Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość mikarin
specyfik o nazwie "Sylikonowy żel na blizny" ;) ok 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikarin
specyfik o nazwie "Sylikonowy żel na blizny" ;) ok 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikarin
specyfik o nazwie "Sylikonowy żel na blizny" ;) ok. 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yep
Wczoraj usuwałam pieprzyk metodą wypalania, jak narazie- jestem bardzo zadowolona. :) Często pieprzyki już na pierwszy rzut oka są podręcznkikowo normalne, więc nie zawsze jest sens chirurgicznie je wycinać. Dermatolog bada pieprzyk przed usunięciem, jak zaplacicie to moze zrobic to specjalnym urządzeniem ktore na 100% potwierdzi brak komórek rakowych (lub ich obecność). Moja kolezanka miala wycinany pieprzyk, zrobiony dużo głęęębiej niz sam pieprzyk jest - powoduje duze blizny i dziury, a przy wypalaniu dermatolog tym prądem starała się wyrównać nierówności ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yepp
Wczoraj usuwałam pieprzyk metodą wypalania, jak narazie- jestem bardzo zadowolona. :) Często pieprzyki już na pierwszy rzut oka są podręcznkikowo normalne, więc nie zawsze jest sens chirurgicznie je wycinać. Dermatolog bada pieprzyk przed usunięciem, jak zaplacicie to moze zrobic to specjalnym urządzeniem ktore na 100% potwierdzi brak komórek rakowych (lub ich obecność). Moja kolezanka miala wycinany pieprzyk, zrobiony dużo głęęębiej niz sam pieprzyk jest - powoduje duze blizny i dziury, a przy wypalaniu dermatolog tym prądem starała się wyrównać nierówności ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yep
Wczoraj usuwałam pieprzyk metodą wypalania, jak narazie- jestem bardzo zadowolona. :) Często pieprzyki już na pierwszy rzut oka są podręcznkikowo normalne, więc nie zawsze jest sens chirurgicznie je wycinać. Dermatolog bada pieprzyk przed usunięciem, jak zaplacicie to moze zrobic to specjalnym urządzeniem ktore na 100% potwierdzi brak komórek rakowych (lub ich obecność). Moja kolezanka miala wycinany pieprzyk, zrobiony dużo głęęębiej niz sam pieprzyk jest - powoduje duze blizny i dziury, a przy wypalaniu dermatolog tym prądem starała się wyrównać nierówności ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yep
Wczoraj usuwałam pieprzyk metodą wypalania, jak narazie- jestem bardzo zadowolona. :) Często pieprzyki już na pierwszy rzut oka są podręcznkikowo normalne, więc nie zawsze jest sens chirurgicznie je wycinać. Dermatolog bada pieprzyk przed usunięciem, jak zaplacicie to moze zrobic to specjalnym urządzeniem ktore na 100% potwierdzi brak komórek rakowych (lub ich obecność). Moja kolezanka miala wycinany pieprzyk, zrobiony dużo głęęębiej niz sam pieprzyk jest - powoduje duze blizny i dziury, a przy wypalaniu dermatolog tym prądem starała się wyrównać nierówności ;D Ale zastanawia mnie jedno- wy mówicie (i lekarz radził) żeby natłuszczac i zeby bylo wilgotne. Z kolei mnie dermatolog powiedziała ze mam sypac takim pudrem leczniczym i nie moczyc narazie, właśnie po to zeby zrobił sie strupek a potem odpadł . już sama nie wiem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yep
Wczoraj usuwałam pieprzyk metodą wypalania, jak narazie- jestem bardzo zadowolona. :) Często pieprzyki już na pierwszy rzut oka są podręcznkikowo normalne, więc nie zawsze jest sens chirurgicznie je wycinać. Dermatolog bada pieprzyk przed usunięciem, jak zaplacicie to moze zrobic to specjalnym urządzeniem ktore na 100% potwierdzi brak komórek rakowych (lub ich obecność). Moja kolezanka miala wycinany pieprzyk, zrobiony dużo głęęębiej niz sam pieprzyk jest - powoduje duze blizny i dziury, a przy wypalaniu dermatolog tym prądem starała się wyrównać nierówności ;D Ale zastanawia mnie jedno- wy mówicie (i lekarz radził) żeby natłuszczac i zeby bylo wilgotne. Z kolei mnie dermatolog powiedziała ze mam sypac takim pudrem leczniczym i nie moczyc narazie, właśnie po to zeby zrobił sie strupek a potem odpadł . już sama nie wiem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yep
Wczoraj usuwałam pieprzyk metodą wypalania, jak narazie- jestem bardzo zadowolona. :) Często pieprzyki już na pierwszy rzut oka są podręcznkikowo normalne, więc nie zawsze jest sens chirurgicznie je wycinać. Dermatolog bada pieprzyk przed usunięciem, jak zaplacicie to moze zrobic to specjalnym urządzeniem ktore na 100% potwierdzi brak komórek rakowych (lub ich obecność). Moja kolezanka miala wycinany pieprzyk, zrobiony dużo głęęębiej niz sam pieprzyk jest - powoduje duze blizny i dziury, a przy wypalaniu dermatolog tym prądem starała się wyrównać nierówności ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOTO
Witam Jutro mam usuwane 5 pieprzyków 1 z twarzy srednica 4mm 2 3 i 4 z szyji male ale wypukłe oraz jeden o srednicy 7mm na 4mm z brzucha nie zależy mi na tym czy bedą duze blizny tylko chce wiedziec czy boli takie usuwanie skalpelem i jak to przebiega z góry dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie znamion dermatoskopowo (czyli oglądanie przed usunięciem pod powiększeniem) nigdy nie daje 100 % pewności, że zmiana jest łagodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scream15
