Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Bombeczko a co sie stalo ze swiat jest niesprawiedliwy>>😭 ja nie chce zeby ci byl smutno przez ten cholerny swiat....!!! uuhhh wypieknilas sie przed przyjsciem misiaka??:) Nalus powodzenia na rudzie zyce ci zeby te staruszki i inni zatrzymywali sie i chcetnie z toba rozmawiali:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc szalone dziewoje witam w dni zbereznosci i niemoralnych propozycji:D:D:D:D dzisiaj na pewno uda mi sie to wprowadzic bo moj misiak przyjezdza i jade do niego na noc oczywiscie on pracuje ale jak przyjdzie do wygrzanego przezemnie lozeczka o 6 rano(najwiekszy poziom testosteronu u facetow:D) to nie ma zmiluj sie ze on zmezony nie pozwole mu spac o nie:P 🌻rumianku widzisz a tak narzekalysmy a tu co wczoraj bylo przebudzenie smokow:D:D hihi 🌻bombastyczna super ja tez chce zebyb sie wkradal cichaczem :) i nie martw sie mala wszystko sie ulozy dzieki za mail i jestesmy z toba 🌻nalu pieknooka nasza twoje serce i tak wybierze najlepiej:) sluchaj sie go 🌻anussska slonce bedziesz z witkiem bo czytam ze to jest to to cos na cale zycie:) 🌻witaj mila opowiedz cos o sobie:P 🌻owieczko kig kurko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje najpiekniejsze slonca na swiecie:) straszny upal u mnie i siedze w domu bo kiiiiiicham non stop znowu:( bombus dzieki za maila, ale te pioseneczki jak sie okazalo mam juz w swoim zbiorze:) ale i tak dziekuje👄 Milaa jak fajnie ze ktos nowy mam nadzieje ze nie znikniesz tak jak stokrotka i tam ktos jeszcze chyba byl:P zapraszamy goraco do naszego grona🌻 ja bylam z mama na miescie ale tylko na chwile bo nie jestem w stanie chodzic w tym upale, teraz sie lenie bo do pracy na 16 dopiero:D Bombus zycze udanego dzionka z misiakiem, gigusiu tobie tez zycze udanej nocy:Pa raczej poranka:) nie napsoćcie za duzo:P Nalus mam nadzieje ze ankiety dzisiaj pojda jak splatka, choziac wspolczuje ci w tym goracu chodzic, ja bym padla, anussko, owieczko, kurko,kig gdzie ty sie podziewasz?? dla was wszystkich moich najukochanszych łobuzów miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki ja zmykam do pracy, prosze nie rozpisujcie sie tak jak wczoraj, bo sie zgubie znouw, wezcie pod uwage reszte na tym topiku ktora bedzie to czytac przez tydzien, buziam was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedwczoraj tu bylo takie zatrzesienie a w czoraj tak spooookojnie:P mialam jakis problem z moim kompem wieczorem i nie moglam nic napisac na kafeterii:( wlasnie wstalam i ide sie umyc i ubrac i sprzatac:( a potem do pracy musze, milego dzionka lobuzy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :D Aaaaaale duchota.. aż nic nie chce mi się robić :P Ale idę się dziobać bo wczoraj na miejscu się dowiedziałam że egzamin mam 13!! Ale to może i lepiej, bo szybciej będę miała go z głowy :P:P Także idę wykorzystać jeszcze ten czas i się podziobać :) Tylko dziś wieczrem nasz kolega kochany robi urodzinki.. i pewnie z tą nauką znów coś nie wypali :P:P Ale co tam. Co ma być to i tak ędzie. Chociaż przyznam się szczerze, że wczoraj deko się przeraziłam 😭 ale później dla odstresowania Misiak wziął mnie na zakupy :P:P Ok idę się kuć bo czas ucieka a do wieczora jeszcze daleko :) Miłego dnia Pięknisie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę jak potłuczona :P ale wybaczcie mi jeszcze tych parę dziwacznych dni.. ehh.. co stres może zrobić z człowiekiem 😭 Dziękuję Słoneczka za wsparcie.. to dla mnie naprawdę.