Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość weil barbara
vacu well miesci sie rowniez w Gdansku Wrzeszczu na ul.Slowackiego 37 w Klubie Figura tel, 513-012-128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weil barbara
ceny karnetow sa nastepujace; 10 wejsc -300zl, 20 wejsc 400zl, 40wejsc 600 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie zainteresowane cwiczeniami w podcisnieniu zapraszam do milej atmosfery w fajnym miejscu w gdansku na ul Swietokrzyskiej 60 tel 502590025 mieszkam w okolicy i bardzo sie ciesze ze tu wlasnie jest otwarte chodzialm szybciej do akademosa gdzie byla fajna i mila obsluga i kontynuuje to w nowyj miejscu jestem bardzo zadowolona z tych cwiczen i prawie uzalezniona od nich a musze przyznac ze przy zakupie kolejnego karnetu mam super indywidualna cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi 29
Witam wszystkich,jestem z Głogowa, i własnie dzisiaj byłam na pierwszych cwiczeniach na biezni wacu well:)Ciesze sie ze przeczytałam opinie bardziej pozytywne,które mnie troszke pocieszaja,bo te które piszecie ze nie ma efektów są przerazające ,boje sie ze mi tez moze sie nie udać,Ja wykupiłam karnet na 20 razy =2 gratis,zapłaciłam 300 zł.Jutro ide drugi raz,prosze trzymajcie za mnie kciuki,chcialabym schudnąc 5 kg,tak bardzo chciałabym zeby wkońcu sie udało.Trzymajcie za mnie kciuki,i zycze wszyskim powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwracam sie do pani z glogowa dlowa do gory z pewnoscia osiagniesz swoj cel ja chodze juz dosc dlugo i o cellulicie juz dawno zapomnialam skora jest super w dotyku na poczatku chodzialm codziennie przez 20 razy a teraz juz duzo mniej jakies 2 razy w tygodniu ale w zupelnosci to wystarczy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikarka
Beaciu10=> a czy moge spytac jakiego rodzaju był Twój cellulit? tez chodze na vacu - dzisiaj był 9-ty raz systematycznie - dwa miesiace temu byłam 4 razy ale potem był urlop wyjazdowy i przerwałam, widze naprawde sporą róznicę i bardzo się cieszę - ale kiedy mówisz , ze o cellulicie zapomniałas-to brzmi dla mnie jak marzenie... Czy naprawde mozna pozbyc się tego świństwa z nad kolan i wewnętrznych stron ud? Sporo zeszło mi z posladków i tylnych części ud-najgorsze te wewnętrzne i nad kolanami... Wzięłam też 9 zabiegów masażerem-taki wibrujący pas z guzowatymi kulkami-oczywiscie wszystko po wczesniejszym wusmarowaniu sie kremami anticell. pozdrawiam wszystkie walczące dziewczyny!!!:) napewno lepiej robić cokolwiek niz nic i liczyć wyłącznie na tabletki i kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej IKARKA moj cellulit moze nie byl zbyt wielki ale wiesz jak to jest dla kazdego kto ma z tym problem to jest wielki ja sie pozbylam co prawda chodze juz na vacu well jakis czas i przed wejsciem smaruje sie kremem z eveline na cellulit ale ten krem to dopiero od niedawna zaczelam stosowac teraz chodze juz 2 razy w tygodniu tak dla podtrzymania efektow i uwazam ze to mi juz wystarczy pierwsza serje 20 wejsc wzielama systematycznie czyli codziennie pozdrawiam cie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikarka
