Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

wrrr co za uparta strona no :) chyba niechce zebysmy pisaly po niej:P mam na mysli tą 46 oczysiwcie :P ale pierdoly gadam co nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻 jupi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko gratuluję 46 strony:DNareszcie na niej jesteśmy:):) Anusssko dokładnie tak jak napisała Owieczka Witek kocha Cię taka jaką jesteś:) A z tym znalezieniem Cię to i bez tego możemy:P Cieszę się, ze Wam sie stronka podoba:) Jest taka słodka:) Dziewczynki te które sie długo nie odzywają gdzieście są????????????Heh tylko nas nie opuszczajcie bo będziemy płakać............. Okej ja idę sie szykowac bo za niedługo ide do knajpki i zobacze znowu te jego oczka:):) Ach odbija mi:P Buziaki:):):) Aha u mnie też leje niestety....Miłego dzionka Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh owieczko to zes poszalala:D Nalus no to baw sie dobrze dzis i zdac relacje z relacji waszych:D eh poproawic tzn nie byc taka wredna bo on calcyzas widzi mnie przy sobie zla albo smutna to musze poprawic bo tak nie moza...dzis napewno bede szczesliwa:D ehh pada a kontert na polu i w dodatku na trawie..to juz czuje to bloto:o no ale nic pojedziemy i zobaczymy choc na piosenke pupi it up bo ja ja tak lubie:p jaki filmik owieczko ogladasz?? zjadalam 2kiwi na obiad i zupke knora z makaronem jakiegos warzywniaka bo i nie chce mi sie robic nic na biad rodzicow nie ma to mi nikt nie zrobi:o gluia jestem co nie??aaa wieczor se zjem jakiegos hotdoga:D a narazie zrobilam jakies4zadania a tak to nie wiem co robie:o buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh.......... ale sie zdenerwowalam uh................ jacy ci faceci sa niemyslacy u............... po tym grillu nie odzywal sie do mnie 1,5 dnia ;(;(;( wiec wkurwiona przed chwila do niego zadzwonilam z pytaniem czy jeszcze zyje a on na to ze przeprasza ze wie ze zle zrobil ale cos tam mial do roboty uh.i ze zadzwoni eivzorem to pogadamy uh..........a ja sie juz zezchizowalam i wyobrazalam sobie go na tym grillu z jakimis laskami jak go pocieszaja ze mnie tak czesto nie widziAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA co za zchiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez leje Nalus milego wieczorku:):):) Anussska badz happy mimo wszystko ja sie staram ale mi nerwy puszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam moje obiecane zdjecie :):)):) teraz czekam na wasze:):):)dziewczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi aleś cudna:D ja tez Ci wyslałam swoej zdjątko i kig tobie też 🌻 :) a na tym zdjeiu jestes ze swoim Michalem (dobrze pameitam?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja sie zbieram:) wyjezdzamy za 1h ale jeszcze tesco zalatwic i wogole...musze troszke posprzatac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSSSKA nikt mi jeszcze nie powiedzial ze jestem cudna dzieki ty tez jestes niezla laseczka i naprawde dobrana para ty i twoj witek::):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał Gigusia super fotki dzieki ja ci tez zraz swoje wsyle:P i wiesz naprwde jestes fajna teraz o wiele lepij bedzie nam sie rozmawiac jak wiemy jak wygldamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczynki dzieki za taki entuzjazm :):):) ale owieczko ja nie wiedzialam ze z takimi laskami rozmawiam:):):) kurde dziewczonka zalozymy klub pieknych i uroczych:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Gigusia klub mozemy zawsze