Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Anusska kochnie to ty rozciagasz strne bo masz w stpoce kwity bez spacji a jak sie robic taki wezyk czegos to zeby sie strona nierozciagala to musza byc spacje wiec zmnien to kochnie :P ja wlasnie wrcilam z preacy bo juz mi sie niechclo a jutro mam na rano wiec musze sie wyspac a kolezanka za mnie zostala:) Kig kochnie gratuluje udanych zakopwo ja ide juztro z rana na podbuj targu:P moze cos sobie upatrze:P Nalusssssssssss kochanie ty mojeeeeeeeeee ciesze sie ogromnie ale niedoluj sie ta praca jego co wyjezdza bo teraz masz sie cieszyc chwila i dbaj o nia:P , spraw aby to byly najpiekniejsze chwile w twoim zyciu:) wiec zero myslenia o tym jego wyjezdzie zrozumialas:) Gigusia gartuluje świadectwa :) dzielna z ciebie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ide do łóżka ja niema żadnej a tak swoja droga to nawet nieiwedzilam jaki moj przyszly mąż potrafi byc o mnie zazdorsny:P oki ide papap trzymajcie sie i snijcie o kolorowych chmurkach na ktorych siedzia nasze anioły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj zaraz tam na mnie nunu owieczka be asii kaku:D juz sprawdzilam gigusia rozciagnela strone usmiechami :D a masz a masz niedobla gabusiu:D:P rumianku przykro z powodu brata dziadka🌻 ale moze to dzeiciatko jezszce cos dobrego przyniesie?? naluusssssssss ciesze sie bardzo i jestem z ciebie tak dumna ze hohohohoh teraz sama bede chodzila z glowa do goru bo taka moja znajoma se faceta tak zalatwila ze hohohoho gigus gratuluje ukonczenia szkolki:) witaj wsrod absolwentow:D a bombastyczna??hejjj łer ar ju?? kig fakt pamietam te ciuhowe sklepy z krzyezm chyba byla wiekszosci nie wiem jak wyczailam ze dochod idze na cele harytatywne...ale mysle ze to abrdzo dobrze...a smama przywiozlam mnostwo ksiazek po nag za 2funty wiekszosc:) ale moja waliza byla ciezkaaaaaaaaaaaaa wiecie co slonca??pomagam sie pakowac mamusi na jutro i robie to z takim usmeichem bo wiem ze jak jutro ich odwieziemy to wracam z moim do mnie i on dopiero rano pojdzie:)hehehehe ale fajowo a ja nie dobra jestem corka a feee!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko a o co byl azdrosny??bo moj to sei bawil i udawal ze taka laska go podrywala ze do niego zagadala a ja poglaskalam go po buzce i mowie \" kochanie chialbys\" heheh bo on chcial zebym byla zazdrosna:D no ale potem uwierzylam przez chwile i zaczelam sie dopytywac jak to bylo itd a on mi pow ze zartowal:D hehehe ale gupol owieczko luknij ze na mojom stopee przecie ona taka od zarania topiku jest:Pnie rozciongam niom strony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie owieczko poszlas sobie i nam nie napisalas o co byz zazdrosny, a nas tu zżera ciekaowsc:D bombastyczna gdzie ty sie podziewasz, ale bedziesz miala do czytania, tydzien bedziesz czytac i nastpeny tydzien odpisywac, do konca roku chyba sie polapiesz:P a tak na serio, martwimy sie tu gdzie cie wcielo na tak dlugo?? myszki ide sie kapac, moze sie ktoras jeszcze pojawi??? czekam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek malutkie :):):):) owieczko mnie tez zzera ciekawosc o co byl zazdrosny a swoja droga moj jest o mnie o wszystko zazdrosny tylko tego nie pokazuje bo powiedzialam mu ze ja nie bede z czlowiekiem ktory bedzie mi robil jakies sceny z bezszensownych i nie udowodnionych rzeczy.Ale zaczynam tego zalowac ze tak powiedzialam bo on wogole juz mi pozwala na wszystko a ja bym chciala zeby on z raz mi sie postawil