Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

witam:D ja dzisiaj wyjatkowo wczesnie, anusssko nie przejmuj sie, zobaczysz wszystko sie po tych egzamach unormuje, oboje sie stresujecie i dlatego macie napieta sytuacje slucham sobie ciagle sountrack z dirty dancing, opetalo mnie cos chyba z tym filmem znowu:P jak patrze na niego to mi az nogi same sie do tanca rwia a gdzie reszta naszych myszek bo widze ze tylko kig i anussska sie pokazaly, a i jeszcze gigusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dlaczego ja tu zawsze sama musze siedziec:( gdzie jestescie wszystkie?? CZEKAM NA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zesz........ dziewoczki anussska ja ci nie bede radzic sama wiesz co jest najlepsze dla ciebie kig swietna z ciebie pani psycholog:D:D:D:D rumianku ja tez zazwyczaj sama tu siedze:) dziewczyny jak wy mozecie zazerac sie tymi fast foodami ja szczeze nie przepadam wole orginalna ale zdrowa zywnoasc ostatnio moja mami zrobila potrwe o wdziecznej nazwie powrot kosmity chociaz szczerze ja bym to nazwala zygowiny kosmity bo tak wygladaly:):):):) ale w smaku pychota mniam..... byl to sos porowy z miesem i kasza gryczana luks........mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie wozilismy po miescie z moimi kochanymi przyjaciolmi rola do kwadratu:D:D:D:D jak giga rolniki ale maturzystom sie wybacza:):):):):))):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):)):):):):):):):):D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D::D:D:):):):):):):):)::):)) usmiechnijcie sie jestesmy mlode piekne i caaaaaale zycie przed nami:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze gigusiu ze stalas sie tu takim naszym dobrym duchem, ktory wszystkich rozwesela:) robie spoznione wiosenne porzadki z moimi ciuchami, za chwile ide sie kapac i byc moze o normalnej godzinie spac co mi sie i tak na pewno nie uda, bo nie bede sie umiala stad oderwac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh kochane ja tam mysle co nalus robiiii a bombastyczna ma sie jutro odezwac!!! boli mnie leb ale twardo patrze jak wyglada mozggg i jakos mi si wogole to nei widzi:o no nic ide uczyc o odruchcach monosynaptycznych i bisynaptycznych:o hehe narazie mnie to nie rajcuje bo mam dosc :D gigusia ty sie do matury nic nie uczysz??jaki masz temat z pol?? ale sie juz rozchulalas:D a mas zjakies egz zawodowe?czy coo? rumianku no tak sie rozmijamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku to jzu ci zycze wszystkiego najlepszego ja nie jestem dobrym duchem...........tylko staram sie przezwyciezyc smutek na przekor wszystkiemu zycie jest za krotkie ja postanowilam byc szczesliwa moge nawet lizac znaczki na poczcie jesli mi to sprawi przyjemnosc (bez skojarzen:) ) JA JESTEM I BEDE SZCZESLIWA wy tez badzcie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem szczesliwa ale czasami brakuje mi slly zeby docenic to co mam:( no staram sie ale przemeczenie jest gora niestety.... naraize klepie do łba mojeg oco sei da ale ja sie nei umiem czuyc:o poprostu czytam i tyle...coz tego wyniknie sie okazeee:P rumianku ja mam za 6mc 20chee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska dasz rade i tobie tez juz zycze wszystkiego najlepszego:):):):):) a 3 maja minie dokladnie miesiac od ukonczenia moich 20 lat:P:P:P:P:P jak juz sie tak chwalicie dziewczonka :):)):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszytkim ale ja sie dzis porycze ;( za kochanymi ludzmi z ktorymi sie tyle przezylo stefan siwa kogucik olo marlexik kocha, was a dla was dziewczynki duze buziaki na dobry poczatek dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry sory ze sie wczoraj nieodezwalm ale mialm ciezki dzien i jak wrcilam