Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

STO LAT STO LAT NIECH ZYJA ZYJA NAM STO LAT STO LAT NIECH ZYJA ZYJA NAM JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ZYJA ZYJA NAM NIEEEEEECH ZYYYYYYYJA NAAAAM A KTO?? NAJWSPANIALESZE NAJPIEKNIEJSZE KOBIETKI CZYLI MY BUZI BUZI PIJE ZA WASZE ZDROWIE BUMMMMM OTWORZYLAM SZAMPANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ PIJE BO NIE MAM ZBYT DOBREGO HUMORU. TYLKO 1 KUMPEL ZPOLSKI ZLOZYL MI ZYCZENIA I BRAT Z TATEM A RESZTA, SZKODA GADAC, ALE JESZCZE SIE WIECZOR NIE SKOCZYL... DZIEKUJE I ZYCZE SAMYCH PIEKNYCH CHWIL, SPELNIENIA MARZEN I CUDOWNYCH FACETOW( DLA SAMOTNYCH) A DLA SZCZESLIWIE ZAKOCHANYCH DLUGICH LAT W SZCZESCIU dzieki za piosenke slucham jej teraz, tez bym wam cos wyslala ale nie mam na kompie :P :( ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlansie wrocilam z pracy moge pic z wami:) Anielko no i dobrzez e dajecie sobie szanse nie ma co sie unosic emocjaqmi zovbaczysz bedzie dobrze ❤️ no racja jakbym byla w USA to pupa by byla z kafeterii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczkas
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno otworzylam winko na dzien kobiet a wiec zdrowko moje mile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( hej dziewczynki!!! widze ze jest tu nas wiecej:) Jestem ania:) badzo milo sie zrobilo nawet w zdarzylyscie prawie o mnie zapomniec...:) zyje, dzis mialam totalnego schiza dla nerwa i niewiadomo co jeszcze jutro mam zaliczac tk laczna a mnie kolezanka z 2giego roku wysmiala ze ja sie tego chce w jeden dzien nauczyc...no nic tak juz tu jest, oczywiscie nie doszlam czytajac do polowy...ehhhh no nic wszystkiego ajlepszego moje sloneczka!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schiza dla nerwa nie wiem co to mialo znaczyc chyba chcialam wam przekazac w szybkim tempie moje emocje.... ehh zeby mnie ktoras przytulila... dostalysmy kwiatuszki od facetow zgrup od swojego dostalam bukiet 6roz:) cos tam przeczytalam co pisalyscie ale to bylo ponad hyba 20str a ja od zeszlego weekendu zamilklam bo bylam w domu sama i nie bralam neta a potem wrocilam do katowic i zapierdol od samego poczatku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyni Fitness wysle wam piosenki disco ode mnie bo ja nie moge buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusska ja moge cie skarbie perzytulic bo tez jakos mnie wszystko dobija, wasnie pije wino, dosyc sporo jak na mnie, buziaki dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za smutanie sie?? usmiech prsze;) ja dzisiaj bylam u krawcowej umowic sie na zacztki szycia mojej sukni na wesele mojej siostry, musze ja uszyc do maja bo potem krawcowa jest zawalona sukniami slubnymi:P jechalam dzisiaj jeszcze dzisiaj do mojej przyjaciolki zeby wziasc jej sukienke na wzor bo chce miec cos podobnego;) a ja dostalam tylko 1 kwiatek i jakies zdechle zyczenia:P bleeeee w tamtym roku mnie zasypali kwiatami, ale jak to jedna osoba dzisiaj okreslila chyba bylam paskudna caly rok ze dzisiaj tak licho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchałam piosenki. oj dobrze, że jej w bilbiotece nie puściłam :D bombuś a czego Ty uczysz? anussska my się chyba jeszcze nie poznałyśmy, prawda? Kasia, miło mi :) rumianek kiedy masz ślub siostry? bo ja szaleje na weselu 5 maja. i oczywiście nie mam się w co ubrać :P a poza tym to nasi panowie poskładali nam życzenia jakieś takie nieżyczeniowe, zamiast kwiatka piwo (tak, wole kwiatka i piwo jednocześnie :P). tylko tata z wujkiem na koniec dnia uratowali sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac kurde nachlaly sie wczoraj to maja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P ja wstałam już o 9.00, zjadłam śniadanie i...teraz znowu wstałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:P Dzieńdobry:P To ja wypije dzisiaj bo wczoraj nie miałam neta...grr... Ja dostałam bukiecik kwiatków o Darka (Juluś ja mam Dariusza;)), tulipana od Rafała i róze od chłopakow z grupy:P Wiecie co załamałam się...niby się cieszę ale jednak ech...Darek znalazł prace tylko że ta praca jest na nocki i kurde my sie w ogole nie będziemy widywać:(Bo ja