Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Nalus ja mialam taka samo przygode tylko ze w krakowie skrecilam na zakazie skretu na alejach..czujecie?/ruchtramwaje a ja nawet tego tramwaja p rzepuscialam i pech chcial ze panowie policjanci jechali za tramwajem:D chciali mi da 5pkt i 200zl..no ale:D niedali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIg smacznego:D:D Anussska to zapewne będzie piękny i wyjatkowy dzień jak Witek Ci sie oświadczy:):) Mnie na razie nie ma kto ale nigdy nic nie wiadomo:DChociaż ja zawsze powtarzam , ze wyjdę za mąż w wieku 27 lat najwcześniej ale gdzieś tam głeboko w środku chciałabym juz taki dzień i ja w tej sukience a obok mój ukochany...mhm...rozmarzyłam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego ecru!i zadnego welonu-zadnego falszywego dzoiewictwa! a 2009 bo no no bo no pieniadze studia najpierw trzeba sie ustabiliozowac miec wlansne mieskzanie a nie na kupie z innymi studentami za co to wesele:?od mamuski nie wezme (musiala by pewnie wziac kredyt wiec nie chce) Kot rodzicow nie poprosi bo ja nie chce!tradycja mowi ze rodzinna panny mlodej ma wydawac sluba a ze nie moze to musimy sami uzbierac.A pooza tym zenic sie w wieku 20 lat...tzn 6 moich kolezanke z klasy juz pozenione jedne lepiej drugie gorzej jedna juz z 2 letnim dzieckiem druga w 6 miesiacu i co?i juz nie poszaleja dziewuszki nie ma mowy musi byc do slubu licencjat i otworzona magisterka a na dziecko to musze byc [po doktoracie nie ma mowy zeby mi sie dziecialk chocby nie wiem jak slodki-darl nad uchem...a poza tym mogla by byc taka monotonia...eeehhhh BO TAK I JUZ:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe pouśmiechac sie do nich nigdy nie zaszkodzi:D:D No ale teraz już sie jakos pilnuję a po tym prawie wjezdzie w drzewo to jeżdzę pyr pyr bardzo wolno:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jedna kolezanka z kalsy am slub w wrzesniu ja bym chcial byc natepna:P no ale chyba sie nei uda...Nalus no kiedys przezyjemy ten dzien:D a dzieciaczek??nawet na medycynie mi sie marzy ale jak to bedzie sie okaze..oczywsice z wpadki:) a na slub??sama ym w zyciu nie uzbierala..rodzice po polowie zawsze placa..przynajmniej tak jest u nas, chociaz slyszalam ze np od faceta rodzice palca np za orkiestre(ja cche dja) a panny za alkohol( nie cche alkoholu) nie chce wesela na100osob chce zminejszyc do min i cche zeby to bylo skrone przyjecie do ok24...narzie to moje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig bardzo rozsądnie myślisz:) Ja musze skończyć szkołe i tez nie chciałabym brać od rodzinki na mój ślub...no ale nigdy nic nie wiadomo;) Anussska chciałabym aby się stęsknił....eh...robie się melancholijna i trochę mi zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska u nas też jest taki zwyczaj z tym płaceniem:) Ale ja tez chce mieć mały ślub tylko najbliższych nie cała rodzinę którą widzę niektórych raz na ileś tam....no nie wiem zobaczymy...ale dziecko to ohoho pod 30 na pewno dopiero:) Zresztą co ja gadam nawet nie mam kandydata:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poszłyście:( Eh a ja myślałam , że chwilke pogadamy...wiem jestem upierdliwa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mi sie wszytko pozawieszalo..malam isc do kina z witkeim na epoke ale nie mam czasu mialam z nim jechac n ato jego spotkanie nie mam czasu i pojedzie sam..jutro jest denzel wiec moze poajde...:( stranszie mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska słońce....mam ochotę Cię tak po przyjacielsku przytulić...nie smuć sie....