Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

O tak Anussska Ania to złoty człowiek:) Aż normalnie czasami to mam ją ochote tak wyściskać porządnie za to, ze jest:):) A wiesz co z drugiej strony to jak on pojedzie to bedę mogła tak na trzezwo na to spojrzeć, czy to ma przyszłość i takie tam:)Ale z tesknoty to ja uschnę chyba...a po 6 latach to też bym chyba nie puściła go:D A z tymi zdjęciami to ja sie przyłaczam!! Proszę mi sie tutaj zameldować:):) Jak najszybciej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Nalus jaka z ciebie madra kobieta:) potrafisz na wszytko spojrzec trzewo i realnie i dojrzale:) tak trzyamc a Ani to Ci zazdroszcze:) ojej cile bym oddala zeby miec taka przyjaciole..ehhh bombastyczna bo jutro drukuje twoje zdjecie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drukuj Drukuj Anussska:D:D Kiedyś moze poznacie Anię:) Bo ona Was tak troszke zna z moich opowieści takich małych o naszym gadaniu:):) Ja idę lulać bo padam na klawiaturę:) Miłych snów kochane;) A znowu chce mi sie jeść - bedzie mi sie śniło jedzonko:P:):) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska czy ja wiem czy taka mądra:P To sie okaze jak wyjedzie.... no ale mam nadzieję, ze to bedzie bezboleśne w miarę... A teraz zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek moim pięknym pania jak by to powiedziala nasza Giguia:) ale mamy piekny poranek az chce sie zyc jak jest takie sloneczko , a ja wlasnie wyszlam spod prysznica , wiecie co ciepla woda to moj raj:) moglabym trak pod nia stac i stac caly dzien:P Nalus kochnie nasza Ania czyli Anusska ma 100% racje niemartw sie tym wyjazdem , zyj chwila bo jest piekna i trzba sie cieszyc tym co sie ma a nie martwic na zapas tak ze korzystaj z chwili i baw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane odbierzcie miela i jak ktoras niedostnie albo bedzie psuty to sie wsciekne i zrobie strajk i nibede korzystac wogole z poczty;/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry piekne i urocze:):):):):) po wczorajszym zawieszeniu humora znowu jestem happy moze dlatego ze w nocy gadalam z miskiem przez telefon (tylko to nam zostalo:(:(:(:() dzisiaj sie tez nie widzimy BOZE byle juz bylo po tej debilnej maturze:):):):))wtedy bedzie pieknie OWIECZKO GRATULACJE nawet nie wiesz jak sie ciesze kobietki tak sie wciagnelam w wasze zycie ze co chwile mysle co tam u was :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko dostalam dwie piosenki wlasnie sciagam DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie gigusia ze masz juz lepszy humorek naprwde bo niewarto sie dolowac masz soej kochnie a to jest najwaznijesze a mature zdaje sie tylko raz:) wiec zdasz i juz bedziesz szczesliwa bo bedziesz mila o wiele czasu dla swojego msika , tak wiec glowa do gory wiem co mowie bo sama przed matura to przezywalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusssk
Hej koteczki:) http://www.maxior.pl/?p=index&id=16237&18 reklama zywca na dobry poczatek dnia i sa tam tez inne fajne rekalmy jeszcze:)ja sobie wlasnie ogladam i cos mi sie od cie owieczko sciaga:)ojej jeszcze dokladnie 2tyg i po wszytkiem:) pieknie sloneczo siweci a ja musze robic chemje i fiz ooo i jeszcze z bioli testy porobie:D no to buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek słońca:):):) Owieczko dostałam od Ciebie maile i już sobie ściągam:) A ja mam dla WAs piękną pioseneczkę Tiny Turner i Elisy \"Teach me again\":) Nie wiem na pewno ją słyszałyście dlatego dajcie znać bo