do nocy w szkole a on potem od pracy no chyba że w taki piątek gdzie jestem wcześniej:( ale i tak lepiej niz jakby mi wyjechał znowu...no i wczoraj pomimo dnia kobiet miałam małe załamanie... KIguś aaaa zle przeczytałam przepraszam😍 No ja wole ze jesteś w UK bo tam jest Kafeteria:D Anusia jakie zapomniałyśmy? Coś Ty słońce nie zapomniałyśmy o Tobie😍 Trzymaj sie tam jak będziesz mogła to sie odezwij😍 Juluś dostałam od Ciebie piosenkę;)Śliczna jest😍 Rumianku zgadzam sie z Tobą jeśli chodzi o opis na gadu niestety... Anielko kochanie własnie jak napisała KIguś lepiej na spokojnie a powoli wyjdziecie na prostą... Bombusiu jak humorek? mam nadzieję że juz lepiej:) Gigusia jak Twoja noga? Dalej jest zielona?:P MUfra ciesze się że doszły:) Czekam na Twoje teraz Słonce:) Hehe niezle w tej ee bibliotece tak? miałaś;) Owieczko jak praktyki:) Fitness a Ty jak tam ze swoim?Mam nadzieję że juz jest zdrowy:) Chyba nie zapomniałam o żadnej z Was😍 a dzisiaj jade na Testosteron z D:) Jedni mowia ze taki dziwny ten film a inni ze fajny:) zobaczymy:) Cieszę sie ze Wam sie piosenka podobała;) Jak mam zły humor to zawsze jej słucham:P teraz ide się szykować powoli musze korzystać z tych chwil z D poki jeszcze je mamy...heh życie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia :) Wróciłam dziś z Miśkiem :) Tęskniłyście?? :P Anussska JAK MOŻESZ?? Że niby ja o Tobie zapomniałam?? Co Ty Dziewczyno za szatańskie brednie wypisujesz?? 😠 Ale wybaczam Ci :classic_cool: Trzymaj się Skarbie mocno ❤️ Przecież wiesz, kim dla mnie jesteś ;) ❤️ Mufra angielski wykładam :P:P Ehhh Naluś nie dobijaj się.. najważniejsze że jesteście razem i BLISKO.. wiem po swoim związku, że dla chcącego nic trudnego :classic_cool: A u Miśka też jest tragicznie z czasem a widujemy się nawet nawet.. dziś tak mi się rozochocił rano że może jeszcze wieczorem przyjedzie :D:D:D ❤️ U Cioci było suuuuuuuuuuuper :) I jeszcze zachaczyłam o Dziadziów :) Rumianuś a jaki kolor tej kiecki sobie szyjesz?? Ja mam w sierpniu wesele i też myślę.. mam cudną sukienusię - taką jasną do kolan ale przyduża jest (???) Julka a co Ty taki smutasek?? DLACZEMU?? :( Giga jak żyjesz?? Jak nóżka?? Daleko jeszcze?? ;) Widzisz Kiguś.. było Ci pisane być z nami :D:D:D Ehhhhh :) Owca ❤️ Fitness 🌼 Idę sprzątać :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem 😍 taki ruch byl ze nie mialyscie kiedy mnie zawezwac:P Nalus napisz jak film bo ja od wujka slyszlam ze znow glupi kolejny po jobie hi way\'u i rysiu.... Hej mufra:)🖐️ bombeczko wiem 😍 kupilam sobie dzis kalmsy... wczoraj nie wytrzymalam i dzis juz je kupilam... moze sie troche uspokoje... oczywiiscie nie zaliczylam tkanki łącznej:( jade do domku wieczorem siostra przyjechala:) a slub ma 1wrzesnie(czemu nie ja????:() i moj M to Witek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala pogratuluj swojemu D pracy :) zawsze zostają Wam te piątki i weekendy. a potem D awansuje i będzie pracował w ciągu dnia :) i napisz jak film bo zastanawiam się czy pójść. bombastyczna jasne, że tęskniłyśmy :) anussska przepraszam za wścibskość, ale co Cię tak stresuje, że kupujesz kalmsy? a swojego ślubu na pewno doczekasz :) a zapobiegawczo 1 września staraj się złapać wiązankę :) a ja wpadłam w parnoję i mniej więcej co godzinę sprawdzam czy nie ma wyników tej paskudnej logiki :O i jak na razie widzę tylko napis \"Ostatnia migracja danych: 19 godzin temu\" wrrrrrr a dziś czeka mnie jeszcze mała imprezka rodzinna bo ukochana ciocia ma urodziny :) a dupa rośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi jupi jupi :D:D:D Misiek do mnie przyjedzie :D:D:D Jaki on jest kochany, że mimo, że widział mnie parę godz temu to jeszcze teraz chce mu się jechać tyyyyyyyyle kilometrów ❤️ :D:D:D Ehh.. już ja sie postaram, żeby nie żałował :D :classic_cool: :D Lecę się pięknić :P:P Mufra ❤️ Anusssia ❤️ ❤️ Dobrej nocki Księżniczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepny wegetujacy dzien kuternogi czyli mnie:) wczoraj dostalam pare zyczen od kolegow przez kom tulipana od taty i czekolade od brata no i wiezcorem zadzwonil nawet moj przyszly tesc:) w nocy dopadl mnie giga dol ryczalam przy zapalonych swieczkach