Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Fitness czuję się pominięta w tych imprezowiczkach:P:P:P Nie no żartuję;) Dobrze że się dodzwoniłaś jesteś już spokojniejsza przynajmniej. Ja tez bym szła na solarium tez dawno nie byłam aż wstyd założyc bluzkę z krotkim rękawkiem:P Rumianeczku to fajnie miałyscie:) Zaraz Ci wyślę ją też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Wam wysłałam:P Anno podaj swojego maila tez Ci wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Słoneczka za dobre słowo ❤️ DZIĘKUJĘ.. dobrze mi tu z Wami.. jak Was czytam to chociaż te pare minutek się nie smutam :) Dziewczyny ale epidemia w mojej wiosce panuje :( Większość moich znajomych jest ciężko chora :( do tego mama i T. Wczoraj mnie przywiózł do domku i źle się poczuł. Dałam mu jakąś tabl od grypy i strasznie go rozłożyło :( Dopiero o 5 rano pusciłam go do domku i wtedy jeszcze było źle :( Martwię się :( Nie dzwoni :( Pewnie śpi. Biedactwo.. Coś czuję, że i mnie zaczyna rozkładać :( Rumianuś to niezłą imprezkę miałaś ;) a nio i Owczuś teeeeż :) A my ostatnio nagminnie urządzamy sobie seanse filmowe :) + pizza :P Nic więcej teraz nie robimy (w sensie imprez :P ) bo jest Post :) Misiaczki dziękuję Wam za wszystko.. D Z I Ę K U J Ę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka mnie tez juz nikt nie kocha no rano nie moglam sie opanowac nie krzyczalam bylam spokojna ale zimna suka i ja sie go pytam spales dobrze kochanie?on tak i wygrzebuje sie spod koldry na co na:to wypie***** niby to sie smieszne wydaje ale kazalam mu zabrac wsazystkie swoje rzeczy i on wyszedl a ja nie chcxialam zeby on naprawde wychodzil ale wyszedl i sie nie odzywa caly dzien przeplakalam i nie wiem co robic napisalam mu ze dalej jestem zla ale tesknie a on nic zupelnie nic teraz bedzie ze ja jestem histeryczka ale ja mam dosc tego ze on ciagle pije i nie traktuje tego co ja mowie powaznie buuuuuuu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze tu niezla melanochola nam sie wtrynila:(:( hmm co poradzic czasmi tak bywa ... ..aczkolwiek Kasiu martwi mnie ten twoj stan i to juz niemzna nazwac złym dniem:( nieweim jak ci pomoc bo na odleglosc sie nieda i nibede mowic ze jestes silna , dasz rade bo to tak naprwde nie od tego zalezy , jest ci zle i smutno i nawet najwieksza sila ducha ci nieprzegoni tego smutku , dlateggo moze kochnie powinnas sie udac do poradi co?? niemiej mi tego za złe ze ci to mowie (raczej pisze) ale mysle ze po rozmowie z kimś kto moglby ci pomoc nawet \" sama rozmowa\" poczułabys sie lepiej.Może sie myle , możesz miec do mnie pretensje ze robie z ciebie jakąś nienormalna albo cos ale to nie tak ja sie martwie o ciebie a wiem ze rozmowa z kimś naprwde obcym duzo daje ..bo mozesz temu komuś poiwedziec wszystko bez zadnych konsekwencji, bez strachu ze to sie wyda ...a jak nie top może mycha kup jakies tabletki np. deprim bo wiesz ja niejestm znawac , psycholgiem i niemoge poiwedzec czy masz depresje czy nie ale mysle ze potrzebujesz nowego kopa , nowego malego zalążka ze warto jest życ , śmiac sie i płakac ale tylko w najbardziej odpowiednych do tego momentach jak np... podczas wystawiana przez Kabaret ANI MRU MRU skeczku o zupce chińskiej ..NASZ KLIEN NASSSS PAŃŃŃŃ... albo możesz płakac z powodu mojego analfabetyzmu i myslec sobie ..