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Wiecie co moj kochany piesek ma jakąś gulę na brzuszku i okazało się, że to może być nowotwór:(:(:(:( I własnie trwa zabieg mam go odebrać za dwie godziny od weterynarza:(:( Jejku jak ja się boje o moją kochaną gadzinkę....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu przepraszam że nic nie pisze ale jestem w kiepskim stanie przez to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że humor poprawi mi dzisiaj Portugalia...Rumianku trzymamy mocno kciuki za nasza ekipę. Bombuś Kochana ucz się Słonce chociaz troszkę Ci wspólczuję na ten upał, ale na pewno zdasz śpiewająco. Gigusia jak tam spotkanko z Miśkiem? Wciągnęłaś go do łóżeczka? Wiecie co oddałam wczoraj ankiety całe 20 dorwałam wczoraj jeszcze dwie staruszki i jednego dzidka i okazało się, że tyle mi brakowało. Oddałam zaliczyłam i mam spokój poki co...gdyby nie piesek to miałabym już wakacje:( Ech wybaczcie mi ale dzisiaj jestem potwornie przygnębiona. Ale Wam życze miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus smutno mi z powody twojego pieska:( mam nadzieje ze to nie bedzie nic powaznego, ja dzisiaj mam stres mam nadzieje ze Portugalia zdobędzie 3 miejsce, nalezy im sie. Niemcy graja bez Ballacka i jeszcze jakis 2 zawodnikow wiec mama nadzieje ze nie pojdzie im za dobrze:P wiem jestem wredna ale ja bym oddala zycie chyba za ta Portugalie:P ide se wloski ulozyc bo do pracy na 14, buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś Skarbie trzymaj się 🌻 i Twoja psinka też.. może nie będzie tak źle.. Rumianku ja też jestem dziś duchem z naszą Portugalią. Niech dokopią tym wrednym niemcom :P A ja lecę się szykować na urodzinki :) Dzięki temu jeszcze dziś zobaczę się z moim Pysiakiem :D:D Życzę miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczonka 🌻 ach ach ach rozplywam sie jestem rozplynieta wlasnie wrocilam bylo cudownie chociaz to malo powiedziane ah wczoraj jak pojechalam misiek poszedl na ochrone a ja z moimi starymi znajomymi na impreze bylo fantasycznie zwlaszcza ze otworzyli moj ulubiony klub w mielnie o wdziecznej nazwie kogo bongo :) o 2 wrocilam na osrodek do 4 posiedzialam jeszcze z miskiem na tej calej ochronie oczywiscie zlapalismy totalna glupawe z nim i z piotrkiem jego partnerem w pracy:D potem poszlam spac do miska domu o 6 przyszedl i mnie obudzil i juz nie moglismy spac cos nas opetalo ahhhhhhhhhh dobra juz sie rozplynelam potem wspolny prysznic:D i spac poszlismy o 9 wstalismy o 16 i jakos tez nie moglismy sie z lozka wydostac a potem znowu pod prysznic zktorego tez nie moglismy wyjsc:D no i potem znowu rozstanie😭 kocham go strasznie zwlaszcza ze dzis mija 5 miesiecy od kiedy jestesmy razem 5 cudnych zawirowanych miesiecy ah:D 🌻rumianku trzymam kciuki za portugalie:D 🌻bombastyczna powodzenia na egzaminie:) milych urodzinek:) 🌻nalu przykro mi mam nadzieje ze twoj piesek z tego wyjdzie❤️ ah sie zachwycam caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niemoge niebylo mnie pare dni i kalchule sie tak rozpisaly ze nieumiem nadrobic zalegllosci jestem na 