Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Zabajona ,co tam sie dzieje? byłas juz u ginka z tymi wynikami? wiem ,zę chyba masz problemy z rejestracja? moze idź do innnego jakiegoś który sie zna na rzeczyi niech ci rzeknie co i jak ,bo ty kobieto sie zestresujesz juz całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIĄTA :-) Zabajonki, kochany nie płacz!!! wszysto będzie dobrze, nie denerwuj sie na zapas!!!...wiem, łatwo napisać... hejka Dziewuszyska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, postaraj sie nie nakręcać, myśl pozytywnie - chociaz troszkę spróbuj ❤️ dołowanie się jest najgorsze.... wiosna, wiosna radosna i bociany, i skowronki niosą bejbi dla Zabajonki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno, wiosno kochana sprowadź szybko bociana a z bocianem riki tiki daj bejbika dla Emiki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik - do lekarza pójdę prywatnie w maju dopiero i to do tego, u którego zaczęłam się leczyć państwowo. Inaczej i wcześniej się nie da niestety. Fajny wierszyk :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, wybacz ❤️ matko, jak mogłam się pomylić 🌻 to chyba przez nowy nick, nie jestem przyzwyczajona:(:(:( zaraz to naprawię:D:D:D:D boćku, boćku - jestes wielki przynieś bajbi dla Estelki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w godzinach pracy mam seks za oknem ... dwa gołębie na drutach próbują się .... :p Fajne widowisko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być \"bejbi\" ja chyba wezmę się za pracę, bo na forum nic mi nie wychodzi:(:(:(:( Zabajona, masz fajne widoki;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szósta (chyba) malduje się dziewczyny.....wczoraj miałam taki młyn ze nie miałam czasu nawet się za Wami przywitać, dziś zapowiada sie to samo, więc wtam się z Wami chociaż za rana kochane....Enigmuś ja też wyglądałam za Tobą, ale miałam krótkie przerwy bo wykładowcy chcieli szybciej skończyć i nie mogłam za bardzo biegać po szkole żeby cie znaleźć.....kochane buziaki dla Was postaram się jeszcze odezwać dziś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Foli, za zyczenia ukończenia pracy, bardzo się przydają. Kurcze zamiast sie cieszyć błogostanem ciążowym to ja caly czas zyję ostatnio pod presja dokończenia doktoratu, .... nawet popołudniowa drzemka obarczona jest poczuciem winy ze nie pisze. Dośc tych skarg! A propo 10 kilo, właśnie tyle przytyłam i liczę, ze więcej niż 2 do tego nie doloże, rzeczywiście gin mówił, ze to dobry wynik, nie za mało nie za dużo. Emika, cieszę się ze Wam się imie podoba, chyba nie ma zbyt wielu entuzjastów tego imienia, ale jak dodamy Was z męzem, to przynajmniej jest już nas czworo hhehe!!! Dziewczyny, dołączam się do wczorajszego \"koncertu życzeń\" z marzeniami: - urodzić zdrową Dizdizę (i zeby nie cierpieć) - odebrać wreszcie własne mieszkanko - obronić się - wykorzystując te ostatnie tygodnie, zdązyć Was pozarażać ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, mam do Was wielką prośbę. Otóż po przerwie w staraniach od tego cyklu rozpoczynam ponownie starania o dzidzię. Dziś mam 2dc i niestety czuję swędzenie i pieczenie, nie wiem czy to może początek gzybicy czy jakiejś infekcji. Chciałabym szybko się wyleczyć bo za 10 dni będę miała płodne i chciałabym być zdrowa. Może mi coś doradzicie? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Elusia, w 2dc trudno się wyleczyć bo nie możesz brać dopochwowo nic, idź do gina zaraz po @, jeśli to grzybica to niech ci da nystatynę, bezpieczna w ciąży tyle ze ni zdążysz jej wziąć jak to jest lekka grzybivca pomoze ci jedna tabletka clotrimazolum na noc i wtedy zdążysz, a tymczasem jedz dużo jogurtów naturalnych, wiem ze bakoma ma jogurty z bakteriami które działają dobrze na grzybicę,możesz też pić sok z żurawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Elusia, pamiętaj że obojętnie co lekarz ci zapisze po leczeniu kup sobie lactovaginal, tabletki z pałeczkami kwasu mlekowego, bo leki na grzybice zabijają też dobre bakterie i trzeba je uzupełnić inaczej grzybica moze wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli dzięki, mam na razie tylko lekkie pieczenie, spróbuję to pokonać. Tak nawiasem