\" CO TA KOBIETA WYPRAWIA MA JUZ TYLE KOMPUTER PISZE NA NIM TYLE RZECZY A CIĄGLE PRZESTAWIA TE LITERKI\" ... juz sama nieweim co moge poradzic , myśle ze tak naprwde nic niestety...a co do tego wyjazdu to mysle ze to nijest dobry pomysl bo wyjedziesz odpoczznesz na chwilke zapomisz ale wrcoisz i te klopoty wroca z toba ..nieuciekniesz przed nimi , dlatego najlepszym lekarstem na smutek jest...UWAGA TERAZ BEDZIE SENSACJA!!!!! ..jest jest jest P I S A N I E D O N A S tak wiec Kochnie nieweim czy cie obrazilam , pomoglam czy jeszcze bardziej pogrązylam, czy rozesmialm bo poiwem szczerze ze to ostatnie bylo moim zamiarem ale czy mi wyszlo to nieweim bo niemoge cie niestety zobaczyc KOCHAM CIE❤️ ps. staralam sie uwazac na to co pisze tzn. na nieprzestawianie literek ale nieweim czy wyszło:P:P:P Fitess ciesze sie ze dodzwonilas sie do swojego , to ze sie wyzylas tez jestem w stanie zrozumiec bo dalo sie odczuc nawet przez siec ze bylo ci zle i ze sie martwilas ale dobrze ze juz jest dobrze:):) Kig co to Sama to nieza ostro go chesz potraktowac albo juz potaktowałas?? moze daj mu jeszcze szanse no chyba ze juz mu dawalas i juz niedajesz to rozumiem ale pamietaj ze złosc jest nagorszym doradca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig nieprzeczytalm twojej ostaniej wiadomosci .. tak myslam ze niechcesz go wyzucac Kasiu przeczej chwile moze on tez potrzebuj chwilki czasu i sie wtedy odezwe a jak nie to bedziesz mila czarne na bilaym jak to sie mwoi i bedziesz wiedzial ze nibyl tego wart ..nawet tego slubu na papierku.. moze dobrze ze tak sie stalo teraz niz by mialo byc za pozno :( chco napewno nijest ci lekko przeczekj a moze wszystko sie ulozy Kassiu a duzo Sam pije tak wogole sorki za niedyskretne pytanie jesli niechc to nieodpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widzę ze duzo rzeczy się działo jak mnie nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Laseczki! Podajcie mi mejla to wam wyśle fotkę!pozdro Aha nie będę już mogła tak często się odzywać, oddaję kolezance laptopa ale mam dostęp do 2 choć duzo mnijeszy. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was,ze tak mało piszę ale nie mam kiedy. Wieczorami rozmawiam na skypie. Dzisiaj ostatni raz niestety bo nie będę miała kamerki :( Jeśli możecie to tez mi wyślijcie swoje zdjęcia. To mój email mientusia@tlen.pl Ja dzisiaj bylam w pracy, wrociłam po 6, jutro mam wolne huuura! Na weekedn przyjezdża do mnie Rafał także będzie fajnie. Pokarzę mu wyspę i nie tylko. Aha jak możecie to napiszcie coś w tych mejlach o sobie bo ja już się pogubilam , nie wiem ktora jest ktora. buziaki jestescie cudowne i tak 3mać proszę! {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ide na tv trzymjacie sie myszki k o l o r o w y c h S E N K Ó W ! ! ! ! ! ! ! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale tu frekwencja dzisiaj, az milo sie oglada jka te strony tak szybko przeskakuja, zaraz posprawdzam meila, pisze sobie na gg zmoja kuzynka z Niemiec:) buuuzialoki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ja tez ide chyba na tv, albo sobie jakis filmik wlacze:) kig ale dalas popalic temu Ssamowi, musial ci naprawde zalezc za skore:) glowa do gory lobuzy i usmiechac sie czesto:) a w ogole obalam mit ze ja jestem imprezowiczka, caly karanawal przechorowalam wiec mi sie nalezalo w koncu wyjsc z domu w