Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Granini trzymam kciuki najmocniej jak potrafię kochana MUSI BYĆ DOBRZE !!!!!! będę się modliła za Ciebie i twoje dziecko kochana, trzymaj się i leż sobie spokojnie - buziaczki....Asou dostałam od CIebie zdjątka pięknie wyglądasz ciąza Ci służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale klawiatura mi nawala nie mam wszystkich znaków Granini ❤️ albo Ty tygrysku... podaj wyniki bety z wczoraj i dzis..... poszperamy, i nie zamartwiajcie sie ja jestem dobrej myśli a moze warto wybrac sie jeszcze do innego gina?????? jaka da diagnoze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! ja dziś zarabotana dopiero znalazłam chwilkę. Granini, Tygrysku nie wolno Wam się zamartwiać teraz, bardzo ważny jest teraz spokój i wyciszenie psychiczne!! Dziewczyny mają rację, jeszcze za wcześnie może być na usg, dobrze że birzesz duphaston, to powinno pomóc na plamienia, z tego co słychać na tym etapie to raczej badanie usg nie potwierdzi ciąży nigdy!! Nie wiem tylko dlaczego was tak nastraszyli, to niehumanitarne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini- mogło być nie widać jeszcze na usg pęcherzyka , a ten torbiel........ pamiętam jak Jagódka : lekarka widziała 1 pęcherzyk ciążowy i ....... 1 krwiaczek, któremu ...... na kolejnej wizycie biło serduszko. :) I tak pewnie u Ciebie będzie z tą torbielą. :) Leż, łykaj duphaston, a my trzymamy kciuki za rosnącą betę. ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 Przesyłamy Wam z Sandrą moc fluidków ************************* ********************************************************** ********************************************************* ********************************************************* ********************************************************** ************************************************************ **********************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku mam nadzieję, że z żołądkiem już lepiej. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia75
Cześć wszystkim, jestem tu nowa i podobnie jak Wy wszystkie bardzo pragnę zostać mamusią ( ponownie, mam 7 letnią cudowną córeczkę ). Chciałabym zajść w ciążę możliwie najszybciej, ale dopiero co skończyłam brać pigułki anty i dziś jest własnie pierwszy dzień bez tabletki... Bardzo mi nie fajnie na myśl, ze powinnam odczekać co najmniej 3 m-ce zanim zajdę w ciążę. Ale boję sie zaryzykować wcześniej...Pozdrawiam wszystkich - Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dziś smutno:-(:-(:-(🌻 Granini, tygrysku graninowy❤️ trzymam za Was kciukaski🌻 mam nadzieję, ze wszystko okaże się dobrze👄 Anusia75🌻 witaj, nic podobnego z tymi tabletkami anty, mozesz śmiało zaczynać od tego cyklu staranka o dzidzię nic jej ani tobie nie grozi, mi dr z Novum z warszawy powiedziała, że dzisiejsze anty sa nie szkodliwe, i po około dobie już niezażywane usuwane są z organizmu, a dodatkowo mogę Ci powiedzieć, że mam dwie koleżanki które wpadły zaraz po odstawieniu tabl. anty i mają obecnie po dwie bliźniaczki:-) więc nic się nie przejmuj, jedynie co ci grozi to ciąża mnoga:-) ale to nic strasznego sama chciałabym mieć bliźniaki:-) pozdrawiam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuć się Emiczko, jaki jest powód smuteczków?......Granini i Tygrysku trzymam kciuki cały czas za Was !!!!!.....witaj Anusiu u nas....do jutra dziewczyny papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anusia 🌼 Mam nadzieję ze uda Ci sie za pierwszym podejsciem.... Emiko ❤️ a dlaczego Jestes smutaskiem dzisiaj??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini, kochana trzymam za Was kciuki i to bardzo mocno - w ramach uspokojenia powiem, ze jak zaszłam w ciażę miałam identyczną sytuację - wynik bety ok. 3-4 tydzień i zero pęcherzka ciazowego. A teraz Oskar od 9 dni jest z nami na świecie. Będize dobrze, nie można za wcześnie mówić o ciążach pozamacicznych czy nierozwijających się - bo niby skąd to wiadomo, a to że jest jakaś mała cystka czy torbielka - ma prawo być jeszcze po cyklu. Nie wiem czemu lekarz Was tak nastraszył. Trzymam kciuki i przytulam |Cię mocno . Postarajcie się odpędzić czarne myśli, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papatki Ana ❤️ Goniu ❤️ a jak Ty sie czujesz? i jak maluszek????? Ja tez myślę ze u Granini wszystko będzie dobrze,ba wszystko jest dobrze :D Myslę ze czasem lekarze przesadzają i niepotrzebnie stresują człowieka.... Granini ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś tak mnie dziś nic nie cieszy, wstałam miałam koszmary, mężuś budził mnie w nocy bo byłam zlana potem, śniły mi sie morderstwa, dużo krwi, trupy, coś okropnego ja nawet filmów takich nie oglądam więc nie wiem skąd te sny, a dodatkowo jestem zmęczona, rano do pracy po 15:00 do domu i znowu praca i dodatkowo mgr robie i już wymiekam czasem, a do was jak pewnie zauważyłyście też ostatnio mało zagladam, nawet z estelką miałyśmy spotkać się w kwietniu, a nie ma jak, moze jak teściowie pojadą to zaproszę ją do siebie:-) czy ktoś jest jeszcze z warszawy kto chce mnie odwiedzić?🌻 a nawet może być nie z warszawy:-) to tyle smęcenia:-( idę popracować, zajrzę tu wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko ❤️ ja też często mam koszmary.... i wydaje m isie ze jest to odreagowanie jakieś ,jakiegos stresu..... dzisiaj sniło mi sie ze wyleciały mi wszystkie zęby... masakra.... jak wstałam to nie wiedziałam czy mam sie smiac...ze bez zębów będę czy płakac..... nie przejmuj sie...... głowa do góry......:D:D:D JA w sobote mam egzamin i mam taki mętlik w głowie ze bleeeee mam nadzieje ze te zęby nie snily mi sie dzisiaj bo obleje...... bo zęby to ponoc na nieszczęscie...... buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko- masz prawo być tym wszystkim zdołowana i zmęczona. Może sobotę całą zafunduj sobie wolną. :) 🌻 Granini- masz już wynik bety? Wszystko będzie ok tak jak u Goni. 🌻❤️ Goniu całuski dla Oskarka od ciotek wirtualnych. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granni mocno trzymam za Ciebie .koniecznie lez i nawet nogą nie drgnij tak jak pisałas :) Pecherzyka nie widac raczej na tym etapie ciazy .u mnie lekarz czekał półtorej tygodnia od czasu zatrzymania @ i powiem ,ze bardzo sie tym nie przejmował .mówił,ze róznie pęcherzyk sie może uwidocznić i nie ma na to reguły . w poprzedniej ciązy miałam krwiaczek i on sie wchłonął dzięki temu chyba ,ze ja tez lezałam i nie drgnęłam ani nogą ani reka przez kilkanascie dni i oczywiście progesteron.Granni nawet jeśli to torbielka to też sie wchłonie .czasem tak sie robi przy ciazy ,po lekach równiez sie wchłania wiecie co ,mam nadzieję ze mi kiedys to minie ,dziś jak przyszłam z pracy spałam 3 godziny ,aż wstyd .ale to jest tak silna potrzeba ,ze gdyby nie było w poblizu łożka ,to usnęłabym na stojąco GRANNI, WIERZĘ ZE BĘDZIE OK!!!! Pozdrawiam kobitki wszystkie , Foli ciesze sie ,ze czerwiec za pasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello Asiku ❤️ Mi sie też wydaje ze z Granini wsjo oki.... Ja juz wcześniej czytałam ze pęcherzyk ciązowy moze byc widoczny dopiero ok 6 tygodnia... poza tym skoro beta wczoraj była taka wysoka ze -5 tydzien to znaczy ze \"rośnie \" Mam nadzieje ze dzisiaj będzie jeszczę wyższa ❤️ To tak samo jak potem kobietki csie stresuja jak nie widac np w tyg bijącego serduszka..... a potem nagle myk i juz bije ❤️ Ja znając siwbie zapewne kupiłabym jeszcze jeden test :P i poleciałabym do 2 go gina...... Granini ❤️ daj znac co z betą buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ❤️ spij ile wlezie:P Ja i bez ciązy to mogę zasnąc po poludniu ..... nic mnie nie rusza:P I mam nadzieje ze podczas ciązy będzie odwrotnie:P hihihihihiihhi....... ide juz do domku...... uczyc sie...... ale będę z Wami myslami i napewno jeszcze kuknę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz się melduję. Granini, gratuluję Ci z całego serca! I nie smuć się. Ja po prostu wiem, że wszystko będzie Ok. Tak Ci mówi wróżka Iwona. Zabajonku, to czegoś się najadła? Enigma, a to egzamin ustny czy pisemny? Jak usnty, to możesz się nie uczyć? Masz taką gadanę, że napewno zdasz. Mam małe pytanko do specjalistek.U mnie 13dc. Jak myłam dzisiaj samochód to strasznie mnie bolał mnie lewy jajnik. To chyba owu. No i tak wczoraj nic nie było. No a dzisiaj na przytulanki nie za późno? Czy może tak lepiej. Bo mąż ma słabe wyniki nasienia. To może lepiej jak była dłuższa przerwa. Help! Już sama nie wiem. I jeszcze jedno. Jeden