mnie też koleżanki mówia-że tragedii nie ma i nie widziałam prawdziwego cellulitu-ale on jest i ja go widze wyraźnie,a jak czasem jeszcze prztyjme jakas poze albo światło się załamie na tych niby niewidocznych pagórkach to br... teraz się trochę zmairtwiłam-bo jak do tej pory nie chodziłam codziennie a co drugi dzień średnio... Nikt mi nie mówił , ze powinnam codziennie a wręcz powinno się robic odstępy. no trudno... Ćwiczenia bardzo mi sie podobają - prawdę powiedziawszy nie mierze się ani nie waże- uznałam,ze poznam po icuchach a ćwiczyc będe tak długo az osiągnę cel-nie ma co liczyć na cuda i każdy jest inny , ma inny organizm, inaczej reaguje i sa rózne stopnie zaawansowania w hodowli tłuszczu. Nie uwierze natomiast,ze taki wycisk przy pracy prawie wszystkich mięsni od pasa w dół i pocie lejącym sie z czoła nie przyniósł komuś efektów- to to wręcz sprzeczne z naturą! Czas- i tylko czas - nie mozna liczyć że jak pani X wydała 300zł na vacu i osiagneła cel-to ja tez wydam 300 zł i zrobię to w tym samym czasie. No chyba tu pisza osoby dorosłe??? Moja kuzynka, z ogromna nadwagą wiecznie sie odchudzała a mama zaopatrywała ja w najlepszze suplementy. Trzymała dietę, robiła wszystko co trzeba i nie mogła schudnąć, wina "urody", hormonów i co tylko. Kiedy przekroczyła 100 kg przeraziła się i wiecie co? Liczy kalorie, pije mase wody niegazowanej, nie podjada w ukryciu, nie obżera się wieczorem po pracy , w domu, robi brzyszki i takie tam wiecie ćwiczenia, które mozna samemu wykonac w domu. Pół godziny-nie więcej. Wiecie jaki efekt? 22 kg w dół!! Ona tez tak kiedys kitowała, az przyznała sie,ze to były wymówki i oszukiwanie samej siebie . Ale jak widać- jak się chce-to się da- więc drogie koleżanki, bądźmy uczciwie wobec samych siebie - i lepiej nie wypisujmy bzdur by zniechęcic innych. Widział ktos kiedys grubego chodziaża???:) pozdrawiam:-) Beaciu dziękuje za odpowiedź TRZYMAJMY SIE DZIELNIE I DBAJMY O ZDROWIE I KONDYCJE A NASZE FIGURY NAPEWNO SIĘ ZMIENIĄ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacufan
SUPER SPRAWA NIC NIE POMOGŁO MI NA JĘDRNOŚĆ CIAŁA, BARDZO DOBRY WYGLĄD I SAMOPOCZUCIE JAK TO CUDO ZWANE VACU WELL !!! BYŁAM DZISIAJ W NOWO OTWARTY STUDIU VACU WELL W KRAKOWIE NA PSZONA (NIEDALEKO ALMY NA UL. PILOTOW, PRZY RONDZIE MŁYŃSKIM) ! POLECAM TEN MAŁY ALE REWELACYJNY SALONIK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnonimkaKraków
Witam wszytskich! Chciałam bardzo serdecznie zachęcić wszytskie panie z nadwagą ( obwisła pupą, celulitem itd ) na ćwiczenia vacu-well. Ja kończę właśnie 3 karnet i jestem bardzo zadowolona. Po każdych ćwiczeniach czuję sie coraz lepiej... wizualne efekty także oczywiście są! Polecam VACU-WELL CENTRUM w Krakowie na ulicy Racławickiej 26!! Bardzo miła, sympatyczna obsługa!! Na początku bałam sie iść, że panie jak mnie zobaczą w jakim stadium jest mój celulit i moja nadwaga będą sie jakoś krzywo na mnie patrzyły, ale... - zaryzykowałam i poszłam. Zaskoczyłam sie niesamowicie!! Panie były bardzo miłe, kulturalne i służyły dobra radą. Przychodząc tam teraz, czuję sie jakbym przychodziła do naprawdę bardzo dobrych koleżanek... Atmosfera jest suuuper !! Gorąco polecam . KRAKóW RACłAWICKA 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikarka
Witajcie - bylam dzisiaj 12 raz - średnia odstępów dwa dni między ćwiczeniami . Jak mówiłam, nie pomierzyłam sie na początku z lenistwa więc kicha, ale liczę na wizualne efekty- które widac golym okiem :-) I chyba są! Bo mój facet powiedział,ze robia mi się sportowe nogi!!!:D Wiecie co to sa dla mnie sportowe nogi?? coś czego nigdy nie miałam a dodac nalezy że nie mam juz 20 lat a czterdziestka bliżej niz trzydziestka. Cieszy mnie równiez bardzo samopoczucie - czuję się spręzysta i sprawna - a nie zmęczona i zastana jak stary rupieć;-) Dzisiaj w ramach nagordy fundnełam sobie po biezni kapsułe SPA - ekstra!!! Nigdy nie ciagneła mnie sauna , ale tu głowa jest po za kapsułą , więc duszności nie grożą i przez głosniki na wysokości głowy wydobywa sie piekna muzyka relaksacyjna-bosko:-) :-) Po tym juz całkowite uczucie relaksu, odpręzenia wszystkich mięsni a skóra jak u niemowlaka! Przed kapsułą wysmarowałam sie także kremem anitcell, bo ponoc duzo szybciej przenika-w kapsule jest temperatura 43 stopni. Cudowne uczucie świezosci - takie dogłębne:-) Polecam z czystym sumieniem. W salonie w Zabrzu jest w promocji - bieżnia vacu+ kapsuła SPA - za 35 zł. Pozdrawiam gorąco:-) Cellulitisowi mówimy stanowczo NIE!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasogood
witam , ja chodziłam na vacu .. ba .. nawet tam pacowałam jeszcze rok temu i powiem Wam dziewczynki , że pomimo mojego sceptycznego nastawienia.. no no.. ale po pięciu razach wyglądałam świetnie.. straciłam o po 3 cm dosłownie wszędzie prucz biustu! oczywiście efekt zobaczyłam dopiero po dwóch tygodniach od zaprzestania ponieważ do takiego czasu utrzymuje się jeszcze opuchlizna.. także jak zaczniecie puchnąc to się nie przejmujcie - znaczy , że działa.. teraz też zamierzam się wybrać - najtaniej w krakowie jest na racławickiej ale potrzebuje dopingu - która z krakowianek zechce mi towarzyszyć? na racławickiej jest najtaniej no i obsługa najlepsza.czekam , ladee@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na ul. Urzędniczej 26 znajduje się jedyne w Krakowie tak profesjonlne studio pięknego ciała. Posiada dwa urządzenia VacuWell i najnowsze na rynku urządznie VacuFitness. Najniższe ceny karnetów w Krakowie. Pierwszy zabieg gratis. Wykwaifikowany i miły personel oraz intymna atmosfera sprawia, że każda z nas czuje sie tu wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Zapraszam wszystkie osoby z Krakowa zainteresowane ćwiczeniami na VACU WELL . Pierwsze wejście i zapoznanie się z kapsuła u nas jest gratisowe także każdy może przyjść i spróbować jak ćwiczy się na VACU WELL. Zapraszamy na ul. Gołaśka 4 Wola Duchacka. Telefon 012 425 62 99. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia5
Cześć! Muszę wam powiedzieć, że właśnie skończyłam karnet na ćwiczeniach na VACU FITNESS. Efekty są niesamowite. kupiłam następny karnet. Gorąco polecam jestem z Zielonej Góry. Salon VACU FITNESS STUDIO jest na Moniuszki 16 (w Starej Winiarni) tel. 068 444 38 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy zadowolone
hej, byłyśmy dzisiaj pierwszy raz na vacu, superrr!! jesteśmy z krakowa i wybrałyśmy studio pięknego ciała na ul. urzędniczej 26. znajdują sie tam 3 urządzenia, więc mogłśmy jednocześnie ćwiczyć, plotkować a przy okazji posłuchac opini zadowolonych klientek. odpowiadają nam godziny otwarcia studia, nawet przed pracą można skorzystać z ćwiczeń. mają najtańsze na rynku ceny karnetów . wracamy tam jutro!! dziewczyny to najlepsze studio w krakowie, to prawda sprawdziłyśmy inne, bez komentarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia75r
KRAKÓW - To dość drogo na tej urzędniczej. Ja chodziłam w bronowicach na jakiegoś walka walewskiego, coś takiego, śmieszn ulica, do studia line i płaciłam mniej za 12 wejść a nie za 11, a jak trafiłam na promocję to już w ogóle było fajnie, bo cena robiła się w miarę przystępna. Fakt interes jest dość drogi, ale na prawdę warto wydać tą kasę. Ja w sumie schudłam 15 kg, po intensywnych ćwiczeniach i diecie, wydałam na dwa karnety, ale nie zużyłam całych dwóch, teraz nie chodzę już tak intensywnie, tylko po to żeby utrzymać kondycję, a waga nie rośnie, wyglądam dobrze i wreszcie jestem zadowolona. Ale ważna jest też dieta i dobrze by było jakby ktoś prowadził tą dietę, albo podpowieział. Tam gdzie ja byłam jest fachowa obsługa kosmetologów, a poza tym się konsultują z dietetykiem, więc mi dietę doradziły i pomogło. POLECAM!!! szukajcie w swoich miastach, bo na prawdę warto, a teraz to tych vacu się pojawia tyle co grzybów po deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasogood
witam , na racławickiej jest nowe vacu well i tam jest taniej i duzo milsza atmosfera.Polecam .sama się wybieram.. ech od poniedziałku.. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akidf
Ja chodzę na Vacu w Krakowie na ul.Urzędniczą i jestem bardzo zadowolona.Vacu Well Studio zapewnia profesionalne podejście do zagadnienia odchudzania i dbania o figurę.Zaczęłam właśnie drugi karnet i jestem pod wrażeniem wyników.Schudłam 5 kg.Ubyło mi 13 cm. Ale najbardziej zadowolona jestem z zabiegów na ciało.Profesjonalne rozpoznanie rodzaju cellulitu przez panią wykonującą zabieg wzmocniło efekt Vacu. Karnet na 11 wejść kosztuje 200 zł a pierwsze zajęcia są gratis. Miła obsługa.Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uva
Odwiedziłam wszystkie Vacu w Krakowie i zostałam wierną klientką Studia Vacu na ul.Urzędniczej.W zadnym innym nie spotkałam się z tak miłą obsługą.Tam żadna z klientek nie jest anonimowa!!Czasami przychodze nawet 40 minut wcześniej, a to tylko dlatego żeby pogadać z Paniami, które tam pracują i napić sie dobrej kawy:) Typowy kobiecy klimat .Przekonajcie sie same!!! Inne studia odstraszyły mnie brakiem profesjonalizmu w doborze sprzętu - proponują ćwiczenia na maszynach do użytku domowego!!Na Urzędniczej znajduję się najprawdziwsze Studo Vacu Well w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regulonka
moje drogie a jak sadzicie czy moge skorzystac z tego urzadzenia jesli mam popekane naczynka? Mysle ze u mnie to sprawa genetyczna, najwiecej peklo mi w okresie dojrzewania i tak juz zostaly. Moze nie ma ich az tak wiele, ale jednak sa. \a mozna w tym cwiczyc podczas miesiaczki?:) wiem ze moze glupie pytania, ale o tym nie moge znalezc informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Cześć jeżeli chodzi o naczynka to możesz chodzić na Vacu Well ale jeżeli chodzi o miesiączke to naprawde niepolecam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda...krakow
Chodzę na vacu well od 2 tygodni. Efektów nie widzę. Czy ktoś może poradzić mi dobrego dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda...krakow
Jeśli ktoś zna SKUTECZNĄ metodę na pozbycie się masywnych ud to proszę o kontakt. DIETA??? CWICZENIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaa1
czy może któraś z was wie czy istnieje już jakieś studio z takim urządzeniem w toruniu?prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa69
jest ktos z kielc? czy ktos w kielcach chodzi na body space?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaa1
ten adres znam ale tam nie ma torunia .czy ktoś zna lub chodził na vacu w toruniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regulonka
ja wczoraj bylam pierwszy raz na biezni w Świdnicy mam karnet 10 wejsc za 255, podobalo mi sie z tym ze Pani wyraznie powiedziala ze predkosc do spalania tkanki tluszczowe to 3,5 - 7 km/h, dlugie miarowe kroki, nie bieganie i na poczatku robic nawet codziennie aby dotrzec do njaglebszych warstw tluszczu:) dzis ide drugi raz, waze 76,8 przy 174 zmierzylam sie dokladnie podsumowanie zrobie 28.09 po 9 zabiegach. W dalszym ciagu szukam innych gabinetow we Wroclawiu, oprocz ul. Wandy i Grabiszynskiej. Wiec predkosc ponizej 3,5 nie da efektow i jak ktos wroci z treningu i sie obezre na noc to oczywiscie ze tez nie nedzie efektow. Ja mam troche naczyniek popekanych cwicze na -20 jednostkach tych podcisnieniowych i bede sie uwaznie ogladac najwyzej zejde do -15. Staram sie rowniez trzymac dietke cos na zasadzie South Beach choc moze nie tak restrykcyjna jak pierwsza faza przewiduje. Jest dla mnie najlepsza i najlatwiej ja znosze przy tymdaje efekty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×