uhhhhhhhhhhhhh jakie te baby sa glupie a zwlaszcza ja... anussska ulala czekaja cie piekne dni boze jak ja ci zazdroszcze (pozytywnie oczywiscie) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja wlasnie sie ide przygotowywac doslubu kolezanki a bardziej kolezanki moej siory ale ide tylko do kosciola ale jestm ciekawa jak bedzie wygladac a wogole to jestem takakakakaaaa zazdrosna o ten jej slub ze hejno ale nic moj o tym wie kochaniutkie martwie sie o bombastyczna kochane no to sie zmywam bo jeszcze mojego musze odwiesc do domu zeby zdarzyl na ten slub no i poem to juz jestesmy dla siebiej ka zawieziemy rodzicow do cieszynasuupcio gigus moj tez juz mi na wiekszosc rzeczy pozwala teras...kiedys t byl mozna pow chorobliwie zazdrosny naweto o to ze ja zrobilam jadne oczy do kolegi ale juz mu zupelnie przeszlo ale czasami tak mi pokazuje ze jest delikatnie zazdrosny i nie powie mzeby to nie bylo przyjemne ale z tej chorobliej sie wyleczyl jakies 3lata temu kupilam sobie glamura bo byl za2.90 i shapa bo byla plyta z cwiczeniam pilates ede ogladac w wakacjie i cwiczyc milego dnia slonca napewno sie pokaze jezcze dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Kurcze ale mam dzisiaj schizmę to normalnie nie moge.. poszlysmy wczoraj tam bo koleżanka miała urodziny.I był i było znowu tak miło....uśmiechaliśmy się i w ogóle...a najlepsze ze przysiadł się do nas jakiś chłopak i coś tam nawijał a Darek to widział i takie spojrzenie...Ania orzekła,że to zazdrosć;)no a potem mu mówię że chyna w środę dopiero tu przyjdziemy a on tak czemu?? jej ja chyba oszalałam.... Owieczko faceci już tacy są . Zazdrośni i tyle:) Ale odrobina zazdrości nie zaszkodzi ale w większej dawce to wiadomo....mój były taki był. W każdym koledze widział rywala dlatego ja jestem już uczulona na takie coś... Anusssko to ja Ci życze bardzo udanego weekendu:D Na pewno spędzicie cudne chwile razem:):)I ten ślub koleżanki...sama szłabym na taki:) Owieczko nie wiem czy pisałaś juz wybacz jeśli tak a nie doczytałam ale mam problem z koncentracją, jak tam w pracy było? Anusssko Glamour przeczytałam juz:) Gigusiu jak ja Ci zazdroszczę tego pozytywnego podejścia do życia:) jesteś taka radosna tutaj:)Ja też gratuluję sredniej:) Rumianku we wtorek na pewno coś znajdziesz.A ztym biustem to dzisiaj oglądałam fajna marynareczkę i co w nie chciała mi sie zapiąć w biuście:PEh... Kig ja jestem ciągle w szoku i tak jakby znowu w chmurach dlatego nie wiem co napisać....on ma takie słodkie oczka w które patrzyłam sobie przez większosć naszego spotkanka:) a okazało sie, ze tak jak ja kocha Zakopane i jeszcze pare innych rzeczy....tylko szkoda, że wyjeżdza, ale jak pisała Owieczka musze łapać te chwile teraz... Ja też lubie chodzić po szmateksach tam naprawdę można znalezc czasami fajne rzeczy i to orginalne niezniszczone:)a jak tam esej napisałaś cos wczoraj? Bombastyczna wracaj tu do nas... okej rozpisałam sie, jeśli coś zapomniałam dodać to prosze Was o wybaczenie mi tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacje moje drogie :) praca jest fajna , bo juz w tamtym roku tam pracowlam wiec nic sie niezmnilo poza cenami:P Naluś zazdrosc jest potzrbna w zwiazku nawet w malych ilosciach:) wiec bardzo dobrze ci ta Ania powiedzila ze Darek byl zazdrosny bo napewno byl:) i tak powinno byc , przynajmnij wiesz ze traktuje cie powaznie:) a moje kochnie jest bardzo o mnie zazdrosne i to jest nawet fajnie kiedys byl i to bardzo az niedalo sie wytrzymac ale teraz