Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość Ojnone
Jak odwiedzam to forum, to się zastanawiam, czy to blog Wierzejskiego, czy może forum ludzi sflustrowanych swoją sylwetką. Tyle jadu i nienawiści, szczególnie ze strony zwalczającej się konkurencji. Ale nic to dziewczyny, dla nas lepiej bo taniej :-) a wyborze Studia kierujcie się intuicją. Wadomo, że jak coś trwa długo i trwa nadal, to jest dobre, a inni, którzy szybko chcą sie dorobić, niech szczekają dalej. Pozdrawiam i życzę wymarzonej figury na Sylwestra i na zawsze. Pozdrawiam - nimfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alnka32-731
A na Racławickiej smród, brud i ubustwo. Idę dalej, dam zanać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 987
Dokładnie Pani Joanno wszedzie jest tak samo wszedzie treningi trwaja 30 minut i prawie zawsze pierwsze wejscie jest gratis bylam w kilku w krakowie i szkoda ze to forum stalo sie polem bitwy zamiast zdrową dyskusja a Pani z urzedniczej ma jakas manie przesladowczą na temat oczerniania jej studia przez "konkurencje" wszystkie inne studia zachowuja sie jak najbardziej fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 987
a i mam pytanie czy to prawda że podczas treningów nie powinno sie rozmawiać bo podobno przepona inaczej pracuje i wtedy nie działa trening bo dziewczyna która ze mną ćwiczyłą powiedziała ze jej koleżanka w Londynie chodzi i tam zabraniają mówic podczas treningu z tego właśnie powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Ja do Agi . postaram się dowiedzieć czy to prawda że niemożna rozmawiać podczas treningu ale wydaje mi się że chyba można jak coś będe wiedzieć to napisze na forum. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agi 987 można rozmawiac chodzac na vacu natomiast nie mozna sie garbic bo wowczas zaciskamy przepone i nie mozna rownomiernie oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katamisz
Witam serdecznie:) Jestem zainteresowana otworzeniem salonu Vaku Well i chcialabym sie dowiedziec czy Panie mają oprócz tych urzadzen jeszcze inne urzadzenia oraz inne usługi...np typu sauna solarium...Zastanawiam sie czy samo Vaku to bedzie zbyt duże ryzyko...prosze o odpowiedzi i porady :)Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 987
Dzięki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Sylwetki
Witam, Pracuje na ul. Karmelickiej czytam to forum i przyznaje racje wszędzie w Krakowie jest podobnie. Czas treningu 30 minut, pierwsze wejście Gratis ceny trochę zróżnicowane ale wszędzie obsługa miła, na Urzędniczej również. Ale mam już trochę dość tej zawiści. Gorzej ze zdrową konkurencją każdy chce zarobić ale są granice ja kilka razy odesłałam nawet klientki do innych miejsc np. koło Zakopianki (bo dziewczyna miała bliżej) teraz tez klientka się wyprowadza i pomagam jej znaleźć miejsce blisko nowego mieszkania. Szkoda tylko że takie dyskusje miedzy właścicielami studiów robią wszystkim czarny pijar zamiast zachęcać klientki. Tak czy tak życzę wszystkim Studiom powodzenia a dziewczynom owocnego odchudzania i pamiętajcie NAPEWNO WE WSZYSTKICH STUDIACH W KRAKOWIE JEST SUPER bądźcie tylko wytrwale i systematyczne w treningach. A jeśli ktoś wie gdzie na Prądniku Czerwonym może być Vacu to niech napisze przekaże klientce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Sylwetki
