Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

enigma - ja wczoraj zaczęłam biegać ;) normalnie forma jak u sumo ;) ale była dzielna, po biegach jeszcze 50 rzuszków walnełam i ... mam zakwasy ;) stepperek zatem będzie pewną formą \"niby biegania\", nóżki pracują, pupa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczona
dziewczyny ile kosztuje Lactovwginal??????? i jak Wy go brałyscie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpaczona - ja za niego płaciłam ponad 40 zł na receptę, jest drogi, a brałam go wg zalecenia lekarza, jak się nie mylę 1 rano i 1 wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczona
o kurcze a bez recepty to pewnie z 60 zł. za drogi jak dla mnie, wiec sie obejdzie bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja korzystam ze słońca i jeżdżę po pracy na rowerze:) co prawda niedużo, ok. 10 km na razie, ale na najcięzszym biegu:) mam nadzieję, że niedługo dojdę do starej formy i znowu będę jeździła po 30-40 km:) Enigma, czy jazda na rowerze coś daje? mięsniowo:) czy tylko kondycyjnie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja właśnie z powodu mojego kolana nie mogę biegac :( a basen cos daje? no i może wrócę do steperka, w mniejsyzch ilościach, bo mi kolano potem dawalo się we znaki, ale częsciej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpaczona idź lepiej do apteki bo ja ostatnio kupowałam i nie kosztowało dużo przynajmniej 1 opakowanie 10sztuk to chyba do 10zł kodsztowało teŻ bez recepty kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zERKNĘŁAM W NECIE KOSZTUJA 20ZŁ, MOZE zABAJONKU KUPOWAŁAŚ DWA OPAKOWANIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granni gratulacje!!!!! czasem tak bywa ,ze kobieta ma plamienie w czasie spodziewanej 2 mimo .ze jest w ciązy .momo to uwazaj na siebie granni i koniecznie z wynikiem bety do gina . luteinka lub duphastonik jak najszybciej .szkoda,ze nie zrobiłas jeszcze poziomu progesteronu odpoczywaj i jeszcze raz GRATULUJĘ CI BARDZO SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik :) Ciężarówko nasza zaglądaj do nasczęściej, moze jakieś fotki z brzusiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog :D jak pływasz na basenie i \"machasz\" nogami to oki ja natomiast jak jezdze do aqua to masaze i jaccuzi:P mnie tez czasem bolą kolana ale co tam....... pobolą pobolą i przestaną:P Zabajonku 🌼 gratulejszyn....... kurcze nie działa mi poł klawiatury..... nie moge robic usmieszków bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog :D jak pływasz na basenie i \"machasz\" nogami to oki ja natomiast jak jezdze do aqua to masaze i jaccuzi:P mnie tez czasem bolą kolana ale co tam....... pobolą pobolą i przestaną:P Zabajonku 🌼 gratulejszyn....... kurcze nie działa mi poł klawiatury..... nie moge robic usmieszków bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti obiecuje ,bede zagladac,choc przyznam ,ze regularnie zaglądam do Was .chwilowo nie pisałam ani u nas ani na listopadowych mamach . nie mam zdjec aktualnych ale jesli tylko będą to obiecuje wysłac.choć powiem sZcZerze ,zę zbyt dobrze nie wygladam .talii powiedzmy nie miałam wąskiej ale teraz jestem jak z klocka ciosana hi hi !!!ale to nie jest najważniejsze ,choć powiem ,ze uwazam na to co jem ;by Nie zapychać sie pustymi kaloriami ale jednak dupsko rosnie POZDRAWIAM WAS GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację o figurę zadbasz później, teraz są ważniejsze sprawy, a jeśli uważasz na to co jesz to już pół sukcesu :) Jak będziesz miaął jakieś wieści to pisz, jak tam maleństwo rośnie i w ołgóle, jakie masz objawy nowe np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Beti ,mam nadzieje ze niedługo bedziemy mogły sie wszytskie dzielić sie nowymi objawami ciazowymi ,porodowymi a potem pieluszkowymi czego wszyskim nam bardzo zyczę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję Kochane :) Z badania krwi wynika, że moja ciąża to 4/5tydzień. Mam za mało żelaza i czerwonych krwinek. Do ginka nie udało mi się dziś dostać, chociaż pielęgniarka starała się. Dostałam radę, że mam odpoczywać :) Dopiero jutro na 12:15. Wolałabym mieć to za sobą. Jutro po wizycie posiedzę z Wami przy herbatce :) Ściskam Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia77
Granini WIELKIE gratulacje- na żelazo wcinaj natkę pietruszki i buraczki- podobno działają, mój szkrabek siedzący póki co w brzuszku ma już od główki do końca dupci 13 cm :) pozdrawiam Was dziewuszki serdecznie i trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granni no to gratulacje ,ciesze sie ze b hcg wyszło tak jak trzeba . myślę ,ze to zelazo to juz takie niskie musiało byc już przed ciązą.na pewno lekarz coś na to wymyśli. jeszcze raz gratulacje ,mamy nową styczniówkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie bo miałam gośc w pracy i tłumaczyłam cały dzień. Granini to niesamowity dzień dla ciebie i pozytywny szok pewnie. Odpoczywaj dużo dużo :) a będzie ok. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę u lekarza. pozdrowienia dl ciebie i męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie👄 nadrobiłam zaległości dzisiejszeufffffffff:-) nie mogłam sie doczekać dziś kiedy tu zajrzę👄 i wiecie co łzy mi się kręciły w oczkach i zacisnęło sie gardełko jak przeczytałam że 🌻Granini🌻 się udało🌻 bardzo serdecznie grtuluję ci i twojemu tygryskowi❤️.