Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

witajcie babolki......naipierw OGROMNE GRATULACJE DLA PAULI I PATRYCZKA !!!! WITAJ MALEŃKI NA ŚWIECIE I WŚRÓD FORUMOWYCH CIOTEK - BUZIACZKI !!!! Zabajonku cieszę sie ze rozmowa z dziewczynami CIe uspokoiła, uważaj na siebi i duuuużżżooooo wypoczywaj tak jak wczoraj popołudniu....Estelko dzięki za kciuki, albo raczej nie dziękuje żeby nie zapeszyć....Foli smutno sie robi jak się słyszy takie historie to jest niesprawiedliwe.....Enigmuś odganiam tą wrednotę od Ciebie cały czas.....a umnie @ brak, brzuch trochę pobolewa zobaczymy czy przylezie małpa jedna, wczoraj byłam u dentysty, jeden ząb mam już zrobiony zostały mi jeszcz tylko dwa (a myslałam ze bede miała wiecej zepsutych) pote piaskowanie i gotowe...pogoda się troszkę poprawiła u mnie nie leje ale nadal jest zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może po uropie zrobię hsg, piszecie, że da się przeżyć, więc i ja przeżyję ;-) , a będę miała już całkowitą pewność, że u mnie raczej ok, czyli mój plan - sierpirń hsg, brrr, chyba, że stchórzę :-o ale będę robiła w św. Zofii, jak Emika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ana - no widzisz? najgorzej zacząć, potem juz leci :) a jaka ulgę będziesz miała po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn SPADACHRONIARA Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Enigma, Aśka i AnA jak odbierzecie pocztę, to może już coś dojdzie. Zabajonku ja jak byam w ciąży to zawsze nosiłam w torebce dodatkową kanapkę, bo jak zrobiłąm się głodna to musiałam od razu coś zjeść, bo inaczej albo mdlałam, albo było mi tylko słabo i niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko - tylko że ja i tak już mam zwiększoną rację żywieniową, dotąd brałam 1 kanapkę i starczało na cały dzień pracy, a teraz mam dwie i mnie zasysa po godzinie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku tak to teraz będzie, a jak Ci dojdą chęci i smaki na cos , to dopiero będzie jazda :))))))))))))). Obys tylko mdłości nie miała, bo mi przeszły dopiero w 5 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko - narazie nie mam żadnych smaczków, wręcz przeciwnie, jem to co jadłam, jedynie ciut więcej. Dziewczyny pisały nie raz że wczesnie im się pojawiały smaczki, odrzuty i mdłości. Ja póki co takowych nie mam (choć jak głodna jestem, to wymyślam, co bym zjadła, ale nie ma w tym dziwactw typu ogórek kiszony i kanapka z miodem) :) Może jeszcze przyjdą, to dopiero 5 i pół tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku ja też nie miałam takich smaczków typu nutella z ogórkiem, za to bitą śmietanę to bym tonami jadła i pstraga z grilla też. Wogóle w trakcie ciąży zjadłam tyle słodyczy co nigdy wcześniej. Przytyłam 20 kg, czego nie było widać, na koniec ciąży mialam taki brzuszek, że pielęgniarki w szpitalu myślały, że to 6-7 miesiąc, teraz za to zostały mi jeszcze 3 kg do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renifery sa wśród nas
Zabajonku, podczytuje was czasami... prosze napisz mi tak w skrocie jakie masz objawy ciazy... bo ja przed terminem @ mialam objawy typowo okresowe, potem bol piersi i brzucha przeszly, a teraz (45 dzien cyklu) znowu je odczuwam.. tak jak na okres wlasnie.... nie mam zwiekszonego apetytu, zadnych smakow, odrzutow, mdlosci, nie czuje sie senna ani zmeczona... kurcze, czy wszystko jest okey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Suzinko jeszcze nic nie mam na poczcie....Zabajonku dziś mam termin @, masz racje z tymi zębami zrobie i będe miała spokój, do tego usłyszałam ze mam zadbane zęby żadnych nowych ubytków (te do zrobienia to są nieszczelne stare plomby) więc bardzo sie ciesze.....a co dobiegunki