Witajcie moja bardzo blisko znana mi osoba ma właśnie znamie myszka na policzku około 8,7 cm.Ma 15 lat i ma to od urodzenia ponieważ jej mama sie przestraszyla w czasie ciąży.Operacja chirurgiczna odpada chciałaby laserem.I teraz pytanie czy bedzie bardzo widoczna blizna po tym?a jak bedzie po kilku latach na nowo rosło to możliwe.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Sposoby obrony przed manipulacją.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Karolaa. W przypadku "odrostu" zmiany zaleciłbym usunięcie chirurgiczne i badanie histopatologiczne. Laser usuwa często tylko powierzchowną część znamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Wejdźcie w ten link - rozdają bony na zakupy w Biedronce od 100 do 1000 zł!!! Wystarczy wejść w ten link zagrać w prostą grę i się zalogować!! Niech każda z nas ma szanse na darmowe zakupy!!!!!!!!! http://www.wygraj100.info/?t=84969147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Jakie badania po powiększeniu piersi implantami? http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty. eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrami
Witam! Mam na nodze znamie, duzych rozmiarow ok. 5cm x 3 cm. Czy to oznacza, ze jezeli zdecydowalabym sie na usuniecie go to mialabym przeszczep skory??? Bardzo prosze o pomoc! Nie mam o niczym pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damaris7
U mnie minął 3 tygd Blizieńka rewelacja :) po tygd czasu stupek odlecial sam w nocy jak spalam, została tylko biala plamka która teraz po 3 tygd przybiera kolor brązowawy. Smaruje kremem Cepan na blizny zeby byla malo widoczna. jestem zadowolona z efektu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sandrami hej, mam znamie wielkosci Twojego i bede miala usuwane bez przeszczepu skóry. Jezeli chcesz pogadac pisz na ivona84@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollaasssia70
dziewczyny mam do usunięcia tatuaż, niewielki kolorowy na prawym przedramieniu głupią pamiątkę po związku powiedzcie mi - jak najlepiej to zrobic jaką metodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami18091987
witam, nie przeczytałam całego wątku, więcod razu przepraszam jeśli się powtarzam... zrobiłam bardzo głupią rzecz.. mianowicie byłam wczoraj u dermatologa, który zamroził mi 4 wystające i ciemne pieprzyki na szyi. badanie wyglądało tak, że Pani sobie mnie pooglądała, po czym stwierdziła, że to są plamy soczewicowate czy cos takiego... i mówi, że spokojnie od ręki możemy to zrobić metodą krioterapii... dziś naokoło tych "pieprzyków" rosną mi jakieś bąble, które pękają i leci z nich coś a'la woda/ropa. czy ktoś wcześniej robił coś takiego czy to normalne, bo już zaczynam się stresować? i czy można to normalnie myć? pozdrawiam i czekam na szybkie odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprznięta xD
Czesc:) Ja chciala bym usunąc pieprzyki na twarzy ale to są takie plamki i na szyji kilka bo mam ich sporo i mnie denerwują;/ Mam jeszcze na brzuszku wystającego i pomiędzy piersiami też tak lekko wystającego. Chciala bym te z twarzy usunąc laserowo a te wystające chirurgicznie. Czy ktos wie gdzie taki zabieg można zrobic w Lublinie? Chciala bym zeby zapłaciło za to pańtwo. Tylko muszę isc najpierw do dermatologa ktory da mi skierowanie do chirurga i ten juz sie wszystkim zajmie czy dermatolog sam mi usunie te plamki laserem a z tymi wystającymi będę musiała leciec do chirurga??? Proszę o szybką odpowiedz, jak ktos ma jakies rady to mile widziane:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kami18091987 Kiedys miałam usuwane znamię barwnikowe kiroterapią i też zrobiły mi się pęcherze z płynem.Jak mi to pękło to potem sie już goiło .Jak dobrze sobie przypominam to psikałam to oxykortem.Więc wydaje mi się ze twoje objawy to normalne skutki kioterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Osuch
Znamiona to znany problem. NIe warto usuwać wszystkich ale tylko te, które są podejrzane w badaniu dermatoskopowym, te które są drażnione przez odzież i te które na wyraźnie szpecą. Po usunięciu pozostanie pewna blizna, która z czasem może być mało widoczna. ! Tu ważna jest właściwa pielęgnacja, tzn. zgodna z instrukcjami i z użyciem odpowiednich preparatów (kremy,maści). Technika szycia podczas zabiegu jest też bardzo ważna. Proście lekarzy o wykonanie badania histopatologicznego usuniętych znamion. To jest bardzo ważne. Nie zapominajmy o okresowym badaniu całej skóry, szczególnie po powrocie z gorących wakacji. Piotr Osuch chirurg plastyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was.Ja tez mam problem z pieprzykami ,ktore sa duze i moim marzeniem bylo by sie ich pozbyc. Ale u mnie strach ma wielkie oczy i boje sie powiklan po zabiegu.A jezeli na badaniu histop.okaze sie,ze tam byly jakies niebezpieczne komorki to co w tedy? :-( prosze doradzcie mi bo juz sama nie wiem. dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acero
Witam wszystkich. Do usunięcia mam około 8 znamion,pieprzyków na twarzy.Dwoje z nich ma około 1 cm srednicy. Czy na podstawie własnego doświadczenia ktoś mógłby podać stronkę , adres dobrego gabinetu gdzie będę mógł usunąć te znamiona ? Mieszkam w Wielkopolsce i najbliższe duże miasto to Poznań, Wrocław i Kalisz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikan
do acero mogę polecic ci dr Kruka w Solumedzie -618411724 w Poznaniu-ostatnio usuwał mi laserowo brodawkę łojotokową na czole-praktycznie nic nie widać.delikatny, uprzejmy i rzeczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×