Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Granini, czyżby zachcianki ciążowe? :) Estelka, żeby jeszcze się udało to in vitro. Jeszcze długa droga przede mną, ulży mi jak będę po stymulacji no i jak sie dowiem ze wyniki ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, sysiu, Asiu powysyłałam Wam swoje zdjecia..... Asiu bardzo ładnie wyglądasz, piekny masz brzusio:-)))) Foli ja juz powiedziałam Tobie, tym razem sie uda, kibicuje Tobie❤️ Estelko jak meza przebadają to i Ty zostaniesz mamą małego brzdąca....:-))) Granini ....hmm sniadanko...ja własnie juz po.....uwazaj na siebie, masz juz typowe dolegliwosci ciązowe typu mdłosci, wymioty, czeste siusianie???? jeszcze raz Gratuluje!!!!!!!!! a ja musze pozbyc sie mojego króliczka, ginek powiedział ze on mi nie szkodzi, ale jak sie urodzi malenstwo to moze(tfu.tfu) byc alergikiem na siersc-wiec pozostaje go oddac.....:-((( dobra ja zabieram sie za sprzatanko..... pozdrawiam Was i miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, musisz wierzyć, że się uda!!! pamiętaj, ginka mi powiedziała, że jesli kobeta jest zdrowa, a przyczyną braku dzidzi są tylko plemniki, to szansa na powodzenie invitro jest prawie 100 procentowa!!!!! Iskierko, a jak Twoje dolegliwości ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, ponoć jak dziecko od małego przebywa ze zwierzakiem to sie uodparnia ale nie wiem czy to prawda gdzieś czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wieice, że i mi jakoś przestało obsesyjnie zależeć żeby \"już i teraz\"?:) POmyślałam, że jest kilka spraw, które chcę zrealizować. Przede wszystkim schudnąć parę kilo ;) żeby laparo trwała krócej, bo zanim przetną te warstwy sadła ... ;) No i ogólnie dla siebie, mam kilka fajnych ciuszków, w które dawno się nie mogę zmieścić, albo są tak obcisłe, że aż feee ;) Poza tym chcę zrobić przegląd klawiatury, wiem, ze w ciąży ząbki nie stanowią problemu, a raczej ich leczenie, ale po co mam się stresować dodatkowo? No i chcemy z misiem wyjechac na tydzień w Tatry jeszcze na początku lipca przed laparo. A sierpniowy urlop będzie na spokojnie, może nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, 🌻 mi juz mineły dolegliwosci ciążowe.....miałam tylko mdłosci, zero wymiotów......:-p teraz jestem na etapie bulgotania i przelewania sie w brzuchu, zblizaja sie już ruchy, wiec malenstwo niedługo poczuje :-)))) ja już zaczełam 17 tydzien. ale ten czas leci, a juz chciałabym wiedziec co to bedzie, gdyz musze kompletowac wszystko, bo póżniej jak przyjdzie lato, bedzie goraco to ja nie dam rady latac po sklepach...a tak wczesniej załatwie kilka rzeczy.... u mnie widac tylko brzuszek odstajacy, zamiast ty to ja schudłam 1 kg. a wpierniczałam na poczatku ciązy , że ho,ho,hooooo teraz to juz luzik jem 3 posiłki dziennie, własnie wcinam jogurcik.... doczekacie sie tego szczescia.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, nawet nie wiesz jaką nadzieję wniosłaś znowu na forum ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, Zabajona i Estella - przeslę wieczorkiem z domu. Estella - Twojego maila nie ma :-( Odezwę się wieczorem bo mam kupę roboty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona ja w kwietniu też zupełnie o tym nie myślałam, przecież mąż się leczył. Przytulanki ok owulacji były może z dwa razy. Nie wiem jak to powiedzieć ale od początku kwietnia byłam bardzo wyciszona, nie myślałam o dzidzi. Dopiero jak zaczęłam plamić. We wtorek Kuba przytulił się do brzucha mojego i mówi: wiecie ja nie chce nic mówić ale chyba cos tam jest, będę was obserwował. I rano ten test zwalił mnie znóg :) Jeżeli chodzi o objawy to zaróżowiona skóra dookoła brodawki i jaśniejsze suteczki, brak apetytu a zwłaszcza na słodkie i faktycznie często siusiam. Foli ja też mam króliczka i mam nadzieję, że masz rację...ulżyło by mi, bo nie chcę go oddawać on jest cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini to tak jak ja nie miałam ochoty na słodkie, ale ogóreczki i sledziki były super, a i do tego piwko karmi-mniam....teraz to kompletnie wszystko sie odmieniło..... dbaj o siebie i duzoooo wypoczywaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini - my przytulanki