❤️Boże❤️ nie wiesz jak takimi cudami dodajesz nam sił❤️🌻❤️ widzę, że co miesiąc mamy niespodziankę:-) bardzo mnie to cieszy, trzymam za nas wszystkie kciuki:-) a ja dziś w porządku, pomimo dużej ilości pracy mam jeszcze troszkę siły na relaks:-) poparzyłam sobie rękę tak zawzięcie piergogi smażyłam, a teraz okład muszę mieć na ręku cholercia:P a boli jak diabli:-( a ja czekam i czekam ............bocianie trzymaj się niedługo spotkamy się na łące moich rodziców:-)pogadamy sobie co nieco:-) miłego wieczorku życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę :) Granini - Gratuluje Ci z całego serducha, no to na pomorzu coś się ruszyło :) teraz czekam na resztę :D Bardzo bym prosiła o fotki Oskarka i Goni, a także o Iskierki ❤️ sisikwiatusek@interia.pl Ściskam Was bardzo mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki, Byłam u gina i niestety w maju nie mogę podejść do 2-giej inseminacji bo urósł mi w 3 dc pęcherzyk na 1 cm i gin mówi że jak by była stymulacja tobyśmy go przestymulowali także mam 1 m-c przerwy. Dla psychiki to dobry odpoczynek. A to mi się przyda bo mam łeb :-) tak wszytkim napakowany że np. dzisiaj zamiast wynieść brude szklanki do zlewu to poszłam do łazienki i chciałam je wrzucić do kibelka :-) :-) :-) Chyba tracę zmysły ! Trochę zaostrzyła mi się łuszczyca także mam miesiąc na podleczenie jej noi ząbek zdążę naprawić zanim zamieszka w moim brzuszku lokator/lokatorka :-) Coś piszecie o odchudzaniu. Ja od końca stycznia do połowy marca zrzuciłam 9 kilo. Odbyło się to absolutnie bez żadnych ćwiczeń - nawet nogą nie machnęłam :-) Teraz do tego powracam, tym bardziej że mówiłam ginowi że podczas brania Diane potem moja waga stała, więc zmienił mi na Jasmin. Podobno nie ma takich właściwości jeśli chodzi o spadek wagi jak Diane. Zobaczymy. W każdym razie od poniedziałku zaczynam kurację wypełniaczem. Jak w tak krótkim czasie schudłam to wszyscy się pytali co robię a że wszystkie koleżanki chciały więc zajęłam się dystrybucją tego środka. Aha - i jest jeszcze preparat dla kobiet w ciązy. :-) To o tym odchudzaniu to tak na marginesie ale jakby któraś była zainteresowana to mogę przesłać na maila prezentację ale zaznaczam że jest w programie \"Power Point\" Jeszcze raz dziękuję że byłyście ze mną podczas ostatnich dni. Z Wami jest o niebo lepiej to wszystko przetrzymać. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.:) Wpadam przed pracą bo póxniej nie będę miała pewnie znowu czasu. A po pracy to siedzimy do 20.00 na dworzu i później nie mam już siły. Granini i Tygrysku- gratuluję Wam bardzo. 🌻❤️👄 HUUUUURRRRA!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D Uważaj teraz Kochana na siebie - i ZERO sprzątania!!!! Te 3 mce są najważniejsze! :) Agus- przytulam CIę mocno i współczuję. 🌻❤️ Estelko- slicznie wyglądasz na tym poligonie. :) Goniu- to pewnie hormony działają , a figura- za miesiąc będzie ok, choć i tak wyglądzasz ładnie. :) 🌻 Sabruś , ja wierzę, że W-wa szybko przyniesie efekty i mocno trzymam za Ciebie kciuki. ❤️ Elfiku- czekamy na wieści. :) 🌻 Dziekuję Wam wszystkim za zyczenia i miłe opinie o moim wyglądzie. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Granini - to tak dla potwierdzenia - gratulacje !!! :) Judytka - ja jestem zainteresowana tym środkiem - proszę o bliższe informacje :) tinna77@o2pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :-) Judytko mi też prześlij, proszę. Maila mam pod nickiem moja dieta i ćwiczenia daja efekty :-) już mieszczę się bez problemu w spodnie, ktorych nie mogłam na siebie wcisnąć :-) ale jeszcze trochę sadła zostało, ale rozprawię sie z nim!!! Granini, odezwij się po wizycie u ginka! Foli, a jak Twój nastrój? przecież zbliża się ta wielka chwila, gdi i Ty będziesz miaąl w brzuszku Lokatorka :-) aaa, zapisałam męża do androloga dr Wolskiego w Novum, wizyta dopiero na 30 maja, tak są oblegane wizyty u tego specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, nawet w miarę dobrze. Od piątku za tydzień biorę zastrzyki a dzisiaj dzwonię po wyniki na mukowiscydozę męża, oj będę się denerwowac, ale myślę że może jeszcze ich nie być bo mówili nam że to trwa 3, 4 tygodnie a minęły 3. A tak w ogóle to wczoraj siedziałąm długo w pracy, mam dużo zajęć i nie mam czasu się martwić tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale maili dostałam (przez noc się ściągało)...ciekawe od kogo? :) No na jedym wyglądasz bardzo ostro :) Foli tak jak Estella pisze zbliża się i to wielkimi krokami ❤️ Idę wszamać...czuję głód ale nie mam pomysłu co zjeść na nic nie mam ochoty. Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foli! pewnie, nie martw się, wszystko będzie dobrze. w sumie to zazdroszzę Ci, że zdecydowałaś się na invitro! wszystko się uda, zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Granini - jak to ostro? ;-) a jak wogóle Twoje samopoczucie, jak już wiesz, że w brzuszku jest \"robaczek\"? może mdłości Cię dopadły? ;-) ależ Ci zazdroszczę, oczywiście w sensie pozytywnym!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×