weekend:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkalismyu sie w pol drogi doslownie ja wyszlam do niego a on do mnie nie wiedzac o tym...ale co z tego zadalam mu pytanie czy ,mnie kocha on ze t6ak na co ja chodzmy do domu pogadac i przyszedl ale ani mru mru czyta kontrakt bo jutro zaczyna nowa prace w szpitalu i mowi ze on teraz nie ma ochoty gadac ze za kilka dni to po cholere wylazil z domu????jak nie ma humoru\\???? co do jego picia to pije tak 2-3 razy w tyygodniu ostro i szuka byle pretekstu a ze wpadnie na mojego brata u mnie to leci po piwo a ze kumpe go poprosili zeby im pomogl w jakies pracce to mowi mu kup mi piwa to zrobie na uroddzinach w kazdy weekend...a ja mam dosc wczoraj tak sie zalal ze gadal bzdury w stylu \'jestem lekarzem i z bilogicznego punktu widzenia kobiety w 75% przyopadkow daja zgode na gwalt\' ze co?????mysmy occczzzyyy na niego a ten gada i gada...i wogole to co ja mowie to zlewa ze niby panikuje ale ja juz mialam tatudia alkoholika i braciszek tez sie niezle zapowiada....nie wiem naprawde...eeeh pociesdzam sie ze ludzie maja wiekszwe problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka Wy moje ❤️ Owczuś rozumiem, że to mnie wysyłasz do psycholoszki ;) I wcale się nie gniewam, :) Sama o tym myślałam, tylko nie jestem pewna czy mnie na to stać :( Ostatnio jak miałam zaliczenie z emisji babka od razu zauważyła, że mam nerwicę i zaczęła ze mną o tym rozmawiać.. z trzęsącymi się rękoma i ogólnie z takimi stresowymi zaburzeniami mam problemy już od czasów gimnazjum :( Kiedyś byłam u lekarza po ratunek - przepisała mi 5 paczek jakichś psychotropów - skutki uboczne typu: padaczka i zatory w mózgu :( Jak to przeczytałam od razu odstawiłam. Miałam wtedy 16 lat :( Dlatego nie widzę sensu znów iść.. o deprimie myślałam i pewnie się zdecyduję. A jeśli nie to to jakieś ziołowe cosik. Ja wykituję niedługo z takim podejściem jak moje. Nawet nie wiem jak to opisać :( Wszystko się skumulowało i jest jak jest :( Mam czasami dni, że chcę.. staram się.. próbuję odżyć.. wiara bardzo mi pomaga.. ale to mija.. i znów upadam :( I koło się zamyka :( Sama nie wiem co robić.. Dziękuję Ci Owieczko za troskę.. ja doceniam ❤️ i chyba bym była faktycznie nienormalna (:P) gdybym się za to nadąsała :) DZIĘKUJĘ ❤️ Przed chwilką dzwonił do mnie T.. tak jak myślałam - spał tzn odsypiał wczorajszą noc :) Nio i chory jest :( Ale już jestem spokojna :) KIGuś.. Słonko.. nieciekawie to wygląda :( Ja też jestem uczulona na ludzi nadużywających alkohol.. niestety to chyba nikogo nie ominie - zawsze jakiś szczebel w rodzinie n to cierpii :( Wiem jedno Słonko - potrzeba cudu, żeby kogoś takiego wyleczyć :( Mogłabym książkę napisać o ojcach, chłopakach i dziadkach alkoholików :( Każdy z moich znajomych.. aj :( Kiguś sama wiesz najlepiej :( Boję się o Ciebie.. bo Sam może naprawdę jest wyjątkowy.. ale ta wóda wszystko psuje :( Moja była naj koleżanka też ma takiego chłopaka - tylko szuka okazji :( Nie zliczę ile razy płakała, ile razy on ją okłamał :( Brak słów. KiGuś bądź twarda.. nie dawaj się.. nie pokazuj, że tak bardzo Ci zależy, bo on to wykorzysta :( Przykre to.. Cholera nigdy tego nie zrozumiem.. dlaczego ludzie za wszelką cenę sami sobie utrudniają życie. I innym. Boziu.. KIGuś uważaj na siebie.. i bądź czujna.