Zabajonku to ja mam od poniedziałku męczy mnie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...witajcie :) Paula przeogromniaste gratulacje ❤️ Zjęcia obowiązkowo :) A jak wrócisz do sił to wypytam Cię o cesarkę ;) Foli współczuję Twojej koleżance. No a ja dziewczynki muszę wracać do życia całą parą. Trochę odgruzować biurko z papierów i zająć się sobą :) Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Granini jak fajnie że sie odezwałaś i cieszę sie że lepiej sie już czujesz ściskam CIe mocno !!!! Suzinko Mateuszek jest cudowny poprostu prześliczny, ucałuj go od forumowej ciotki, powiedz mi jeszcze ile ty ważyłaś Suzinko przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA cieszę się, że podoba Ci się mój synuś. Przed ciążą ważyłam 53 kg, potem przez mdłości trochę schudłam, ale zaraz potem zaczęłam opychać się słodyczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne tylko wyślim mi Twój adres mailowy - hpenz@op.pl, albo napoisz na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko - ty mnie nie strasz :) 20 kg w moim przypadku to byłby koszmar, wiem, ze nie będe miała na to wpływu do końca - to nie tylko dieta, ale i genetyka. :) renifery - w sumie typowych ciązowych objawów to ja jeszcze nie mam; jedynie piersi 24 h/dobę przypominają mi o moim stanie i od czasu do czasu skórcze, niektóre bolesne (przechodzą jak leżę). Smaków, zachcianek, no i mdłości jeszcze nie mam. Ale obawiam się, że mogą się wkrótce zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella13 ... no właśnie mój mąż leczył zapalenie prostaty ... i wtedy wyniki się baaardzo poprawiły, a teraz znowu spadły, coś go tam boli i ta bakteria ... a zanim pójdziemy do lekarza, to chyba zwariuję ... a co do hsg, ja się wstrzymywałam, bo gin mówił, że szkoda robić coś więcej ze mną, jeśli wyniki męża są słabe, a teraz postanowiłam jednak zrobić, bo raz przy słabych wynikach zdarzają sie cuda, a dwa, że jeśli jednak zdecyduję się na inseminację, to hsg i tak będzie mi potrzebne pozdrowienia dla Wszystkiech babeczek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ GRANINI ❤️ ciesze sie ze do Nas wrócilas:D Suzinko posłałm Ci fotki i czekam na Twoje bo synusia juz mam ❤️ Ale te malutkie chłopaczki są sliczne :D dZIEWCZYNY DOPIERO DZIS ZOBACZYLAM ZE KTORAS Z Was posłała mi fotki z Zakopanego....hmmm tylko te fotki to juz z kilku mies do tyłu:P A ja slepa kura nie widziałam ze są....... Mam wiec pytanie... ktora to taka urodziwa blondina z dłuuuugimi rozwianymi włosami?:P:P:P:P hihihihih Zabajonku ...a powiedz mi kiedy ty zmierzylas tempke TAM.... przed malpiszonem czy juz po terminie???? bo pisalas ze masz 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 ..11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce.......21.10.06......3kg.....????....???????.....87cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam dzień przed testowaniem enigmuś :) to był 29 dc, czyli u mnie chyba 4 dni po terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, wydaje mi się że jak nie możesz robić inseminacji to hsg jest zbędne. Jeśli kwalifikujecie się do isci to nie musisz sprawdzać drożności. Chyba ze wyniki meża się poprawią i będziesz mogła inseminację robić ale w tej chwili wydaje mi się że to niepotrzebny ból dla ciebie Zabajona, muszę jej powiedzieć zeby poszła do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Foliczku 🌼 Wiecie co...ja dzis po pracy ide na siłkę i moze wybiegma ta małpę na biezni....aczkolwiek zdaje sobie spraawe ze przyjedzie raczej jutro bo posprawdzałam sobie ze jak owu mialam w 13dc to cykle były 27dniowe a jak w 11dc to 25dniowe Wiec trza czekac do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×