Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

No i wróciłam:) Było miło:) Pośpiewałyśmy sobie trochę a przy okazji pouśmiechałam się troszkę do Darka:) A jutro idę z nim na piwko:) Ale teraz właśnie patrze i mój Milan nie wszeł do finału...:( Eh.......................... Anussska klnij ile wlezie jeśli to Ci tylko pomoże:) Gigusiu widzę, że miałaś bardzo udany dzień:) bardzo sie cieszę:) Owieczko wyśpij się dobrze:) Zresztą Wy też moje drogie:) Ja też idę lulać bo rano mam kolosa i jeszcze nie wstane:P Papapaatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek gigusia fajnie ze masz dobry humor mam nadzieje ze z rana tez:) Nalus kochnie to ty sie dzisiaj wystrój , pomaluj ladnie i idz na podryw mysle ze to dzisiejsze piwno dzisja wszystko zalawti i bedziesz juz pisac \"bo moj kochany darek\" mowie ci nieoprze sie twojemu urokowi wiec nic tylko poiwedziec BAW SIE DOBRZE , bo ja niestey nibede mogla sie dopingowac bo ide dzisiaj dalej sprztac :( bo jutro otwarcie wiec trzymam kciuki i jestem z toba telepatycznie , to ja laski spadm bo musze znwou jechac do urzedu po umowe tym razem bo wczorqaj do mnie dzwnili to cmok kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal fantastyczny humor :)::):)):):) Nalus zrob sie na bostwo i zrob furore:D:D::D:DD::D:D Owieczko powodzenia w zalatwianiu spraw ja napisalam dzisiaj konspekt w koncu (ostatni termin oddania tego gowna) i jadu do szkolki OSTATNI DZIEN JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was tu naprawde nie mozna zostawic samech na dluzej niz godzine, potem sie trace, anusssko klnij ile wlezie, ja tez jak sie wk**** to łacina podwórkowa leci u mnie jak nie wiem a z moja przyjaciolka bylo milo, pojechalysmy sobie wieczorem na kolacje do restauracji( greckie jedzenie pycha), a potem wlaczylysmy sobie u mnie dirty dancing, winko, fajeczki i bylo naprawde milo, dawno juz tak nie spedzalysmy obie czasu, zostala u mnie na noc( zreszta jak zawsze, co weekend prawie u mnie nocuje:D) kig wspolczuje ciezkiej nocy, u mnie nie bylo burzy w nocy, pogoda sliczna dalej, sloneczko swieci, zaraz jade z mamusia na miasto:) a wczoraj bylam u fryzjera troche wloski podciac bo mialam juz grzywe za dluga, owieczko milej pracy i wszystkim tez zycze udanego dnia, buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglaby sie juz tu ktoras pojawic, ja wiem ze jest ladna pogoda ale nudno mi tu samej:( zaraz zmykam do pracy, nie rozpisujcie sie tak jak wczoraj, milego popoludnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no po prostu cool zycie mi plynie cudownie dzisiaj znowu 25 stopni i niekonczace sie spotkania towarzyskie:):):):):):):):) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a jutro zakonczenie roku i lzy rozstania:( za ludzmi i tymi crazy latami rumianku ciesze sie ze sie wczoraj dobrze bawilas👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki szalejecie normalnie Anussko nic sie nie martw fizyka -dasz rade,Twoj sie odgniewa a poczki to juz pewnie spalilas przy nauce:-* Gabryska Ty wariacie wiatraczek w dupce masz?:-P ahhh uwielbialam \'przygotowania do matury\' narobilas mi ochote na grilla ggggrrrr Nala DO DZIELA!!!piwko troszke ci pomoze hi hi byle nie za duzo:-P Rumianku fajniie ze masz takla kumpele tez bym chciala zawsez marzylo mi sie wlasnie takie babskie nocne gadanie pici itd a tu pupa:-( eeehhh siedze i szukam npwego domu problem jest w tym ze wszyscy chca wynajmowac od lipca (w polowie czerwca wyjezdzaja im studenci i musza odswiezyc)a ja potrzebuje od polowy czerwca wlasnie !a nie chce byle czego:-( a najgorszejest to ze przyjezdza moj kumpel i brat i beda za mna i dziewczynami(oczywiscie nie wynajmuje sama)mieszkac. Ja bym mogla jeszcze zostac na starym mieszkanku (co prawda brat Kota przyjezdza i ma wskoczyc na moje miejsce ale jak cos to by spal na kaniapie) i teraz jestem w kropce eeeeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś powodzenia!!wiem,z efacet oczu od Ciebie nei ebdzie mogl odwrocic:D Kig skomplikowane te przyloty i odloty od ciebie ale czemu w czerwcu chces sie przerpowadzac?