Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

kig nie whczodi nawet jak skopjuje:( a nie mowie ze nie jestem warta tylk oze moglabym byc lepsza;) a co do instynktu macierzynskiego to mam go juz...ale nie do zrealizowania:( szkoda:( ale i tak co miesiac boje sie ze jestem w ciazy:o no nic jeszcze nie teras..oj chorwacia i bulgaria ajjjjjjjjjjj czysciuchnoa w bulgari jak tanio??fnta 70stotinek czyli 1.40 smieszne ceny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałobyc ze fanta tyle kostuje...taniocha 2-3 razy taniej niz w polsce:) no i mamy 47;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig weszło miiiiiiiiiiiiiiiiiii weszłooooooooooooooooooooooooo juz idem ci sie przygladąć:D stosunek do papierosów: nie przepadam;) ale zaladowalo mi sie onli jedno zdjecie:( i to takie malutkie ze widze tylko dluuugie wlosy ktore juz sa sciete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska w koncu jesteśmy ze Śląska:) A te okolice Żywiec, Milówka to oj są mi bardzo dobrze znane i dyskoteka Agawa:):)A wiesz co, że bardzo możliwe że niedługo tam bedę razem z moimi koleżankami:) Dam Ci znać:) Kig mnie sie załadowała:) Aleś śliczna:D No no ale mam koleżanki:):) Wiecie co u mnie jest dziwnie z tym instynktem macierzyńskim....czasami sobie tak myślę, że fajnie byłoby mieć takiego synka małego i tak sobie z nim spacerować , pokazywac mu świat....ale z drugiej strony....eh mam rozdartą naturę:P A właśnie się uczę o rodzajach małżeństw:) Bardzo interesujace........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzaje malzenstwa?heh ze niby jkak?rozbite pelne niepelne:-P ja chce coreczke...a juz wogole najwieksy moj koszmar to blizniaki bbbbrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj witam was moje kochane👄 przepraszam ze sie nie odzywalam ale mialm zagonione 3 dni po kolei, w niedziele musialam pracowac bo moja zastepczyni zachorowala,a rano nie mialam weny zeby siedziec przy kompie, w poniedzialek bylam rano na zakupach, kupilam sobie taka brazowa mini i rozowa bluzeczke na ramiaczkach z takim bug dekoltem:P no a dzisiaj, przed chwila wrocilam z pogrzebu,a wieczorem u nas jest festyn, pogoda troche paskudna ale przynajmniej nie leje, to tak po skrotach, gigusiu dziekuje za miala, nalus tobie tez, a ja nie napisalam nic wczoraj bo naprawde siedzialam przy kompie 2 minuty. bombastyczna nareszcie sie odezwalas,myszko martwilysmy sie o ciebie,ciesze sie wszystko ok u ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Prezes
Hej Dziewczęta!! Przyłącza się do Was 20- latka z Bogatyni (na dolnym slasku)!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh Naluś agawa to chyba jelesnia czy cos...?? bardzo by było fajnie jak bys tu zajechala:)a do kogo tu jezdzisz??jezeli moge wiedziec rzecz jasna;) a jakie to sa te rodzaje malzenstw?ale to jest interesujace!!nigdy bym nei pomyslala ze sa jakies?/co maz glowa zona glowa matka polka ojcec -matka polka...matka karierowiczka i matka polka 2w1??ale zem wlaczyla kreatywnosc:) a mi sie nie pokalzay tylko takie male foteczki doslownie 3x3cm...:( rumianku dobrze ze juz jestes🌻 fakt zagoniona jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mLZENSTWO...BAINES....symbolic exchange w malzenstwuie....oparte na ekonomii...praca zony za zarobki meza.....hehehehehe glupieje czesc prezesowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig nudzi ci sie??bo ja mam wpizdu roboty;) a tu siedzie...prosze wygon mnie bo chemia czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze i szukam informacji do tego nieszczesnego eseju bo nie wiem z kim jeszcze moge tego kolesia porownac:-( co zrobic zaraz wybiore sie miedzy ksiazki bede szukac..o 2 do pracy..o 7 ogladam dom z dziewczynami...jednak raczej moja mamuska bedzie mieszkala ze mna w wakacje...koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam chemia jest tylke ladniejszych rzeczyyy...IT\'s ME-THE DEVIL:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pani Prezes:):) Więć tak są