110 stronie i stwierdzilam ze juz cos napisze bo jak bym przeczytala to bym polowe zapomnila i tez bym niemila czasu odpisac bo jade dzis na basen:) wygrzewac dupke:P wzielam sobie wolne i jade odpoczac :) Bombastyczna jak milo cie widzec piszaca:)🌻 Gigusia jak jak ci wspolczuje i zrazem podziwiam bo ja nieumiem klecic pierogow :P a ty umiesz i to jakie iloscie ten twoj skarb to bedzie sie mial z toba dobrze:P Naluś ja to bym nieczekla na darka jesli cos sie dzieje miedzy toba a twoim bylym to bym brala byka za rok bo niemasz pewnoasci co darek tam robi i czy jak wroci to bedziecie razem a tak... kto wie moze ta przerwa wam sie przydala:) trzymam kciki chco pewnie w dalszych [postac pisalas cos wiecej a ja niedoczytlam:P Anusska kochnie muisz byc twarda wiem ze nibedzie wam latwo w 2 innych mistach ale tak jak napislas milosc wszystko przetrwa tylko trzba sie mocno kochac wierze w was laski co to wogole za marudzenia kazda sie dosnie do 8pragnionej uczelni bo kto jak nie my jak my jestesmy piekne i madre wiec...GLOWA DO GORYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps, tak wogole to jestem chora kaszle jak opetna a na basen jade:P:P ja to jestem dupna co nie:P ale jak mam oazke to jade wic milej niedzli zycze na wieczor postram sie wszystko nadrobic a teraz ide jeszcze na chw8ilke do lzoka polzezc i sie szykowac na Pławki bo tam wlasnie jade cmok moje kobity🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko czy ty jedziesz na Pławniowice?? je sli tak to raz w zyciu chyba tam byłam:P wlasnie wstalam i sie nie wyspalam, migrena dala mi wczoraj popalic ale na szczescie udalo mi sie zasnac, straszne goraco u mnie, ide sie poszwendac troche po domu, milusiej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeLLLLLLo!!! :D:D:D Owieczko nie marudź :P A no i życzę milusiego dnia na basenie :D 🌻 Rumianeczku ja też się zdołowałam tym wynikiem 😭 Do bani ten mundial :( Mam jeszcze tylko nadzieję, że żabojady nie wygrają :P Trzymaj się Kochana 👄 Madzielka jak tam Twoja psinka??? Mam nadzieję, że już dobrze... odezwij się Kotek.. Giga cieszę się straszniście z Twojego szczęścia :D:D Nie pozwól mu uciec ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie.. więc tak: pojechaliśmy do naszego Grzesia i Talci. Jak się okazało to się zrobiła niezła impreza :) :D Później sobie spacerowaliśmy. Było wybitnie miło :D A żeby dużo nie motać bo Misio wypił ze 2 piwa to ja wzięłam Go i jego autko i zawiozłam do siebie ;) Tylko rano było mi źle jak musiałam go budzić do pracy :(:( 😭 I ten upał :( Moje Biedactwo :( Tak więc wieczorek baaaaaardzo mi się udał :D:D A teraz lecę do Kościółka a później dziobanko chociaż w taki upał to wybitnie nie wychodzi :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Mo piesek żyje i ma się coraz lepiej na szczęscie:)Założyli mu szwy na to co mu wycięli i teraz ma 10 dni z nimi chodzić zobaczymy czy beda przerzuty jeśli nie to jest całkiem zdrowy:D Gigusia ale miałaś fajną nockę i dzionek;) Mhm...też keidyś tak zrobię, ze z moim przyszłym skarbem nie wyjdę z łózka do wieczora:P I gratuluję 5 miesięcy bycia razem:D:D Owieczko wygrzej nam się kochana bo upał jest niemiłosierny:) A Słońce Ty możesz sobie wziąśc urlop? I opowiadaj co tam u Ciebie jak Cię tutaj nie było;) Bombastyczna