Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość Asiula_1980
ja wiem jak jest z ta guma! to jest taka spodniczka zeby podcisnienie nie uciekalo...to wszedzie sie zaklada:) a wchodzi sie w stroju sportowym i adidaskach. ja jeszcze dzwonilam dzis do dermisa na zakopianskiej, tam maja 250 zl za 11 zabiegow i do tego nowego na stachiewicza(mam bliziutko bo to azory).zastanawialam sie nad urzednicza...ale kolezanka byla i niezbyt jej podeszlo.na stachiewicza warto sprobowac bo oni dopiero zaczeli i maja duzo promocji ( hehe),np 11 zabiegow za 199 zl .( rollen i vacufit) ponoc jest ekstra, nie wiem nie bylam ale na pewno sprawdze, przynajmniej taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jeszcze
Prosze pomozcie mi szukac:) Moze ktoras z Was widziala jakas reklame cos jej sie kojarzy. W dalszym ciagu poszukuje salonów z Vacu we WROCŁĄWIU!!!! Przeciez to duze miasto, na razie znalazlam tylko tyle. ul. Postańców Śląskich 114 - PIA BODY, - promocja d0 17.10 - 250 zl za 12 wejsc ul. Wandy 6 ul. Grabiszyńska 66 - solarium Kenia ul.Św. Mikołaja 59-60. - optima forma Body Space (chyba rower) jest: w topfit200 na Czajkowskiego 46 w cenie 260 za 10 wejsc +sauna. w Lady Fitness Club 10 wejsc za 280 +2 sauny, pl. Solidarnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otrsa
to wszystko pic na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp do tej co była na urzędnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp do tej co była na urzędnic
nie jest problemem sprawdzić kto i skąd wysłał tą opinie. jestem przekonana, że pochodzi ona od konkurencji której nie najlepiej funkcjonuje studio. Dementuje plotki. (Kasiu) Właścicieka studia przy ul. Urzędniczej Małgorzata Lewandowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co była na urzędniczej
Nie jest problemem sprawdzić kto i skąd wysyła takie opinie. Jestem przekonana i wiem, że pisała to konkurencja której nie najlepiej, funkcjonuje studio! Dementuje plotki(Kasiu) Z góry przepraszam wszystkie klientki które muszą czytać te bzdury i zapraszam do mojego studia Małgorzata Lewandowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp do tej co była na urzędnic
Nie jest problemem sprawdzić kto i skąd przysyła takie bzdury! Jestem przekonana a nawet pewna że to opinia konkurencji, o ile tak można ją w ogóle nazwać której nie najlepiej funkcjonuje studio. Dementuje plotki( Kaśka) Zapraszam wszystkie Panie do mojego studia na ul. Urzędniczej M. Lewandowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, ile zawiści dookola.....brak slow, a konkurencja jedna druga wygryzie, nie lepiej dac nam wieksze upusty;)?:P to z predkościa bedziemy targać nawet na drugi koniec Krakowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu kochana nie wiem czy się dowisz tu konkurencyjna walka trwa wiec nawet nie wiadomo, czy odp beda szczere niestety:-o, ja zaczynam w poniedzialek...bede informowac na bierzaco po kazdym marszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacu urzędnicza
Zapraszam wszystkie osoby do mojego studia na ul. Urzędniczą 26 Przez cały październik specjalna promocja! Na hasło forum Kafeteria dodatkowe rabaty! Tel 12 4234455 www.studiopieknegociala.com.pl M. Lewandowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly.g
Witam, jestem ogromnie , mile zaskoczona vacu well !myslałam ,że to kolejna ściema, ale po trzech razach prawie znikł mi dość pokaźny cellulit, nie liczę na ogromne efekty jeśli chodzi o utratę wagi , ale jeszcze zobaczymy zostało mi jeszcze siedem wejść.Postanowiłam też od poniedziałku dołączyc do tego dietę kapuścianą.Polecam vacu well wszystkim zdesperowanym i zdołowanym dziewczyna , szybki efekt małym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 458793
o matko jak fajnie wreszcie czegos sie dowiedzialam odnosnie tej gumy. czyli jak to jest , to znaczy ze powinno być :) . To jakie te rabaty na Urzedniczej? :) :) Mam tam daleko ale jesli cena atrakcyjna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam miec watpliwosci. laska brata byla 3 razy i zero zmian, zero efektow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Zapraszam wszystkich na Vacu Well . Wola Duchacka ul. Gołaśka 4 . Cena karnetów 10 wejść 180 zł + 1 wejście gratis, 20 wejść 320 zł + 2 wejścia gratis, 30 wejść 499 zł + 4 wejścia gratis. Telefon 012 425 62 99 lub 516 023 556. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowil
a ja na poważnie potrzebuję pomocy - mam już 40 lat i urodziłam czwórkę dzieci, w tym ostatnie pół roku temu. Niestety po każdym zostawało kilka kilogramów, więc niesustannie się odchudzałam, przez co wplątałam się w jakieś błędne koło. Im mniej jem, tym bardziej przybieram na wadze, bo organizm stale dostaje za mało, więc magazynuje. Nie wiem jak z tego wybrnąć. Mam 170 cm wzrostu i ważę 95 kg. Byłam nawet u lekarza, to oczywiście dają 100 ulotek o prawidłowym żywieniu, a moja otyłośc to naprawdę nie efekt obżarstwa czy braku ruchu. Nie stać mnie na zabieg za 5000 czy nawet 2800, jeżeli dałoby to jakiś efekt, to kilkaset złotych mogłabym na to poświęcić, ale rzeczywiście nie chciałabym żeby to były pieniądze wyrzucone w błoto. Mieszkam w okolicach Krakowa i tam mam najbliżej. Może ktoś pomoże mi i rzetelnie coś doradzi, muszę coś z tym zrobić, a sama nie daję już rady i jestem coraz bardziej załamana. Proszę, pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowil
do Pani Małgorzaty Lewandowskiej: proszę przeczytać mojego posta i odpowiedzieć - uczciwie - jakie mam szanse przy mojej nadwadze u Was w gabinecie, co może Pani polecić. Jestem osobą zdyscyplinoaną, więc z ograniczeniami nie ma problemu, gdyby takie trzeba było podjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka7
No witam wszyskich. właśnie zaczełam chodzić na Vacu Fitness jest naprawdę rewelacja. byłam 5 razy - spodnie zaczynają być luźne i potrzebuję pasek. jestem zachwycona. Chodzę do Vacu Fitness Studio w Zielonej Górze jest w starej winiarni na Moniuszkki 16. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowil=> witam Cię serdecznie. Zapraszam do odwiedzenia topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3179964 wczoraj bylam pierwszy dzien na vacuwell wiec absolutnie nie moge mowic o rzadnych efektach. jedyny zauwazalny to zmeczenie po marszu;) moja \'bratowa\' byla 4 razy i juz stracila kilka cm, przepiela oczko w pasku od spodni wiec efekty sa zadowalajace jak na 4 wizyty, tym bardziej, ze po vacu nie ma efektu jojo. logicznie rzecz biorac jesli polaczysz vacu well z south beach o ktorej mowa w topiku,(to nie dieta a raczej zdrowy tryb zycia) ktory Ci podalam efekty beda oszalamiajace. jest nas tu sporo, bedziemy Ci wspierac. Pamietaj, ze nigdy nie jest za pozno zeby zmienic siebie...czyt. stopka ;) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jowil
Witam serdecznie w odpowiedzi na Pani problem, myślę że potrzebuje pani programu kompleksowego. Potrzebna jest zbilansowana dieta, czyli taka która dostarczy organizmowi odpowiednich składników odżywczych, ale jednoczesnie pobudzi do działania prawdopodobnie mocno rozchwiany metabolizm. Do tego odp trening ruchowy. Serdecznie zapraszam na konsultacje do naszego STUDIA LINE (www.studioline.com.pl)tel.0126383647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa.....
a powiedzcie mi czy jest jakas róznica pomiedzy vacu step a vacu well? które jest lepsze ? i czy mogłabym prosic kogos o podanie wszystkich salonów z vacu w trójmiescie? poniewaz szukałam i mało salonów sie oferuje w necie:( prosze o dop :) pozdrawam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pewnie ze jesy roznixca miedzy vacu well i vacu step vacu well to biezni gzdie masz ruch naturalny nie wymuszony na organizmie a przezde wszystkim na naogach natomiast vacu step to steper. steper nie jest urzadzeniem wskazanym dla osob ktore maja problemy ze stawami, kolanami czy wiezadlami jest ruch wymuszony na nogach , poniewaz podcisnie nie ciagnie cie w dol to jeszcze musisz tymi nogami wypychac do gory jest to bardzo ciezko i szybko mozna sie zniechecic do cwiczen w podcisnieniu wiec nie polecam natomiast bieznie w podcisnie niu vacu well sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie z trojmiasta, czy wiecie ze 13 i 14 pazdziernika sa dni otwarte w klubie fitness Akademos od 11 do 16 mozna wejsc za darmo . mozna tez gratisowo skorzystac z urzadzen vacu well i solarium przyjdzie mysle ze bedzie fajnie bo jest to naprawde sympatyczny klub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujar
przepraszam ale jestem troche psychicznie niedorobiony i czasami pisze bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 5 marszach: po 1cm w udach 2,5 talia 1kg mniej z jakies 80% cellulitu zażegnane :) wniosek=> maszeruję dalej i bankowo kupię w przyszłym tygodniu drugi karnet, jeśli tylko dadzą mi dodatkową zniżkę bo kolejnych 2 stow nie będę mogła oddać w tym miesiącu, niestety mój budżet jest z deka ograniczony i cieńszy przez tą bieżnię:/ ale coż , efekty są więc nie mogę narzekać, coś za coś a za darmo to co najwyżej można w pałę dostać w dzisiejszych czasach;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
a czy ktos korzystal z vacumed????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvana poznań
zapraszam do mnie na bezpłatne konsultacje. Do kazdej osoby indywidualnie dostosujemy program redukcji masy ciała badanie składu ciała. to nic nie kosztuje. Natomiast na nasze produkty dajemy 100% gwarancji (lub po 30 dniach zwrot pieniedzy) Zapraszam do umawiania sie na terminy konsultacji Sylwia Kubiak kubiak.sylwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia101
donoszę, że Vacu Line jest w Lubinie woj. dolnośląskie w gabinecie przy ul. Tuwima 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia101
Odpowiadam na zapytanie : wLubinie woj. dolnoslaskie w gabinecie przy ulicy Tuwima 11 jest Wacu Line nadmieniam ze przy stosowaniu obojetnie jakich cwiczen i masarzy nie mozna sie obzerac trzeba po prostu zdrowo jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×