zalozyc:P ja jestem za choc dzisiaj jakos mi humor niedopisuje od poldunia i jeszcze na sam koneci odebralm telefon ktory popsul mi calowicie huomr i mam juz dosyc , czemu dobrzy ludzie zawsze obrywaj co ja nprwde tego nierozuiem albo poprostu za brdzo wszystko przezywam ale co tam nibede wam truc ide do lozka poczytac gazete:) moze szybceij zasne i bedzie juz jutro:P a wogole to moglo by byc jutro juz lepij to bym mila na rano a tak to chyba bede miec na wieczor a nielubie miec na wieczory:P to trzymajcie sie moze sie jeszcze odezwe Naluś a oc u ciebie kochnie baiwsz die dobrze bo nasza Anusska to pewnie juz hula :) oj wam to dobrze tez bym tak chcila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko nie martw sie dla dobrych ludzi zawsze predzej czy pozniej zycie ofiarowuje dobry prezent:):):):)naprawde trzymaj sie tez bym sobie pobalowala dziewczynki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde zakladam ten klub Piekne I Urocze w skrocie PIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rumianku jestes sliczna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej Słodkości Wy moje KOCHANE!!! :D Qrczaczki pieczone!!! Zaczęłam nadrabiać zaległości, ale po godzinie czytania doszłam do wniosku że nie dam rady na raz :P ale nadrobie MOJE SŁOWO 🌼 Witaj Gigusiu 👄 miło, że z mnami jesteś :D:D:D Strasznie Ci zazdroszcze miejsca zamieszkania.. nie dość, że wieś to na dodatek nad morzem.. ach.. gdyby tam dokleić jeszcze góry :P Ja morze widziałam tylko raz.. i to dodam, że nie polskie ;) Ale to dłuuuuuga historia..... byłam z tą jędzą moją byłą Szefową.. w ciągu 2 tygodni 3 kraje: Belgia, Finlandia i Estonia :D Mimo, że wróciłam z totalnie zrytą psychiką przez tą babę to jednak warto było :D Naluś Kochanie Ty kiedyś pisałaś, że chcesz się uczyć fińskiego.. śmieszny język :D a najpiękniejsze są Helsinki i Antwerpia :D no i Brugia ewenrualnie ;)aż się rozmarzyłam.. coś pięknego, gdybym mogła tam wrócić.. tylko z moim Kochaniem :D przecież marzenia są po to, by je spełniać :D i Wam bym z chęcią to wszystko pokazała.. coś niesamowitego :D:D:D ps. Wiem, że nasze morze jest NAJ.. ;) Cholercia nie wiem co pisać.. bo utknęłam na 40 stronie a już oczka mi się kleją.. ale może jeszcze dziś uda mi się doczytać i powrócę :D a jutro najpóźniej :D Tak w ogóle to przepraszam, że tak długo Was zaniedbywałam. Wyjazd mi się przedłużył.. no ale już jestem. Szybciutko wszystko nadrobię i wtedy wszystko Wam opiszę. Straszniście siem stęskniłam.. i cieszę się, że jesteście ❤️ Ps. Dałyście czadu jeśli chodzi o liczbę wpisów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie witam bombastyczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz wszystko opowiedziec co sie dzialo z toba i to szybko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna nareszcie jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):) Jej i byłaś w Finlandii....rzeczywiście ten ich jezyk jest strasznie śmieszny ale ciekawy:D Dokładnie chcemy tu wiedziec jak było:):)a to małe opoznienie z powrotem ja Ci wybaczam:):) Gigusiu dziękuję za fotkę:) Anussska ma rację cudna jesteś:):) W ogóle to ja Wam wyślę moje zdjęcie jeszcze jedno tylko wyglądam na nim na 16 lat:P ale co tam:P Anussska wybaw sie tam dobrze pomimo błota:):) Gigusiu faceci są niestety niezrozumiali ale cóż zrobić:)Ja też mam takie schizy, że inne laski itp... Owieczko nie martw się tym telefonem🌻 i tak jak napisała Gigusia dla dobrych ludzi zawsze życie ofiarowuje dobry prezent:) zgadzam