Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

ja nic nie pisze bo czekam na @ Jutro termin ,ale pewnie dostanę w piatek przed Świętami bo dzisiaj chyba zaczęłamnie pobolewac głowa i kark:p a to u mnie jest objawem nadchodzącej @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za wstrętny małpiszon Enigmuś.....nie wiem czy doczytałaś, ja też miałam mało czasu na bieganie po szkole, rozglądałam sie za Tobą na korytarzu pod aulą ale Cie nie namiezrzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie Ty jesteś wstręny małpiszon kochana bo tak to jakoś bez sensu napisała hihihihihihihihihi, a może jednak nie przylezie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi Ana:) U NAs tez kazdy wykładowca kończył wcześniej zajęcia i na dodatek aule na pozamieniali ..więc nie wiedziałam wogóle gdzie jestem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tak pedzili żeby tyklo wcześniej wyjść, a jak CI zamienili aule to pewnie i tak bym CIe nie odnalazła.....ja się juz ciesze zblizającymi swiętami i wolnym weekendem huraaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja znikam kobitki, udanego popołudnia i wieczorku....BUZIAKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papatki Ana:) ja tez zaraz mykam:) A gdzie sie wszystkie myszki pochowały?:)Co tu tak cichutko?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane ja dziś tylko na chwilkę, wybaczcie nie przeczytałam wszystkiego:-( dziś poprostu mieliśmy straszny dzień, mężuś miał wypadek samochodowy, koleś nie zauważył czerwonego światła i wjechał mu w samochód, samochód cała prawa strona zmiaźdżona i jedna felga do wymiany, na szczęście mamy dobre ubezpieczenie i od razu zwieźli go do warsztatu, a koles który spowodował wypadek pokrywa wszystko, samochód do odbioru po świętach, no ale jutro wyruszamy na Mazury zastępczym samochodem. Tak sie zdenerwowałam że hej, aż płakałam, na szczęście mężusiowi nic sie nie stało, dzięki Bogu, i dziękuję, że pomyślałam i psa przypięłam pasami specjalnymi bo mężuś jechał z psem na tylnim siedzeniu(odwiózł mnie na uczelnię i jechał do domu) i jakby nie był przypięty to już by było po nim. dodatkowe szczeście to że nie było mnie w samochodzie, bo patrząc jak moja strona była zmasakrowana to bym była poturbowana nieźle. To tyle stresu na dziś, idziemy wcześniej spać bo wstajemy o 6:00 i wyjeżdżamy. A dziś miałąm dziwne przeczucie że może lepiej sama pojadę na uczelnię ale męzuś się uparł mnie odwieźć, hmm, następnym razem jak takie przeczucia będą to pojadę sama🌻 maklady dziękuję za wierszyk, śliczny, naprawdę aż łezki miałam w oczach:-)🌻 Życzę Wam i smacznego króliczka i wesołego jajka:-) hihihihi by Wasze święta były ciepłe i spokojne, a najważniejsze spędzone w gronie najbliższych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Emika, rany, współczuję tego przeżycia, dobrze, że wszystko skończyło sięw miarę dobrze!!! Nie wiem czy jeszcze przeczytasz, ale i tak życzę Ci wesołych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt!!! Wypoczywaj! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczorkiem Emiczko, dobrze że juz po wszystkim i tylko samochód ucierpiał na tym. Trzymaj się kochana i odpocznij sobie w święta :-). A dzisiaj myślałam, że mnie ta pogoda do szału doprowadzi. Naprawdę jak tak dalej pójdzie, to jeszcze kurteczkę będę musiała dokupić do wyprawki i rękawiczki oraz szalik, bo przecież zimnica nie z tej ziemi !!!!! Miłego wieczorku babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE DZIS JA PIERWSZA :-) Emika współczuje strasznego przezycia i tego ,ze samochód rozbity .ale najwazniejsze ze nic sie nie stało i nie było pasażera obok Twojego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Emika, szczęście w nieszczęściu, że Cię już nie było w samochodzie ❤️ Życzę Ci również spokojnych i pogodnych świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecia:( ;):):):) to przez te cholere reklamy:P hasła nie da sie wpisać:P czescc maklady:) ide robic sie na bostwo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiczko ❤️ ❤️ ❤️ Zdrowych i Spokojnych Swiąt :) i Miłego odpoczynku na Mazurach:):): buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Enigma ❤️ cześć Monik ❤️ ależ my jesteśmy ranne ptaszki:):):) Enigma, to Ty rób się na bóstwo, a ja się zabieram za pracę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! rzeczywiście ta pogoda zwariowała!!! wczoraj ziąb, to dziś założyłam golf i grubszy płaszcz, a tu słonko i całkiem ciepło...cholercia!!! Enigma, sportsmenko nasza, może wisz cos na temat aminokwasów, bo z facetami z siłowni dogadać się nie mogę ;-) tzn oni twierdzą, że to jest najzdrowsza \"pasza\" pod słońcem, ale ja mam obiekcje czy można to stosować starając się o dziecko...a z drugiej strony przydałaby mi się taka dawka budulca, żeby wreszcie to moje sflaczałe cielsko poruszyć, bo jakoś diety nie są zbyt skuteczne, a takie aminki powinny mnie ruszyć :-) co Ty na to? z drugiej strony u mnie szansą na ciąże jest tylko cud, więc co se żałowac ;-) Makłądy, dziękuję za wierszyk!!! ale ja w tym roku jeszcze bocianka nie widziałam buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Emika, współczuję wypadku, dobrze, że cię nie było w samochodzie. Nawet nie wiedziałam, że są specjalne pasy dla psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foli...ja tez o tym nie wiedziałam ;-) a swoją drogą to Emika musisz mieć spokojnego psa , jeśli chce mu się siedzieć w aucie w pasach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mój psiak by napewno w nich nie wyrzymał, prędzej kaftan bezpieczeństwa by mu sie przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Wam wszystkim. Odmeldowuję się i ja. Wczoraj miałm młynka więc nie było szans. Emika trzymaj się i Wesołych Świąt! Muszę Wam powiedzieć że w tamtym roku widziałam tylko bociana w gnieździe (podobno powinien być w loci) dopiero jesienią zobaczyłam na polu jednego i potem tylko trochę jak sie wznosił. A wypatrywałam caaałe lato i jak tu nie wierzyć w zabobony? MAm nadzieję że w tym roku ujrzę go :) Zabajonku nie martw się na zapas, pomyśl że Ci przepchali jajowody więc już będzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja nie jestem przesadna ale coś czuję, ze będę szukać tego bociana :) Estelka, masz kontakt z Ber? długo pisałyśmy maila a teraz ona sie nie odzywa, mam nadzieję, że wszystko u niej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja. Emiczko - trzymaj się i Wesołych Świąt !!! Co do bocianów, to ja już widziałam, jak jechałam na hsg to widziałam stojącego w gnieździe, jak wracałam z hsg to w tej samej miejscowości widziałam lecącego. Misiek chciał go łapać :p i zażądać jakiegoś zrzutu kwilącego :) beti - nie byłabym sobą gdybym nie martwiła się na zapas. Ja tak juz mam, że wybiegam myślami naprzód i dorabiam scenariusze. Najgorsze jest to, że zwykle udaje mi się trafić :-o Około 90 % przeczuć się sprawdza, oczywiście mówię o sprawach które da się przewidzieć i gdy do wyboru są dwa-trzy warianty, to wtedy udaje mi się trafić w ten, który będzie prawdziwy. Prawie jak czarownica. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja też sie zawsze tak zamartwiam i dopisuję czarne scenariusze, choć u mnie jest tak, że często się nie sprawdzają. Estelak, ja do niej napisałam 2 dni temu, moze wyjechała już na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was oed mnie na ten dzien
Gdy mucha na spodzie usiadzie dzbana szerokiego nawlecze strugi swiatla z wnetrza dochodzacego gotowej do rozrodu kapustyy gdy uwierzysz tak jak wierzyc nie powinno sie w nadzieje glupich opiekunke trafisz na odlegle miejsce przeznaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×