Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

kurde nieweim co robic nic w tv niecli a mi sie tu siedziec niechce wrr a na kopmie juz wszytskie filmy obejrzalam nieweim ide do sklpeu chyba.. cmok serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombuś jesteśmy z Tobą😍 Wiecie co załapałam dzisiaj tak wielkiego doła, że masakra:( chce mi się płakać...nic nie jest tak jak powinno być, kompletnie nic...czuję się na niewłasciwym miejscu w życiu w tej chwili...i mam poczucie, że cały czas mnie coś omija i że w życiu to mnie nic już dobrego nie spotka:( kurczę smutne to ale prawdziwe....nie wiem już nic sama... Dziewczynki uwielbiam Was i bardzo sie cieszę, że Was poznałam😍 to jest jakiś pozytyw tego szarego nudnego życia:( buuuu Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wycie takie marudne tu nie no mamay piekne wakacje , jestesmy piekne mlode i madre mamy siebie wiec czegoi jeszcze chciec od zycia co??? marudy wy jedne KONIEC NARZEKANIA ps. ja mam dylemet czy jechc sie oplac czy nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama podjela za mnie decyje i nie jade pozalatwiam se sparwy tu a jutro mam wolne od pracy wiec pojde jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm co tu tak pusto dzis a rozumiem wakacje i pogida robia swoje tez bym pojechqla gdzies nad wode al;el zeby sobie zrekopensowac to bylma na zakupach i kupilam sobie spodnie rybaczki i bluzke na ramiaczkach i rzeczy na wyjazd typu szamopn i mydlo hihi a teraz ide odpoczywac bo ide do pracy potem cmok serca moze sie jeszcze odezwe bużkaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca :D mam chwile czasu bo jazdy mam na 19 dopiero:) jezdzi sie super!!!! zaluje ze nie poszlam predzej:P nalciu kazdy ma w zyciu takie chwile, widzisz niedawno ja bylam baaardzo smutna ale na szczescie wszytsko jakos wrocilo do normy wczoraj mialam niezly maraton, do 15 w pracy potem szybko sie wykapac i na 16 na busa, zrobilam zakupy bo musialam kupic juz kilka rzeczy dla moich myszek bo 11 wyjezdzam, potem mialam jazdy na 18 i po 20 bylam w domu, musialam na chwile isc jeszcze do pracy zmienic moja zastepczynie ktora musiala isc na busa, jakw eszlam do domu to tylko marzylam o lozku, ide obie na tv troszke, kocham was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma a ja wlasnie wrocilam z jazd :) jezdzilam po bytomiu dzisiaj i przyjechalam autkiem do domu, buzzzzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam Wam życzyć moje drogie Anie wszystkiego Naj z okazji imieninek😍 jestem na moment bo już musiałam wstać bo malują dalej ten cholerny pokój...ech dzisiaj sie dogrzebałam do komputera bo póki co stoi na biurku przykryty szmatą... Już mi lepiej ale jeszcze trochę ten dołek mnie trzyma Kochane napiszę coś potem jak się uda bo mnie poganiają o tej dziwnej godzinie....ech...miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuu a mi sie oczka kleja:( JA CHCE SPAC!!!!!!! ide do pracy:( bede po 16, milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumieneczku i owieczko :) wszytkiego najlepszego z okazji imieninek 😘 :) POMINełam kogos?? Dziewczynki tryzmajcie mnie bo moze w pt bede wiedizala co z moimi marzeniami :) Kasiu B. jejuuu co ty wyrabiasz!!zycie wcale nie jest takie niesprawiedliwe i juz!tylko zakrecone!ale trzymajcie sie razem bo to najwazniejsze i trzymaj sie ty slonce - czasami trzeba sie tryzmac ne tylko za siebie ale i za najblizszych:( dobrze wiesz ze tu jestesmy my !! i zawsze Ci pomozemy kochanuśka!! Nalus jeju takie mysli czasmi nachadza kazdegowiesz??nie masz sie czym przejmowac!szybko wyrzuc te mysli z gloweczki i idz dalej!ja tez sobie czasmi snuje katastroficzne przemyslenia na temat straconego roku roznych rzeczy ktore mnie omijaja tym ze przestalam wychdozic do ludzioi (tylko wczoraj spotkanie klasowe z lo) no i poplacze se porozmyslam az nie dojde do wniosku ze to nie ma sensu i marudzenie to tylko strata czasu bo patrzac z wyimaginowanej perspektywy czasu (np jak mama 60lat) i se pomysle ze jak bylam taka smarkula (20lat) i narzekalam na zycie i ogolnie marudzilam to przeciez niedorzeczne - SZKODA ZYCIA NA TAKIE PRZEMYSLENIA- TRZEBA ZYC I SIE CIESZYC TYM ZE SIE ZYJE I JUZ 😘 dla ciebie rozumiesz me przeslanie ??:D owieczko no to juz masz w pelni wakacjie??:) ty nam tu pokazuj suknie slubne jakie ci sie podobaja i jaka szyjesz bo ja tez chetnie pomaze!