Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Kig ja Cię doskonale rozumiem. Za chiny nie mogę nauczyć się tej cholernej gramatyki...z gadaniem jeszcze jest okej ale z cała resztą:O Ale mimo wszystko zazdroszczę Ci ale tak pozytywnie bycia w Anglii:) Ja bym chciała jechac tam na wakacje:D Ale co z tego wyjdzie to się okaze bo co 5 minut mam inną koncepcję;) Ale najpierw muszę zdać pięc egzaminów;) A co do Twoich historii to fajne są i mnie nie przeszkadza, ze długie:D Jak masz ochotę to pisz nawet i na całą stronę:D🌻 Anussska właśnie Rumianek przesłał Pacyfik...śliczna już się w niej zakochałam;) Ale lubię też bardzo Bo mam Ciebie Sumptuastic:) A chyba popsuję coś znowu po kurde nie mam teraz pretekstu;) Albo rzeczywiście wezmę książke i pójdę tam posiedzieć;) Kasiu ja nie dostałam Twoich fotek:( :( Wyślij prosze jeszcze raz ale na ten mail z interii dobrze? Ja sie postaram wysłać Wam piosenki:) Trzymajcie się ciepło bo ja tu właśnie marznę przed kompem i chyba założe rękaiwczki bo tatuś zapomniał napalić w piecyku i kurde no będę skostniała ( Może kelenr mnie ogrzeje;) ;) ) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala mi tez zimno odstrzelilam sie dzis w bluzeczke z dekoltem w lodeczke (rym ) i tylko siedze w bibiotece przed kompem i nade mna jest klimatyznacja...ehhh niech ten moj przychodzi porwe mu jego puchowa kamizele mmmm KASIA jest tu KAsia ktora z Was to Kasia ja tez jestem KAsia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kig to jak to z tym ng... uczysz sie w praktyce zapewe..co ja gadam bedac w anglii od wrzesnia juz napewno umiesz jak bys tam mieszkala cale zycie i do tego 4latni brat gadajacy onli po ang:D ja moglaby sie uczyc gramatyki ang nocamii mowie wam nei to co fizyka:o jak by na medycyne brali ang zamist fiz to by bylo cudnieeeeeeeee Naa nie idz sama bo to moze glupio wygladac?facet sie skapnie o co chodzi a kobieta pociaga facetwo jak jest tajemnicza chyba co nie? buzka dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to Bombastyczna:D A mnie miło Cię poznać jestem Magda:) Kurczę ja mam na sobie bluzę i zaraz chyba założe jeszcze coś na to...jak można tak zaniedbac to że w domku nie ma ciepełka...eh...ten mój ojciec wydaje mu się, ze chyba na Kanarach mieszkamy, a tu tylko szara brudna mieścina w Polsce:D:D Ale mi odbija...:) Aha jeszcze coś mi się w nogi stało ledwo chodzę...O! Mam moze powiem kelnerowi aby mnie zaniósł gdzieś na rękach albo zrobił masażyk:D:D O mój Boże ale ja pieprzę czasami głupoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmm apetyczny musi byc ten eeee (men przyszedl patrzy przez ramie mam na mysli kelnera ze pewnie fajny) gdzie pracuje?tzn w restauracju pubie barze? na zimno polecam spodnie narciarskie serio z pensji nauczycielksiej nie zawsze moglismy sobie pozwolic na ogrzewanie duzego domu z drewna (wymysl tatusia architekta gggrrr) wiec chodzilismy w spodniach narciarskich. Mojej matce tak to weszlo w nawyk ze nawet w maju plewi grzadki w puchowcach:-P Co do angielskiego mam uczucie ze z dnia na dzien jest coraz gorzej z tym ze juz prawie zawsze rozumiem ich tutejszy akcent mowia tu tak niedbale przyjechalam po bozym narodzeniu poszlam do pracy kolezanka angielka \'hgjGDIGKgilf?\' whay? \'dohifgaifil kut hao;afha; air|?\' could you ehhh what? \'DID YOU CUT YOUR HAIR?\' :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko bo Akyn nie patrzy:wolicie blondynow czy brunetow?