jak nie to Wam wyślę;) Anussska zaraz się zabieram za obejrzenie tych reklam:D A ja sobie dopiero wstałam i po zrobieniu porannych czynności idę się uczyć dalej.... no ale jeszcze chwilka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie mogę:D Świetne te reklamy:D:D Owieczko pioseneczki ściągnęły mi się i już sobie ich słucham:) ŚLiczne:) Dziewczynki będzie dobrze:) Musi byc dobrze:) Ja i reszta z nas trzymamy mocno kciuki:):):) Gigusiu to jest uzależnienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uzaleznienie bo po co ja komp teraz wlaczylam??zeby wejsc na topik:D wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr też sobie słuchałam piosenek owieczko🌻 naluś przesmij mi ta o ktorej mowilas bo ja slyszalam tine turner z jakims mlodym glosem ale ino raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś dziekuje🌻 jeszcze mi sei cos drugiego odbiera:) a tine juz slucham i wychodze na poszukiwanie otwartego ksera ale se auto wezmem:P nalus 3razy to samo:) no to cos z twoja poczta chyba nie tak:p ale nie przejmuj sie ani troszeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To to sie wysłało??? O matko a mnie cały czas wyskakiwało, że jest jakiś błąd i nie da się wysłać i ja od nowa wysyłałam:D:D:D Głupia poczta;) To sie cieszę, ze doszło:) A ja właśnie umyłam włoski i zastanawiam się jak je ułożyć na wieczorne karaoke:D:D Ale mam problem:P Anussska tylko uważaj na drodze skarbie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo moje slonca:) zabawa byla swietna, poszlam spac przed 3, nogi mi do d*** wchodzily juz ale sie wybawilam:) ciesze sie ze wszystkie w dobrym humorze dzisiaj gigusiu nie martw mature zdasz i bedzie swietnie,bedziemy tu trzymac kciuki za ciebie:) pogoda sliczna, wiec uciekam na sloneczko z powrotem, milego dnia slonca, nalus ja tez poprosze maila z piosenka, owieczko dziekuje👄 nalus trzymam kciuki zeby bylo przyjemnie dzisiaj wieczorem❤️ trzymajcie sie cieplutko, odezwe sie wieczorem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku wysłałam:) Wam też wyślę moje drogie:) Rumianku to super, że się wybawiłaś:DJej sama bym sobie potanczyła;) Okej ja lecę sie jeszcze pouczyć a potem wychodzę:) Będę póznym wieczorem albo jutro rano:)Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalaalaaa sllonce siwieci lalalalalala hihihi jutro nareszcie ta popaprana matura Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee LALALALLALALAALALALLLAAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalusiu dzieki za piosenke uwielbiam niestarzejaca sie tine:):):):) tez bym tak chciala wygladac w jej wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JEJUUUUU Owca!GRATULKUJE KOCHANIE! musisz nam tu dkoladnie opisywac co i jak po kolei sie robi bo sie wyszkolicmusimy:-) ojojojo ale,masz fajnie.... GABRYSKA TY KROWO!nie mucz mi tu!facet ma wiedziec COS tzn ze za nim tesknisz ale ze zyc bez niego nie mozesz to jzu nie bo moze (oby nie)nadejsc czas ze to wykorzysta...to ona ma usychacztesknoty spacjami nie dziala za dobrze ale jestem wscielka #z internetu dupa jakims cudem moja historia bankowa w tym wypadku okazala sie zla jak wystepowalam o carte kredytowa byla ok (tyle ze jej nie wzielam i chyba w efekcie dlatego...) wiec teraz wystepuje o inna karte i proboje znow za 2 miesiace eeehhh moze w nowym domku bedzike internet...wczoraj widzialam 3 domu:1 1 w ladnej okolicy na priwko skwerek polac zabaw mala uliczka wszy7stko pieknie cena nawet 30 funtow za tydzien za duzy pokoj!tylkko ze