Do Agi potwierdzam można rozmawiać ale nie można się garbić i należy raczej równo oddychać wtedy przepona lepiej pracuje Do Pani ktora chce otworzyć Vacu well ja osobiście radzę otworzyć Vacu z czymś jeszcze solariu lub inne usługi kosmetyczne będzie to kompleksowa usługa Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy rozmawiamy w trakcie ćwiczeń to następuje niedostateczny pobór tlenu, a wtedy trening aerobowy mija się z celem. Nie ma tlenu, nie ma spalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim2
WITAM ! zapraszam panią z prądnika czerwonego do nowego studia VACU SLIM przy ul Rzeżniczej 3 / 15 między galerią Kazimierz a ul Grzegórzecką . VACU POWER-V 4000 , moja porada dietetyczki dyplomowanej i kameralne studio pomogą efktywnie się odchudzać!!!!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH którzy lubią zmianyi chcą poznać nowe studio . Zadzwoń tel 012 421 96 80 otwarte od 9 do 19 czekam pozdrawiam-Danuta D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIM2
Witam!!!! UWAGA NAJTAŃSZE KARNETY W KRAKOWIE . NA HASŁO SLIM2 KARNET ZA 150 ZŁOTY!!!!!!!!! STUDIO VACUSLIM UL RZEŻNICZA 3 / 15 TEL 012 421 96 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIM2
CHCIALABYM JESZCZE ZAZNACZYĆ ZE W STUDIO VACUSLIM ul RZEŻNICZA 3/15 JEST NOWIUTKI NAJMOCNIEJSZY VACU WELL V-4000 a Studio otwarte od 2 tygodni więc cena promocyjna -150 zł za karnet !!!!!!!! HASŁO SLIM 2 TEL 012 421 96 80 lub kom 784 489 006 c c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa13
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy pisać, bo znowu będzie że Urzędnicza się agresywnie reklamuje, ale muszę to napisać. Byłam, widziałam, chodzę. Jest miło, czysto i przyjemnie. Wcześniej byłam w innym studio, ale nie napisze w którym z wiadomych względów. Jestem co prawda dopiero po 4 treningach /na tej nowej maszynie/, ale jestem zadowolona. Czuje się dużo lepiej, a wizualne efekty opiszę przy następnej okazji, bo podobno jeszcze ich nie widać /choć nie wiem czy to siła sugestii, ale ja już widzę :-)/ Nie reklamuję niczego, to moja i tylko moja opinia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADELA 30
Witam serdecznie musze polecić studio zdrowia i urody a&a znajduje sie w Dąbiu na E.Gierczak w Szczecinie.Karnet na vacu step -10 wejść kosztuje 150 zł gratisowy masaż.Bardzo miła obsługa.Serdecznie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADELA 30
Jak będziecie miały dziewczyny jakieś pytania piszcie do mnie.Mam dużo wiedzy na temat vacu-well czy vacu step.Odpowiem na nurtujące pytania.Ja cały czas ćwicze na vacu-stepie i widzę wielki efekt, tylko uczęszczanie musi być systematyczne,oczywiście do tego lekka dieta i efekt gwarantowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelka
mam pytanie odnośnie efektów po jakim czasie były u Was mocno widoczne?? bo ja właśnie kończe drugi karnet i w zasadzie efekty były ale tak po pierwszych dwóch tygodniach na samym początku a potem nic i mocno zastanawiam sie nad sensem dalszych ćwiczeń w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULITA SZCZECIN
WITAM SERDECZNIE. POLECAM CWICZENIA NA WACU STEEP. MIESZKAM NA PRAWOBRZEZU I CWICZE W DABIU W STUDIO ZDROWIA I URODY A&A W DOMUSIE W DABIU.SUPER SPRAWA! SZYBKI EFEKT FAJNA ATMOSFERA I PRZEDE WSZYSTKIM TANIO A URZADZENIE NOWE KETLERA.POZDRAWIAM KOLEZANKI KTORE CWICZA ZE MNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 987