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig mam na sobie takie duże pluszowe gatki:D Tak że w nóżki mi ciepło tylko coś mi szwankuja bo ledwo mogę chodzić...dlatego siedzę przed kompem z herbatka z cytrynką w ręcę i czekam na Was jak coś napiszecie;) Mnie jutro czeka jak będę w stanie dokończenie sprzątania domku :) A z tym ang to niezłe matko wiem coś o tym,że oni niekiedy tak niewyraznie coś powiedza, ze ni w pięć ni w dziewięć ci nie pasuje...:O :) A kelner ma na imię Darek, pracuje w takim jednym z moich ulubionych knajpek tutaj, jest blondynem, ma duuuuże piwne oczka i słodki uśmiech...Dobra rozmarzyłam się:P:D A szczerze mówiąc to ja wolę brunetów ale ten jest taki no inny ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewuszki wpadne tu jutro Ktos jeczy ze jeszcze dzis w domu nie byl ze glodny a psia krew musimy jeszcze zakupy zrobic:-( zreszta ja tez jade od rana na coli diet tez trzeba by bylo cos zjesc PIEROZKI!!!!! ehhh buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nei patrzy??:) moj jest brunet i takiegoż wole:)choc blondyni niczego sobie:D mam nadzieje ze moj topiku nie podczytuje nocami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ffajnie tu z wami:D ja do nauki sie zmuszam kurde jezcze miesiac a ja se w gume lece:o przeciez musze teras zrobic wszystko rany niech mni ektos wygoni bo mi sie odechciewa wszystkiego:( kig pozdrów ktosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Anussska , że uśmiał by się w pozytywnym znaczeniu tego słowa z naszych głupot:D:D A brunecików też wolę i kurde coś mi tu nie pasuje, że ten jest blondyn ale trudno...:D Proszę się nie śmiać z moich błędów ale dzisiaj jestem zakręcona na maksa:D:D:D A w sobotę ma być 18 stopni hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala nie gadaj ze blondyn Ci nie odpowiada:D jak by moj byl blondynem tez bym go kochala tak bardzo jak go kocham:D musisz poznac tego o cudnych oczach..musisz!!bo to oczy wazniejsze od wlosow!!:Dwiem ze ty to wiesz, ale zawsze razniej jak ktos ci to powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska ale on mi bardzo pasuje:D A zapatrzyłam sie w te jego oczka , ze hej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku laski zostawic was na chwilke i juz niemoge nadazyc za czytaniem:) Kig no no co za historia :) fajnie tak zeyc sobie w innym kraju i wogole :) ahhhhhhhh ja moge tylko pomarzyc kig ja mam bruneta:D a tak wogole to Ania jestem miło mi🌻 Anusska moja kochnie niewie ze tak sobie tu z wami pisze bo napewno by sie smial :P ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu a ja bylam u mojego i jestem rozgrzana:) Nala a co ci sie stalo w nogi ze chcoic nieumiesz??:( zmartwiłas mniue??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko właśnie nie wiem co jest grane...bolą mnie gdzies w okolicach łydki, taka czuję się zmęczona i jak ide to mam wrażenie jakbym nie szła...nie licząc tego że mnie łapie skurcz....eh...ja mam nadzieję, ze to chwilowe bo jutro muszę jechac rano na uczelnię... Miśku nie martw się na pewno bedzie ze mną dobrze:) Ale dziękuje za troskę😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NALA to moze idz sobie wymocz nogi w cieplej wodzie a potem wsmaruj w nie jakąś rozgrzewająca masc moze cos ci pomoze?? Bombastyczna dzieukjue za zdjecia:D i mam do was pytanie czy was rodzice niekarmia ze jestcie wszystkie tak chude:P bo naprwde jestescie zgrabne i jak uslysze jakies słowa krytyki pod swoim tzn. pod waszym adresem to sobie inaczej pogdamy:) niemacie pojecia jak mi sie chce jakos spac dzisiaj naprwde tak mi sie oczy kleja ze hej.. az mi wstyd isc o 21 spac i tak kimam przed tym monitorem ale chyba juz dlugo niepociagne:) wiec jak co to mwoie juz dobranoc :* i do jutra a jutro ide załatwiac praktyki wiec trzymajcie za mnie kciuki dobranoc niech snia wam sie ANIOŁKI❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko z tą moją zgrabnością to wiesz kłóciłabym się:P Dziękuję za pomysł właśnie idę zanurzyć sie w ciepłej wodzie i poplumkać trochę:P:D A potem wsmaruję sobie maść:D Trzymam jutro kciuki:D I słodkich snów Ci życzę :D Niech Ci sie przyśni coś pięknego:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala wygrzej sie i ubierz sobie na noc skarpety:) a ja jeszcze zawsze dodatkowo owijam nogi pledem polarowym i na to dopiero kołdra:D zle mi kochanie, zle, tragicznie, łornyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy trudno to uchwycic w słowa.......................... ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy plalaccccccccccccccmiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssiiiiiiiiiieeeeeeeee ccccchhhhhhhhhceeeeeeee 😭 ale ja wam niewyslalam zadnego zdjeica mojej sylwetki bo nie mam:(jak chcecie to poszukam ja jestemzgrabna laska jak zadko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jak ja mam nadazyc za wami?? kig serdecznie cie witamy na naszym topiku, troche mi ciezko nadazyc, nalus ja tez uwielbiam pacyfik i jeszcze cisze i bo mam ciebie...jak mam dola to to leci na okraglo u mnie (czyli cale zycie:D) nalus jak mnie lapia skurcze w lydkach to tez robie sobie goraca kapiel,spie w skarpetkach i jeszcze kocyk i kolderka...pomaga:) zaraz sprawdze maila, boze ale sie musialam naczytac, nie ma mnie 5 godzin i mam czytania na 5 dni:P a i owieczko nie martw sie bo mnie do zgrabnych tez raczej nie mozna zaliczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna dziekuje za fotki, sa super, kurde co wy robicie ze jestescie takie chude?? ja tez chce:( komu nie wyslalam jeszcze piosenek?? napiszcie bo sie juz pogubilam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do glowy idzie dostac z ta poczta, znowu nie idzie wyslac!!!!😠 kurcze nie wiem juz co sie dzieje z tym mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mialam teraz stresa, patrzalam na ostani odcinek Moj wstretny tlusty narzeczony i mialam schiza ze ta laska to przegra...na szczescie wszystko sie skonczylo dobrze, wygrala 1MILION dolarów...niektorzy to maja szczescie:D ale sie zestresowalam, a teraz czas do lozka bo rano znowu czeka mnie machanie scierka...ech milego dnia zycze, nalus dzisiaj piatek poczatek weekendu,dobry dzien na odwiedziny kelnera;) pozdrowka dla calej ekipy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane. Cóż za pierońska godzina ale niestety nikt nie powiedział, że życie będzie łatwe:P:P O tak piątek dobry początek moje drogie, ale dzisiaj niestety nie pójdę do knajpki, bo umówiłysmy się już na mały babski wieczór w domku...:( Ale jutro czemu nie?:D Wiecie co z tymi nogami to dalej mnie bolą...jak wrócę z uczelni to nie wiem czy nie pójdę do lekarza...i tak mają mnie za małego hipochondryka:P:D Więc co tam:D Ale na serio chyba jestem zmęczona i to się odbija na nich... Rumianku ja dostałam pioseneczki:) Kasiu za to Twoich zdjęć nie:( Dobra myszki idę pod prysznic:) Ojciec powiedział mi właśnie, ze wystawi mi komputer z pokoju bo się uzależnię;) Ja już chyba to zrobiłam:D Wybaczcie te głupoty ale o tej porze moja główka nie doszła jeszcze do pełnego myślenie:PMatko ale pierniczę:)Dobra idę. Miłegooooo dniaaaaaaaa🌻 Anussska słońce to na pewno tylko chwilowe to małe załamanie, jestem pewna, ze przejdzie szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wam Nala dziewczyno jak ja ci współczuje tej godziny na nogach:P a wogole co do nóg to masz isc do lekarza bo to nijest normalne ze tak cie bola, niepowinno tak byc wiesz po uczlni prosze maszerowac do lekrza:) Anusska kochnie niedołuj sie, czemu ci bylo zle :( ja mam słoneczko za oknem wiec dedykuje je tobie na lepszy nastruj moze ci sie poprawi humorek:) Rumianku zgadzam sie z toba w 100% zostwaic je tu na pol dnia to mamy tyle czytanie ze hej.. no nie da sie nadarzyc ale to tobrze... przynajmnij widac ze wam sie tu podoba Bombastyczna ty to naprwde jestes bombastyczna na tych zdjeciach:) oki ide sie szykowac bo ide na zakupy potem po praktyki a potem sprztanie moich włośći czyli pokoju:P bede poniej moje drogie JAAAAAA TEZZZZZZ CHCEEEEEE TE WASZEEEEE PIOSENKIIIIIIIIII BO NIEDOSTAŁAM;(;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeej Dziewuszki!!! kasia się melduje :D:D oqrczaki! od 7 rano Was czytam ;) dlatego Rumianku nie jesteś sama :D Kig.. tzn moja droga imienniczko fajno się cCiebie czytało :D i najchętniej zaraz obrzuciłabym Cię milionem pytań ;) fajnie, że do nas dołączyłaś 👄 Dziewczyny