jest zazdrosny tak milo , rzuca mi fochmi ale mi sie z niego smiac chce i mu przechodzi a mi jest milo bo wiem ze nadal mnie kocha i jest zazdrosny a nie juz tylko przyzwyczajony:) Anussko jak ja ci zazdrosze tego slubu u mnie jest jakis zazstuj ze slubami od ładnych kilunastu lat:( nikt sie niehajta :( a u was to chyba jakas passa sie zcazyna bo i ty idziesz na slub , z tego co wiem to Rumianek byl niedawno:) JA TEZ CHCEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha laski wysłalam wam meila , ale jak co to nieodpsujcie mi na ten tylko na ten wczesniejszy jejeku Kig PRZEPRASZAM zapomnilam o tobie ale juz sie poprawiam i ci wyslam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczolraj ogladnelam \'przelamujac fale#\' niesamowite...polecam..jestem w szoku nic mi sie nie chce slonko swiecki eeehhhh moze uda mi sie dzis zalatwic internet w domu moze...mam leniwca...napisze tylko tyle:Nalus Darek ma plusa za to zakopane, rumianku :duze cycki gora,OWIECZKO nie dostalam maila:-( Gabi....eeeehhh slonce co ci mam napisac warjacie?milych wczaswiczow zycze...BOMBA gdzie???spppaaaccc...nie napisalam slowa eseju...mam jeszcze tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko zgadzam się z Tobą co do tej zazdrości:) Cieszę sie, że masz przyjemną pracę:) Kig mnie też się nic nie chce...muszę sie uczyc a jakoś nie mogę...a u ciebie słoneczko swieci a tu leje jak z cebra...ale deszczyk też jest czasami potrzebny:)A z tym netem w domu, załóż go koniecznie jesli masz tylko taką możliwość:) Monikula co sie stało? Ja właśnie oglądam powtórkę Tańca a zaraz są Gotowe które nie obejrzałam w czwartek :D buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Owieczko do mnie doszedł póki co pusty mail od Ciebie...tylko z tym napisem o przyrodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzisiaj tak pozno, wczesniej nie mialam kiedy:D dziekuje za maila owieczko:P wiecie co kupilam sobie dzisiaj butki, takie brazowe bez piety z koralikami, swietne:) za tydzien wyobrazcie sobie ide z moim bratem na jego polmetek, same 18 a ja taka stara 20 przy nich:) napisze cos potem, ide poogladac tv na chwile, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka zarabisty ten mail sie usmialam:):):):):):)ciesze sie ze prace masz fajna anussska zazdroszcze twojej kolezance slubu JA TEZ TAK CHCE :):):) nalusia dziecko pewnie ze byl zazdrosny o taka dziewoje jak ty nie ma dwoch zdan🌻 rumianku zazdroszcze ci polmetka powrocisz wspomnieniami do niesamowitych czasow a u nas to sie nazywaja POLOWINKI:):)) a moj misiek sie dzisiaj bawi u kumpla na grillu a ja siedze i sie ucze:(:(:(:(:( miskowi sie snilo ze bal sie ze mna spac bo bylam wampirem i jak nie wzielam pigulki to sie w niego zamienialam w nocy i caly sen sie glowil czy wzielam pigulke:):):)a najsmieszniejsze jest to ze w tym lozku byli jeszcze moi rodzice :):)):):):):)ten to ma sny naprawde dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ale mamy ponury poranek no:( a ja mam okres i tak mnie brzuch boli ze hej :( a popoludniu ide do pracy mam nadzieje ze nibede miala ruchu Anusska jak ja ci zazdrisze tego ze mozesz ze swoim kochniem spedzic noc i dzien i wogole ze masz chate wolna:P Kig kochnie niedostlas moiejgo miela:( ja sprunuje jeszcze raz oki Nalus a nieweim czemu ty dostlas pusty bo Gabi ostal z tego co wiem:) ja juz nieweim co jest z ta poczta :( do jednych dochodzi a do 2 nie:( Kig bylo by super jak bys mila neta w domu:) to bysmy byly w stalym komtakcie:) a