Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

w katowicach vacum jest tutaj-http://www.proactivkatowice.pl/ nie wiem jaka cena-napiszcie -jesli ktoś tam był.Ja mam paskudny cellulit na tyłku, \"bryczesy\", uda, horror.U mnie to niestety dziedziczne, poza tym jestem szczupła-najbardziej mi zależy na likwidacji tego paskudztwa.I jakiś masaż - manualny odchudzający/ujędriający bym dorzuciła.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minumi
Witam, polecam nowo otwarte studio B&B w Warszawie ul Jastrzębowskiego 24 ( ursynów) najnowsze urządzenia VACU-POWER,klimatyzowane pomieszczenia zapisy 22 405 66 45 WWW.BBSTUDIOFIT.EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iff
Czesc dziewczyny, chciałam powiedzieć, ze w Toruniu bedzie vacu well... od czerwca 2007. szukac na lotników..:) zapraszam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd
ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd
uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd
Witam Dziewczyny, dzisiaj dzwoniłam do gabinetu na Chomiczówce i mają niezła promocję! Cena za karnet poniżej 200 zł! - orientowałam się w innym punktach i tak jest chyba najtaniej. Od jutra zaczynam i niedługo podzielę się z Wami moimi uwagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda że popękane naczynka i widoczne żyły na nogach są przeciwskazaniem do pójścia na vacu well?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide od jutra... Jestem szczupla ososba. 48 kilo przy 165 cm wzrostu. Ale mam ochydny cellulit... Najgorzej ze na przodzie nog równiez... Moze sobie wezme po 15-20 minut, a nie 30... Ja nie chce schudnac.... Chce wytepic ten cholerny cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia23
bylam w Pruszczu Gd. rewelacja! maja Vacu-Well w kombinacji z urządzeniem do masażu tj.Rolletic bardzo mila obsługa i fajna atmosfera ceny bardzo przystępne jestem bardzo zadowolona polecam :-) katia23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jwonka
18 06 07 17.15 Odkryłam bardzo fajne miejsce gdzie można cwiczyć na maszynie wyszczuplającej VacuWell. Urządzenie znajduje się w grocie solnej przy ul.Lipkowskiej 46 Ceny karnetu poniżej 200 zł. Można też przychodzić z dziecmi,które w tym czasiebędą przebywać w grocie solnej korzystając z własciwosci leczniczych groty a wszystko to w cenie karnetu lub biletu indywidualnego pozdrawian Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1218
Witamczytałam wszystkie wypowiedzi i............. jest takie urządzenie jak VACU WELLNESS to nowoczesne urządzenie będące połączeniem najwyższej jakości bieżni oraz kapsuły próżniowej,które zostało stworzone do wykorzystania naturalnego ruchu jakim jest chodzenie:-)Nie wiem na czym polegają te urządzenia co Wy opisujecie,ale to w zupełności polecam.dzis ide na 3 zabieg(na poczatek robie ich 5 poznie znowu powtarzam za jakis miesiac)Teraz po tych dwóch mam niesamowitą kondycje,mało tego widze postęp w nogach:-)Polecam VACU WELLNESS JESLI CJCECIE UTRACIC WAGĘ,ZLIKWIDOWAĆ CELULIT,ORAZ TRWALE ZREDUKOWAC OBWÓDCIAŁA:-) W krakowie otwarli nowu salon u mnie na osiedlu,ul.Gołaśka 4 Mało tego za 5razy po 30 minut biegania płacisz 100zł.Jest to tanio w porównaniu do tego co Wy piszecie ale moze dlatego ze jest to nowy salon i promocja jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla1
IFF Czy vacu well jest już w Toruniu. Proszę , podaj dokładny adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Gorzów Wlkp.
Witam Jestem z Gorzowa Wlkp. niedawno odkryłam studio z vacu prawie pod moim domem a istnieje już dwa lata :-) Rewelacja !!!!! Jestem po 8 treningach efekty już widze i czuje po ciuchach. Pierwsze zabiegi nie były łatwe ale teraz już idzie z górki. Poza tym babki które tam pracują to jedyne osoby przed którymi nie wstydze się rozebrać, miłe i znają się na rzeczy. W takim miejscu musi być klimat Nie łatwo pokazać wielki tyłek obcej osobie więc to dla mnie bardzo ważne. Byłam w innych takich salonach i na widok wymalowanych panienek w rozmiarze 34 które zamiast mi dokładnie wyjaśnić na czym to polega np. zawzięcie piłowały pół metrowe tipsy. Mam tylko nadzieję że za kilka tygodni mój tyłek będzie dużo mniejszy :-) Trzymam kciuki za wszystkie ćwiczące ! Nie widziałam w studio niezadowolonych klientek wiec myśle że to działa. A swoją drogą robią tam więcej fajnych zabiegów ale niestety wszystkie kosztują :( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iff
w Toruniu bedzie lada moment otwarte..:) Lotników 17 a (osiedle Koniuchy). Ostatnie przygotowania, aby było dopiete na ostatni guzik. Mam nadzieję, ze juz od lipca ruszy..:)! zapraszam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ze szczecina
ja właśnie robię rozeznanie w szczecińskich klubach i znalazłam nawet dwa które będę rozpatrywać - chcę się wybrać na 10 zabiegów po 30 min tylko powiedzcie mi bo martwi mnie jedna rzecz - mianowicie, jako jedno z przeciwwskazań to niedoczynność tarczycy - ja tokową posiadam to co mogę iść czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania krakow