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Julio nie martw się.. w końcu załapiesz, która to która i skąd ;) Qrcze.. Dziewczyny.. w życiu Was nie widziałam a tyle o Was wiem.. o Waszym życiu.. charakterkach.. problemach.. radościach.. studiach.. każda ma w moim móżdźku swoją szufladkę :) Cudne jest to, że każda z nas jest inna.. a mimo to już tyle czasu jesteśmy razem :) A marzec (i nasze święto) niedługo.. :D ❤️ to dla Was ❤️ [ serce] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus moze nie w pelni sil ale juz prawie;) lece do lozka dziewuszki bo wszytsko mnie boli od tego spania na podlodze, jednak nie ma to jak swoje lozko i pierzynka.... spijcie slodko myszy moje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ale sa tez poradne gdzie mozna za darmo z kimś porozmwac tylko musilabys poszukac wiesz kochnie ... Kig poiem ci jedno mimo tego ze Sama kochasz niepakuj sie w ten zwiazek ..niemarnuj soebie zycia z alkoholikiem , skoro mwoisz ze milas probely takie z tata to sama wiesz jak to wyglda wiec chyba niechesz w przyszlosci cierpiec , mozesz poiwedziec ze to niemoja sprawa owszem niemoja ale juz jestesmy tak ze soba zwiazne ze mysle ze mam prawo ci zwrocic na to uwage a niedasz rady potem go wyciagnoac z tego nalogu bo bedzie tylko gorzej :( moze jak teraz pokazaesz mu ze jestes twarda i odejdziesz to zroumim przez co odeszlas i sie zmni wez to pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Owczuś 👄 Kiguś...... martwimy się..... 👄 Miłego dnia 🌼 Dla mnie raczej nieciekawie się na dziś zapowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziwczuszki nie wiem co bedzie Sam powiedzial ze jeszcze raz musimy wsystko przdyskutowac ....eeehhhh Bombka co za lekarz ci przepisal leki w wieku 16 lat?????????????????????????co za palant!!!! nie wolno nic brac do 21 roku zycia bo sie jeszcze rozwijasz gggrrrrrrr nie lubie takich....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do pracy poczytam was pozniejh buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeej Kiguś Słonko!! Wiesz co Kotku.. to dobrze, że Sam chce rozmawiać.. tylko wiem z doświadczenia, że rozmowy nie zawsze na facetów działają.. tym bardziej jak było ich tysiąc i NIC to ta tysiąc pierwsza też nic nie zmieni :( Czasem potrzeba metody wstrząsowej ;) Jeśli On Cię kocha i naprawdę mu zależy to się zastanowi.. ja wierzę w cuda.. a miłość to już baaaaaaardzo dużo :) Miłość czyni cuda :) Powodzenia Słoneczko ❤️ I pamiętaj, bądź twarda, bo faceci lubią wykorzystywać naszą słabość ;) Buziam Cię mocno.. I lecę po zwolnienie dla Mami :( Rozłożyło ją na maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o naszej służbie \"zdrowia\" nawet nie chcę myśleć, bo zaraz para bucha mi uszami ;) A tak serio to u mnie w wiosce w szpitalu dobijają ludzi a nie leczą :( Milion przypadków.. w tym mój T.. parę osób z mojej i T rodziny a o znajomych i ich rodzinach nie wspomnę :o Ja nawet bałabym się tu rodzić :( Ehh mogłabym książkę upisać :( Także Kiguś mnie już nic nie zdziwi.. i trzeba samemu tego wszystkiego pilnować bo inaczej z małego problemu lekarz doprowadzi do.. no właśnie :( Gdyby wszyscy byli tacy jak nasza Anusssia.. pomarzyć można ;) I znów się zasiedziałam :P Idę.. a później muszę do książek bo mam kucia na weekend, że aż niedobrze :o i do tego 2 prace pisemne :o Jeszcze raz miłego dnia :) Teraz to idę :P Trymajcie się Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×