to poprostu padalm:( Anusska tutaj Kig bardzo mądrze ci poradzila i tak gigusia ci powiem ze to ty sama muisz wiedziec jak sie zachowac bo my ta cala sytuacje wiemy tylko z opowiadan a ty sie w niej znajduesz ale pamietaj ze jestesmy z toba i telepatycznie ci pomagamy:) Rumianku ale ci zazdrosze tego wieczorku z przyjacilka a szczegilnie tego ze sobie siedzialyscie przy winku z fajkami i gadalysie hmmm ale sie rozmarzylam fajnie tak jest bo takie wieczory sa naprwde potrzebne:) Gigusia wiem jak ci ciezko sie roztac z klasa bo mino ze napewno niekazdego w niej lubilas ale mimo tego duzo ze soba przeyzliscie , ale to niemusi byc koniec ja jestem czestym gosciem w moim liceum a i z klasa sie spotkam czesto tak na jakies imprezkach:) wiec nic straconego kochnie:) A tak wogole to Anusska jest naszym straznikiem optyzizmu a ty bedziesz nasza strazniczka radosci bo potrafisz kazdej z nas wywolac usmiech na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to dzisiaj rusza moj ogrodek wczoraj tam bylam od 10 do 18 i sprztalam tam nog nieczuje do teraz a dzisiaj otwrcie i ludzi sie pewnie zejedzie a mi sie juz niecche no ale ... zraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim!!!! gigusiu nie masz pojecia jak ja tesknie za latami spedzonymi w liceum, to byly najlepsze lata w moim zyciu🌻 owieczko ja wiem co to znaczy byc ciagle na nogach, jak jest ruch to nogi mi tez potem do d*** wchodza:D ale idzie sie przyzwyczaic, lece sie ubrac i poczesac bo mam znowu bedzie sie niecierpliwic co ja tak dlugo robie:P milego dnia wszystkim❤️ :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu zlac dupe za rozciagniecie strony ??hęęe? przyznac sie ktora pierwsza??:D eh no i wyrobilam sie dosc z nerwowka... teraz w3dni genetyka o chem i fiz nie wspominam...wrrrrrrrrr giguaisa nic straconego weisz?potem tez bedzie sie pryjemnie spotykac a ja czekam na studia moze tam tez bedzie tak fajnie:D apotem??z rodzinka w domku i dzieckiem tzn z mezem:D tez fajnie..a potem??przy kominku z kubkiem kakała:D i wnuki dookola gonia:D hehehe owieczko powodzenia w pracy a ty rumianku tez do pracy dzis? bo ja dzis mam wizyte w tesco a tak mi sei nei chce ale znow bede 10min a wpisze se 1h:P ale ciiihhhhhhhoooooooooo nalusssssssssssssssssssssssssssssssssssss jak bylo???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sobotnia zjawa przyniosla jdnak zle wiesci, brat mojego dziadka zmarl:( chyba sie ze mnie wrozka robi, mojej babci tez snilo sie dziecko ostatnio i powiedziala mi ze to jest na nieszczescie, na klopoty, wyszlo ze obie mamy prorocze sny ide sobie zapalic z nerwow juz dzisiaj, a potem do pracy na 16, milego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No wieć wczoraj hm...było bardzo miło:D Ale na serio gadało nam sie super i jak mnie odprowadził to jeszcze pod moim domem staliśmy z dwie godziny i nie mogliśmy się rozejść:) A wiecie co te jego oczka............mhm........ oki rozmarzyłam się znowu:P Wyjaśniliśmy sobie wszystko, przeprosił mnie za tamtą akcję wtedy i można tak powiedzieć jest dobrze i jutro się widzimy znowu:Deh.....Tylko jest jeden duży minus...on wyjeżdza na trzy miesiące do pracy i go nie będzie tutaj:(:(:( Anussska dziewczyny dobrze mówią, Kig jak jakiś psycholog:) Trzymaj się słońce zobaczysz, że po tych egzaminach stres z Ciebie ujdzie i będzie wszystko okej:) jestem tego pewna:)A te zwykłe sposoby jak zmywanie naczyń są naprawdę dobre:) Gigusiu wiesz jak ja się rozstawałam z moja klasą tez było mi cholernie zle...ale mieliśmy dobry kontakt i spotykaliśmy sie bardzo często. Zreszta do tej pory to robimy. Ja wiem, ze to nie jest to samo co szkoła ale też jest bardzo miło tak pogadać o dawnych czasach, wygłupach na lekcjach poopowiadać