Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Praktiker, ten wiersz jest dla mnie? bo widzę, że tam mój nick jest i to z jakim wyznaniem ;-) a skąd wiesz, że pochwa po bejbiku jest rozpechana? rodziłaś już ? ;-) a moze jestes facetem i masz problemy z partnerką? jeśli tak, to lepiej z nią pogadaj, a nie tracisz czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny że to napiszę, ale to dotyczy tego praktikera, czy ja mu tam: idiotów nie sieją, sami się rodzą !!!! Przepraszam kobietki, ale denerwują mnie takie imbecyle, którzy wchodzą w takie miejsce jak tutaj i wtryniają swoje bezsensowne mrne 3 grosze 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zabajonku, a mnie to śmieszy i nie denerwuje, bo to jest przeciez takie komiczne!!! A jak tam się czujesz, już troszkę mocniej? Iwonka, ech, widocznie Twój księdz dostał takie przykazanie od prezydenta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te
kurde to ja sie boje tego rozciagania ,dobrze,ze mnie praktiker prosto z kapusty uswiadomiłes!!! zboków na swiecie nie mało ,no cóż.jeśli jests małolatem to jeszcze mozna powiedziec ze młode i głupie ale jak to jakiś stary zbok to poprostu szkoda ,ze tacy ludzie chodzą po świecie.praktiker ciekawe jak cię mamusia urodziła? to chyba do niej masz też wielkie obrzydzenie psychiczne ze taka rozwalona mam miedzy nogami? przemyśl to co piszesz bo niedobrze sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku , dajcie juz spokój - kobiety od początku istnienia w ten sposób rodzą dzieci i jakoś świat się dalej kręci...zresztą nie tylko ludzie w ten sposób rodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko w sumie chyba dobre podsumowanie ,nic dodac nic ując.ale powiem jedno ,ze naprawde trzeba byc zaburzonym psychicznie (seksualnie)_by pisac takie rzeczy.nie mówie tylko o tym przypadku ale o wszystkich ,, w tym stylu\" szkoda ,ze tacy są na tym świecie .ale może to nie ich wina moze w ich dziecinstie było coś nie tak i zostali obdarci z najpiękniejszych uczuć?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej estelko, mój humor troszkę uległ popsuciu, bo opis hsg który otrzymałam z jednej strony opisuje że jajowody drożne, ale ... no właśnie ... mam jakies zrosty w okolicach lewego jajowodu, one niby go podciągaja do góry :( kontrast po wydostaniu się z jajowodu układa się wśród zrostów :( nie wiem o co chodzi, ale zaczęłam bac się ba poważnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczka
Dobry wieczór, kiedyś podczytywałam ten post :) Mam sentyment zatem:) Powiedźcie mi proszę, jaką polecacie nam klinikę czy w Białymstoku czy w Warszawie (mam porównywalną odległość). Jakie są ceny inseminacji - bo to wchodzi w grę? Jakie są potrzebne badania? Mam aktualne moje hormony(są dobre, ale mam niektóre cykle bezowulacyjne) i spermiogram męża (plemniki 12 mln:( Nie chcemy dłużej czekać, ale leczyć się. Wiem, że sa to duże koszty. Napiszcie co radzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaczka, w Białymstoku jest b. dobra klinika i niedroga, podbno najtańsza i najlepsza w Polsce (najlepszy jest profesor Szamantowicz). W Warszawie jest też dobra klinika tylko ceny koszmarne (2 razy tyle). Ja jestem w łodzi i płaciłam za inseminację 350 zł. W Warszawie chyba 600 ale dokładnie nie wiem, dziewczyny napewno napiszą Zabajona, nie martw się, po pierwsze to jeden jajowód tzn że drugi jest ok a poza tym może można go udrożnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczka
dzięki FOLI za odpowiedź. Boli taka inseminacja i czy długo trzeba być w klinice? Czy dodatkowo kosztują leki? Zatem nie udaje się za 1 razem:(? Ile razy można takim sposobem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaczka, nie boli sama inseminacja trwa 5 minut. Leki nie pamiętam ile kosztują ale nie więcej niż 20 zł + pregnyl (8zł). Skutecznosć jest ok 30 % na sześć cykli. U mnie nie wyszło bo wyniki męża były kiepskie, do inseminacji nie tyle ważna jest ilość plemników co ruchliwość. Ja szykuję się do in vitro w maju, miałam już 5 inseminacji. Bierzesz leki od 2 do 6 dnia cyklu, potem jedziesz na usg, dostajesz zastrzyk pregnyl na pęknięcie pęcherzyków i ok po dwóch dniach przyjeżdżasz na inseminację, w dniu inseminacji twój mąż oddaje nasienie, obrabiają je tzn czyszczą z bakterii itd, po pół godzinie za pomocą wziernika wstrzykują je do macicy, leżysz 10 minut i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witaj Andziu- ja mam neta przez radiówkę i nie narzekam, ale musielismy u siebie dodatkowo zainstalować antene. Płaczka nie ma reguły- mi się udało za 1 razem a leki nie są drogie do inseminacji. W Gdańsku inseminacja kosztuje 400zł , a z tego co wiem w