Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Estelko dostałam od Ciebie kilka maili takich samych hihihihihi.....dalej jakieś przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, że w posiewie nasienia nie wykryto bakterii Granini, nawet nie wiesz jakie światełko w tunelu zapaliłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już robię poprawkę :) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to bardzo ładnie wyglądało :) Taka szybka ciąża hihi Spedee sie pewnie urodzi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykryto bakterie ale lekarz mówił, że co drugi mężczyna ma takie i one nie maja na nic wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAAANY, ALE BYŁOBY FAJNIE ;-) jakby u mojego m. to też była wina prostaty, My zmężem zaniechaliśmy teraz wszelkich badań, ale chyba trzeba to wznowić i spróbowac otworzyć kolejną furtkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak estelko - jeśli jest jakakolwiek szansa trzeba próbować walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokładnie 10 hihihhihi.....apropo badań to w przyszłym tygodniu mój mąż idzie do urologa zobaczymy co będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja znowu z pytankiem do was. lekarz przepisał mi jakies leki podwzgórzowe (tak je nazwał) na zwiększenie pęcherzyków nazywają sie tylko nie mogę za dobrze odczytac bo nabazgrolił CLOSTILBECYZYT C czy coś takiego czy to jest przypadkiem to CLO o którym tak często piszecie i co niektóra z was biorą ? Kazał mi brac od 5 dc do 10 dc. Napiszcie czy on pomaga i czy ma jakies skutki uboczne? mam jeszcze jedno pytanko bo 30 maja wybieram sie na HSG czy juz w tym cyklu mogę brac ten lek bo musiałabym zacząć przed HSG branie tego leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - hsg robi się tylko w I fazie cyklu, przed owulacją, więc wydaje mi się, ze możesz brać. Ten lek to clostillbegyt - na wzrost pęcherzyków. Potem pewnie po usg sprawdzającym da ci pregnyl na pęknięcie pęcherzyka, albo pęcherzyków, bo ten lek może spowodować wzrost kilku naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, dostałam Twoje zdjęcia z 10 razy:):):) ściągały się cały wieczór;););) ale i tak nic nie robiłam w kompie, więc się spokojnie ściągnęły wszystkie:D a co może znaczyć w trakcie @ krew w jajniku? to nie chodzi o mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem maklady co to może być, nie jestem pewna, ale może chodzi o torbiel krwotoczną ... zaraz pogrzebię w necie to może się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku dzieki za odpowiedz ale on mi dał ten lek na dwa miesiące w pierwszym mam brac po 1 tabletce a w drugim po 2 i nic nie wspominał o pregnylu na pęknięcie mam do niego isc jezeli by sie nie udało dopiero za dwa miesiące no i kazał robic wykres temperatury ale dopiero po odstawieniu tych leków. To oznacza ze jakby sie udało to może byc mnoga ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek-Graniniowy
Hej wszystkim! Widzę, że moja Granini już się pochwaliła wszystkim - byłem ciekawy czy to zrobiła, więc zajrzałem tutaj z biura ;) Z tym moim leczeniem to w zasadzie jest tak, że ono się jeszcze nie skończyło - przede mną wciąż ponad miesiąc brania STERKO i dopiero potem miałem zgłosić się do urologa z ponownymi badaniami. Pomimo to, po tej ostrej (była do tego stopnia ostra, że pomimo brania Lakcidu zrobiły mi się jakieś badziewiaki w ustach) kuracji SUMAMED-em (bardzo mocny antybiotyk przez 9 dni) i Biseptolem (20 dni), postanowiliśmy popróbować robienie dzidzi i.... MOŻE w końcu się udało ;)) Czyli tak naprawdę, to nie wiem, czy się do końca wyleczyłem, ale wygląda na to, że wystarczająco.. Buziaczki dla mojej Granini i pozrówka dla Was wszystkich. PA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - nic nie znalazłam o tym o co pytałaś :-o Witamy męza granini :) Dzieki za info - sa tu babeczki których mezowie mają podobne problemy, dajesz im nadzieję jako zywy przykład (nie powiem namacalny ;) chyba że przez monitor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini - wielkie, olbrzymie gratulacje !!!! Napisz koniecznie później jaką masz betę !!! Do męża Granini - to miło z Twojej strony że zajrzałeś na nasz topik i dałeś kilka wskazówek :-) Podziel się jeszcze z nami informacjami jak zareagowałeś na tą wiadomość i jak to wszystko teraz odbierasz. Jestem bardzo ciekawa męskiej reakcji na taką wiadomość zwłaszcza po długim leczeniu, oczekiwaniu i związanymi z tym stresami. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz GRATULUJĘ !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męzowi granini też strasznie serdecznie gratuluję:):):) Zabajona, ja też nie znalazłam, ale jeszcze poszperam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGROMNE GRATULACJE OCZYWIŚCIE DLA MĘŻA GRANINI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku Grnini :-) gratuluję!!! ja te wszystkie wpisy dotyczące prostaty przesyłam swojemu mężowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to enigma pewnie kuje, bo aż tu na Warmii słychać dziobanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah dobre Zabajona, ale nie ma się co śmiać, ja z ksiązkami i notatkami chodze do pracy, wykorzytuje każdą wolną chwile, zbliża sie gorący okres, a chce podchodzić do wszystkiego w pierwszysch terminach, Enigma pewnie też.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - troszkę mi brakuje nauki :) zawsze to było zaplanowane życie, od zjazdu do zjazdu, od egzaminów do egzaminów. Ja też starałam się albo zaliczyć super ćwiczenia - wtedy zwalniali z egzaminu (udało mi się tak chyba z 2 przedmiotów dość cieżkich), albo wybierać zerowe terminy po to, by w razie czego w sesji właściwej podejść jeszcze raz. Fajne czasy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra - cześć! Jak to nic? :) zawsze jest coś, tylko co? napisz co słychać, jak się miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sabra......no właśnie Zabajonku i człowiek czuje się taki młodszy hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - a jak już na roku trafiały się babeczki po 40-stce i facet pod 50-tkę, to już w ogóle jakbym była w żłobku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×