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Cześć chciałam wszystkim bardzo serdecznie zaprosić na Vacu Well na ul Gołaśka4 tel 012 425 62 99. tylko w tym miesiącu ceny karnetów 20% tańsze. Liczba karnetów promocyjnych ograniczona. Zapraszam i zachęcam do ćwiczeń bo naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 987
Witam, Dziewczyny nie dajcie sie nabrać na te agresywne pseudo opinie ze studia na Urzedniczej jak widzicie żadne inne krakowskie studio tak AGRESYWNIE sie nie reklamuje oczywiscie ze opinie pisze jedna osoba z tego studia pod przykrywka wielu zadowolonych Ja chodze na vacu ale bynajmniej nie na Urzednicza, nie powiem gdzie zeby nie bylo ze jestem z konkurencji i to racja ze zabiegi wszedzie trwaja po 30 minut (nie tylko u nich) ja mam juz dosc prania mi mozgu na tym forum przez tą Urzędniczą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Masz racje z tą Urzędniczą ja też prowadze studio Vacu Well ale nigdy nie oczerniam konkurencii. Kiedyś przeczytałam że tylko na Urzędniczej Trening w Vacu trwa 30 min.a w każdym innym studiu krócej Smieszne . DZIEWCZYNY w tym momencie w Krakowie jest 7 Studiów Vacu i napewno wszędzie jest SUPER. Ja przez Urzędniczą straciłam około 30 klijentów bo klijentki do mnie przychodziły i mówiły że przeczytały na forum że tylko na Urzędniczej są prawdziwe maszyny Vacu.Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś będziemy mogły normalnie porozmawiać na forum o naszych treningach i rezultatach tak jak to było kiedys można było naprawde o wszystkim napisać. Pamiętajcie to jest forum dyskusyjne a nie konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VACU WELL UL. URZĘDNICZA
NIE MAMY POTRZEBY PIASAĆ NEGATYWNYCH OPINI NA TEMAT INNYCH SALONÓW VACU WELL. TO MOJE STUDIO WIELE RAZY ZOSTAŁO OCZERNIANE PRZEZ KONKURENCJE NP NA STR 13. STUDIO FUNKCJONUJE JUŻ 2 LATA NA RYNKU I NIE POTRZEBUJE FAŁSZYWEJ REKLAMY. NIE NASZA WINA, ŻE KLIENTKI WYRAŻAJĄ SWOJE OPINIE MOŻE CZĘŚCIEJ NIŻ NA TEMAT INNYCH SALONÓW. PISZE DO PANI JOANNY, BO POPRZEDNIA OPINIA JEST NIESTETY OD OSOBY KTÓRA OD DŁUŻSZEGO CZASU ATAKUJE MOJE STUDIO. (KC) M.LEWANDOWSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Ja mam tylko nadzieje ze niektóre osoby zrozumieją w jakim celu jest to forum i przestaną oczerniać innych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×