Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość giki...jula
Cześć!Jestem już dzień po zabiegu. Wycinano mi na plecach dwa znamiona obok siebie.I chciałabym - może się, nie poskarżyć tylko raczej, napisać coś dla innych na przyszłość - Jedyne co mnie bolało w trakcie zabiegu to jak wbijali mi igłę ze znieczuleniem - czułam jakby ktoś mi trochę ciepłą igłę wbijał w środek pleców - i jeszcze bolała mnie myśl, że napisali, że "brzydko" się goi na plecach i boli.Reszta była bezbolesna - jedyne co czułam w trakcie, jak mi naciągali trochę skórę.Także, jeśli ktoś boi się wycinania, to nie ma w zupełności czego!Będąc na takim zabiegu człowiek wzbogaca się tylko o nowe doświadczenie w swoim życiu i brzydkości na swojej skórze.Tak jak napisałam, jestem dzień po wycinaniu, ale nic mnie nie boli.Prawie, że zapomniałam, że wczoraj miałam nie najprzyjemniejszy dzień. JEŚLI KTOŚ SIĘ BOI NIE MA CZEGO! JEŚLI JEST DOBRZE ZROBIONE NIC NIE BOLI PO ZABIEGU! TRZYMAM KCIUKI ZA TYCH, CO TAK BOJĄ SIĘ WYCINANIA JAK JA PRZED ZABIEGIEM!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do Ala22 witam czy możesz mi odpisać czy ci wgłębienie zniknęło po tygodniu dwóch czy może po miesiącu od usunięcia jak możesz to mi odpisz .Dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
witam dziś mija dwa tygodnie od usunięcia i mam dziurkę jak po kraterze w wulkanie i nie wiem czy mi tak zostanie niech mi ktoś odpisze że to się wyrówna ze skórą bo będę załamana czy może trzeba czasu aby się zagoiło ?Niech mi ktoś doradzi czy to myć wodą zmydłem czy może smarować czymś.Proszę o odpowiedz.Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniu jak laser zadziałał
zbyt głęboko to dołek zostanie... nie myj woda z mydłęm bo to wysusza, smaruj linomagiem albo lipobase a potem maścią na blizny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
a po linomagu ładnie się wyrównuje to chyba będę używać bo pani dr. kazała mi tormentilem smarować ale minęły 2 tyg dopiero to może czasu potrzeba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe, ale jeśli chodzi
o blizny to raczej ich kolor się zmienia (w sensie że bledną) a nie struktura. Jeśli ten dołek już masz to mała szansa że zniknie, ale blizna zrobi się jasna i bedzie wyglądać jak dołek po ospie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
o matko mam nadzieję że zniknie ale mnie załamałaś ja mam nadzieję że zarośnie po pewnym czasie się może wyrówna bo był płytko ścięty idę na kontrol za 2 tyg to zobaczymy co mi powie pani doktor ale po linomagu sie wyrównuje skóra regeneruje czy smarować tylko na noc czy dwa razy dziennie.Proszę o podpowiedz.Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma kremu, który
wyrówna Ci dołek w skórze :o linomag jest nawilżający i łagodzący, często lekarze polecają po zabiegach chirurgicznych czy laserowych żeby używać. To jest krem dla dzieci, bardzo delikatny, możesz zmarować ile razy chcesz, a potem za jakieś 2 tyg kremem na blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
to jest coś co mi wyrówna ten dołek w skórze może ktoś miał podobny przypadek i mi coś pomoże coś poleci .Może jeszcze poczekam ze dwa tyg to zobaczę może się zmniejszy mam taką nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj, zobacz
ale raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
myślę że mi się pomału wyrówna dołek będę smarować nadal tormentiolem zobaczymy za tydzień idę na kontrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie może, czy po 5 tygodniach będę mogła już się pomalować? chodzi o fluid i puder, idę na wesele i chciałabym, aby dziurka była jak najmniej widoczna...proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do hakumanatata a ty też masz dziurkę w skórze to myślałam że tylko ja mi dziś minęło 3 tyg od usunięcia i mam dołek jak po ospie i nie wiem czy mi tak zostanie ty piszesz że jesteś 5 tyg po usunięciu i masz jeszcze dołek a czy duży i czym wogóle go smarujesz maścią jakąś i nie wyrównał ci się jeszcze ze skórą ja smarowałam fluidem to wcale mi tej dziurki nie przykryło ale jestem dopiero 3 tyg po usunięciu więc muszę jeszcze czekać pewnie a możesz mi powiedzieć czym smarujesz rankę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam dołek niestety, mam... smaruję cały czas maścią contractubex, czytałam, że pomaga tylko trzeba cierpliwie czekać, na młodej