Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Foli :) Zabajonku wiem ale postaraj sie chociaż ciut ciut się nie zamarwiać ❤️ Najważniesze teraz to nie poddawać się a jednocześnie nie mysleć o tym tylko jak to zrobić? Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduje na posterunku....Emika dobrze że wszystko dobrze się skończyło, przytulam Was mocno i życzę spokojnych świąt....Zabajonku, nie martw sie na zapas a jak bedzie trzeba to przywioze Ci osobiście bociana do domu i wymusimy na nim zrzut....u mnie dzis pogoda nawet ładna, po udanym wieczorku z mężusiem dzis mam cudowny nastrój, zyczę Wam takiego każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ❤️ co ja bym bez waszego pocieszania poczęła ... Ana - boćki niech pracują na wolności, co by nie było tak, ze pochytrzą ze złości za niewolę tego kwolącego zrzutu :) Swoją drogą jak tak pomyśle ... jak jechałam na hsg - to bociek stał w gnieździe jak wracałam - leciał w jego stronę (gniazda) i przelatywał akurat nad samochodem ... ... może to jakiś znak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-D :-D :-D A ja dzisiaj od rana mam taki humor, że tylko bym tańczyła, skakała i śpiewała - byliśmy z synkiem u rehabilitanta - zawieszamy ćwiczenia na miesiąc :-D Powiedział, że zmiany sa bardzo duże i zobaczymy czy bez ćwiczeń tez tak będzie postępowałao - HURRRAAA !!!!! Emika - ❤️. Dobrze, że wszytsko sie skończyło \"tylko\" na rozbitym aucie. Foli, Estella - ja tez pisałam z Ber - ostatnio mi napisała, że jest na zaległym urlopie :-) Ale mam jej komórke jakbyście chciały do niej popisac sms-ki :-) Zabaona - Ty zacznij myślec o tych lepszych scenariuszach to zaczną sie sprawdzać. Ja wierzę w to, że myśleniem można dużo rzeczy sobie \"załatwić\". Miałam już kilka takich sytuacji w życiu - najlepszym przykładem jest moja ciąża. Kiedys pisałam o tym :-) Idę teraz cos przegryźć a potem zabieram małego na spacerek - u mnie jest dzisiaj piękna pogoda - w dodatku mój super humor - po prostu chce sie żyć !!! Może ten mój dzisiejszy humorek Wam się tez udzieli ? Całuski 👄 👄 👄 Aga(szczęśliwa) & Pawelek(śpi ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, super!!! bardzo się cieszę, bardzo!!!! no to wiosna miło Ci się zaczęła, oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jako bardzo doswiadczone powiedzcie mi kiedy zaczyna spadać temperatura przed miesiączką; mierzę dopiero pierwszy miesiąc i nie wiem dokładnie jak to jest i o ile spada; ostatnie dni utrzymywała się temperatura 37,1 dziś mam 27dc i rano temp. wynosiła 36,9 - czy to oznaka zbliżającego się okresu; dodam że cykle mam 30 dniowe pozdrwawiam i życzę Wam wszystkich owocnych przytulanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! Ja byłam przedwczoraj na USG.Pęcherzyk 25 mm. Dostałam pregnyl na pęknięcie i mam próbować. Podchodzę do tego raczej sceptycznie tym bardziej że pęcherzyk ma pęknąć w ciągu 36godz a u mnie szyjka nieprzygotowana. Czy któraś z Was wie czy szyjka zawsze musi być otwarta na owu? To trochę głupie pytanie, wiem, bo sama bym sobie odpowiedziała, że tak, ale u mnie chyba jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iti, ja powiem Ci że u mnie jest różnie. Czasem spada w dniu@ czasem dzień przed. Jedno jest pewne jak spada zawsze przychodzi @ nie ma zmiłuj się. Ja też czasami się łudzilam że tak sobie tempka spadnie a ja jestem w ciąży ale niestety tak nie ma. Pozdrawiam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co o tym sądzicie ? Mój przedostatni monitoring pokazał pęcherzyk z prawego jajowodu. Ale owu nie było tylko zanikł. Ostatni też pokazał z prawego .Przyjmowałam CLO, dostałam pregnyl i owu może