Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

byłam 2 x - daje rade-niezły wycisk, pot się leje....spodnie jakby ciut luxniejsze, co do cellulitu-na razie nie widzę zmain-ale to chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ze szczecina
mayeczka jak to na witkiewicza - przecież studio figura jest zamknięte do odwołania?????????????????? otworzyli już?? ja znalazłam na Mazowieckiej 13 studio, gdzie mają 2 rodzaje: vacu step i vacu bieżnia: który daje lepsze efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayeczek
juz prostuje. znalazlam strone internetowa studia figura i sadzilam ze jest czynne. ale rzeczywiscie zamkniete. dzis po przejsciu polowy miasta znalazlam przy bramie portowej wlasnie studio figura,nie wiem dokladnie jaka to ulica. maja tam dwa urzadzenia vacu well,jest promocja wakacyjna 10 wejsc-160zl, 15wejsc-230zl i 20- 280zl. czyli ceny przystepne. bede tam chodzila jak skoncze swoj karnet. teraz jestem na chopina w slonecznym studiu. tam jest vacu wellness ale maja jakies problemy z maszyna i od poniedzialku dopiero bedzie na nowo dzialac. 10 wejsc kosztuje tam 125zl. a teraz o efektach - bylam dopiero 2 razy i skora jest pieknie wygladzona,kondycja sie poprawia ( pol godziny w tempie 7-8km/h robi swoje,wycisk jest niesamowity), cellulit jakby odrobine mniejszy. a o centymetrach nie ma co mowic bo to dopiero 2 raz przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayeczek
a co do mickiewicza to jedynym minusem jest podzial karnetu na wejscia do 15 i po 15. niestety roznia sie cena. dla kogos kto pracuje odpada... http://www.mazowiecka13.com/vacu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayeczek
heh...przepraszam,nie mickiewicza tylko mazowieckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUQU
witam,nie wiem jak inni reagują na wacu vell ale u mnie ,może zabrzmi nieprawdopodobnie ,są widoczne efekty już po pierwszym zabiegu,tzn. linia pod pupą jest bardzie wyrazista czyli oddzieliła mi sie od ud brzydko mówiąc, i nie jest to wcale darmowa reklama (zapłaciłam za 20 zabiegów 450 pln. :/) ćwiczyłam na rowerze w próżni ,wypiłam 0,5 l. wody i co jeszcze chcę powiedzieć po zabiegu bolała mnie głowa(taki ból głodowy :/ ) w tym klubie zabieg jest podzielony na 3 etapy: 1. rowerek wacu 23 min. podciśnienie 20 bar. x 840 obrotów(w 23 mim. nie wolno zrobić więcej bo podobno zamiast spalać budujesz :/) przy 130-140 tętno 2.po wyjściu z kabiny 2 min. aktywny marsz ( dookoła stolika masażu :) ) 3. 5 min. na sprzęcie "wibro" z pasem na pupie udach i gdzie jeszcze sobie chcesz po takim czymś wychodzisz odprężona i z całkiem niezłym nastawieniem do siebie i innych . p.s. wiem że to wszystko zależy od stopnia zaawansowania i ogólnie genetycznie uwarunkowane spalanie i tycie ,ale jeżeli ktoś ma do tego predyspozycje, to polecam,owszem 400,300 a nawet 200 zł. nie jest to mało ale dla siebie kobietki uważam że warto poświęcić choćby nawet tyle. sprawdziłam na sobie,4 lata w domy przy dwójce dzieci + praca na kompie. + mało ruchu bo ciągle brak snu zrobiły swoje przytyłam 15 kg. teraz mam nadzieje to zrzucić. pozdrawiam,życzę powodzenia wszystkim na wacu- polecam warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafox
Byłam już 7 razy, czuje sie lepiej , ogólnie z celulitem nie miałam problemów mimo iż do chudych nie należę, ale chcę schudnąć około 10 kg. Tam gdzie chodzę ( Grodzisk Maz - basen ) jest rowerek i orbitrek. Niestety nie ma bieżni. Poradźcie co lepiej odchudza i nie rozbuduje mi mięśni nóg. kończy mi sie karnet i może zmienić orbitrek na bieżnię. A może ktoś odezwie się z Grodziska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina
mUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE WIELE SŁYSZAŁAM O TYM REWEKACYJNYM URZĄDZENIU I SAMA ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA SPACER POD CIŚNIENIEM I JESTEM JUŻ PO SZÓSTYM RAZIE I EFEKTÓW NIE WIDZĘ!!!!!!!!!!!A CO WIĘCEJ KOBIETA KTÓRA MNIE MIERZYŁA POWIEDZIAŁA Z NIEDOWIERZANIEM ŻE CHYBA JESTEM JESZCZE WIĘKSZA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ze szczecina
