Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

maklady - czasami lekarze nie mówią, człowiek sie zastanawia i męczy, a potem okazuje się, ze wychodzi z jakąś receptą i po krzyku. Ja pamietam jak robiłam cytologię kilka lat temu i wyszła mi chyba III - to tez nie dali mi wyniku, tylko wręcz pocztą wezwali do poradni w sprawie wyniku. Miałam cholerne stracha, a wylazłam z masą recept i kolejny wymaz pokazał II i nie było śladu po infekcji. Więc się nie martw, po prostu pewnie znalazła jakies lekkie odstępstwo i da ci coś na zwalczenie tego. NIe martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za idiotka znowu kleja link z Granini bedzie dobrze, nie przedstawiajcie jej czarnego scenariusza!!!!! Granini trzymam kciuki❤️ witajcie Kochane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ❤️ ❤️ ❤️ trzymaj się kochana, ja wierzę ze bedzie dobrze ❤️ Modlę sie za Ciebie i Twoją fasoleczkę ❤️ Nie poddawaj sie ...... maklady ❤️ zadzwon i zapytaj jaki wynik tzn czy jest jedynka czy dwa.... hmmmm... raczej Ci powie O boze az sama sie zdenerwowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ❤️ Wasze słowa i męża smsy i już jest lepiej ❤️ Granini ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, jednak do zapłodnienia widać doszło wiec znaczy to że u twojego mąża jest wszystko ok już jeśli tak było. Nie wiem czy to moze pocieszyć w tej chwili ale tak naprawdę jeszcze nic nie jest przesądzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber :) Kurde zniknęłaś mi gdzieś, pisałam maile ale bez odpowiedzi, troszkę się denerwowałam. co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, tam grupy raczej nie ma, bo to jest wg systemu bethesda - rózne współczynniki, które się razem interpretuje... już się trochę wyciszyłam, postaram się nie myśleć i poczekam do przyszłego tygodnia... moj mąż podał mi argument dość przekonujący: że jakby to było coś poważnego, to kazałaby od razu przyjechać, albo sama by zadzwoniła, żebym przyjechała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam nie pomoge w sprawach z infekcjami i grzybami...nigdy nie miałam czegos takiego, nawet odpukac w ciazy nie zaraziłam sie grzybem, choc kobieta w ciazy szybciej łapie infekcje , wieksze ma pH..... gRANINI JEST JESZCZE NADZIEJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, ze twój mąz ma rację maklady :) Iskierka cześć :) jak zakupki się udały ?:) a u nas zaparaszają teraz po ulicach do cyrku, własnie przyjechał do nas :) Polonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber ❤️ no własnie co u Ciebie... dawno sie nie pokazywałas.... maklady ..no mąz ma racje ... gdyby było cos powaznego to kazałaby przyjezdzać dorazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, no właśnie to dobra uwaga, moja mam kiedyś tak miała, ze lekarz kazał jej przyjechać natychmiast i sam zadzownił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona dziekuje udały sie, kupiłam spodenki ciazowe letnie(lniane) zielone klapki i zielona torebkę, super ja zaraz oddaje króliczka do sklepu, az mi sie chce płakac, ale niestety to dla dobra naszego malenstwa.... Zabajona kolezanka kiedys brała jakies globulki Clotrimazolum czy cos podobnego, na infekcje własnie, wiec moze to Ci pomoze spytaj w aptece czy bez recepty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini slonko ja tez się modlę za Was ❤️ Foli dobrze mówi, doszło do zapłodnienia to dobry znak, ja myślę ze jeszcze nie wszystko stracone, powtarzaj sobie że się nie poddałaś!!! Wiecie co ostatnio zrobiłam: rzucałam papierkami od cukierkó do pewnego pojemniczka na stole, pierwszy raz nie trafiłam, dugi trzeci też nie i powiedziałam sobie o niee nie poddam się i tak długo rzucałam aż trafiłam i to wcale nie było bardzo dużo tych papierków i jakaś nowa nadzieja we mnie wstąpiła, głupie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iskierki