co u nas na studiach...Kochanie jeśli jesteście zgraną paczką to będziecie się trzymac razem aż do konca świata:D Wybacz jeśli napisałam coś nie tak , ale wiesz sama czemu;) Rumianku ja też Ci zazdroszczę tego wieczoru z przyjaciółką...:):)Powodzenia na zakupach, upoluj coś fajnego:) Jej a tą śmiercią....i ten sen...nie wiem co mam napisać miśku... Owieczko trzymaj sie tam w pracy:) Oj ja też wiem co to znaczy , ale na pewno będzie dobrze:):) A ja zmykam do nauki. Mam za tydzień dwa cieżkie kolosy i zerówkę więc trochę nocy przede mną... A ja mam urodzinki w czerwcu:):) Bombastyczna dzisiaj piątek więc wracaj do nas:) Kig z tym mieszkaniem to niezła checa...ale może cos Ci sie uda znalezć. Mam nadzieję. Przyjeżdzaj do Polski tu jest taka cudowna wiosna:) Jej ale ja pieprzę głupoty:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.wiosna.1k.pl ta stronka to dla was ode mnie:) nalus super ciesze sie ze sie wszystko uklada, a nie martw sie tym wyjazdem, jak wroci na pewno bedzie ekstra, a teraz ciesz sie chwila i czasem ktory wam pozostal❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus ua ciesze sie bardzo super po prostu super:):):):):) wlasnie wrocilam swiadectwo 3,8 cool :):)):)):):) jestem happy bylismy po lekcjach w pubie bylo luz bo byl moj misiak :):):):) to musialo byc fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC Gabi gratuluje swiadectwa! grzeczna dziewczynka z Ciebie...:-P NALA!co to opis?co dwa zdania na krzyz i co zadowolona?trzymasz nas w napieciu tyle a potem/.....no to pytam:\'no iiiiiii???\'-wredna jstem:-P a moze to i dobrze ze wyjezdza na troche (no dobra 3 miesiace to nie troche)(zateskni i przynajmniej bedziecie mieli probe odleglosci (zostana dwie jeszcsze:milosci i czasu) rumianku co upolowalas?ja wlsnie dostalam wyplate (co prawda ze starej pracy z nowej bedzie we wtorek dopiero i do tego czek wqiec zanim wejdzie na konto...ale to dobrze przynjmiej nie ydam) ja bylam na zakupach wpierw poszlam do kochanych szmateksow ja tu w innych sklepach ciuchow nie kupuje angielskie szmateksy sa inne od polskich:czyste maja przebieralnie itd. a poza tym to nie prywatny biznes. To sa fundacje np dla zwierzat czy badan na raka i cala kasa idzie na ten cel. malo tego ciuchy sa najczesciej markowe i w nizlym stanie. No wiec kupilam sobie marynarke (czrna za 4 funty) piekna koszule do pracy w czarne prazki tez za 4 i jeansy za 5. Oprocz tego poszlam do paundlandu (wszystko za funta kosmetyki, rzeczy do czyszczenia domu, swiece ,baterie, zeszyty, slodyczeitd) no i kupilam sobie zel pod prysznic i jakies pierdolki. Poza tym w kosmetycznym kupilam balsam maslo kakaowe podobno dobre na rozstepy (prawda to???) i jeszcze muslam nakupiowac sobie papu:soczkow wody itd ledwo to na uniwerek przytrgalam:-P ale sie Kot wkurzy jak przyjdzie i bedzie musial targac do domu eeehh poprawil mi sie od razu humor ale dzis nie ma wala musze zaczac ten esej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig psycholozko gratuluje udanych zakupow :):):):) jutro przyjezdzaja do mnie wczasowicze KOSZMAR HELP umieram zalana lawina przescieradel do prasowania:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nic nie upolowalam na zakupach:( szukalam bluzki w odcieniu bezowym lub zlotym bo takie ostatnio butki kupilam, i juz sobie upatrzylam taka super tunike, ale oczywiscie nie bylo mojego rozmiaru:( ciezko miec za duzy biust:P wybiore sie jeszcze raz we wtorek do centrum handlowego, moze tam cos znajde odpowiedniego a tak dzien minal mi spokojnie, pogoda sie troche popsula, slonce sie schowalo i troszke zimno sie zrobilo, gigusiu wspolczuje prasowania przescieradel i gratukuje sredniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×