ja wcale nie jestem chuda!!! przez post miałam zgubić zbędne kilogramy przy okazji tego, że nie jem mięsa (prócz niedziel) i słodyczy. Ale guzik z tego bo nadrabiam innymi smakołykami 😭 no i jestem jaka jestem. Silnej woli ani ciut ciut :( Naluś.. ja też kiedyś miałam coś podobnego z nogami. Mojego Skarba też bardzo często łapały skurcze. Byłam u lekarza i kazała mi brać magnez w tabletkach. I powiem Ci że do tej pory wszystko jest ok. Dziewczynki co do koloryzowania włosów. Jak mi odstrzeli raz na jakiś czas to maluję sobie szamponem z Pallet na 24 mycia.. bo te na 6 myć bo 2 myciach mi się spierają a farba to dla mnie samobójstwo (tym bardziej że mam słabe włoski :( ) no a tak kolor trzyma mi się przeszło 2 m-ce i jest super. I nie ma mowy o widocznych odrostach :D chyba na Święta znów się odmaluję :P Kobietki od dziś nadają porządne ocieplenie więc główki do góry :D ja co prawda i tak będę siedzieć w domq bo porządki :P ale nawet w domku milek jak słoneczko zagląda przez okno :D:D:D Anussska głowa do góry!!! a jak masz doła to najlepiej biegnij do swojego Kochania i po prostu się.. przytul :D ZAWSZE pomaga ;) Naluś Kotku spróbuję wysłać Ci jeszcze raz te zdjątka Owieczko nie pisz tak bo dostaję rumieńców ;) naprawdę mam tu i tam za mało a tam i tu za dużo ale olać to ;) do wakacji jeszcze trochę czasu zostało więc może uda się jakoś schuść ;) Qrdę chciałabym choć raz wystroić się w kostium i wyjść w nim bez kompleksów.. ale to niestety nierealne :P Buziam Was Kochane 👄 i życzę miłego dzionka 🌼 A do mnie 2 razy w tygodniu przychodzi 11-letnia dziewczynka na korki z angl :D dziś też ma przyjść.. a tyle sprzątania na głowie.. ojejej :( ale póki co idę w wielkim relaxie zjeść śniadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys mialam 11lat i....nie pamietam jak to jest...ma sie juz wtedy piersi czy jeszcze nie?bo nie pamietam??:D bombastyczna ciebie sie czytac nie da jak piszesz ze tu i tam siam i nie wyjediesz bez kompleksow no normalniee nadajesz sie do \"chce byc piena\" i musza ci tluszcz oddessac i wogole!! mam nadzieje ze dotarlo do twojej pieknej morduni ze z toba jest bardziej ok niz z .....ze mna:D ale ja nie narzekam przynajmniej!mam sobie zrobic zdjecie brzucha jak siedzie i ci wyslac??no to uwazaj!!!!!!! ale wiesz, pocieszyals mnie z ta farba palette:D:D:D:D:D:D ja tez mysle nad tym i sobie chyba zrobie:) ale powiedz mi po tych 2misiacach jak bys nie zafarbowala to ten kolor sie zmywa calkowicie czy musi odrosnac?czy jak??czy kolor wlosow jest spowrotem taki jak byl?to bardzo wazne bo nie chce sie uzalezniac od farbowania a czekac az odrosna to nigdy w zycu..... rumainku biedactwo tak wczas na nozkach..ja sobie pospalam dzis do 8:) Naluś nie ma zartow nawet z nozkami!jak pojdziesz do lekarza to nam psiz od razu!! owieczko dziekuje za sloneczko, u nas tez juz swieci choc o 9 bylo jezcze -1st!!a teraz juz chyba cieplutjko sie zrobilo.... a dola mam ndalej kochane ale ja nie umiem tego wytluamczyc...nawet moje Kocchanie mnie nie rozumie i mnie ni erpzytluli bo sie z nim chyba dzis nie zobacze:( beznadzieja....nawet uczyc sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahia kig odezwij sie do nas:)ty pwnie masz ograniczony dostep do netka co nie?tylko w bibliotece?i to za darmo pewnie nie?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko pomylilas osobki ja spalam dzisiaj do 9.20:) mama mnie obudzila bo musialam reszte okien umyc niestety i nie mialam czasu rano nic napisac. teraz zjadlam obiadek i ruszam dalej do pracy, uff jeszcze tylko dzisiaj i jutro juz koniec sprzatania nareszcie!!!!! trzymajcie sie moje mile👄 zagladne potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zem sie zawstydziala:D a byłam pewna ze to Ty rumianku pierwszy raz w zyciu musialas wstac po 5 a to Nala!!!!!! o rany przepraszam najmocniej za gafe:D rumianku to ty spisz z nas wszystkich najdluzej:D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×