/na wakacjei tez tam zostajecie??ale bajerrrrrr do domu nie wracasz na cel wakacjie?pewnie ci sie nei oplaca lepiej z kotem i zarabiac i zamisat sie uczyc to sie bycyc:) ale fajowoooo ja to sobie o takim stanie rzeczy pomazyc..ale wy macie fajnie tak samo rumianek nocne pogaduchy z przyjacioom..ja tez raz pamietam jak raz ogladalusmy filmy do 4nad ranem i wpierdalalysmy hm co to bylo tosty czy cos takiego...:( ale juz tak nigy nei ebdzie..jakos to powoli do mnie dochodzi...a z moim..ehh szkoda gadac dzis znowu klotnia...on mnie przytula ja dalej zla a potem jzu tak dowale ze sie wszytko sypie...i zaczynam byc taa beznadziejna..eh on tez nie jest najlepszy....:(i teraz sie ie odzywa..ciekawe kiedy sie odezwie...😭 ja sie nie odzywam.... musze zrobic cala nerwowke i hormony na jutro....😠 [ beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co??? łożesz ku.... napisalam wam ze sie do niego nie odezwe a pierwsze co zrobilam to wyslalam mu smsma z neta...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussko ty masz 0okres czy jak ze masz takie jazdy?:-P wyluzuj kobieto zlosniku!!!! nie wracam do domku bo nie mam po co mamuska przyjezdza do angli i brat a jade na 8 dni zeby wypooczac tez mi sie cos nalezy nie?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig ja tak mam zawsze :( czy mam @ czy nie .... bezsensu.... moje slonk omowi ze ma lezki w oczach a ja nei moge go przytulic....widzisz kig jak masz dbrze??kcoahna doceniaj to bo masz cudnie ze masz go tak przy sobie wiesz??ale smutnooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuuskko prosze nie doluj sie wiem ze to ciezko tak daleko (jak daleko?) i wogole ale dasz rade nie mozna sie dolowac bo to wlasmnie ma wplyw na ukoady miedzy wami no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no daleko jak daleko...nie tak daleko ale to nie klatka obok albo dom obok...nozkami 20min min:( ale i tak nie widujemy sie na dlugo:( codziennie na jakias 1h:( i przez cala 1h sie klocimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu aleczemu?bo ty masz zlosnika i sie wyladowujesz czy po prostu tak tesknisz caly dzien ze juz nie mozesz wytrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my mamy zlosniki oboje chyba...mamy tydz wolny, tzn moi rozdzice wyjezdzaja no i planujemy gdzie tu wyskoczyc itd ale nie da si zabardzo bo nauka bo ostanie dni do egz i wogole no i stresy i hyba ogoje sei na sobie wyladowywowujemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savannah
Kig, wylej ten ostatni kieliszek za okno. Juz ci sie jezyk placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee walsnie mi pow ze po egz da mimocno po dupie:pbo mi sie za caly rok solidnie nalezy..ale i tak mi zle bo jak jesetsmy razem to nie umiemy sie dogadac to chyba przez te sstrsy i wykonczeni jestesmy tym ze sie widywac nie ozey tzn mieszkac razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no a nie moze do ciebie na obiad przyjsc jak rodzice wyjada?no bo nie bede podawac takiego wyjscia jak moze u ciebie pomieszkac