🌻główka do góry miśku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejeku ale milam znwou czytania , ale za to jakiego kurde dziewczyny co wy macie za sny:P zrezzta ja nijestem lepsza:P z tym ze mi sie niesnia tabletki bo ich nieboire ani udka bo chyba w nocy az tak glodna nijestem ale snia mi zazwyczaj księża;/ a ja jestem strasznie przesadna i jak sni mi sie ksiaz to napewno bede mila jakis klopot i malo kiedy mi sie nie to niepsrawdzilo:) a co do wesela to niby moja data to\"czerwiec 2007\" ale czy tak bedzie to ja watpie bo moj kochnie mi tak mowi pewnie na odczepeke zebym juz niemarudzila kiedy i kiedy:P Kig wiesz co ci powiem ja rozumiem ze zycie powinno byc ustabilizowanie i aby miec dziecko trzba miec go najpierw za co utrzymac i zapewnic mu godne zycie bo ono sie na swiat nieprosi ale pamietaj ze te ktore niechca wczesnie zazwyczaj je maja , a wogole to ja sadze ze najwazniejszym dorobkiem małzenstwa jest waslnie dziecko , bo tak naprwde zajsc w ciaze niejest wcle tak latwo jak wszycsy mowia a dorbic sie rzeczy materialnych zawsze mozna:) ja mam taka znajoma znczy sie moja mama bo to juz starsza kobieta jest ktora wlasnie wyszla za maz w wieku chyba 25 lat i najpiewr sie dorabili kupili mieszkanie auto i jak juz byli stabilni materialnie to postanowli miec dzidziusa i co i walek niemogla miec dziecki, i nie to ze jest bezpodna tylko miala klopty z donoszeniem :( smutne ale prawdziwe i dlatego na jej przykladzie powiedzilam sobie ze jak by niebylo po slubie chce miec dzidziusa a rezzta przyjedzie sama:) bo jak sie ma dla kogo to sie wtedy bardziej chce :) takie jest moje zdanie a kazdy moze miec iine oczywiscie:) a wracajac do slubu to hmmm ja tez bym chcila w jakism pieknym miejscu na ziemi i w wyjatkowej sukni ale w rzeczywsitosci to marzy mi sie taki skormy slub bo kasy za duzo niema a tak wy niechce ciagnac od rodzicow bo za to zamist huczeniego wesla to wole tak kase przeznaczyc na co innego np. na jakies auto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczk20
nie no i jak tu sie niewkurwic tyle napisalm i zawiesil mi sie ten rupiec wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr weszytko huj strzelil a niechce mi sie tego pisac znwou to wam skroce oki :P KiG i Gigusia czemky na zdjeica jak najszybciej Anussska i Nala to nasze takie piratki drogowe:P a tak swoja droga to jesli sie chwili to ja tez mam prawjko juz od 3 lat:P ael zadneij takiej wpadki niemilam:P aha i najwazniejsze jutro mam wolne wiec mam nadzieje ze bede mogla z wami polachac tak w rownym czasie bo teraaz chyba niema zadnej :( bo zawsze jak ja jestem to was niema😭 ale mam nadzieje ze jutro to sie zmnie ide do wyra bo mi jakos zimno wrrr i zla jestem o ten komputer rupiec stary wrrrrr dobranoc moje kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno Anussska ty za te fochy to powinnas takie porzadne lanie dostac ze hejjjjjjjjj ale zabrdzo cie lubie zeby po tobie krzyczec wiec powiem tylko jedno dobrego masz tego chclopkak skoro tak potrafi sie posmurac po nosku ze pojawia ci sie usmiech na twarzy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemacie babeczki:)) ja juz wkrotce koncze 20latek-dokladnie w maju:)) a jestem z LBNa-moze ktos tez stad jest?jestem na 1 roku studiow:)pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Vicky86 :) owieczko widzisz jakzes se sama do siebie pogadala??:Dhehe no moj to ma takie mikkie serduszko ze hej:(az czasem sie zastanwiam czy on nie zasluguje na lepsza no napewno zasluguje na lepsza bo czasami to ja taka pizda jestem ze hej...az sie sama sobie dziwie:o owieczko ty msz jjutro wolne a ja jutro