Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Ojejku - no to trzymam mocno kciuki. A kiedy będzie miała wynik bety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
ENIGMA DZIĘKUJĘ ZA MIŁE POWITANIE BUZIAKI DLA CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, na razie biorę tabletki antykoncepcyjne tylko, a zastrzyki zaczynam brać dokładnie za tydzień w piątek. Także narazie nie odczuwam tak bardzo tego że niedługo mam in vitro. Badania porobione lae wyników nie mam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
CIESZĘ SIĘ ŻE JESTEŚ SPOKOJNA BO PRZECIERZ WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE JA W TO WIERZĘ MAM NADZIEJE ZE NAM WSZYSTKIM JUŻ WKRÓDCE SIĘ POSZCZĘŚCI NIE BARDZO WIEM CO SIĘ DZIEJE ALE NA WSZELKI WYPADEK TRZYMAM MOCNO ZA NASZĄ NAJMŁODSZĄ MAMUSIĘ MOCNO ZACISNIETE KCIUKI SŁONECZKO NAPEWNO POKONACIE RAZEM Z FASOLKĄ WSZELKIE PROBLEMY I WSZYSTKO SIE UŁOŻY TYLKO MYŚL POZYTYWNIE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula.... Grnini niedawno ujrzała kreseczki ale niestety miała plamienie..... dzisi pisała ze jest mocniejsze.... pierwsza beta wykazała ciązę 4-5 tygodniowa a dzis czekamy na kolejną betę mam nadzieje ze bedzie wyzsza i bedziemy mogły sie cieszyc szczęsćiem Granini ❤️ to tak w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, mam nadzieję, że tobie już się udało a dzwoniłaś do lekarza? nie kusi cię test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... byłoby super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Granini - z całego ❤️ ci zyczę wszystkiego naj naj naj - niech ta beta będzie jak najwyższa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! T🌻R🌻Z🌻Y🌻M🌻A🌻M K🌻C🌻I🌻U🌻K🌻A🌻S🌻Y i dla ciebie oraz dla pozostałych dziewczyn przesyłam zaraźliwe fluidki ***************************************************************************************************** ***************************************************************************************************** ***************************************************************************************************** ***************************************************************************************************** ***************************************************************************************************** *****************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe nowo przybyłe, nasze ciężarówki :) Granini jak tam beta? Trzymaj sie slonko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabka 30
Cześć Dziewczyny. Pozdrawiam wszystkie gorąco! Do Beti. Tak jak obiecałałam zdaję relację z mojego badania na profil hormonów. Poszłam do szpitala wczoraj, dziś już jestem parę godzin w domu.Badanie określa następujące hormony:TSH, FT$, anty-HCV, HbsAg, FSH, LH, estradiol, testosteron, DHEAS, androstendion i prolaktynę w profilu dobowym. Samo badanie odbywa sie na czczo, do pierwszego pobrania krwi, a że miąłam jeszcze morfologie i biochemię krwi - to pierwsze pobranie to ogromne ilości krwi. Następne pobrania krwi o godz. 12, 16, 20, 23, 04, 06, 08 i na tym koniec (uff tyle razy, moje biedne żyły:)). Tak więc jak widzisz nie jest to straszne badanie i polega tylko na oddawaniu krwi. Wyniki ogólne mam od razu, natomiast hormony za 3 dni. Przeżyłam!:) A teraz mam jeszcze pytanie do Foli (specjalistki) lub do innych dziewczyn znających się na sprawie, mianowicie czy ten opis po USG przedstawia się optymistycznie? 12 dzień cyklu - "macica o przodozgięciu (wymiary 76x37,5x37mm) z dobrze odgraniczonym endometrium dwulinijnym o gr. do 9,5 mm, jajnik lewy (37,5x21mm) z kilkoma pęcherzykami o śr. do 8 mm. Jajnik prawy o wym (36x22mm) z dużą przestrzenią płynową o śr, 18 mm mogącą odpowiadać pęcherzykowi dominującemu. Płynu w Jamie Douglasa nie stwierdzam" I pytanko, czy brak płynu świadczy o tym,że pęcherzyk jeszcze nie pękł i kom. jaj. jest jeszcze uwięziona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka, wydaje mi się, że to 18 mm to pęcherzyk, który jeszcze nie pękł w 12 dc, pewnie pęknie w 13 lub 14 dc bo rośnie 2mm na dzień. Ale tylko mi się wydaje bo lekarzem nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas do domku, zajrze później żeby zobaczyć co u Granini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabka 30