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE kOCHANE Anie wszystkie naj naj naj naj naj naj naj z okazji naszego cudownego swieta:) milam miec wolne a ide do pracy a teraz nic niepisze bo pedzie na busa bo jade sie oplac:) trzyamjacie za mnie kciuki zebym sie ladnie oplaila cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu jak tu pusto co sie dzieje dziewczny??? ja wiem co WAKACJE i kazda mam mniej czasu niz w roku szklonym ze tak to nazwe:P ja wlasnie pije poranna kawusie przylaczy sie ktoras??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dostałam sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem na 1szym roku Akademii Medycznej w katowicach :D:D:D:D: jupi jupi jaj jaj tralalalalalalalalala no i udalo mi sie i to wbic sie na pierwsza liste cudem niesamowitym bo mi oke zle pkt podliczylo (w jednym zadaniu 1pkt ) no i sucpio trupcio bo ten 1pkt zawayl na tym zeby sei za 1szym razem dostac i to na dzienne :) jeju ale jestem szczesliwaZ!!! jest tylko jeden problem: swiadectwo ukonczenia szkoly jest w lublinie:( musze go miec do przyslego tygodnia zeby sie podpisac w katowichach jejuu nie wiem czy mi sie to jutro uda zalatwic zeby te panie mi to wyslaly zeby mi to doszlo jejuuu ale sie martwie i boje:( wrrrrrrrrrrrr 😘 a co u was dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSSSKO A MOWILAM ZE BEDZIE DOBRZE GRATULACJE SLONCE - BEDZIESZ NAJLEPSZA PANIA DOKTOR NA SWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczynki ja ide dzisiaj do fryzjera wlosy pofarbowac i sciac:) napisze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonca:) Już mam pokoik w smerfowym kolorze:Pi odzyskałam komputer:D Anussska Skarbie super i w ogóle bombastycznie:D:DGratuluję naszej Pani Doktor:)nie stresuj się Kochana na pewno Ci wyslą to świadectwo:) Widzisz jak sie pięknie ułożyło, Ty i Twój Misiek w Katowicach:D Owieczko i jak tam opalanie nic nie napisałaś:) Rumianku a Twoja nowa fryzurka?:) Piszcie mi tu zaraz:P A ja dzisiaj pomaluję jeszcze okno na piaskowy kolor i musze się brać za porządki w szafie i wywalanie połowy rzeczy albo do piwnicy albo oddam je do PCK:) W każdym razie Wam życzę Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus ja tez musze zrobic porzadki w moim pokoiku a przedewszystkim pozbyc sie ksiazek typu \"trening do matiury\"...niestety matura w kieszeni ponad rok a one tu dalej leza...ale trzeba bylo poproawaic:) dziewczynki ile mamy swaidectw ukonczenia szkoly (nie maturalnych) - to raczej do rumianka i bombeczki i giguski bo my to mamy jakos inaczej rozdzielone. Boje sie ze jedno zapodzialam i teraz nie wiem jakie mi lezy w lublinie, a zeby sie podpisac na SLAMIe musze miec oryginal[boje sie] rumieneczku a jak wloski scinasz??ja siedalej boje zafarbowac, bo twierdze ze za duzo kasy mi pojdzie na ok comiesieczne farbowanie w salonie :( ale za to moj witek powoli godzi sie na moj ok 2cm tatuaz :) truje mu dupe od 2lat i juz mowi ze nie moze mi zabranic:D ale obiecalam mu poczekac do pierwszej sesji:) buziaczki dla was slicznotki:) bombeczko??gigusiu??kig??kurko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczonka 🌻 znalazlam troszku czasu a wiec tak u mnie zawalisty szczyt sezonu jutro mam zmiane turnusu 9 pokoii eh zaraz sie pozygam jeszcze ten upal. z miskiem sie widze raz w tygodniu skonczyl ta durna nocna prace ale teraz pracuje na przystani mamy zamiar w w poniedzialek wyjechac na troche zeby w koncu pobyc ze soba bo dochodzimy do frustracji czego dowodem byla ta ostatnia burza w naszym zwiazku ale na szczescie zrozumial swoj blad i teraz znowu swieci slonce bylismy ostatnio na piraci z kraibow 2 super film polecam usmialam sie jak nigdy w kinie