popierdalam bo na koncert denzela chce pojechac i moj znow do mnie na noc zosaje:D a przed dionek popieprzam z fiz i chem..:(a teraz robie genetyke jeszze mi zostalo 100strn przerobic na jutro a juz zrobilam ponad 80:(a tak mi sei w gloweczce kreci....ojejejej rumianku cotam u cie dzis slychac??o bombastyczna sie nie upominam:( a ty gigusia ka cie wcielo??? nalus a ty co tam ??pewnie taniec ogladalas??ja nie moge nie mam czasu:(buuuu oki ide dziergac musze to dzis w nocy skonczyc... dobranoccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a codo slubu,... jak sie mojego pytam kiedy sie ze mna ozeni to mi mowie wielmoznie \"wkrotce\' choc jeszcze nie jestesmy zareczeni:D ale ja durna jestem ale zareczyny to mowie ze tak po pierwszym roku:Dale ja go zmuszam co nie??a to tak jest owieczko walsnie ze odciaga sie decyzje o macierzynstwie bo ma sie wymowke\" nie stac mnie na dziecko\' no i sie dorabia dorabia pracuje az wkocnu jest za pono:( smutne to...i ja sie boje kiedy ja skoncze studja +staz+dopiero egz lekatskie??toz to za ponad8lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:P moze teraz bedzie strona 46:P Anussko twoje kochnie zazsluguje na ciebie bo to ciebie kocha skoro jest z toba i potrafi cie rozmieszyc wiec mi tu prosze niemarudzic zrozumiano:P ale ja ci wspolczuje tych zadan :( a ja dzisiaj bede robic referat ktory milam juz miec 2 tygodnie temu ale o nim zapomnila:P witaj Vicky:) 🌻 Nala🌻 Rumianek🌻 Bombastyczna🌻 Kig🌻 Gigusia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Anussska na pewno zasługuje na Ciebie🌻 Nawet nie myśl inaczej bo Cię znajdziemy i zobaczysz:D Nie oglądałam Tańca:) Byłam u koleżanki i wypiłyśmy sobie szampana:) I normalnie chciałam iść do knajpki ale mi nie pozwoliła...ale dzisiaj nie daruję:P Owieczko ale się uśmiełam tak pozytywnie oczywiśćie z tej Twojej 46 strony:D Może mnie się uda:) Oki słońca ja lecę się teraz uczyć teorii rozwoju:) Buziaczki i Miłego dnia:) Witaj Vicky🌻 Aha Anusssko zazdroszcze Ci koncertu:P:):) Owieczko super ,że masz wolne odpoczniesz sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś cudne to jest najbardziej mi sie podobało jak te dwa ktki spały przytulone do siebie:) ojej.... No dobra nie marudze tylko sei musze starac byc lepsza..wiem zawsze tto mowie..czasmi sobie mysle ze on pzna inna dziewczyne ktora nie bezie mu tak trula jak ja i on dostrzeze ze moglby miec lepsza..ja nie jestem pesymiskt a w zadnym wypadku ale tu patrze realnie wiec czesto POSTANAWIAM POPRAWE:D no i dzis postanawiam poprawe:D juz sie umowulismy na wieczor bez zgrzytow tak ze do 19 musze sie wyrobic pieknie z chem i fiz na jutro zeby miec cala noc wolna:)ufff musze poprostu musze no to sie ide sprezac:D jest juz 46???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie przecze miło by było Nalus jak byscie mnie znalazly:P chyba se jeszcze troche pomarudze:P hehehe buzka slonca bombastycznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa łer ar juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu??????????? giguś a co u ciebie?dokształcasz sie przed yyyy czwartkiem?? mamy 46???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr co za pogoda leje i leje i leje i przestac niemoze ile mzona net mi pada co chwilke dobrze ze moje kochnie zraz u mnie bedzie moze jakis film sobie obejrzymy:) Nlaus ta strona jest cudwona ❤️ Anusska ty sie niemusisz poproawiac bo skoro twoje kochnie z taboa jest to znaczy ze cie akceptuje taka jaka jestes a nie :) wiec badz soba bo napewo Witek cie kocha za to jaka jestes❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×