małżeństwa poligamiczne i monogamiczne endogamiczne czyli zabierane w ramach własnej zbiorowości i egzogamiczne z różnych grup społecznych, matriarchat i patriarchat, albo egalitarne czyli równośc w małżeństwie, patrylineat czyli dziedziczenie nazwiska po ojcu i matrylineat , patrylokalne czyli mieszkanie u męża w jego rodzinnym domu i matrylokalne .... eh ale głupota:) Rumianku witaj:) No skoro miałaś takie zalatane trzy dni to teraz nalezy Ci się odpoczynek:):) Fajnie, że juz jesteś:)I gratuluję udanych zakupów:) Anussska moja koleżanka ma tam kolegów a druga ma rodzinę i tak sobie tam jezdzimy wynajmujemy pokój w pensjonacie i szlajamy sie po MIlówce i okolicach:) Wiesz co ja wiem tyle, że Agawa jest 8 km od Milówki czy cos w tym stylu... Kig ja chcę mieś synka Andreasa Aleksandra:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko mamy dlugi weekend,troche lenistwa ci nie zaszkodzi, kig ma racje:P witamy pania prezes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska ja tez mam w pizdu roboty i nie mogę odejsć od kompa...wygońcie nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coreczka (SIEDZIEC NA DUPIE MACIE!) NIcola albo eeeee nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie podoba Julia albo Wiktoria, ostanio dosc popularne, karolcia, Viviene...nie wiem, wiem tylko ze jak urodze kiedys corke to bede miala straaaaaaszny dylemat jak jej dac na imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig zostaję przed kompem nie mam juz głowy do tych pierdół... a córeczka jakby była to Ania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha zlo triumfuje!!!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus mam nadzieje ze te imie to po nas:P bo duzo Ań jest na tym topiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwie przyjaciółki o imieniu Ania i to mnie skłoniło do tego a Wy mnie tylko upewniłyście w tym przekonaniu:P Nie na serio Ania imie gdzieś mi sie tak podoba...kiedyś miałam hopla na punkcie Wiktorii ale Ania ją przebiła:P Kig o tak zło triumfuje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide praca wzywa aaaa nie chce mi sie mam duzo papierkowej roboty ehhhh papusie dziewuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jeszcze 2tyg wytrzymam!!!!musze i musze dac z sibie wszytko bo inaczej ...😠!!! nalus widisz juz umiesz:)to aj jednak wole chemie i biol: a agawa nie wiem gdziejest ale zawsze mozna sprawdzic:)tylko za 2tyg prosze:D a do do imion to ja wam powiem : coreczka Inez (witek nie bardzo sie zgadza:P) albo Jasmin przeez s nie ś...z normalniejszych Marta albo niewiem...podobno jak rodzice wymyslaja dziecia \"oryginalne\" imiona to sami maja kompleksy:)cos w tym jest...o nic jescze mam czas:D a moj najmłodszy kuzynek ma 3mc i nazywa si Mikołaj:D mial byc jakub ale w dniu cesarki dowiedizilismy sie ze urodzil sie Mikolaj a nei Jakub. jeszcze nie spotkalam sie z dzieckiem o tym imieniu tak na zywo:D tylko o sw mikolaju slyszalam:) rumianku nie moge sie przed koncem rozlewinic wiec prosze mnie zagrzewac do \"zapierdalania\" ze sie tak niecenzuralnie wyraze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj kuzyna ma synka mikolaja w wieku 8 lat! i wyjechali do irlandii bo kuzyn dostal tam niezla fuche i teraz przylecieli na qwielkanoc i sie pytaja mikolaja czy fajnie w irlandii on mowi jasne...dobre piwo...tylko guiness :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee za gorzkie:D uff wrocilam i robie sobie pierogi z mieskiem mniam...kig pewnie ty steskniona za polskim zarciem??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie no kuerrna nie denerwuj mnie!ja dzois tylko na sniadenie 3 wasy (chomicze chlebkki) s ogorkiem serkiem i lososiem butelke wody 3 papierosy i psia jego mac 6 ciasteczek herbatnikowow! ja chce takiego pieroga!nawet z miesiem! i cebulka!i braszczyk i i i bigos i taka kielbaske i buuuuiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece ogladac dom :-) adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×