Białymstoku jest DUŻO taniej. Co do marzeń- to mam 3: - urodzić zdrową córeczkę w terminie - żeby skarbek znalazł porządna i dobrze płatną pracę - i byście jak najszybciej dołączyły do grona ciężarówek. Nie mam siły pisać , więc pozdrawiam i uciekam lulu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Aśk :) Płaczka wszystko zależy od parametrów nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja dzisiaj tylko na chwile - przez cały dzień w biegu musiałam pare spraw pozałatwiać ale na szczeście pozytywnie i jestem tak wykończona jakbym cały wagon węgla przeładowała. Uaktualniam tabeleczkę. TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......10kg .....Oscar....103cm Paula24........Poznań........02.06.06......16kg.....Patryk....103cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:) ja własie wróciłam z siłowni ale mało cwiczyłam bo nie miałam siły ,steper tylko 45min :( Zarraz poogladam sobie cosik na tvn i mykam spac:) A apropo tych debili co sie wpisują to dla mnie jest to zabawne:P A niech sobie głąb pisze... widac chce zostac w jakis tam sposob zauwazony:P Więc moja taktyka: olewam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaczka, ja się leczę w Białymstoku.Na wizyty najlepiej jechać prywatnie czy to do prof. Szamatowicza, Wołczyńskiego czy dr Domitrza. A wszytskie zabiegi, badania są robione w szpitalu w Gigancie właśnie u tych ginekologów. Inseminacja kosztuje 100 zł razem z badaniem naienia. Natomiast samo badanie nasienia to 35 zł. Jak jeszcze byś coś chciała to pytaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczka
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, to dla mnie bardzo ważne :) Iwonko, czy można umówić się w sobotę lub niedzielę na wizytę, a może macie namiary do tego prof. Szamatowicza, w ogóle do kliniki. Ile kosztuje sama wizyta? Co najlepiej wziąć na 1 wizytę? Iwonko jak możesz to napisz mi jak Ciebie leczą. Miałaś już inseminację? Asiu , masz wielkie szczęście, że Ci się udało. Gratulacje. Foli, życzę powodzenia :) Ruchliwość plemników w % u mojego męża: ruch progresywny szybki: 25 ruch progr. wolny: 16 ruch w miejscu: 15 brak ruchu: 44 Morfologia: prawidłowe: 83 % , patologiczne: 17 % Czy przy takiej ruchliwości i ilości 12 mln :( są większe czy mniejsze szanse na poczęcie w drodze inseminacji? Jeżeli ktoś wie o co chodzi, to proszę o skomentowanie wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny! Ale tu dziś pomarańczowo hihi Płaczko specjalistką od nasionek jest u nas Foli, na mój rozum to inseminacja może się udać ale poczekamy co powie Foliś. A ja dziś byłam u ginki. Torbiel się wchłonął :) hurrra Jakiś grzybek się zadomowił ale go dziś wykończę Gynoxinem. Pęcherzyk jeszcze mało powinien dojrzeć około soboty podobno (mam nadzieję że szybciej) no i że peknie, oby!! No to po krótce tyle u mnie a co do marzeń..... to chyba nie muszę nic więcej pisać - duuużo fasolek na tym topiku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) Nono ... nic sie nei chwaliłas ze hodujesz grzybki:P:P:P:P hihihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaczka, szanse masz, inseminację robi się przy ruchliwości 1 mln a u was jest dużo więcej, u nas raz było 12 mln ale ruchliwość 5 % albo 15 mln ale ruchliwość 10 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żony jakiejśtam, gdybym miała tą specjalizację, którą diabli wiedzą skąd wzięłaś/ eś to bym ci leczenie zaproponowała bezpłatne a tak mogę ci tylko dać namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, to fajnie, że już po torbieli nic nie zostało. Płaczka. Wizyta w Białymstoku kosztuje 50 zł i 50 usg. Niedrogo. Prof Szamatowicz ma własny gabinet i w Interku znajdziesz coś pod hasłem Medgyn, jakoś tak Wiesz Foliku, Ty tu jesteś zawsze nam bardzo potrzebna. Każdy się pyta Ciebie o radę no i nie ukrywam, ze każdy jakoś Cię polubił. Dlaczego wszytscy się Ciebie tak czepiają. Ty nas najbardziej wspierasz. Pomarańczki odczepić się od foli raz na zawsze (Płaczka to nie do Cierbie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki, też się cieszę :):) Foli Iwona ma rację, ktoś jest poprostu zazdrosny o Twoją popularność i sympatię wśród nas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jetsem jaka jestem
jak mucha sie zjawi minie mrok jak mucha sie zjawi minie mrok zapewne to ciąża jest, ja was pokochalam tyle subtelnego humoru roztrzasac pomagacie uniesienbia letnich skrzydel owada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czwarta ... :) oj dziewczynki, a ja sobie wczoraj popłakałam chyba potrzeba mi było ... niewiedza jest najgorsza, a ja takową teraz mam :( Znowu dołek, cholera :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×