dzięki Mayeczek za odpowiedź ;) powiedz mi tylko czy chodzi ci o to studio na bramie portowej tak na rogu na przeciwko koscioła?? taki bordowy salon?? czy gdzie - daj znać bo mi na mazowieckiej też nie bardzo pasi. Bylabym wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ściema jakich mało!!!! Szkoda kasy byłam na serii 20 (!!!!!) zabiegów i naprawdę nic! minimalne wygładzona skóra ale to zaraz po zabiegach potem wracała do poprzedniego stany. Tyle kasy wywalonej, jestem zła na siebie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA Warszawa
Te wszystkie urzadzenia roznia sie od siebie, Vacu Well przynosi oczekiwane efekty a Vacu Line i Vacu Wellnes to kiepskie podrobki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Anka-
Byłam już na 10 zabiegach i na mnie chyba vacu well nie działa! Nie jestem bardzo gruba ale parę kilogramów przydałoby się zrzucić :) Nie schudłam ani grama, a mam wrażenie że lekko przytyłam. Skóra wydaje się być nieco gładsza, to już było widać po 1 zabiegu, a poza tym nic.... Zastanawiam się czy czy kontynuować zabiegi czy lepiej zapisać się na fitness, duuużo tańszy i jak dla mnie przyjemniejszy. Ja ćwiczyłam na rowerku, moja koleżanka schudła chyba z 10 kg! ona jest zachwycona, chudnie w oczach ćwicząc na tym samym urządzeniu (ona chodzi na to od dłuższego czasu ale efekty były widoczne już po 10 zabiegach). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1980
na vacuwell byłam 3 x i jestem zaskoczona efektami, skóra jest ujędrniona twardsza i widzę że mniejszy obwód w pasie to rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1980
za 30 min płacę 20 zł Warszawa wawer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1980
warszawa wawer ul. Lipkowska 30 min 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa39
Witam, jestem już po 17 zabiegach na vacu step (480 zł). Celulit ciut mniejszy, kręgosłup prościejszy, ale stawy kolanowe mnie bolą no i schudłam tylko 2 kg. Program oryginalny austriacki zakłada minimum 2 miesiące treningu (ok. 30-40 zabiegów), a nasz polski miesiąc (15-20) zabiegów. Wypadałoby więc powtórzyć serię, ale nie mam już kasy i boję się o kolana. Może bieżnia byłaby lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze bieznia jest lepsza bo nie obciaza stawow, na biezni masz ruch naturalny a nie wymuszony tak jak na stepie polecam bieznie ja jestem od niej juz chyba troche uzalezniona no i efekty mam super jestem po dwoch ciazach a cellulit ?-juz prawie zapomnialam co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta krecik
Ja mam pękające naczynka na nogach i "instruktorka" powiedziała, że mogą się od VacuWell powiększyć więc dała mi małe ciśnienie (-10). Nie wiem, czy to coś w ogóle działa przy tak niskim ciśnieniu :( Na jakim wy chodzicie? Wiecie coś o tych naczynkach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgi
psinka w głogowie są 2 albo trzy studia pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli masz pekajace naczynka to moxzesz chodzic na podcisnieniu najwiecej do 15 mgb nie wiecej efekty tez bedziesz miala nie martw sie a naczynka nie powieksza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgi
czesc dziewczyny mam pytanie czy to vacu well naprawde działa??? mam zamiar zacząć od wtorku po jakim czasie widać co kolwiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ze Szczecina. to wlasnie ten salon,tam jest tez fryzjer. Pani ktora to prowadzi jest bardzo mila,niestety musialam przerwac swoj trening z powodu kradziezy portfela w ktorym byl owy karnet.....ale czekam do nastepnej wyplaty i dalej w podcisnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie polecić jakiś salon z vacu well w warszawie? czy na prawdę warto? doradzcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwracam sie do pani ktorej skradzino portfel z karnetem chyba mozezsz sie zwrocic do studia gdzie go kupilas o wystawienie duplikatu przecie chyba prowadza jakies karty klienta i wiedza ze u nich bylas i ze tam chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia46