Dzięki Foli. Kochana jesteś. A co oznaczają te małe pęcherzyki na drugim jajniku? Czy endo dobre? Cholera tyle pytań, a ta osoba która robiłą USG, taka niedostępna, że tylko coć mruczała pod nosem namoje pytania. Ale cóż wymagać - ot nasza służba zdrowia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabka 30
A i oczywiście, dziewczyny - jakby coś Wam przyszło do głowy, dotyczące mojej pierwszej wypowiedzi, to dajcie znać. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko 18 mm to pewnei pęcherzyk z którego za ok dni powinna byc owu. Natomiast pozostale pęcherzyki nie sa dominujacymi i one po owu sie wchłona... Często jest tak ze na początku rosnie kilka po cym jeden dostaje kopa i z niego jest owu. Jesl ichodzi o endometrium to jest takie sobie... ja niestety tez nie zawsze mam dobre ale9 mm w dc to troszke za mało Gdyby bylo 11-12mm to byloby super No ale coz .... nie zawsze jest po naszej myśli... U Ciebie najprawdopodobniej owu bedzie w 14 dc..... bo pęcherzyk pęka i uwalnia komórkę jak ma ok 22-24mm powodzenia ❤️ Granini ❤️ ...czekamy na dobrą nowinę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko dzięki za info, uspokoiłaś mnie ❤️ Co do Twojego USG to uważam jak dziewczyny, to że nie ma płynu w Douglasie oznacza że nie było owu, a będzie pewnie koło 14dc jak móiwi Enigmuś. Re pozostałe male to może się szykują na kolejny cykl, mi też wiele razy widać małe pęcherzyki w jajniku niaktywnym w danym cyklu tylko nie wiem jakiej są wielkości, sama widziałam na monitorze, takie małe bąbelki. Myślę że jest nieźle tylko się starać!!! Daj znać jak bedziesz mia ła wybiki hormonków, trzymaj się powodzonka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌻 ja już po pracce:-) ale choć weekend już, to mam i tak masę pracy, no ale jutro odpocznę sobie za miastem:-) ciągle myślę o granini, mam nadzieję, ze ułoży się ok❤️ witaj ber🌻 dawno cię nie było, ale ja cię pamiętam:-)mam nadzieję, ze zajrzysz niedługo do nas z wspaniałymi wieściami:-) trzymam kcuki🌻 enigma to faktycznie laska śmiechu:-) a co do zwierząt, my mamy psa, a jak mały człowieczek u nas się pojawi to gdy skończy 1,5roku lub 2 lataka kupimy drugiego, ja jestem zdania że dzieci najlepiej sie wychowuja wśród zwierząt, uczą sie samodzielności, odpowiedzialności i rozwijają sie bardzo szybko, sama wychowywałam sie wśród masy zwierząt, a znam dzieci które nigdy nie miały zwierząt w domu a teraz się ich panicznie boją.itp... iskierka nie mam innego emaila, ale wyslę ci swoje zdjęcia:-) zabajonka, to nieźle dałaś czadu z tą libacją hihihihih:-) kefirek powinien pomóc, ja teraz unikam alkoholu zupełnie, muszę zrzucic parę kilo jeszcze, a dziś dowiedziałam sie z tv że oponka na biodrach i brzusiu robi się od alkoholu i stresu, hmmm tak więc stop alkoholowi i stresowi, choc z tym drugim musze czasem walczyć:-) no ale jak chcę ładnie sie preznetować nad morzem to trza się wziąć w garść:-) paula👄jejku jak ci szybko to zlatuje🌻 foli🌻 dzielna jesteś z pewnością wszystko się ułoży, wierzę w to:-) żabka30, ja miałam kiedyś robione usg z opisem, tak więc z twojego wyniku wychodzi to: 1. endometrium jak na 12dc ładne-🌻 2.pęcherzyk 18mm to znak że owulacja tuż tuż, brak płynu świadczy że jeszcze jej nie było a widać że ten pęcherzyk jest dominujący :-) 3. w lewym jajniku są drobne pęcherzyki ale one już nie urosną to raczej jest normalne jak u każdej z nas:-) tak więc jutro lub pojutrze pożądne ściskanko powinno być z mężusiem:-P buźka serdeczna to tyle:-)🌻 a u nas w pracy chodzi sobie dziewczyna młoda z brzuszkiem -ślicznie wygląda jest w 6mc, hmmm jak miło tak czasem popatrzeć aż samemu przychodzi ochotka:-) ale to już niedługo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak dziewczynki, że tej Bety Hcg nie mamy w sumie chyba do czego porównać. Bo to pierwsze badanie krwi, to w przychodzni zrobiły mnie w trąbe i było to zwykłe