syf...facet powinien ten dom wymalowac i chociaz wytrzepac wykladzine bbbbbbbbrrrr podloga w kuchni lepiaca sie...na razie mieszkaja tam chinczycy mysle ze to od ich jedzenia...ale ogrod mmm piekny jednym slowem wielkie NIE 2.wlasnie przechodzilysmy ulica zobaczylysmy kartke juz zapisaywalam numer tel a przyjechal wlasciciel.Wpuscil nas pokazal dom robi remont nowe podlogi wykladzina nowe drzwi kominek i 3 sypialnie w sam raz dla nas-wynajmuje z 2 dziewczynami i Kotem.Cena super...jedyny minus-nieumeblowany heh facet mowi ze moze nam dac3materace i fotel w salonie zostawic...hehehehe nie...niestety... 3. pare krokow dalej kolejna wywieszka...dzwonimy ze stoje pod domem itd za chwile slysze za sobaHELLO AM I WITH U ON THE PHONE?okazalo sie ze facet mieszka nap[rzeciwko...pokazal nam dom ladny4 sypialnie salon piekna kuchnia i lazienka mebl;e odmalowane nowepodlogi cena sic!40 za tydz ale warto jedyny minus ze mozna sie wprowadzic we wrzesniu powiedzialysmy ze ok ja powiedzialam ze szukam czegos na wakacje dla mnie i mamuski brata i znajomych powiedzial ze ok to mi wynajie inny dom na wakacje wszystko bylo by super tylko ze 150 funtow depozytu JUZ(?????? wprowadzamy sie z koncem wrzesnia) umkowa JUZ (????) i placenie razna 3miesiace po 500funtow (YYYYYYY) wyszlysmy aon potem do mnie dzwoni ze ma innych ludzi na ten dom ze mamy mu przyniesc pieniadze jak najszybciej bo kto pierwszy ten lepszy idziemy zaraz facet mnie wkurzyl nie mam pieniedzy na depozyt mam w tej chwili pol! a dziewczyny maja i artur sie wscielka bo musi ode mnie pozyczyc przez co ja mam wlasnie tylko na pol i nie wiem czy sie facet zgodzi a jak sie nie zgodzi to dziewuchy sie wkurwia i wogole...eeeehhhhh:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig dzieki za poprawe humoru nie martw sie wszystko bedzie dobrze dasz rade jakos sie ul;ozy najwazniejsze zeby nie tracic nadzieii trzymmaj sie mala a ja nie muucze tylko becze ale juz jest lepiej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu gdzie jestescie dziewoczki ja po raz setny ogladam kochaj albo rzuc:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz za dzien matura........hehe :P:P:P:P ALE MI SIE NUDZI ...............................................................................ja sie nie moge doczekac jutrzejszego dnia :):):)::):) naprawde zeby juz bylo po tej walnietej maturze wtedy bedzie pieknie i cudownie wszyscy moi znajomi czekaja na ten okres po maturze jak na zbawienie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wszystkie znowu gdzies uciekly jak ja sie pojawilam, ja tez znikam chyba zaraz, czekam na telefon od mojej przyjacoilki bo mialysmy gdzies wyskoczyc,ale na razie cisza,wiec nie wiem:) gigusiu bede jutro mocno trzymac kciuki za ciebie myszko, kopnelabym cie w tylek na szczescie ale niestety przez neta jeszcze nie idzie, nie zapomnij o czerownych stringach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu trzymam kciuki i kopie w tyłek:D rumianku jak gdzies bedziesz wychodzic to baw sie dobrze:D nalus pewnie sie patrzy w oczka Darka:) owieczka hmm... bombastyczna 😠 kig napewno cos znajdziesz:)ale fajnie sobie tak domki ogladac;) a masz kogos w grupie z polski??i dom szukasz z dziewczynami z polski czy nie?bedzie dbrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nigdzie nie wychodze :( smutno mi jakos, ide lepiej spac bo sie znowu powyje bez powodu, jestem jakas rozstrojona dzisiaj:( spijcie slodko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×