miesiąc (4 dni) brałam Clo. Póżniej miesiąc przerwy no i jak teraz dostałam okres to się zaczęło. Przeważnie cykle miałam ponad 30, a tu masz 28. Okres był jak nigdy bolesny no i strasznie długi 10 dni (końcówka oczywiście plamniena). Czy to może być spowodowana Clo. No i dzisiaj poraz pierwszy czułam Owu. Mam nadzieję, że to owu. To co przytulać się, czy już za późno? Ale namotałam. Sorki. Jak któraś mnie zrozumiała to pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno z innej beczki. Podczas sprzątania samochodu wpadła mi komórka do wody. Klawisze powariowały. Enigma, Ty często miewasz takie przygody. Co robić? Suszyć suszarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrr
a jak dziewczyny powiedzą ,ze za późno to nie bedziesz próbowac?miej nadzieje ze owu nie było jeszcze i zdążcie ,,na czas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko:):):):) myslę ze warto spróbowac:) A co ..napewno nie zaszkodzi:) Poza tym jak Twoa komóreczka zyje długo to pewnie juz bedzie w macicy i robaki nie będą miały zbyt długa drogę do niej:) a co do komórki to porozkręcaj ja ,połóz tak aby woda mogła spłynać..... i najlepiej zostaw tak na noc....oczywiscie powycieraj ale nie susz suszarka zebys niue przepaliła ścieżek, Troszę mozesz podsuszyc ale nie przesadz:) i na noc porozkręcaną zostaw gdzies a rano złóz:) Moja działa super:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, jaesteś wielka. dzięki. No to działamy. Zabieram się za kolację przy świecach. he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na długim spacerku:-) a co do spania monik30👄w dzień, to ja bym spała po 3-4 godz. dziennie gdyby nie praca, zawsze tak robiłam jak nie pracowałam,gdy zbliżała sie 15godz. to ja do łóżeczka i spaciu:-)uwielbiałam to:-)hihihihi poprawiłyście mi troszkę humorek:-) zabawne jestescie jedna myje samochód(iwonka👄) i ma przeboje z komórką a druga zakuwa do egzaminu:-)hihi enigma ty to pewnie że zdasz :-) ja z egzaminami też nie mam nigdy problemu, a jak nawet chcę przenieść na inny termin to mój urok dziewczecy:-P działa na prowadzącego:-)hihihihii no ale wolę zdawać w terminach:-) Asiulka🌻 może masz rację zrobię sobie mały odpoczynek w sobotę i pojedziemy za miasto z mężusiem:-) dziękuję kochana, jejku Asiu jak ty kwitnąco wyglądasz że nie można się oprzeć jak sie patrzy na ciebie:-) iwonka🌻działaj działaj, nigdy nie jest za późno:-) to lecę napić się soczku, bo jakoś nienapita jestem, a może lepiej wody? coś ostatnio mam apetyt i nie podoba mi się to, bo jak byłam na mazurach to schudłam a teraz hmmm, znowu jem, apetyt akysz....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ja nie mam pojęcia czemu te zdjecia nie przechodzą do Ciebie, do innych bez problemu.....nie masz innego maila????? próbuje jeszcze raz....:-p moze Ty wyslij mi swoje zdjatka dziekuje kochana za maila🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady ❤️ ekstra boćki!!! Granini, mam nadzieję ze już się trochę uspokoiłaś i że wszystko jest dobrze, przytulam Was mocno ❤️❤️ JA dziś dzień znowu pod znakiem GUSu bleeee A tak to jajnik mnie pobolewa, piersi mnie wkurzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! granini - mam nadzieję, że wszytsko dobrze, plamienia nie ma i beta ok 🌻 ja wczoraj miałam niedyspozycję z powodu jabłka, ale dzisiaj mam \"syndrom dnia poprzedniego\", mówiąc krócej i jaśniej - KACA :-o Opijaliśmy mały sukcesik rodzinny, niby delikatnie, ale ... ja chyba pić nie mogę, każda ilośc alkoholu po prostu mnie zabija, na drugi dzień czuję się fatalnie. Chyba skończę z trunkami wysokoprocentowymi, bo po co mam się meczyć. :-o Ale zanim się nabombałam zrobiłam 115 pierogów (80 z kapuchą i pieczarkami, 35 z mięsiwem), a przedwczoraj 90 z ziemniakami i twarogiem - znaczy sie ruskie. TAk więc małe zabezpieczenie szybkich obiadków na dłuższy czas jest :) Jeszcze bedę gotowała bidżis, zacznę jutro, a skończę pewnie w środę, zawsze tyle gotuję ;) I potem do zamrażarki :) Niespodziewani goście? Fik mik i papu jest :) Poza bidżisem jutro będę upiękniała balkonik, już nie mogę sie doczekac. Znaczy się kwiatki mam na myśli :) Dobra nie gadam juz o żarciu, bo póki co mam zgagę. Właśnie popijam miętę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×