się z Tobą Gigusiu dlatego napisałam to jeszcze raz:) Rumianku, Kig co u Was?:) a w knajpce było fajnie. pogadałam sobie z nim chwile i popatrzyłam wte jego oczka:) Wiecie co chyba sie naprawdę zakochałam...a on zaczął mi sie zwierzać, że jest zmęczony że najchętniej to by stamtąd poszedł już....nie wiem czemu ale czuję , że ma do mnie takie zaufanie...a może mam schizę?....I umówiliśmy sie wstepnie na czwartek:):) mam mini wylew:D:P Idę spac słońca:) Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej kogo ja tu widze Bombastyczna we własnej osobie:) cudnie ze sie zjawilas:P a ze oczka ci sie wczoraj kleily od czytania to sie niedziwie:) ale mysle ze dzisiaj nadrobisz zaleglosci:) witaj ponownie:):) Nalus pewnie ze ma d ciebie zaufie coc na zaufanie sie pracuje bardzo dlugo, ale Was czekaj piekne chwile wiec ufac sobie musicie:P a tym bardziej ze jak mowisz ze zaczol ci sie juz tak troche zwierzac to mysle ze cos w tym jest bo co by mial za interes gadac ci takie rzeczy jak by chcila cie olac co????!!!!:) przemysl to:) Rumianku kochnie gdzie ty jestes i co porabisz z tego co wczoraj wylapalm to wyslas Gabi fotke ale na forum sie nieodezwalas nieladnie :( Anusska to teraz nagrabia za nas wszystkie z Witakiem spedza znim pewnie urocze chwile:) a ja pije kawe przylaczy sie ktos??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Owieczko masz racje wiesz:) Muszę sobie to wszystko poukładać:):) Dziewczynki wysłałam Wam fotkę taka bardziej aktualną:) Tylko proszę się nie śmiać, że mam na niej 16 lat- tak wyglądam:):):P Życzę Wam miłego dzionka ja idę sie uczyć:) A kawusia Owieczko dobra rzecz , zaraz idę sobie zrobić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Piekne i urocze:D Musze sie przywitac z Bombastyczna wiec wybacznie kochane:D hej bombastyczna!!!!!!!!!!!!!!!Nareszcie zes wrocila!!!Raporcik długaśny cie czeka słonce ty nasze:) i niech każda sobie wbije do główeczki ze jak nas opusci na dluzej to i wiecej zaleglosci...wiec...??sie nie oplaca!!:P to byl moral jak by ktora nie zauwazyla:D bombastyczna strasznie sie ciesze zes jest juz 🌻 owieczko tak to jest masz miekkie serce to musisz miec twarda dupe...ale dla dobrych zycie szykuje niespodzianke, ja w to wierze:D bo sie zaliczam do tych dobrych:D ale se cukrze co nie??:D Nalus no 16 jak nic ale za to jaka słodziuchnaaa:Ppalce lizac...tzn nie jestem bi ani les...ale wiesz:P gabi jak to ci nikt nie powiedzial zes cudna jak ty cudna??hęę??prosze tu zawolac twojego faceta mu mu tu wypersfadujemy ze ma ci to mowic codziennie po kilka razy po to najprawdziwsza prawda:D rumianku a gdzie ty jestes??wczoraj sie nie odezwalas...tez wyczailam zes fotke wyslala gigusi no no prosze sie tu nam postawic bo tesknimy🌻 kig jak z esejem??a necik jak??bedzie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam wam wypracowanie odnosnie moich wspomnien wczorajszych ale mi wszytko zjadlo...ehhh nie to nie moglo byc specjalnie bo mysli ocenzurowane byly przez sama mnie:o no nic chcialam wam napsiac ze wszystko sei udalo ten witek tylko powiedzial ze sie boi jak ja jezdze...chodzilo mu o to ze w dziury wjezdzam ale jak tu niewjezdzac??no napsialam wam ze o 7 sie obudzilismy i poszlam robic sniadanko i witek nie chcial wstac:D jeszcze wolal do mnie do kuchni zebym go przyszla przytulic;)musialam mu porozsuwac zaluzje i zrzucic koldre z niego zeby wstal:) a koncert tez fajny w sumie trwal jakies 50 min..no ale to i dobrze bo wrocilismy do domku o 23.15 a jeszcze przed 23 babice napadlismy na herbatke:) no i miodzio cudzio supcio bajer:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i Tobie Nalus napisałam ze jezeli facet zaczyna sie zwirzac w pewnym sesie z tego co czuje kobiecie to to juz nie jest dziecinada:D tylko cos sie nam tu kroi powaznego!