HCG, które wynosiło 692,81 i to wskazuje na 4/5tydzień. Wczoraj robiłam BETA Hcg i dzisiejszy wynik to 510,7 i to też wskazuje na 4/5 tydzień. W poniedziałek mam powtórzyć. Mam wekend pełen niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini kochana, wiesz, chyba jednak Wam się udało 1111 w napięciu oczewkiwałam Twojego wpisu i chyba możecie zacząć się naprawdę cieszyć :-) teraz relaksuj się, wypoczywaj i nic nie rób, zobaczysz - zaczniesz płakać ze szczęścia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze opis wczorajszego USG: Trzon macicy o reguralnych zarysach i prawidłowej echostrukturze i wymiarach: 65mm/38.. Echo endometrium symetryczne o grubości: 11mm W trakcie badni uniewidoczniono obecności pęcherzyka ciążowego. Jajnik lewy o prawidłowej echostrukturze i wymiarach: 25mm/37mm z obecnością jednokomórkowej torbielki hypoechogenicznej o wymiarach 30mm/24mm. Cech wolnego płynu w zatoce Daglasa nie stwerdza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ❤️ Halllo specjalistki od BETY odwijcie się szybko!! Ale widzisz dobry znak ze ta beta potwierdziła poprzednie badanko, wszystko na najlepszej drodze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ❤️ a czym rózni sie zwykłe hcg od beta hcg????? Czy nie mzoesz tego skonsultowa przed weekendem z innym ginem??? Byłabyś spokojniejsza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini mi sie wydaje, że jakby (tfu, tfu) to nie była ciża lub się nie rozwijała, to dzisiejszy wynik beta hcg nie wskazywałby ciąży, a wskazuje przecież 4-5 tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini jeśli masz jeszcze to plamienie to może skocz gdzieś do gina prywatnie co? Byłabys spokojniejsza, a tego teraz najbardziej potrzebujesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do pierwszej wypowiedzi żabki czy ktoś mi może wyjaśnić te magiczne symbole? Chodzi chyba o jakieś hormony co? Rozpoznaję tylko TSH FSH LH TESTOSTERON I OCZYWIŚCIE PROLAKTYNKĘ :) A reszta to czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ja mysle ze gdyby nie było ciazy to wyni byłby duzo nizszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonsultuję to wszystko z mężem jak wróci i późnym wieczorkiem odezwę się. Kochane jesteście. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałyście o tym: Możliwy jest jednak chwilowy spadek stężenia betaHCG w przypadku, gdy w macicy, zagnieździły się przynajmniej dwa zarodki (co zdarza się przy mnogiej owulacji lub po zabiegach In Vitro) i jeden z nich obumiera. Nie ma to w tym wypadku żadnego wpływu na pomyślny przebieg ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka masz endometrium dobre jak na dwa dni przed owulacją, ja miałam 9,6 w 10 dc a owulację miałam w 12 dc a to 9,6 było przy pęcherzyku 17mm, za dwa dni napewno ci się zwiększy do owulacji. Ja mam wyniki usg z 5 miesięcy i zawsze miałam endometrium porównywalne do twojego tzn ok 9,5 2 dni przed owulacją i 2 lekarzy powtarzało mi że mam endometrium bardzo dobre a do owulacji zawsze mi się zwiększylo. Enigma czemu piszesz że takie sobie, to się sprawdza do wielkości pęcherzyka a nie dnia cyklu bo każdy ma inaczej owulację także mogłaś mieć inaczej. Granini, myślę ze jest nadzieja że będzie dobrze. Najgorsze to czekanie. Nadal trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellka.... Granini mowila ze w tej przychodni to zrobili jej zwykłe hcg Mozliwe ze mieli jakis badziewiasty sprzet skoro to była \"zwykłe hcg\" natomiast to teraz pokazujace powyzej 500 to jest beta hcg i moze b dokładne i stąd taki wynik??? no nie wiem.... ja jednak poszlabym do innego gina....ewent do szpitala jakiegos bo jak sa plamienia to napewno przyjmą..... oczywiscie zeby stwierdzic co sie dzieje..... mysle ze nie mozna czekac...... Granini poki co odpoczywaj .. i zastanow sie nad innym ginem..... poki jest jeszcze piatek A moze sa jakies dyzury w szpitalach?? mzoe jakis dobry gin sie trafi???? Ło matko ja cała w nerwach:P granini no dobra juz Cie nei denerwuję ale uwazaj na siebie kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×