Vacu Wellnes – z taką nazwą mam ulotkę Sun Service Sp. z o.o. w Słupsku Od poniedziałku zamierzam odbyć 20 zabiegów to 2 x po 150 zł, co drugi dzień = 40 dni. Od wielu lat nie ćwiczyłam. Chętnie podzielę się wrażeniami i efektami. Mam 46 lat, wzrost 164 i dźwigam od kilku lat 78 kg. Na podstawie wypowiedzi na forum i z reklam salonów zebrałam, uznanych za wiarygodne wg mnie informacje: - przerwa w zabiegach nie dłuższa niż 2 dni, duże efekty wykazano, gdy stosowano 5 dni w tygodniu i 2 dni przerwy, - najlepiej utrzymywać tętno 120 – 140, - różnicować prędkość, np. pierwsze i ostatnie 10 minut – 5 km/h, nasilić w środkowym etapie, np. 7-8 km/h. Pewnie można proporcjonalnie podwyższać w kolejnych zabiegach. - nachylenie dla spalania tłuszczu a nie budowania mięśni: 0 - 1,2 do 2 – tu tętno powinno chyba sugerować jaki stopień wysiłku jest potrzebny, - ciśnienie stopniować indywidualnie, ale znalazłam w necie taki schemat, który zastosuję w zależności od samopoczucia: 1. program podstawowy * 5 mb – 5 min. rozgrzewka * 15 mb – 20 min. właściwe spalanie * 5 mb – wyciszenie organizmu 2. program standardowy * 10 mb – 5 min. rozgrzewka * 20 mb – 20 min. właściwe spalanie * 10 mb – 5 min. wyciszenie organizmu 3. program zaawansowany * 15 mb – 5 min. rozgrzewka * 25 mb – 20 min. właściwe spalanie * 5 min. – wyciszenie organizmu ** dla osób ze skłonnościami do pękających naczyń krwionośnych – najwyżej 15 mb!!!! - ubiór: krótkie spodenki albo majtki, a najlepiej stringi:-), bawełniane skarpety i sportowe obuwie do wygodnego chodzenia, może być i koszulka:-) - podaje się różną liczbę przebytych km: 4, 5 i też 6,5 (innych wartości nie podano) Może zwiększa się w miarę ćwiczeń, - konieczne są przerwy 1 – 2 dniowe i różnicowanie parametrów podciśnienia, natężenia w środkowym etapie zabiegu oraz rozgrzewki i relaksu, - proponuje się używanie kremów antycellulitisowych, np. garniera, - może warto też zażywać L-karnitynę? - należy ograniczyć spożycie soli, przypraw i alkoholu, a wzbogacić dietę w białka – chude mięsko i warzywa, ja zamierzam rozpocząć dietę kopenhaską, daje dużo energii, - koniecznie regularnie stosować zabiegi! Wybrane efekty spacerów w próżni - wyczytane na forum: 1. 2 miesiące – 10 kg w dół; 2. po 2 tygodniach mniej cm: w biodrach 4, w talii 5, uda 2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia46
Popieram wypowiedzi, że te wszystkie informacje i indywidualne programy powinnyśmy otrzymywać w salonie. Trzeci dzień siedzę w necie, żeby zebrać to, co wyżej wypisałam. Będę wdzięczna za poprawki i podpowiedzi, jak zwiększyć efektywność tych zabiegów. Wszystkim kobietkom z forum serdecznie dziękuję za tak przydatne informacje! Wiele się nauczyłam. Dziś byłam trzeci raz na wibracyjnym spalaczu tłuszczu. www.yasumi.eu Może ktoś też staje na maszynie, która trzęsie? Na pewno poprawia nastrój i motywuje do dalszego działania, mnie dodało energii, żeby zająć się w końcu sobą. Stąd pomysł, żeby na Vacu Wellnes podjąć wyzwanie walki z kilogramami. O „wibrze” poczytajcie na podanej stronce www. Pozdrawiam „forumowiczki”, życzę satysfakcji ze spodziewanych efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula4321
witam Panie. Ja kożystałam z Wacu well 10 zabiegów i z rollmasaży i wolę rolmasaże. wzięłam 20 zabiegów i mamm porównanie. po rolmasażu nie bolą stawy ,efekty są bardziej widoczne , zabieg trwa godzinę i jest o wiele taniej. Po Wacu well bolały mnie kolana. Rollmasaż w Białej Podlaskiej w Studio Szczupłej Sylwetki ul. Warszawska 4/13 kosztuje mniej o wiele niż ta bieżnia w podciśnieniu i jeszcze wskakuję na platformę wibracyjną fajnie rozbija tłuszczyk. Koleżanka rolluje się w Rybniku w Strefie Urody na ul. Wiejskiej i tez jest zadowolona. jak któraś z pań ma ochotę skorzystać to polecam. Anulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaNowakowska
Dziewczyny mam pytanie, 3 miesiące temu urodziłam córeczkę i nie wiem czy po porodzie moge zacząć chodzić na vacu well, jeżeli tak to po jakim czasie? A może wiecie coś na temat masaży wyszczuplających? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weil barbara
vacu well miesci sie rowniez w Gdansku Wrzeszczu na ul.Slowackiego 37 w Klubie Figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×