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska a ten koncert był w Węgierskiej Górce? Bo moja koleżanka tez miała jechać na niego ale coś tam jej nie wyszło:) Cieszę sie, że miałaś tak udany dzień :)A teraz zapewne nastepny taki nadszedł:) (Wybacz jeśli gadam bez sensu:P) Mnie dzisiaj czeka dzień z mikrostrukturami...bleh....i muszę wkuć to co Wam kiedyś opisywałam, ze ta kobieta nam tak opowiada.... Anussska w ogole to żeby Bóg dał, żeby tak było jak mówisz z tym Darkiem:)No a zdjątko mówiłam, ze 16 jak nic:P Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehjjjj buu ksasowalo mi sie eseju jest pol internet dowiem sie w czwartek ostatecznie wlasnie proboje wyslac wam linka z sympatii kidys mialam tam konbto to moze ogladniecie sobie mnie sprzed 2 lat:-P haaaaa nie moge jeszcze jest ale jaja i nawet mi licznik latka nailcza:-) no juz tlumacze duze zdjecie sesja artystyczna mojego brata (chcialybuyscie takiego ha!) siedzonce to na przystani na mazurach gdzie jezdilam co rok to w bialym czarbno biale to ze stodniowki mojuego eks tzn przed studniowka eeee tego w pointach nie musze tlumaczyc...a ostatnie nic ciekawego|:-P ale postaram wam wyslac swoje aktualne no to jedziemy http://piruetka.sympatia.onet.pl/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcem isc na koncert:-( Anussko ty krowo nie wyskakuj mi tu z haslami zes nie wrta i tyle jak cos to ona ma warowac i zasluzyc a nie na odwrot! Nalus widze pewnego rodzaju postepy:-) oby tak dalej! Owieczko z tego co widze jestes juz dosc dojrzala ko9bietka skoro myslisz w ten sposob ja na razie nie chce miec dziecka nie wyobrazam sobie...tzn dzieciaki mnie uwieliaja ja je tez ale zyby miec swoje nieeee raz moj Kot byl strasznie chory musialam wstawac do niego w nocy nosic mu leki mierzyc temperaturke itp...i sobie tak pomyslam ze jeju to jest moj facet dorosly ktory jak cos moze sobie to wsztystko sam zrobic a jak mi przyjdzie miec dzicko??????ryczace cala noc?nieprzespane noce a potem do pracy?nnniiiieeee jeszcze chyba moj instynkt macierzynski nie jest na tyle mocna:-( Gabi Ty to masz bujna wyobraznie-panuj nad soba kobieto bo to moze doprowadzic do pewnych zgrzytow! BOMBA TY ZYJESZ! rzes sie w swiat wybrala...nigdy wlasnie nie zwiedzalam tej czesci europy co ty ale skoro juz mowa o mozu to polecam chorwacje-wlochy bulgaria grecja czy inne wysiadaja-kosmos-woda normalnie porzezroczysta-plywasz i 10 metrow w dol widzisz rybki, jezowce,kamyczki cudo! a te skalki!wogole to tam wyglada tak ze z jednej strony masz moze kawalek plazy i jakies pole namiotowe nad toba jest autostrada albo droga bez barierek i przepasc i z drugiej strony GORY!niesamowite a jak cieplo mmmmm rozmarzylam sie a tu trzeba na zajecia...l;ece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig ładuje mi sie:D a po co ci konto na sympatii? esejka pisaj pisaj:D ja zostawiam wszytko na ostatni moment inie najlepiej na tym wychodze:( Nalus ja jestem tego pewna, ze to o czyms swiadczy!! kig wyszedł bład sesji//:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś tak w Wegierskiej Górce:D to juz taka wioska jest tam u was znana??:D hehe a to bardzo blisko mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×