i byla cala sala cud:D studia eh... no coz gdansk poplynal nie dostalam sie ale widocznie tak mialo byc ide na zaoczne na historie do slupska a po roku sprobuje sie przeniesc na dzienne. trudno po prostu widocznie bylam za pewna siebie a moze los chcial mnie czegos nauczyc badz w slupsku czeka mnie cos co jest mi przeznaczone:Drodzice zachowali sie super stwierdzili ze co jak co ale jezeli w technikach co 3 osoba nie zdala to i tak osiagnelam ogromny sukces zdajac ta pojebana mature i to na srednim poziomie (wedlug tych glupich tabelek co podawali w internecie) a to ze sie nie dostalam to nic zawsze moge za rok sprobowac a zeby nie tracic roku i zmusic sie do nauki pojde na zaoczne:) oczywiscie ze nie obylo sie bez lez i zalu ale przetrwalam tylko ze teraz na pewno trzeba sie bedzie rozstac z miskiem jakos to do mnie nie dochodzi ale jezeli on pojdzie do gdyni i bedzie plywal a je bede w slupsku to jakos trudno sie bedzie widziec ale coz moze to kolejna proba ktora trzeba przetrwac eh... 🌻anussska GRATULACJE bedziesz najlepsza pnia doktor pod sloncem:) a swiadectwo ukonczenia szkoly jest jedno a jak chcesz wiecej to wtedy sie zglaszasz po odpis do szkoly ale orginal dostajesz jeden 🌻nala super kolor :) taki nastrajajacy optymistycznie:D i moze juz nie bedziesz lapac dolow mala:) i nic cie nie omija jeszcze cale zycie przed toba a najlepsze sie zaczyna:) 🌻 rumianku na pewno zrobisz sobie cool fryzurke ja planuje sie sciac na baaaaardzo krotko i niedlugo to zrobie chociaz ciagle wysluchuje o moich pieknych wlosach a tym zdaniem jeszcze mi tylko zwiekszaja ochote na obciecie:) ciesze sie ze tak swietnie sobie radzisz na jezdzie:) 🌻owieczko mam nadzieje ze sie ladnie opalilas:) 🌻bombastyczna jestem z toba nawet nie wiesz jak bardzo zwlascza w tym pytaniu co napisalas\"Dlaczego wszystko spada właśnie na Niego?\" tez ostatnio dalo mi to duzo do myslenia ale zycie nie jest niesprawiedliwe zycie do czegos dazy i zawsze wszystko prostuje wszystko ma sens czasami to trwa cholernie dlugo ale tak jest ja sama w to czasami nie wierze ale musze tak myslec bo bym zwariowala kig mam nadzieje ze u ciebie wszystko w porzadku kocham was i mysle o was tylko naprawde nie mam teraz czasu zeby czesto pisac❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca, ciesze sie ze u was ok, ja dzisiaj na szczescie mam luzniejszy dzien, skonczylam prace o 15 i mialam miec jazdy o 16 ale instruktorowi cos wypadlo wiec mam wolne:D ide sie zdrzemnac bo dzisiaj padam juz z tej bieganiny, a wloski scielam sobie tak troche za ucho i pofarbowalam znowu na braz, giga nie martw sie jakos sie z miskiem ulozy jka bedziesz na studiach, cos wymyslicie na pewno, anussko ja tez chce tatuaz ale przeraza mnie to ze jak bede 60-letnia babcia bede miala tatuaz a zreszta moi rodzice by zglaszali za duzo obiekcji, jednak mi sie marzy:D trzymajcie sie moje najukochansze myszki na swiecie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumienku a jaki ten atuaz i gdzie byschciala?? ja bym anwet rodzicow nie pytala bo po co??znam ich zdanie na ten temat:)po prostu postawilabym ich przed faktem dokonanym.... masz zdejcei w sojej nowej fryz?? gigusiu widzis ja znam to , przeszlam przez to nie dostlam ise na med i nawet jedenj lzy nie wylalam:) dostalam sie co rpawda na innstudja ale nie poszlam i tak wiele sie nauczylam prze ten rok bede poziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten dzien byl KOSZMAREM ale sie skonczyl JEEEEE jupi padl kolejny rekord 10 pokoii plus 7 lazienek w 3 godziny z pomoca brata i mami :D ale jestem skonanana ale w poniedzielek 4 CUDOWNE dni tylko z miskiem jupiii dzisiaj dzwonil do mojego taty czy mnie moze porwac na co moj tata zadal idiotyczne pytanie a co wy bedziecie robic przez te 4 dni w tym gluszu? :D na co moje kochanie ze bedziemy kontemplowac na lonie natury:P nie moge sie doczekac co do tatuzy to ja osobiscie nigdy sobie nie zrobie chociaz mi sie bardzo podobaja poniewaz nienawidze igiel i mam przed nimi fobie a moi rodzice i tak stwierdzili ze mam juz te 20 lat i wiem co robie ze swoim cialem chociaz moze tak mowia bo jestem nastawiona anty:P ja nawet nie mam uszu przeklotych :P dobranoc dziewczynki ale tu pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiwieczka20