kochnie moze ty bys nam wyslala swoje zdjecie i ty Gabi tez:) bo my wszystkie mamy juz swoje zdjecia i tylko was brakuje:( Bombastyczna kaj ty jestes ze cie tu niema co?? a moze ty juz niebedziesz nas tu odwiedziac co??:( moze ci sie juz znudzilysmy😭 ale mam nadzieje ze tak niejest:) czemky tu na ciebie , ale bedziesz miec czytania az ci wspolczuje Rumianku gratuluje buckikow ja chyba wiem jakie to sa bo tez oglądalam podbne:) a ja sobie wczoraj kubilm 2 bluzeczki jednak na takich grubszych ramiaczkach a druga na krotki rekaw taka do parcy zebym mila:) oki koncze bo moje kochnie przyszlo do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane;D ale sie wydarzyło ze hejjjj....no odwiezlismy rodzicow mam kazala nam sie sprzatnac wczesnie jzeby nie czekac na ich odjazd to pojechalismy tata prowadzil w drodze do no i kazal nam ise patrzyc jak jechalismy zeby sei wracajac nie zgubic a my co??w pewnym momencie witek mowi takim cichutkim glosem \" kochanie chyba tu mialas zjechac na lewo\" a ja na nieg owrzaska ze jak chyba ze tu nie ma gdzei zawrocic ze dwupasmowka i cala w nerwach...wiem gupia jestem:(no ale coz i sie zaczelo on sie na mnei wkurzyl i ja na niego a ja wiem ze tak nei mozna...no nic jechalam chyba drugi razz se po mini autostradzie i gaz sie tak latwo wciska az sie sama siebie balam...no ale chyba zachowalalm rozsadek:o no nic klocilam sie z witekim potem juz o szystko nawet o nasz wyjazd do zwardonia...:( gupie to bylo potem pojechalismy do media marketu bo chcial cos zobaczec no i oczywsice atmosfera grobowa:( umawialismy sie ze pojdzemy do kina na 20.30 ale ja nie zjechalam na trase do kina bo nie mialam nastroju i ten oczywsice o to zly..za to zjechalam mu do mcdonalda oczywisce dla nieg zmienilam pas na srodku skrzyowania dokladnie na wysokosc policji ale naszczescie gadali juz z kims i ja sie szybko schowalam za mcdonaldem no i przed mcdonaldem dluga rozmowa no i jak weszlismy to siadlam tak zeby sie nie musial na mnie patrzyc bo w auci mi pwo ze nie chce na mnie patrzec w mcdonaldzie jak sie tak zachwouje no ale ten to ma miekkie serce ja taka smutna a on ta swoja lapka mie po nosku posmyral i mowi tym glosikiem \"ale jestes twarda\" no i kilka minut minelo i sie usmeichnelam ale najpierw musialam mu podpierzyc gasc frytek i se nimi napakowac buzke:) hehe no i potem to juz milutko wrocilimy do domku on poszedl p klucze i potem do mnie ja sobie zjadlam kolacyke no i mja siostra wrocila do domku ze swoim ok 2:9 ale my juz spalismy:Da slub byl piekny mowie wam cudo cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na tym slubie bylo tak cudnie calyczs musialam powstrzymywac placz ojej i tak sobie pomyslalam ze jak ja bym miala skladac przysiege to bym slowa nie wydusiala przez placz...i taka bylam zazdrosna ja tez chce slubu jejuuuuu ale to pikene byooooooooooo Nualuś ale masz zazdrosnik:) ale taka ociupinka zazdrosci nie zaszkodzi wrecz przeciwnie:) Rumianku a butki na obcasiku czy na obcasikowatej koturence??bo ja tam mam takie brazowe z okraglym czubkiem z kwiatuszkiem na cienkiej koturno - obcasie:Drozmiar 35.5:D hehe a najlpesze jest to ze inne buty nawet 37...ale klapki i sandaly zawzse 36 a na obacsie jak noga ide do przodu to z rylko nwaet 35.5 owieczko tez chcialam tak kiedys pracowac w ogrodku ale jakos nigdy nie mam duzej mtywacji...swietna przyrooda:D usialam sie:D kigus widze zes zalatana cudnie by bylo jak bys miala neta w domu oderwac bys sie od nas nei mogla:)a do