widzę, że Ty też miałaś bardzo udany wieczorek:)Super:) Rumianku niestety oglądałam tylko do momentu gdy było 3:0 i myślałam że padnę jak zobaczyłam te bramki dla Szwabów:(:( Buuuu....ale dzisiaj już jest trochę lepiej:) mam nadzieję, ze ME pokazą co potrafią:) A ja wczoraj wieczorkiem poszłam z dziewczynami na małe piwko. Do jednej z nich przyjechał chłopaka i niestety spóznił się na ostatni pociąg. Więc zadzwoniłyśmy po jeszcze jednego kolegę i pojechaliśmy na disco:D ale sie wybawiłam:D Miłego Dnia Kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnieta i złaaaaaaaa bo sie nic nieopalilam powaga nieweim słonce mnie niekocha czy co:( moje kolezanki sie opalily jak murzynki a ja;( a szkoda gadac Naluś kochnie jeste z toba w chorobie pieska bedzie dobrze cos o tym wiem bo tez cos podobnego przezywalam rok temu :(ael juz jest dobrze cmok moje myszki pada norlmnie no moze pozniej cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzylam sie i wzielam za porzadki w szafie bo kurde niemoglam jej juz zamknac .Co zamknelam to sie otworzyla wiecie jakie to bylo wkurzajace i teraz jest oki:) hihi oki laski ja ide oddac sie innemu swiatu bo mam zamir dzis skonczyc ksiazke \"świat kobiet\" a jutro rano na praktyki a potem do pracy wiec milego dzionka jutro zycze NO I MILEGO PISANA DZIŚ bo jak was znam to wejdziecie po 23 i zapiszecie mi z 10 stron zebym bron boze sie jutro nienudzila tylko nadrabila wiec chyba dla świetgo spokuju jeszcze tu zajrze:P potem :P:P dobranoc moje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego czytanka Owieczko :D Naluś strasznie się cieszę, że z Twoją psinką już lepiej :D:D Ok uciekam spać bo jutro zjeżdża mi się rodzinka i będzie ciężki dzionek :) O rany.. egzamin w czwartek a ja czuję się taaaaaka głupia 😭 Ale nie będę płakać.. dam z siebie wszystko.. a reszta wola Boska.. Dobranoc Słoneczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najważniejsze, że nie jestem sama na tym świecie :D I tak szczerze pisząc.. JESTEM SZCZĘŚLIWA :D Więc dlaczego się nad sobą użalam?? Chyba czasem każdy musi :P A jakieś tam problemy każdy ma.. a wiem, że tylko problemy i ich rozwiązywanie naprawdę uczy życia.. Czasem sama zapominam jaką jestem szcząściarą. A jeśli jeszcze wyjdzie mi ze studiami to normalnie.. Błagam 3majcie za mnie kciuki.. musi się udać.. i wierzę, że Bozia mi pomoże.. Dla mnie to już sukces, że wreszcie się na coś zdecydowałam :P Ehh.. te moje.. wybaczcie.. ale komu mam się wyżalić jeśli nie Wam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!!!!!!! Viva Italia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta ich wygrana przyćmiła mi trochę smutek przegranej Portugalii...ale wiecie co Zidane zachował sie jak jakis głupek... Bombastyczna Ty nasza filozofko kochana:) Słuchaj Miśku na pewno sie dostaniesz my tu trzymamy kciuki i modlimy się za to:D Kochana musi byc dobrze ja innego wyjścia nie widze.I nie jesteś głupia!!!Nawet tak nie myśl. Owieczko Miśku mnie tez słońce nie łapie:( jestem normalnie białą co z tego, że leże na tym balkonie jak to jakieś wrażenie na moment że coś mnie łapnelo a tu guzik.Postaramy się Miśku aż tyle nie pisać:P Kochane ja idę lulać bo normalnie jestem bez siły przez kibicowanie:P Miłych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×