czesc dziweczynki wpadalam sie przywitac i POGRATULOWACCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC wiem ze rozciagnelam strone ale sie pewnie niegniewacie prawda wiec aniu bardzo bradzo bardzo ci gartuluje zawsze mwoilam ze jestesmy zdolne 🌻 gigusiu idz za swoim miskiem wszedzie byle z nim a bedzie napewno super:) ja wlasnie dzis w nocy wyjezdzam nad morze co prawda jakos chyba na 7 dni ale zawsze cos:) a teraz ide do pracy zajrze tu jeszcze jak wrcoce bo mam kupe roboty dzis jeszcze musze se poprasowac i sie skapowac no i takie tam buzka ide sie szykowac do pracy cmok kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Gigusiu Kochana jakoś wytrzymacie tę rozłąkę rok akademiski szybko leci nim się obejrzysz będą Swięta potem sesja zimowa i wolne około trzech tygodni:Pprzynajmniej u mnie u Ciebie mam nadzieję też, potem następne jakieś Święta, Juwenalia gdzie zazwyczaj jest wolne i znowu sesja, tak wiec zobaczysz będzie dobrze:) a za rok możesz przecież probowac się przenieść do Miśka do Gdańska:) Baw się dobrze i kontempluj na łonie natury:P Heh dobrze powiedziane:D Owieczko ale Ci dobrze:D wypocznij sobie nad morzem należy Ci się:) Anussska zrobiłam porządki i jakoś tak lżej mi bo wywaliłam kupę rzeczy które mi są już do niczego nie potrzebne:P Rumianku własnie zrób sobie Słonce zdjęcie i nam wyślij z nową fryzurką:) A ja chcę mieć tatuaż na łopatce jakiś znaczek chiński albo coś w tym stylu i razem z koleżanką planujemy go zrobić:)tylko nie wiem kiedy:) Wczoraj byłam na grilu i powiem Wam, że było fajnie tylko , że potem już każdy był padnięty i tak sobie siedzieliśmy wpatrzeni w ognisko całą paczką;) Idę teraz zjeść rosołek:P miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczki co tu tak pusto?? owieczko ale ci super zazdroszcze ci bardzo!!napisz gdzi ejedziecei ile placicie i gdzie spicie i co robicie bo mnie to wszytko interesi bo ja chcialam jechac z miskiem ale oczywisce po najnizszych kosztach:( teraz szukamy mieszkania w katowicach (bede miala do was blizej) no i pieenidza i jeszcze raz pieniadze beda nam potrzebne na domeblowanie kupienie jakis garnkow itd....no i ksizki i wogole zycie w obcy miescie:( eh nie wiem czy wyjazd wogole wypali bo potrzebujmey pieniedzy:(czemu te studia sa takei drogie tzn zycie na studiach?? nalus ja sie za porzadki nei moge zabrac...wzielo mnie na zyganie jakies zatrucie i przelezalam na gorze w domku witek do mnie wyspindral sie na nogach (ponad pol h na nogach) z plecakiem i ogladalismy filmy na laptopiku:) no i nie posprzatalam... gigusiu ale to ty tez masz fajnie 4dniowe wakacjie ile bym oddala za to...nie da sie witek pomaga caigle rodzicom i mam go tylko u niego w sklepie siedze tam z nim i tyle jestesmy razem... nie narzekam juz:) rumieneczku nie dostalam od cie zdjeia!! mialam przyjsc do was dopisac ostatnio jak siedzialam u witka na necie ale mnie tak zmulio ze poszlam na spacer sie ...wyrzy***no trudno a dzien wczesniej moja siostra miala tak ajednodniowke a jak mama kupowala mi suchary to pani w sklepie pow ze to juz ostatnie bo w przeciagu kilku dni wszyscy kupuja suchary i biszkopty weic to jakis wirusek krazyl:( 😘 bombastyczna a co z toba//?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pusciutko tu pusciutko:((( teraz patrze, ze i tak bym sie dostala bo prog spadl az o 8pkt a mi brakowalo na poczatku 2pkt:)no i spoko:) z nikim sobie tu nei moge pogadac was nie ma... a ja tu siedze i czekam na tate zeby mnie wywiozl na gore:) poklocilam ssie z misiaczkiem:( ale mu brzydko powiedzialam wiem:(jeju ale ja jestem glupia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo myszki:) koniec bieganiny napisze rano anussko ja nie wysylalam nikomu zadnych zdjec, zle doczytalas cos, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×