eseja sie slonce zabierz!! bombastyczna bo ja ise o ciebie juz strasznie matwie:( giguś ale sennnn ja tez mialm dzis glupi sen....nie pamietam dokladnie ale konczyl sie ta ze jakis chlopak mial pokazac innemu gdzie ma go za kare przestrzalic bo ona cos im zrobil:( no i ten chlopak pow przestrzelismy cie w rane zeby bardziej bolalo;* o rany.... buzka slonca ide robic sniadanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarararararrara! uwaga uwaga!internetu co9 prawda jeszcze nie mam (okaze sie w srode) ale zaczelam pisac esej!tak drogie panie CALE 300slow wydusialam:-) ehhh Anussko piracie drogowy:-P fajnie ze masz prawo jazdy!tez chce juz nawet dzis myslalam ile mnie to bedzie kosztowac zeby zrobic w wakacje co prawda brytyjskie no ale...nie denerwuj sie tak o byle co naprawde kobieta powinna byc przykladem dlka faceta to oni sa istoty nizsze nie mozesz [pokazywac slabosci! Gabi hehehehhe ja tez nie raz mam schizy czy wzielam tabletke czy nie ale zeby az takie... Rumianku malostopa-ja tez mam mniej wiecej taki numerek bucika i to dokladnie zalezy jaki typ bucika wysle kazdej z was swoje zdjecie tylko musze przyniesc na uniwerek pen drive\'a i zgram-musze wybrac cos ladnego he he wlasnie wrocilam ze sprzatanka troszke mnie gnaty bola ale co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry dziewczynki:) Kurde wiecie co , że jeszcze trochę a przez ten internet to ja nerwicy się nabawię....znowu go nie było a administrator jak do niego dzwonię to ma wyłączony telefon...:Oeh...ale dosć denerwowania się... Dziewczynki tak troche zazdrości nie zaszkodzi macie rację:) Nie wiem ja mam nadzieję, że najbliższe dni, tygodnie będą naprawdę miłe jeśli chodzi o mnie i o Darka:D eh... Rumianku to ja gratuluję zakupu:D Nie ma to jak fajne buciki;)Jej i ten półmetek...sama szłabym na taką imprezkę...:) Anusssko ale miałaś dzionek...dobrze, że się pogodziliście bo jak to czytałam to mi sie smutno zrobiło troszkę ale pod koniec buzka mi sie uśmiechnęła , że tak fajnie sie to skończyło:)Jej ja tez bym chciała już tak sie ubrać w biała suknię...eh....:):) Owieczko mam nadzieję, ze brzuch Cię juz przestał boleć....trzymaj się w pracy. I wzięłaś tabletkę mam nadzieje? Nie wiem czemu nie dostałam maila takiego jak Gigusia na przykład...moze to ja mam coś z pocztą, bo od Rumianka tez mi nie doszedł... W ogole dziewczynki co do snów to mi sie dzisiaj śniło, ze ja i moja koleżanka piekłyśmy cały dzień udka z kurczaka:D:D Nie wiem moze ja głodan byłam w tym, śnie:D:D A do knajpki może pójdę jutro...może jak sie trochę steskni za mną...zresztą co ja pletę...:) Gigusiu ja tez sie musze uczyć....a tak mi sie nie chce...a Twój misiek na pewno strasznie za Tobą tęsknił na tym grillu:) pozdrawiam🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig jestem z Ciebie dumna!!!!!🌻🌻:D I mam nadzieję , że w środę oznajmisz nam , że masz neta:):) Ja sie musze pochwalić , ze też mam prawko:P I raz wjechałabym w drzewo dobrze że kumple przełożył nogę i zahamował w ostatniej chwili:) A z tabletkami to uuuu nie raz naprawdę zapomne i wtedy jest nie za wesolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e jaki tam pirat drogowy:p w tamtym roku jak odwoziola rodzicow tez do ciezyna bo jechali na wycieczke tez jechalam z witeki m i na pasach dla pieszych musialam ostro przychamowac bo mi jakis gosciu na czerwonym swietle wszedl na pasy no i facet tojota w moja dupe wjechal..on mial caly skasowany przod a ja moglam dalej jechac no nic