mówiąc, mam cholernego pecha, bo jak się nie starałam to nie miałam żadnych dolegliwości, a teraz jak mam zamiar rozpocząć staranka to musi się coś przyplątac. A co Foli u Ciebie, jeszcze nie doczytałam wszystkiego, ale zar az nadrobię zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to lekkie pieczenie to kup sobie clotrimazolum krem w aptece, jest bez recepty. A ja mam in vitro (iSCI) w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry też jest pimafucin elusia, co prawda jest to chyba antybiotyk, ale skuteczny, są to 3 globulki dopochwowe, zakłąda się je na noc i najlepiej wziąć podpaskę, bo globulka jest spora i jak się rozpuszcza, to moze naplamić. NIemniej polecam, ja jak załapałam infekcję w jeziorze, to już po pierwszej nocy była poprawa. Lactovaginal jak pisze Foli też warto zastosowac w celu odbudowania flory bakteryjnej. Lek, o którym piszę zdaje się, ze kosztował około 12-13 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będziesz miała in vitro tam gdzie inseminacje? Maj to piękny miesiąc na zachodzenie w ciążę, życzę Ci żeby wszystko się udało, zresztą na pewno tak będzie i w nowym Roku będziesz już mamą. Wszystkie będziemy, dlaczego by tak miało nie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku dzięki, wypróbuję wszystko co się da. A Tobie życzę też szybkiego odzyskania dobrej formy po tym badaniu, czytałam o tym -byłaś dzielna. Teraz będzie już wszystko dobrze i przywitasz niedługo swoją fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, tylko nie wiem czy pimafucin jest bez recepty. Elusia będę miała tam gdzie inseminację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliś - no ja mam znajoma aptekarkę i kiedy u nas gabinet ginekologiczny był zamknięty - akurat początek lata - urlopy - ja załapałam infekcję. Kiedy tylko zaczęło mnie swędzieć lekko pognałam do apteki i powiedziałam o co chodzi i czy sprzedadzą mi ten lek plus clotrimazolum w tabletach. I sprzedali. Niemniej myślę, że recepta będzie potrzebna tak normalnie. W końcu to antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie płacz w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno odetchnij popatrz spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz\" Ale fajnie. Ten wierszyk X.Twardowskiego moja córka recytowała niedawno w szkole na konkursie recytatorskim poświęconym temu poecie. Pięknie go poweidziała ale była zawiedziona bo nie dostała nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona przeczytałam na innym topiku że masz zrosty? Ja z lewym jajnikiem też mam coś nie tak albo zrosty albo rozszerzony,też się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - owszem, z opisu hsg wynika, że mam zrosty, ale na zewnątrz, bo jajowody sa drożne. Z meżem zdecydowaliśmy, że w maju jedziemy prywatnie do tego lekarza z wojewódzkiego, niech dalej coś kombinuje. Doczytałam się w necie, że to się usuwa laparoskopowo, jajowody mogą być przyrośniete do innych organów, to może utrudniać wychwytywanie jajeczka i jego transport. NIe wiem czy to pocieszenie, ale prawa strona niby ok, jedynie bańka jajowodu jest szersza od drugiej strony. Mam nadzieję, że to nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ZABAJONA czytałam ostatnio na forum ze stosujesz jakies ziółka na wysmuklenie figury i ze pomagają. Ale mam pytanko bo ty pijesz chyba mieszankęOjca Klimuszki czy te ziółka nie przeszkadzają jedne drugim? Wiesz pytam bo ja tesz piję mieszankę Ojca Klimuszki nr 1 i myslałam rzeby zastosowac tez jakies ziółka odchudzające bo po zimie troche kilogramów przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA - w tym cyklu odpuściłam już zioła Klimuszki, bo nie wiedziałam jak to wpłynie na wszystko w środku, skończyłam I porcję i w 7 dniowej przerwie wypadało mi hsg, potem doszłam do wniosku, że od połowy cyklu nie będe piła, więc zacznę od nowego cyklu. Dlatego sobie piję hernatkę Slim Figura. Czuję się po niej dobrze i na mnie działa, oczywiście stosuje tez pewien rygor żywieniowy (zero słodyczy, więcej warzyw, nie jadam kolacji, a jesli mnie mocno ssie, to jem jogurt z płatkami, albo ryż na mleku). Jak narazie ponad 2 kg w dół, to sporo jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×