Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Granini bardzo mocno Cię przytulam Kochana. Wracaj dzielnie do zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, bardzo mi smutnu i przykro, nie szukam nawet słów żeby CIę pocieszyć bo takich nie ma, życzę CI żebyś szybko wróciła do zdrówka i jeszcze szybcie doczekała swojego wielkiego szczęścia....całuję Cię kochana !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini - wypoczywaj Skarbie jak najwięcej, musisz się wzmocnić. Kochana jestes, że miałas siłę zajrzec tutaj, ale oszczędzaj się dobrze? Cały czas myślami jestesmy z tobą i pamiętaj, ze zawsze możesz na nas liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo spadniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, trzymaj się i wypoczywaj. Musi być dobrze ana, ja dzisiaj mam taki sajgon w pracy a potem znajomi przyjeżdżają do nas na weekend więc wieczorkiem też będę zajęta, tak mi szybko czas leci, a wydawało się, ze jeszcze tyle czasu do in vitro. Moze za około 2 tygodnie będzie po wszystkim, z jednej strony się cieszę, ze tak szybko czas leci a z drugie trochę się boję. Emika ty pisałaś o tym strach, który cię dopadł przed ciążą, ja teraz też tak mam. Wiem, ze być moze niedlugo sie uda i się boję zamiast cieszyć tzn cieszę się ale boję się ciąży, przedtem tego nie miałam. Moze to chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najgorzej będzie po in vitro bo do zastrzyków się przyzwyczaiłam juz ( do wsyztskiego się mozna przyzwyczaić to prawda :)) ale nie wyobrazam sobie czekania po transferze na test, to będzie straszne, muszę coś wymyślić sobie na ten czas bo zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz muszę lecieć sprzątać mieszkanko na przyjazd gosci:) Pa ana i sorry ze tak zwiewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Foli
Foli, a ile sie czeka na test???? Gotowa jestes na zostanie mamą? Może to pytanie wyda się dziwne w kontekscie tego co robiciedziewczyny, aby zaciążyć, ale jak stanie sie to juz faktem to będzie i tak maly szok, tak jak dla kazdej kobiety chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Foli udanego popołudnia i całego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:-) dziękuję za pocieszenia, już mi lepiej wyryczałam się za wszystkie czasy, na szczęście teściowie wyjechali, więc w domu spokój,cisza i wspaniałe życie do wakacji, mogę spokojnie chodzić po całym domu,mając świadomość że na 300m jestem tylko ja, mąż i pies :-)bardzo przyjemne uczucie:-), a po wakacjach i tak się wyprowadzimy więc muszę teraz dbać o siebie i mniej się denerwować, a będzie dobrze:-)🌻 Zabajonku❤️, bardzo mnie cieszy to że Tobie się udało, a jak tam mamie zrobiłaś już niespodziankę i teściowej?, kiedy im powiesz o małym prezencie?👄suwaczek piękny:-) Paula, a ja muszę ukończyć pracę do 10czerwca, oj pracy jeszcze jest, ale dobrze że mam ochotę i siłę siedzieć i robić, chyba brak teściów dobrze podziałał :-) jachcefasolke, dobrze ci że możesz poleniuchować:-) mi troszkę spać się chce, ale może przejdzie, padało w stolicy i wiatr wieje i cieszę się, że masz taki nastrój, może jakieś fluidki z dobrym nastrojem prześlesz troszkę to zarazi mnie to na okres do wakacji:-), a co do bocków to chyba w tym roku obdarują sporo osób, ja też widziałam sporo boćków na mazurach , parę latało blisko nas więc jestem pozytywnie nastawiona, moze mi mi coś kapnie:-) maklady❤️ 🌻 👄 granini, kochana🌻 dbaj o siebie i wracaj do nas szybciutko bo nam tu ciebie brakuje👄 foli, faktycznie się boję do tej pory ciaży, ale mam nieraz mieszane uczucia, raz boję sie ciąży raz testowania czy ujrzenia @ jak już się zacznę starać. Ale trzymam ogromnie kciukaski by tobe się udało i będę z niecierpliwością czekać na twoje testowanie i dwie krechy, zawsze będziemy cię wspierały nawet gdyby się za pierwszym razem nie udało(tfu tfu tfu) to uda się następnym, czytam czasem bociana i tam dziewczyny powdziwiam, niektóre podchodzą 5-6 raz do transferu i udaje im się przy długim staraniu:-) to jest bardzo wzruszające i podziwiam ich za wytrwałość🌻 a co do mnie to cieszę się tylko z jednego, że to ostatni miesiąc brania tabletek, bo przez poprzednie miesiące było ok, nie czułam jajników w ogóle, a w tym cyklu to i źle sie czuje, boli mnie często brzusio i czuję przynajmniej 3razy dziennie jajniki raz jeden raz drugi mnie kłuje i nie wiem dlaczego, bo tym razem regularnie biorę już leki. a kupiłam sobie też laktovaginal i nie wiem czy mam brać teraz zażywając tabl. anty cczy poczekać jak skończę? co myślisz Asiulek mój lekarzu internetowy:-) miłego dzionka, wpadnę później🌻 enigma🌻 i buźka dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Emika przesyłam Ci fluidki pozytywnej energii ************************ nie martw się kochana wszystko będzie dobrze, a Twoje jajniki pewnie odpoczęły przez okres brania tabletek i teraz buszują :-) Enigma wracaj do zdrowia szybciutko i nie daj się tej alergii, nie martw