jak rodzicow nie ma (nie wiem ja tak robilam bardzo eee przyjemne chwile:-) ) jesli nie chcesz zeby mieszkal z toba przez te kilka dni to jak wlasnie mowie wykombinujcie jeden wieczor chociaz kilka godzin razem kolacja spacer (brzmi banalnie wiem) potem pozmywacie naczynia na kanape ogladac TV i sie zdecyduje co dalej. Oczysci to atmosfere wyjasnicie sobie wiele nie bedziecie sie spieszyc a fakt ze masz duzo nauki-no wiesz trudno trzeba bedzie na nastepna noc 5godzin wiecej spedzic na fizyka...brutalne ale zyciowe niestety naprawde polecam cos takiego po co wyjezdzac jak mozna w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly rok?dziewczyno czy ty nie przeadzasz?twoj mozg juz sie pewnie przepalil musuisz odpoczac jeszcze jak stwierdzasz ze jestes zmieczona to taka nauka nie ma sensu!lepiej wyluzowac 3 dni i potem jazda od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig kochana jestes 🌻 planujemy kilka nocy nawet:D jedziemy zawiesc moich rodz potem do kina potem do mnie na noc a jeszcze wczesniej na slub kolezanki...a w jakis dzien jest u nas DENZEL :Pno i chcemy jechac i na nc do mnie no i potem moj ma zlot swojego forum i chce zebym pojechala z nim..no i na no do mnie..takze palny jak najbardziej tylk ozemi sie nei chce jechac na ten jego zlot a wiem ze mu na nim zalezy:( aaaaa i jescze bedziemy ogladac seks inspektorow:) wiem ten spacer i naczyna brzmia banalnie ale czasem lepsze od wszytkiego 😘 kochana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee caly rok ucze sie od pazdziernika przewruy jak najbardziej robi e sobie ale to nie zmiena faktu ze jestem wykonczona sytuacja zyciowa ze to ta knawe gornolotnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iu dobrze ze planujecie zamiast sie klocic rozmawiajcie o planach na te dni! i pojedz z nim na temn zlot czemu nie poznasz jego znajomych moze jak potem bedzie mial z nimi problemy bedzie ci latwiej zrozumiec a ty w zamian za to nie wiem popros go zeby cie z wzorow przepytal:-P-chociaz mialo byc bez nauki...rozumiem ze jestes zmeczona taka sytuacja w zawieszeniu ale nie zawsze wszystko w zyciu przychodzi szybko trzeba sie napracowac a jak nadejdzie efekt to dopiero jest satysfakcja...a takie \'pomieszkanie razem\'kilka dni jest super i bardzo pomaga Jak ja bylam w poznaniu a Kot w warszawie to wujostwo pojechalo na 4 dni w gory i on przyjechal i bawilismy sie w dom i bardzo milo to wspominam co prawda teraz mam ten dom na codzien i wlasnie zastanawiam sie co mam znow cholera ugotowac ale warto bylo sie przemeczyc-no juz slonko glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kig pomogla smi bardzo:D az sie usmiechanelam:D takie zawieszenie jest okropne...w sumie satysfakcie juz mam bo w styczniu tez pislam biol chem i fiz no i juz spoko w tamtym roku bym sei dostala ale nie wiadomo jaka bedzie kt w tym roku i dupa zbita trzeba pocaignac jescze wyzej...oki z moim juz oki na razie:D poszedl sie uczyc biedactwo smutno mu bylo...eh to aj ci powiem co masz zrobic zrob frytki z pizza i hotdogiem:D jak bylam w angli to mi rodzina takei zarcie dawala i caliek to dobre bylo takie typowe zarcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagni dalej ciagni napewno ci sie uda ale nie zakatuj sie przy tym:-) a wlasnie mam spod do pizzy w lodowce z tym ze sera malo hmmm a tak wogole to ja mam ochote na nalesniki z serem zoltym i parowa!!!!! glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece umieram aaaa jesc buziaki kochane Anussko koniec dola!buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×