skórze tak jak u mnie to ponoć około roku będzie się goiło, trochę jestem zawiedziona, no ale smaruję i czekam aż coś się zrobi, choć i tak na pewno jest lepiej niż na początku smarowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam dołek niestety, mam... smaruję cały czas maścią contractubex, czytałam, że pomaga tylko trzeba cierpliwie czekać, na młodej skórze tak jak u mnie to ponoć około roku będzie się goiło, trochę jestem zawiedziona, no ale smaruję i czekam aż coś się zrobi, choć i tak na pewno jest lepiej niż na początku smarowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, napisałam się i się nie dodało, więc jeszcze raz : niestety mam dziurkę, nawet sporą bo i pieprzyk był większy, smaruję maścią contractubex, czytałam, że bardzo pomaga tylko trzeba cierpliwości, na młodej skórze takiej jak moja ponoć po roku zniknie czy też się wyrówna, ja czekam i smaruję, i tak jest lepiej niż na początku smarowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczek78
Cześć, wczoraj miałam usuwane 5 pieprzyków z twarzy metodą wymrażania ,mój dermatolog mówił że to bezpieczna metoda , trochę szczypało ale dało się przeżyć ,mam psikać sprayem neomycinum raz dziennie . Czekam teraz aż zrobi się strupek i odpadnie ,troszkę się obawiam czy nie będzie z tego blizn :o za dwa tyg. do kontroli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
WITAM A JA MIAŁAM WYCINANY METODĄ WYPALANIA ZA POMOCĄ FAL RADIOWYCH I JAK MÓWIŁAM MAM DOŁEK KTÓRY SIĘ TROCHĘ ZMNIEJSZYŁ ALE NIEWIELE DRUGIEGO PIEPRZYKA USUNĘ CHYBA LASEROWO JEDNAK BO SŁYSZAŁAM ŻE NIE POZOSTAWIA TO BLIZN CHOĆ TEŻ NIE WIEM NA 100 PROCENT A WYMRAŻANIE NIE POZOSTAWIA DZIUR JAK WYPALANIE TAK CI MÓWIŁ LEKARZ? BO NAPRAWDĘ NIE WIEM JUŻ JAKA METODA JEST NAJLEPSZA MYŚLĘ ŻE CHYBA LASER CO2 ?JAK MYŚLISZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do raczek 77 witam powiedz mi czy usuwałeś znamiona na nfz za darmo i czy ładnie ci się goi po tym zabiegu czyli miałeś usuwane iekłym azotem słyszałam że nie pozostawia blizn ten zabieg a jak to jest u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczek78
Witaj Ania ;) tak miałam wymrażane ,prywatnie byłam ,miałam wymrażane w cenie wizyty, czyli płaciłam 50zł nie zależnie ile bym usuwała ,a mam ich trochę na całym ciele ,na twarzy mam na razie usunięte 4 , jeden duży wypukły i 3 płaskie małe, nie chciał mi usunąć wszystkich na raz bo chce zobaczyć jak to się zagoi ,za dwa tyg. mam wizytę kontrolną i wtedy będziemy wymrażać wszystkie ,ale troszkę się nie pokoję bo dziś jest 5 dzień a mi jeszcze nie odpadły, zrobił się tylko lekki strupek :o czy tak ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Jestem ze Szczyrku to koło bielska, i mam takie pytanie czy ktoś wie gdzie można by usunąć pieprzyki gdzieś nie daleko i w miare tanio?? Jeśli ktoś cos wie to prosze o odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do Raczek 78 a ja nadal mam dołek niedługo minie miesiąc więc nie wiem czy mi zarośnie czekam może się wypełni zobaczymy mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam kilka dużych znamion na plecach i jedno na nodze bardzo boje się ich usunąć, żeby nie okazało się, że to czerniak. Czy którejś z was po usunięciu znamion wyszły źle badania histopatologiczne ( tzn. że wykryto w nich komórki rakowe)? Jeśli tak to jak wygląda dalsze leczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do Raczek 78 witam powiedz jak ci się goi ranka strupek ci już odpadł i nie masz blizn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do Kasiula witam ja miałam usuwane znamię metodą chirurgiczną i badania przyszły po 2 tyg. i były dobre nie masz co się bać zmiany skórne te najbardziej drażnione powinno się usuwać możesz spytać dermatologa ale mi tak właśnie powiedział mnie więc ja się nie bałam bo to w znamionach może rozwinąć się czerniak bo są wystawiane na słońce.Także głowa do góry i nie masz co się bać tylko iść do lekarza i usunąc znamiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllinka
Dziewczyny czy takie znamiono trzeba wczesniej jednak przebadac pod kątem czy nie jest to czasem coś rakowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do raczek witam cię powiedz mi jak zagoiła ci się ta ranka po wymrażaniu odpadły ci już strupki i jak ci się zagoiło dobrze ? jak możesz to odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×