się powiedziałam boćkom o naszym topiku i mam nadzieje że już tu trafiły :-) HiHi widze że dzisiaj to ja jestem ranny ptaszek, szkoda tylko że u mnie pogoda coś nie teges :-/ ale musze i tak zabrać się za sprzątanie bo po wymianie okien już drugi tydzień nie moge pozbyć się kurzu, nie wiem skąd on ciągle wyłazi.... no i mam plana na dzisiaj... bo tak sobie pomyślałam że jeżeli zrobie miejsce w jednej szafce i włożę tam ciuszki dla dzidziusia... to jak on je zobaczy z góry to będzie wiedział że na niego czekamy i przyjdzie :D:D:D może to głupie ale to taka moja skryta nadzieja Foli trzymam kciuki za Twoje in-vitro, teraz to już nie ma bata i na bank sie uda!! nie znam tylko dobrego leku na nie myślenie o teście i o zbliżającej sie @ ale na pewno szybko Ci czas minie i będziesz miała taaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie dwie krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maklady, nie chce nic Ci sugerować ale jak mnie bolała głowa przed @ towarzyszył temu ból piersi i nieregularność cykli, wszystko przeszło mi po duphastonie, a może poprostu ciśnienie tak na Ciebie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki,, maklady🌻 jachcejasolke🌻 enigmus przytula Cie słonce i przesyłam ogromniastego buzialca👄 odpowiem na Twoje pytanko i zmykam , poniewaz jestem u tesciów i troche leniuchuje na tarasie, korzystan ze słonca.... przeczuwam , ze bedzie synus❤️...... i tej wersji jak narazie sie trzymam, dokładniej powiem za dwa tygodnie jak pokaze swoje piekne jajeczka:-D albo cipeczke:-p........ Pozdrawiam Was serdecznie i zyczę udanego majowego weekendziku....te co mają owu niech korzystają...:-D:-D:-D:-D:-D PAPATKI🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.05.....13m-cy.....Chrzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam sie ponownie do tabelki bo nie wiem dlaczego z niej zniknęłam :-) PS: Zabajonku chyba powinnaś się juz wpisać do innej tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów Przepraszam ale musiałam poprawić bo wkradło mi sie pare byków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Estella!! Mi ostatnio moja teściowa powiedziała to samo :-) ale na razie próbujemy siłami natury, jeśli się nie uda to za rok, dwa kto wie. Dobrze że żyjemy w takich czasach kiedy in-vitro nie jest już tematem tabu i czymś nieznanym Ja siedze w domku i czekam na mężusia aż wróci z pracy... jakoś bardzo chce mi się spać aaaa...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie mój tato zaskoczył, ja myślałam, że on sie nie zna na invitro i metodach zapłodnienia pozaustrojowego, a jak mu mówiłam, że invitro to koszt około 15 tys, to mi powiedział, żebym nie przesadzała, bo przeważnie 12 tys wystarczy...tak więc luzik, jak sie nie uda jeszcze przez rok, to trzeba będzie się ślicznie uśmiechnąć do rodziców ;-) widać, że im tak samo zależy na wnuku, jak mi na bobasiu cudownym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi się chce spać, tlen mnie wykończył ;-) zaraz chyba wezmę kocyk i odpłynę :-) jachcefasolkę, przypomnij mi, diagnozowaliście się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Estello, okazało się że mój główny problem to tarczyca... ale już jest okej, robiłam badania i wyniki w normie.. a teraz czekam do 3 czerwca na @ albo i nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Estello zawsze myślałam że mój prawy jajnik jest \"nieczynny\" a tu tydzień temu miałam właśnie z niego owu, tylko martwi mnie jedno bo od wczoraj bolą mnie piersi... na @ albo fasolke jeszcze tydzień za wczesnie wiec nie wiem skąd ten ból :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachcefasolke, bądź twarda! wiem jak trudno jest tuż przed @ , ale trzeba się trzymać, aby nie zwariować! bardzo mocmo trzymam kciuki, aby bolące piersi były zwiastunem dwóch tłustych krech!!!! pwodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Estello, ja za Ciebie też trzymam kciuki i wierze że pieniądze Twojego taty będą przeznaczone na bajery dla dzidziusia a nie na in-vitro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zawsze w dniu owu kłuł mnie lewy, o prawym to już zapomniałam że istnieje, a tu tydzień temu zaczął mnie kłuć prawy a lewy ani mru mru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki!!! czas i los pokaże, a póki co trzeba używać życia ;-) bo bobaski to lubią dawać w kość ;-) jak mi kolezanki opowiadają co wyrabiają ich pociechy, to czasem mam wątpliwości czy dam radę z dzieciaczkiem...zmykam przytulić się do podusi, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dybry :D:D:D:D jA juz po szkółce:) Zaliczenia mam wszystkie:) i to nawet na dobre oceny:) Nie wie jeszcze dokładnie jakie czy 4 czy 5 ale zaliczenia są:) Teraz jeszcze 3 egzaminy:( Ale t dopiero za 2,5 tygodnia:) Jak dobrze pójdzie to sesję skonczę juz 21 czerwca:) Choróbsko tez mnie powoli opuszcza ufff:) Miłej niedzielki zyczę wszystkm ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×