super studo w krakowie na ul. urzędniczej 26. w dwa miesiące schudłam 10 kg, pozbyłam się cellulitu i czuje się rewelacyjnie.. miła obsługa, kameralny klimat, extra! do teg rewelacyjne zabiegi na cellulit i ujędrnianie.POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 12345
Ja chodze na karmelicka 57 w Krakowie i jestem juz po pierwszym karnecie i schudlam w biodrach 3cm a w pasie tez kilka nie wiem dokladnie ile bo pasa nie mierzylam ale widze po spodniach wiec chyba to dziala biore jeszcze 10 wejsc bo chce zeby sie utrzymalo na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta21
prosze o pomoc!chodze na vacu line jutro bede 15raz i nie wie na jaka predkosc nastawic???!!te kobiety ktore tam pracuja to tez tak jakby nie zabardzo wiedzialy..... czy ktos moze mi podpowiedziec co mam robic?prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ze szczecina
15 raz i nadal nie wiesz?? to może zmień klub?? ja bym wolała polegać na profesjonalizmie pań obsługujących maszynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Cześć wszystkim chciałam was zaprosic do Krakowa na ul Gołaśki 4 mam nowo otwarty salon Solarium Tipsy i Vacu Wellnas są zapisy cały czas kobiety bardzo sobie chwalą Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesz4a
Miałam 12 zabiegów na vacu line i nic no prawie nic bo skóra rzeczywiście trochę się wygładziła tyle, że przed każdym zabiegiem smarowałam się emulsją antycellulitową i nie wiem czy gładka skóra to rzeczywiście wynik zabiegów na vacu line. W każdym razie uważam, że to strata pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
niewiem o czym ty piszesz bo w temacie piszemy o Vacu Wellnes a nie o Vacu Line . Jedna rada chodząc na takie urządzenia nie wolno się objadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesz4a
Jak nie wiesz o czym ja piszę to się dziwię, że otwierasz salon, radzę trochę zorientować się w temacie, a poza tym jeżeli Twoja rada była dla mnie to nie trafiłaś. Życzę powodzenia w prowadzeniu salonu bo będzie Ci ono potrzebne skoro wiedzy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1218
Agnieszko,jest to forum dyskusyjne a nie pole bitwy!!!!Powiedziałas co wiedziałas i uwazam ze na tym niech sie zakonczy sprawa.Bo ublizanie i negowanie czyjegos salonu nic Ci nie da mało tego świadczy to tylko o Tobie!!! Tak sie akurat składa ze ubyło mi po 2 cm w brzuchu,biodrach i udach-korzystałam z urządzenia Vacu Wellnas przez trzy dni po 30 minut(chodz powinnam miec 5 dni ale z przyczyn osobistych wyszło inaczej)Nie smarowałam sie rzadnymi kremai,bo jest to zbędne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgA1651
mam pytanie pisałyście wcześniej o jakis kremach, moge wiedziec jakie kremy warto uzywać? Jutro ide pierwszy raz wiec bylabym wdzieczna, bo zalezy mi na efektach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayeczek
Witam a ja znalazlam swietna oferte wakacyjna w szczecinie. wacu well karnet na 20 wejsc za 200zl plus 1 wejscie na kapsule SPA. Studio figura na witkiewicza. jutro ide pierwszy raz. zobaczymy jak to cudo dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mi ktos powie jak to sie ma do cellulitu. piszecie, ze po vacu znika, a jesli ktos ma cellulit wodny, a nie tluszczowy to nie ma czego przeciez spalac. jestem szczupla i mam wodny cellulit zapewne przez antykoncpecje, chce wiedziej jak to w takim wypadku dziala. niektore panie reklamuja, ze zwalcza cellulit, ale nie kazdy jest taki sam i ma taka sama przyczyne. jestem sceptycznie nastawiona do tego kolejnego \"cuda\". tym bardziej, ze slyszlam opinie w fitness clubie do, ktorego chodze, ze efekty nie zwalaja z nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psinka
To znowu ja z prośbą - szukam studia vacu well w Lubinie ( Dolny Śląsk ) . Może ktoś zamierza otworzyć proszę o informację. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa39
Ja się zapisałam w Lublinie na Wieniawską, ale już wiem że Vacu jest też w Lublinie na Czubach (Szmaragdowa, szukaj w internecie) i to taniej, bo karnet 20 zabiegów = 380 zł, a na Wieniawskiej za 15 zabiegów 480 zł. Miałam celulit straszny, a efekt po 4 zabiegach (na razie) jest taki że 1. czuję się lepiej fizycznie, przestał mnie boleć kręgosłup, 2. skóra na nogach jest gładsza, grudki celulitu zmalały, 3. kondycja lepsza. Przy pierwszym zabiegu myślałam że umrę, ale okazało się że to dlatego że dostałam za mały rozmiar "skafandra". Już miałam zrezygnować, ale drugi zabieg zniosłam duzo lepiej. Myśle że uda mi się schudnąć, bo dodatkowo przestałam jeść słodycze. Wcinam warzywa, dużo mięsa, chrupki fitness zamiast ciastek i piję herbatki typu "slim". Jak nie zjem mięsa to czuję mega-głód. Widocznie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×