Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Ana :) ja sie wsłuchuje w moje ciało i co 5 minut wydaje mi sie ze @ idzie hihihihihihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś kolejny przykład blokady psychicznej, bo u Ciebie z tak dobrymi wynikami przy stymulacji to innego wutłumaczenia nie widzę. Tylko niech ktoś nam powie jak się nie wsłuchiwać jak się tak bardzo chce coś usłyszeć.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafiłaś w dziesiątke Beti właśnie jak ?????????? Enigmuś oby NIE PRZYLAZŁA !!!!! NIE PRZYLAZŁA !!!!! NIE PRZYLAZŁA !!!!! NIE PRZYLAZŁA !!! NIE PRZYLAZŁA !!!!! NIE PRZYLAZŁA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczynki:) Ale mi sie zdaje ze przylezie bo jakos tak sie nastawiłam juz poza tym wydaje mi sie ze jednak mam te bole @powe czyli takie ala rreumatyczne koło głowy i karku wiec ..... Aaa cycorki tez nie bolą:( Tylko teraz to wole aby przylazła szybciej niz czekac do piątku chociaz zgodnie z terminem owu ktory był w 13dc to @ bedzie w piatek lub sobote czyli odpowiednio 27-28dc juz zabezpieczyłam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z sycylii
jakąs mafie tworzycie tutaj czy jak??? swiatek piatek od rana do wieczora tylko wy estelki, zabajone, foliki i tegotypu ksywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zapowiedziała Enigma zbieram sie do domku i życzę Wam wszystkim udanego popołudnia i uśmiechniętych buziaczek....Enigmuś ja tam TRZYMAM KCIUKI !!!! ŻEBY TA MŁPA JEDNAK NIE PRZYLAZŁA !!!! .....paptki dziewczyny do jutra - buziaki -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o taaaaaaaaa mamy tu naszą babsko-mamusiową mafie hahahahahahaha do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzi...buzi...buzi... :) Wpadłam tylko zostawić ślad i napisać, że cały czas myślę o Was :) Jak siedziałam nad zakichanymi fakturkami to przeczytałam wszystkie zaległości. papa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... poprostu mam pełne ręce roboty :( Ale po świętach częściej będę zagladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he z sycylii dobre to było!!!!mafia ,mówię Ci mafia camorra granni witaj!!!napisz co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello Granini:) Zapomniałam Wam napisać kawał z ktorego sie wczoraj prawie posikałam jak mąz opwoiadał:P Otóz: mąz z żoną z uwagi na dorastającego syna uzgodnili ze jak będą chcieli bara bara to wymyślą jak to mówic aby syn sie nie zoriętował o co chodzi i tak na ptaszka uzgodnili dolar a na cipke - kantor no i mąz wieczorem podniecony mowi do syna: synu zapytaj mamy czy kantor juz otwarty syn leci do mamy i pyta...... wraca z odpowiedzia: mama powiedziała ze za 2 godziny...... minęły 2 godziny...... matka woła syna i mowi: powiedz tacie ze kantor juz otwarty.... leci synek do ojca i mowi : tato kantor otwarty.... Na to ojciec: powiedz mamie ze dolar tak mocno stał ze poszedł od ręki....:P:P:P:P:P:P BUAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAAAAA:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czesc monik :) no własnie monik... miałam sie zapytac Ciebie? Ty nie dostałas @ i zrobiłas test czy jak???? no bo wkoncu się nie spodziewałas ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z sycylii
skoro wy mafia to sie dolaczam. Enigmaa kawal przedni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ty z sycylii podaj swoje namiary i wogóle bo cieniasów nie przyjmujemy do druzyny:P:P:P:P My jestesmy rekiny :P więc zaprezentuj sie:P:P:P:P I pamiętaj hierarchia musi byc:P:P:P:P :D:D:D:D lece na siłkę ,dzisiaj wyciskam 120 kg na klatę:P no co jak mafia to mafia:P ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z sycylii
a co mam takiego zrobic i o co biega z ta hierarchią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Windex
Windex Czyscilam w Stanach kible. Uwielbialm to robic, bo moglam nawąchac sie srodkow czyszczacych ile chcialam. Najbardziej podszedl mi clorox i fantastic. Do dzis nie wiem, po ktorym lepeij sie czulam. A jakie sa wasze opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załozyłam sobie stały nick i wkradam sie do Was. Chce miec dziecko, choć bardzo się boję. Ale mam nadzieję, że z wasza pomocą okiełznam ten strach. A Wasza paczka podoba mi sie bardzo.... :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć z Sycylii. Nie wiem do czego ten wątek z Windexem, ale ja też doskonale znam ten środek. Oczywiście z pracy w Stanach. to była praca biurowa, jak każdy Polak powie (czytaj sprzątanie biura :) ) Ja cały dzień sprzątam. Ciekawe jak będą wyglądały moje dłonie w święta. Mam przecież wesele. Enigma, tym razem jakoś czuję, że @ nie przyjdzie. Te Twoje objawy to urojenia. Mówię Ci nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sycylii:) żartowałam:P WITAJ w klubie ❤️ Napisz cosik o Sobie:) Iwona:) tak mnie teraz napier..... kark i ręka - totaki bol reuymatyczny ze jestem pewna ze @ czaji sie i juz niebawem mnie zaleje:) jezu jak mi sie che spac:( Idę z suczą na paćelek i do wyrka:) foli❤️ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma już ci tłumaczę ,a wiec zrobiłam test ale jak nie dostałam i mimo że było po terminie to był cieniusi ze ho ho mam nadzieje,że ten brak objawów to jest objaw u ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieładnie enigma tak sie wcinać przed ciezarna hmmm!! a co to masz z ta reka? mam nadz że to nie objaw @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczka
Cześć ! Przepraszam , że Wam przeszkadzam. Dziękuje za Wasze wcześniejsze odpowiedzi. Patrzyłam w internecie o prof. Szamatowiczu z Białegostoku, ale w MEdgyn przyjmuje tylko w ci agu tyg. Może wiecie czy przyjmuje w sobotę lub niedzielę? A może innego speca znacie godnego uwagi, który własnie przyjmuje w weekendy gdzieś w B-stoku? Nurtuje mnie jeszcze jedno. Niektóre moje cykle są bez owulacji i nie regularne:( Wiem, ze można to poprawić braniem hormonów. Czy równocześine przy takiej mojej dolegliwości można poddać się inseminacji??? Jak napisałam wczesniej to przyznam, że nie doceniałam Waszej wiedzy. Widzę, że znacie się tutaj na wszystkim doskonale!!!!!! Dziękuę za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×