Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

kig a ten domek to do przeprowadzki?czy na wakacjie jak rodzina sie zjedzie??ehh przeslalabym ci w paczce ale obawaim sie ze by nie dotrwalo (czyt. ktos by wywachal i zjadl) :D oki juz nie robie ci smaka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kobiety alezcie sie rozpisaly :):):):): kig nalu jestescie piekne przyjmuje wsas do stowarzyszenia PIU :):):):)wszystkie was przyjmuje a tak wogole zegar biologiczny wam juz bije czy raczej wali:):):):):):) przyszle mamiszki:):):):) ja mialam koszmarny dzien dzisiaj od rana lzy mialam jechac do miska ale zadzwonila babcia ze musze jej zrobic 5 pokoi lzy nalecialy mi do oczu a jeszcze jak mowilam miskowi ze nie przyjade to juz zalewalam sie lazami juz 5 dzien go nie widze;(;(;(;(;( moze przesadzam ale nie moglam sie uspokic plakalam sprzatajac mama juz myslala ze ze mna zerwal tak rozpaczalam BOZE ja juz sie calkiem przy nim zeschizowalam:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu uspokój się🌻 Ja wiem ja też schizuję chociaż to etap wstępny, dlatego Cię rozumiem. Nie płacz tylko bo mi sie juz smutno robi...ale jutro sie widzicie? 🌻 Kig ja się przyłączam do paczki Anussski i wyślemy Ci paczkę od nas z masą jedzonka:):) Anussska w Milówce to ja będę chyba dopiero gdzies w czerwcu może, bo wcześniej czekają zaliczenia i w ogóle... Oki ja idę spać bo już mam dość i jak mi sie dzisiaj przyśni teoria wymiany albo małżeństwa to normalnie wyjdę z siebie:P:P Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny jestem tak szczeliwa ze naewt nieprzeczytalm tego co napisalycie tylko odrazu pisze:) wychodze za mąż co prawda za rok ale teraz juz beda przygotowania:):):) oki biore sie za czynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Owieczko ale się cieszę!!!!!!! Gratuluję Ci z całego serca:):):):):) Jej ale fajnie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm przeczytal i troche sie uspokilam Nalus wkoncu dostlam twoje zdjecie wiesz co jestes naprwde ladna i jakas taka inna to znczy bije od ciebie takia słodka radosc niedziwie sie Darkowi ze , niech ten chlop cie zlapie i juz niepuszcza bo taka dziewucha jak ty to skarb:) a Ania to bardzo ladne imie :) wiem cos o tym:) i tez nalus znam bardzo fajnie Anie:P wiec moze cos w tym imieniu jest:) Anusska a to imie Inez to naprwde fajnie , spodobalo mi sie:) a Mikołaj jest cudnym imieniem jak sie nim zakochalm jak byla ta reklama sansilka czy jak sie to pisze bop tam byl mikolaj i jakos to imie mi sie spodbalo ale moj syn bedzie mial na imie Michal , wg. mnie imie musi ci sie kojarzyc z kims kogo lubisz jak mnie dziewczyny caly dzien glowa boli niemoge juz wutrzymac zadne tabletki mi niepomagdaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig kochnie mi ta twoja srona niechodiz:( ale bede probowac tak jak Anusska bo jej sie wkoncu udalo:) to moze mi tez sie uda Rumianku gartuluje tych zakupow hmm mini napewnie bedziesz sexownie wygldac :) Kig jak ja ci wspolczuje tego jedzienia polska kuchnia jest jednak bardzo dobra ale nibede ci tu opisywac bo sama wiesz a smaka ci tylko narobie:) ale jak mama twoja przyjedzie to ci pewnie jakies nasze smakolyki przywiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema was:( i znwou zostalam sama:( i pewnie znwou bede gadac sama do sibie Bombastyczna a ty gdzie sie znou podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ja jestem:) Dzięki za komplement (zarumieniłam się....) Kurcze ale wiesz co jak sobie pomyślę o tych oczkach jego to aż mi sie ciepło robi na serduszku...czemu on musi wyjechać:( Owieczko na ból głowy jak nic nie pomaga najlepszy jest okład z zimnej wody i połozenie sie do łóżeczka:) Naprawde pomaga (Przynajmniej na moją migrenę):) A z tymi imionami to masz rację;) Najlepiej wybrać takie które się kojarzy z kimś miłym:) A co do Mikołaja to ładne imię, Inez też jak i Michał:) Ależ mamy dobre gusty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi super ze jestescie ja dzisiaj madgy m nieogldam bo niemilam czasu jak i jakos ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam szybciutko napisac krociutki post zebys owieczko nie uciekla i zobaczylam Nale:) Owieczko strasznie sie ciesze i zazdroszcze pozytywnie rzec zjasna:D bardzo:) to co na poczatek??:D chwal sie tu nam🌻 a co do bolu glowy mnei tez dzis strasznie bolala witka tez takze to cos z csnieniem bo sie ocieplilo no i ja pije tabletki apirin na migrene takie dwia musujace i rewelacja po 45min juz glowa nie boli sprobujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja strasznie chcialam ogladac no i moje przewidywania sie spelnili piotr juz sie na tej swojej dorotce przejechal...powiedziec czy bedziesz ogladala powtorke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy mialo byc po 5min glowa nie boli:o i asirin migrena sie nazywaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz powiedziec bo watpie czy bede ogldac powtorek wiec czekam na relacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Owieczko pochwal