zadzwonilam na police i przyjechali dalalm wszystkie dokumenty zadowoloan i po pan wladza juz mi je oddaja i nagle zauwaza ze data OC jest przeterminowana....no i zaczely sie jaja dzownei do mamy a mama jeszcze w pradze ze kurde nie mam i mi chca auto na parking policynjy scholowac (co kosztuje bagatela ok 5tys:o)no i madnat bo to jedna z 3podst rzeczy ktore trzeba miec przysobie:o naszcescie pan ubezpieczyciel mieszkal blisko i mi dowiozl i panowie wladze mi dali spokuj ale mialam nerwyyyy.....ale witek sie wykazal cierpliwosia opanowaniem umyslu i duza wiedza na temat co moga a czego nie... kig wysli zdjatka wysli ja ci przesle swoje i gigus tez wyslij nam :) Nalus juz sie stesknilas:Dhehe ale fajnie masz ciesze sie razem z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NALA jkestyes genialna!udka z kurczaka!tego mi trzeba...znowu jeeeesssscccc....boze ile ja juz wczoraj i dzie swody wypilam?teraz czas na cialo stale...udka...... ja chce prawo jazdy i slub!rzygac mi sie chce jestem zareczona zycie uklada mi sie niby idealnie i rozmawiamy o przyszlosci i niby data jest juz na czerwiuec 2009 ale zesz kurna cos wiecej by chyba trzeba bylo?zaSTANAWIAMY SIE NAPD PRACA KUPNEM SAMMOCHODU nad wszystkim a zdania\'zaczniemy oszczedzac na slub\' ani widu ani slychu zirytowalam sie ja chce sukienke slubna taka ecru czy jak to sie pisze buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz spokoj ja rozumiem ze slub to nie hop siup ze trzeba zaplanowac (rany polska anglia czu usa???) ile ludzi czy wesele czy podroz poslubna...ehhhh ale no buuu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska to rzeczywiście miałaś stresujacą sytuację...dobrze, że się wszystko tak skończyło...ale z samochodem to są zawsze takie dziwne przygody...ja prawie dostałam kiedyś manadat bo wjechałam w uliczkę jednokierunkową nie tą stroną co powinnam a spieszyło mi się...ale się pouśmiechałam troszeczkę i skończyło sie na upomnieniu i małym nadaciku za śmiecenie z okna na ulicę:P:P Nie ma to jak mili panowie policjanci:) Kig ja bym chciała ślub wziąść w Austrii albo w Polsce w Dolinie Chochołowskiej...Wiesz samej mi sie chce teraz udka z kurczaka:P Jak sie człowiekowi tak śni całą noc taka głupota ...:) A sukienka w kolorze ecru czy jak to się tam pisze to fajny pomysł:) Anussska ja się stęskniłam ale czy on się stęsknił oto jest pytanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig ale czemu az na 2009??czemu nie wczesnie jprzeciez t oza 3lata?w sumie juz byscie mogli:)ja tez bym chciala....ale wiem ze muzepoczekac jeszcze ..nawet na zareczyny :) bo wiem ze witek planuje ale on sie nie wygada a wiemz e chce zebysmy mogli spokojnie byc po zareczynach cala noc sami bez zgrzytu rodzicow albo i nawet wiecej wiec to pewni nastapi w jaksi sczegolny dzien jak bedziemy juz mieszkac razem:Dhehe a i wiem tez ze niestety nie ma pieniedzy:D bo ma narzie 10zl na wakacjie:D no chyba ze zbieara za moimi plecami co by bylo bardzo mile:) ja by mu sie oswiadczyla juz dwano no ale sam musi do tego dojrzec..wiesz kig ja myslalam o sukni nawet takiej jasno zielonej bo w bialej racej nie pojde bo ona jest dla czystych i niewinnych:D ale kto wie..nigdy nei mow nigdy, ta kolezanka miala wczoraj wlasnie ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggrrr dlaje tocze piane ale przechodzi ggggrrr udka ide4 zrec!tak bede zrec zjem cale dwa io ryz!(i popije 2 litrami wody fffuuuhjjjjj) papuski kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×