do zdjec moich z miskiem. wysylalam tone smsow z nadzieja ze dojda i doszly bo rano misiek napisal od kolegi smsa ze mnie kocha i ze teskni i znowu sie prawie poryczalam ja musze zaczac zyc normalnie bo w domu sie wykanczam ta tesknota a jeszcze nic nie robie to juz wogole sie dobijam... wiecie ze minely dopiero 2 tygodnie od jego wyplyniecia a mi sie wydaje ze juz z miesiac jeszcze takich tygodni 24:( teraz siedze z noga obwinieta liscmi kapusty zeby mi wyciagnal krwiaka eh..................chyba napisze znowu kawalek historii bo sie nudze a jeszcze dzisiaj moje kolezanki mialy imprezke a ja nie moglam isc :( wiem ze mam rodzine ale czuje sie jakas taka opuszczona no najbardziej przez miska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepny wegetujacy dzien kuternogi czyli mnie:) wczoraj dostalam pare zyczen od kolegow przez kom tulipana od taty i czekolade od brata no i wiezcorem zadzwonil nawet moj przyszly tesc:) w nocy dopadl mnie giga dol ryczalam przy zapalonych swieczkach do zdjec moich z miskiem. wysylalam tone smsow z nadzieja ze dojda i doszly bo rano misiek napisal od kolegi smsa ze mnie kocha i ze teskni i znowu sie prawie poryczalam ja musze zaczac zyc normalnie bo w domu sie wykanczam ta tesknota a jeszcze nic nie robie to juz wogole sie dobijam... wiecie ze minely dopiero 2 tygodnie od jego wyplyniecia a mi sie wydaje ze juz z miesiac jeszcze takich tygodni 24:( teraz siedze z noga obwinieta liscmi kapusty zeby mi wyciagnal krwiaka eh..................chyba napisze znowu kawalek historii bo sie nudze a jeszcze dzisiaj moje kolezanki mialy imprezke a ja nie moglam isc :( wiem ze mam rodzine ale czuje sie jakas taka opuszczona no najbardziej przez miska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepny wegetujacy dzien kuternogi czyli mnie:) wczoraj dostalam pare zyczen od kolegow przez kom tulipana od taty i czekolade od brata no i wiezcorem zadzwonil nawet moj przyszly tesc:) w nocy dopadl mnie giga dol ryczalam przy zapalonych swieczkach do zdjec moich z miskiem. wysylalam tone smsow z nadzieja ze dojda i doszly bo rano misiek napisal od kolegi smsa ze mnie kocha i ze teskni i znowu sie prawie poryczalam ja musze zaczac zyc normalnie bo w domu sie wykanczam ta tesknota a jeszcze nic nie robie to juz wogole sie dobijam... wiecie ze minely dopiero 2 tygodnie od jego wyplyniecia a mi sie wydaje ze juz z miesiac jeszcze takich tygodni 24:( teraz siedze z noga obwinieta liscmi kapusty zeby mi wyciagnal krwiaka eh..................chyba napisze znowu kawalek historii bo sie nudze a jeszcze dzisiaj moje kolezanki mialy imprezke a ja nie moglam isc :( wiem ze mam rodzine ale czuje sie jakas taka opuszczona no najbardziej przez miska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Wy takie szczesliwe wiec sobie ide zeby nie psuc wam humoru. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HARLEQIN poczatek czesc 2 a wiec po burzliwym poczatku znajomosci gdzie ja zrobilam z siebie kompletna idiotke a on mi sie wydawal ksieciem ktorego ja brzydka zaba w zyciu niezdobede...zaczelismy sie czesciej widywac oczywiscie w gronie znajomych misiek czesto przychodzil na osrodek gdzie pracowalam. nigdy nie zostawalismy sam na sam. az pewnej nocy byly urodziny mojego kolegi byla godzina miej wiecej 23-24 i misiek stwierdzil ze musi isc do pracy na przystan wstal i zaczal isc podbieglam do niego i zaproponowalam ze go kawalek odprowadze (po prostu stwierdzilam ze juz mi wszystko jedno byle troche podreperowac swoj wizerunek).on sie szeroko usmiechnal i powiedzial ze bedzie mu bardzo milo. doszlismy do plazy i siedlismy na schodach rozmawialismy wtedy chyba z 2 godziny smialismy sie i bylo bardzo milo dopoki moi cudowni koledzy nie przyszli i nie zaczeli sypac glupimi zartami zauwazylam ze miskowi zbytnio tez to sie nie spodobalo i szybko sie zwinal do pracy i tak sie wtedy chyba z godzine spoznic.... teraz mi opowiadal ze wracal bardzo szczesliwy faktem ze ze mna rozmawial ze wtedy poczul jak bardzo chce ze mna byc a ja wracalam z giga watpliwosciami czy znowu z siebie kretynki nie zrobilam:) ale widocznie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×