mieliśmy na komendę - podobnie jak enigma :) dlatego własnie: po 1) nie wierzę, że coś mogło się wydarzyć po 2) owu była z lewego jajnika, a tam mam podciągnięty jajowó - więc podejrzewam, ze transport komórki, a nawet jej wychwycenie może być niemożliwe - może po laparo będzie. po 3) chyba w tym miesiacu nawet bym troszke nie chciała, bo zaczęłam się szczepić przed laparo, w zasadzie do do lipca chyba bym nie chciała, żeby zaszczepić się do końca. Oczywiście jkaby wyszło, to byłaby surprise. Ale ja jakoś nie wierzę, nie czuję nic innego jak tylko pobolewanie po stronie jajnika z którego byłą owu (zresztą to bardzo normalne zdaje się, ze mogę czuć). W zasadzie boję się, ze jakby doszło jednak do zapłodnienia, to jajeczko zostanie w tym podciągniętym jajowodzie i tam sie zagnieździ. Byłaby lipa i masakra :-o Prawdę mówiąc jak dostanę @ to chyba tym razem poczuję ulgę, bo bnaprawdę niepokoją mnie te bóle. NIgdy tak długo nie czułam się po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolało od owulacji do dziś po prawej stronie. Stwierdziłam, że nigdy nie mów nigdy. Ale to już chyba ktoś mówił :) No...boję się trochę wizyty ale już czas szykować się. Przed 12 będzie po mnie mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini powodzenia :) A plamienie masz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam wszystkie.....Granini jeszcze raz gratuluje i ściskam CIę !!! powodzenia daj znać po wizycie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, granini chciałam zapytać Cię o kilka rzeczy ... na jakiej podstawie lekarz przepisal Twojemu mezowi te leki? i jak długo Twoj mąż je bral? my robiliśmy usg no i badanie ... czy Wy robiliście coś jeszcze? z góry dziękuję za odpowiedz :) i jeszcze raz Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........02.06.06......17kg.....Patryk....106cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........07.08.06 ..8kg....Sandra, Monika......97cm Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini - nie mówię oczywiście \"nigdy\", aczkolwiek powiem \"nie tym razem\" :) przywykłam już do porażek więc jeszcze trochę zniosę :) przeżyłam hsg więc co to takiego kolejna @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog więc mąż zrobił badanie nasienia i posiew. Nasienie - prawie wcale nie było plemniczków a te co były to martwe, posiew - bakterie. Urolog powiedział , że te bakterie nie mają wpływu na jakość nasienia, że to coś innego i kazał zrobić zwykłe badanie moczu. I tu w moczu okazało się, że jest śluz a to zapalenie prostaty. Przepisał SUMAMED (bardzo mocny antybiotyk przez 9 dni) i Biseptol (20 dni) i od samego początku brania antybiotyków STERKO, które ma brać jeszcze lekko ponad miesiąc. Sterko miał wziąć 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki granini, więc muszę wysłać męża na badanie moczu jeszcze ... mój po antybiotyku miał poprawe, a potem po odstaweniu znowu pogorszenie, ale miał zupełnie inne leki ... chyba muszę zmienić urologa, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo halo kobitki co tak tu dziś cichutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyników mojego męża na mukowiscydozę jeszcze nie ma, dzwoniłam przed chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini przyjmij ode mnie również serdeczne gratulacje, cieszę się z Twojego szczęścia. Nie wiem czy coś nie pomyliłam Ty masz już jedno dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś nawet pilnie pracuję:) Foli, kiedy zadzwonisz znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady w przyszłym tygodniu kazali mi, szkoda bo gdy wyjdzie, że mąż ma tą chorobę to ja się będę musiałą badać a to znowu 4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.:) A ja sobie dziś zrobiłam jednak wagary od pracy. :P Rano przed pracą miałam w planach podjechać do zusu , a że kobieta dzisiaj zamiast być od 7.30 była o 9.00 to zadzwoniłam, że mnie nie będzie i pozałatwiałam jeszcze parę spraw w innych urzędach. :D Foli- jestem pewna, że wyniki będa ok - a w czerwcu będziesz triumfować , a my razem z Tobą. :D 🌻 Granini- daj znać jak po wizycie. 🌻 Uciekam do ogrodu , ale będę zaglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×