Ja juz widze efekty choc to dopiero poczatek moze to sila sugestii ale jestem pelna nadzji wiec nie rezygnuj Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZECIN VACU WELL.Dorka
Witajcie koleżanki muszę polecić studio zdrowia i urody znajduje się w Dąbiu w DOMUSIE.Rewelacyjna atmosfera i obsługa.W pasie ubyło ok 5cm.Karnet 150zł za 10 wejść do tego rewelacyjne masaże naprawdę godne polecenia.Pozdrawiam serdecznie Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZECIN VACU WELL.Dorka
Witajcie koleżanki muszę polecić studio zdrowia i urody znajduje się w Dąbiu w DOMUSIE.Rewelacyjna atmosfera i obsługa.W pasie ubyło ok 5cm.Karnet 150zł za 10 wejść do tego rewelacyjne masaże naprawdę godne polecenia.Pozdrawiam serdecznie Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZECIN VACU WELL.Dorka
Witajcie koleżanki muszę polecić studio zdrowia i urody znajduje się w Dąbiu w DOMUSIE.Rewelacyjna atmosfera i obsługa.W pasie ubyło ok 5cm.Karnet 150zł za 10 wejść do tego rewelacyjne masaże naprawdę godne polecenia.Pozdrawiam serdecznie Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZECIN VACU WELL.Dorka
Witajcie koleżanki muszę polecić studio zdrowia i urody znajduje się w Dąbiu w DOMUSIE.Rewelacyjna atmosfera i obsługa.W pasie ubyło ok 5cm.Karnet 150zł za 10 wejść do tego rewelacyjne masaże naprawdę godne polecenia.Pozdrawiam serdecznie Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORA SZCZECIN
WITAM SERDECZNIE CHCIAŁABYM POLECIC ĆWICZENIA NA VACU STEPIE TO REWELACJA W OBWODZIE PASA UBYŁO LADNE 5CM DO TEGO REGULARNE MASAŻE NAPRAWDE SUPER SPRAWA.OSOBIŚCIE POLECAM STUDIO ZDROWIA I URODU ZNAJDUJĄCE SIE W DOMUSIE W DĄBIU UL E.GIERCZAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORA SZCZECIN
WITAM SERDECZNIE CHCIAŁABYM POLECIC ĆWICZENIA NA VACU STEPIE TO REWELACJA W OBWODZIE PASA UBYŁO LADNE 5CM DO TEGO REGULARNE MASAŻE NAPRAWDE SUPER SPRAWA.OSOBIŚCIE POLECAM STUDIO ZDROWIA I URODU ZNAJDUJĄCE SIE W DOMUSIE W DĄBIU UL E.GIERCZAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIM2
:) WITAM ! U W A G A N A J T A Ń S Z E K A R N E T Y w KRAKOWIE!!!! 1 5 0 zł na hasło -SLIM2 . NOWIUTKI NAJMOCNIEJSZY VACU WELL V - 4000 . Studio otwarte od 2 tygodni więc cena promocyjna Ul RZEŻNICZA 3 / 15 tel 012 421 96 80 lub kom 784 489 006 . Jeszcze wolne terminy !!!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIM2
:) WITAM ! U W A G A N A J T A Ń S Z E K A R N E T Y w KRAKOWIE!!!! 1 5 0 zł na hasło -SLIM2 . NOWIUTKI NAJMOCNIEJSZY VACU WELL V - 4000 . Studio otwarte od 2 tygodni więc cena promocyjna Ul RZEŻNICZA 3 / 15 tel 012 421 96 80 lub kom 784 489 006 . Jeszcze wolne terminy !!!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIM2
Acha chciałabym zaznaczyć że ul Rzeżnicza jest między Grzegóżecką a GALERIĄ KAZIMIERZ !!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZECIN VACU STEP
Witam serdecznie ja na vacu stepie zrzuciłam ladnych pare cm w obwodzie Bardzo polecam studio zdrowia i urody znajdujące sie w Szczecinie w Dąbiu w DOMUSIE bardzo miła atmosfera do tego gratisowy masaż cena karnetu to 150zł 10 wejść.Polecam i Pozdrawiam serdecznie Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×