królika nie trzeba oddać nawet nie wiesz czy dziecko będzie alergikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Granini----------> Kochana wczoraj przeczytalam że Ci się udało a dzisiaj znowu jakieś niepokojące wieści a więc życze Ci z całego serca aby one się nie potwierdziły. Długo juz się naczekałaś na swoje szczęście, Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodze sie nie mam pewnosci, ale lekarz mówi, zebym lepiej go nie trzymała bo róznie moze byc, zreszta nie bede miała czasu na królika....on wogóle nie był w planach, uratowalismy mu zycie i dlatego został u nas....a teraz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - mam te clotrimazolum, są na receptę ale ja mam znajomą aptekarkę, która bez problemu mi je sprzeda :) CO do króliczka - to współczuję, one są takie słodkie, domyślam się co możesz czuć. Pociesz się jednak, ze na pewno trafi w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko..... nie chcę sie wtrącac ...ale ja poczekałabym na przyjscie na świat maluszka. Jezeli jesteś rzeczywiscie zwiazana z tym kroliczkiem ...to skąd ta nagła decyzja? Ja jestem wielką miłosniczką zwierząt i powiem szczerze ze napewno nie oddałabym zwierzaka , tym bardziej ze narazie nie masz zadnych pwodow do tego aby prypuszczać ze dzidzius będzie alergikiem... Ale to Twoja sprawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........02.06.06......17kg.....Patryk....106cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........07.08.06 ..8kg....Sandra, Monika......97cm Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iskierki
to trzeba było od razu napisać że ci się znudził, a co zrobisz jak dziecko ci się znudzi? oddasz je bo nie będziesz miała czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziekuje Zabajona.... jednak mimo wszystko przyzwyczaiłam sie do niego, decyzje podjelismy, wiec nawet umówiona jestem na dzisiaj do zoologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez uważam , że jak się bierze zwierzaczka to trzeba brać za niego odpowiedzialność do końca i trzeba liczyć się z tym że nie zawsze będzie łatwo, to jest żywa istotka, która też tak jak my do niej się przyzwyczaja do nas. No ale moze trafi w dobre ręce i będzie mu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział, ze on mi sie znudził?????? nic takiego nie napisałam i wypraszam sobie takie teksty... na dziecko czekam i nigdy w zyciu nie przyjdzie mi do głowy oddanie jego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za BZDURY!!!! dobra kochane widze, ze znowu komus cos nie pasuje, mogłam nic nie pisac by nie było problemu...... zmykam bo tylko niepotrzebnie sie denerwuje!!!!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka75
Do Iskierki: Nie denerwuj się tak :-) Ja mam w domu pieska, tchórzofretkę i rybki i wiem, ze jeżeli zajdę w ciążę i okaże się że np. fretka ( piesiaczki raczej nie uczulają ) stanowi zagrożenie dla mojej ciąży, to chociaż z żalem, bez wahania zdecyduję sie oddać ją, ale tylko do kogoś zaufanego. Dziecko i jego zdrowie są teraz dla Ciebie najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ja nie brałam pod uwage , ze ten królik zostanie u nas, kupilismy go dla mojej chrzesnicy, pech chciał ze musiałam pilnie wyjsc z domu i nie chcaiłąm zostawiac go samego w domu, poprosiłam sąsiadke o pomoc, została z nim , a jak wróciłam to przeraziłam sie króliczek lezał i sie nie ruszał...zawiezlismy go do weterynarza i lekarz stwierdził ze to juz koniec , bo prawdopodobnie spadł i ma uszkodzony kregosłup, nie ruszał sie i nie miał czucia....chciał go uspac ja sie nie zgodziłam , dostał glukoze itp. karmiłam go jak niemowlaka, łyzeczką bo nie jadł kompletnie nic...po paru dniach królik odzył , uratowałam go , zrozumcie mnie ja lubie zwierzeta ale nie było w planach w domu zwierzatka.... to co miałam go uspac????? a chrzesnica dostała swinke morska w zamian....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... wczoraj w pracy na biurko zauwazyłam takiego duzego pająka z długimi nogami.... buuuuuu ale pomyślałam sobie ze to tez zwierzątko i zmieniłam tylko miejsce jego połozenia...coby nie miec go przed oczami:P ale go nie zabiłam...... boze ja nawet much nie zabijam..... a jak widze jaies robaczki to łapie do słoika i wynosze w inne miejsce..... czasem moj maz mowi ..zebym zabiła muchę a ja ze nie .. kiedys az sie z nim popsztrykałam o to:P:P:P no ale coz ... kazdy jest inny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko tchórzofretkę miałam jak mieszkałam w Warszawie , byłam panna...fajowe zwierzatko, tylko hmmm troszeczke smierdzi..... została u mojego brata....bo on ma samca, a ja miałam samiczke (JULIE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×