będzie, nie wiem . czemu pęcherzyk jest drugi raz z tego samego jajnika? Jak myslicie? Ja myslę że może jest to związane z niewydolnością lewego? >*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek, to wcale nie musi być związane z niewydolnością, czasem sie tak zdarza, że owulacja jest 2 razy z tego samego, tylko w książkach jest inaczej :) Ja też tak kiedyś miałam mimo że potem juz owulacja była na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, bardzo sie cieszę z powodu poprawy u Pawełka, no i że nie bedziecie go musieli katować ćwiczeniami jakiś czas choć widać było warto :) Ja do Ber tez mam nr telefonu, ale myślę, że w takim razie po urlopie sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej FOLI mi lekarz powiedział że ja mam z lewym oś nie tak jakieś zrosty czy rozszeżony i dlatego wydedukowałam że z prawego dwa razy dzieki za info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek76 - dzięki serdeczne za odp. to teraz czekam na @ zastanawiam się czy może mieć wpływ na obniżenie temp. moja wczorajsza długa podróż, ale poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, ja sprawdzam owulacje na usg od 7 miesięcy i raz mi sie tak zdarzyło, potem już nie. Skoro lekarz tak mówi to może faktycznie a miałaś robione hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hsg nie mialam jeszcze . Jestem na etapie tych tańszych metod leczenia. Bo dostałam skierowanie do Olsztyna ale na razie robię te badania w moim mieście u naszego miejscowego lekarza. Zobaczymy bo monitorowałam juz dwa cykle albo w porównaniu do ciebie tylko dwa i na razie jestem po Clo i pregnylu. Zobaczymy co z tego wyniknie. Mój lekarz zaproponował mi raczej badanie nasienia męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, jeśli twój maż jeszcze się nie badał to lepiej zacznijcie od tego, twój lekarz ma rację, jeśli (odpukać) wyniki twojego męża nie byłyby dobre to po co cię faszerują hormonami, poza tym diagnoza męża dużo zmienia w sposobie leczenia, zawsze od tego powinno sie zaczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......34.......?...................20m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?...............8 m-cy........ Maklady .......01.04........29-34 ......01.05 ...........7 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....29.03.06........24...........24.04.........8 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa gosiaczek76......01.04.........14........?..............9 cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLI!Jak teraz się nie uda to tak zrobię. Nie badał sie bo już mamy jedno dziecko ale masz rację to jest tańsze tylko też badanie nie w moim mieście. A że u mnie nie było owu w tamtym cyklu to dał mi to Clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, moja babcia mieszka niedaleko Morąga:) kiedyś często w Morągu bywałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! a mnie coś dziwny smutek dopadł...rany, szkoda, że nie moge mieć nawet nadziei na bejbika...taka szkoda, ale cóż ja mogę zrobić... a wiecie, do czasu kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że z męża nasionkami cos nie tak, to miałam trudności z obserwacją śluzu płodnego, po wiesiołku się poprawiało, ale i tak to nie było takie typowe \"białko kurze\" jak opisują. Natomiast odkąd wyniki mężula wykazały przyczynę braku potomstwa, to mój śluz zwariował. W dni płodne jest go naparwde cała masa...No i właśnie mam dni płodne :-) mąż mi dzisiaj ulegnie :-) choć wiem, że to jest bardzo naiwne z mojej strony, bo przeciez i tak się nie uda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbzzzdura
ODREAGUJCIE TROCHE OD PROBLEMOW BEJBISIOWYCH poeta ale glowa nie ta co sadzicie o tym zwrocie? i czy ludzie ktorzy nie maja partnera sa naprawde zawsze nieszczesliwi. czy czasami to jednak jest ich swiadomy wybor? 10:46 poeta ale glowa nie ta wie ktos??? 10:48 no tak no tak to kobieta która osiąga wiek kiedy to powinnna założyć rodzine i urodzic dziecko. taka jest kolej rzeczy. tak się rozwija , ludność.... Kobieta osiągając 30 lat i jak nie ma narzeczonego i męza to jest juz stara panną. Zyje a raczej wegetuje .Sama w domu, tylko dla siebie, stroi sie , kupuje sobie ubrania , dobre kosmetyki.i co dalej? i nic. i tak do śmierci. 10:52 Bela Kiss Strrrraszne. Drogie kosmetyki i kreacje? Przerażające musi być takie życie! Módlmy się, żeby łaski Boże spłynęły na wszystkie dzieci, które należą do Dziecięcych Podwórkowych Kółek Różańcowych. 10:59 Rybka zwana Wandą Obalam mit kupowania sobie drogich kreacji i luksusowych kosmetyków. Ja jestem stara panna. Klasyka gatunku. Po 30stce, wiecznie bez męża czy narzeczonego, za dnia rzucam się w wir frustrującej roboty, a nocami szlocham w poduszkę. Tylko kota nie mam! Ale to zapewne kwestia czasu, jak mi się odpowiedni gen uaktywni. Pozdrawiam, RzW ...pora poszukać odpowiednio grubej gałęzi... Bo ja to zła kobieta jestem. 11:02 JakośćPierwsza RzW a ja mam psa , to sie kwalifikuje do tej gorszej grupy , ze zwierzęciem rzekomo zastepujacym dziecko. Kreacji nie nabywam , kosmetyków sporona zmarchy pod oczami głównie "Szarlatanów nikt nie kocha.Zawsze sami.Dla nich gwiazdy świecą w górze i na dole..." 11:04 Krwawa_Orlica Jestem Stara Panna. Mam psy Rodzine Szczesliwa sie nie czuje - ale napewno nie z powodu praku partnera zyciowego... I zdecydowanie drogich kreacji i kosmetykow brak Mam jedną jedyną pręgowaną 1/2 Odpowiedź: BAAAAARDZO 11:05 Ewa 33 o kurcze, to ja chyba też jestem starą panną, kota mam, narzeczonego nie, męża już nie, faceta mam, ale nie będę za niego wychodzić ani dzieci rodzić.... no tak, starą panną jestem jak nic co nas nie zabije, to nas wzmocni gg 1796500 11:06 pinsleepe Ja sie uratowalam bo mam narzyczonego Nie jestem stara panna ---> jupi !!! Wiesz...to sam Bóg scałował ze mnie babie lato. P.S. No dobra jak juz chcecie to mowcie do mnie penelope 11:06 jadka no ja jestem stara panna jeszcze ale juz niebawem mam nadzieje ze to sie zmieni. No chybaze mnie ukochany porzuci.buuuuuuuuwtedy będę sama jak palec bo wiem,po 30stce aby znaleźć kandydata na męża jest cięzko. Zostaja same stare kawalery w sweterkach w rąby i wąsem"małysza", i wsuwakach (mokasyny ). Są tez rozwodnicy, oj jacy mili, jacy kulturalni, tez walczą by je która wzieła bo kto zechciałby starego wyjadacza z przeszłością i bagażem (dziecko, bya zona). Jak juz jest kawaler to 20parolatki- juz nie dla nas kobiet po 30stce . I zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja tez nie wiem i nawet nie próbuję zrozumieć :) wysłąłam ci dzisiaj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbzzzdura
na ogolnej ciekawa dyskusja a wy tylko bejbisie, bejbisie, bejbisie... przynajmniej chlopow macie to cie cieszcie bo te biedactwa to nawet spia same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, każdy ma jakiś problem i zmartwienie w życiu...nie jest łatwo :-( dla jednych problemem jest brak partnera, dla innych brak tego kochanego elementu więzi między nami a partnerem czyli dzidzi... więc każdy wchodzi na ten topik, który jest najbliższy jego sercu :-) Foli, już sie loguję na pocztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady Gosiaczek, moja babcia mieszka niedaleko Morąga kiedyś często w Morągu bywałam Maklady a gdzie mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×