się tu nam:):) Ja biore tabletki jakieś tam od neurologa i jak mnie tak bardzo boli to robie sobie okład:) Anusssko ja też oglądałam Magdę M:)W końcu sama jestem Magda M i miałam kiedyś Piotra K:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Nalus ale zbieg:P okolicznosci:p hehehe no wiec na samym koncu dziewczyny robily sobie nasiadowe u magdy i ta jak ona sie nazywa agata wymyslila ze zadzwonia do piotra na kom a on znow pojechal do zurichu do swej bylej doroty no i dzownia na glosnomowiacy maja telefon wlaczony i piotra akurat smarowal noge zelem dorocie w ramach rehabilitacji no i musial isc umyc rece i akurat dziewczyny zadzwonily i on wola zeby ta sprawdzila kto dzwoni i jak zobaczyla ze to magda to odebrala i powiedziala ze piotr zaraz przyjdze bo poszedl wytrzec rece bo smarowal jej noge zelem no i tu magda m mine grobowa zrobila....no i oczywsice wojetek z agata nie moze juz wytrzymac i ciagle widac ze ma siedo tej sekretarki ale zadnych krokow nie poczynili..a ta mloda jagoda powiesila sie na waligorze akurat jak weszla magda m no i tez znowu bartek mowi zeby ja wywalic i takie tam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi net szwankuje i niemoge pisac na bierzac bo mi sie wylacza i kasuje to co pisze:( ju cie anusska rozumeim jak sie napiszesz i ci to zniknie a co tu do opowiadania konkretenj tatay jeszcze niema bo to u ksiedza trzba ale juz bedziemy szukac sali i zalatwiac to wszystko :) wiecie co jakos to do mnie niedocera jakos tak mi normalnie czy ja jestem dziwna czy jaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie owieczko nie jestes nienormalna:) to napewno wielkie emocje i masz prawo je tak odbierac pewnie az do po slubie nie bedziesz mogla uwierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Owieczko jesteś szczęśliwa i jak dla mnie to nie dociera do Ciebie jeszcze to szczęście:) Ale ja Ci tak bardzo gratuluję:) Aż normalnie samej zachciało mi sie wyjść za mąż:) Tylko chyba sama za siebie:P:P:D No tak było Anussska ale się skończyło i teraz będzie Darek G:P Ale ja pieprze jak wróci dopiero...eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu a ty nie placz{kwiat] pomysl ze zaniedlugo wakacjie i oprocz pracy nie bedziesz juz miala szkoly i bedziecie sie mogli czesciej spotykac!!:)no a jutro sie widzicie?? 5 dni to dlugo ale bywa ze ja sie dlzuej z witekim nie widzialam:( Nalus a \"TWOJ\" na ile jedzie i kiedy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i bardzo mocno to przeżywasz i dlatego tak jest:) Ale to normalne też pewnie nie mogłabym uwierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na trzy miesiące jedzie do Holandii:(...i wiecie co ja sie boje tego, że bardzo to przeżyję bo ja tak już mam , że jak sie do czegoś zaangażuje a potem to nagle odchodzi to nie umiem sobie z tym poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje wam za to ze jestescie i za slwoa ktorymi mnie obdarzacie ale niegniwajcie sie bo ja sie juz polze glowa mnie boli a jutro mam tez na rano wiec musze rano wstac nierozpisujcie sie za duzo:P dobranoc anusska dziekuje za skrocenie filmu:) ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️ 🌻 dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Owieczko śpij słodko słońce nasze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś a ja sobie mysle tak, ze do wakacji s bedziecie poznawac itd:P...a potem te 3miesiace przeleca zatesknicie zadacei sobie sprawde ze jedno bez drugieo nei mzoe zyc i juz wrzesien:D lepiej na poczatku znajomosci niz w trakcie..zwawsze mozesz z nim pojechac??albo jeszcze inaczej: co by sie mialo stac??jak sie ty przywyczaisz i on tak samo jak ty to musi byc dobrze bo nie ma bata!!:Pwiec narazie łap zycie garsciami i badz dobrej mysli!! owieczko nie ma za co😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska najlepsza jest moja Ania , powiedziała mi, żebym sie tak zakreciła koło niego , zeby nie wyjechał:D:D Ale to jest niemożliwe niestety ale cóż poczekamy zobaczymy, w końcu jeszcze tu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz..moze to i prawda...moze tak bedzie??kto wie??choc nie wiem czy to bylby znak calkowitego oddania...lepiej dac sobie czasmi wiecej luzu..ale to tak osobiscie sobie mysle choc ja bym witka nie pusciala na 3mc do pracy ani ja bym sama nie pojechala ale to po 6latach...nie wiem co by bylo jak bysmy sie teraz poznawali..nalus bedziesz myslala na bierzaco a teraz naprawde ciesz sie tym co daje ci zycie i powiem ci ze amsz szczescie ze masz taka fajna ta Anie...ciesze sie bardzo zejeszcze niektorzy trafiaja na osoby tyle warte co twoja ania czuje od niej szczerosc swoich czynow:) bombastyczna??rumianku??coznowu??rumianke to mniej wiecej wiem ze zagoniony ale bombastyczna??;( wiecieco??jak ktoras bedzie chciala nas zostawic to naszczescie mamy zdjecia w kompach to wtedy porozwieszami ktrejs zdjecia i bedziemy pisac ze zaginela:0 po calej polsce:) tazke bombastyczna miej sie na bacznosic i dezwij sei sybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×