Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Paula dziekuje za fotki, masz slicznego synka, juz nie pamietam kiedy mój był taką kruszynka:) Suzinko twoje fotki do mnie nie dotarły:( Pozdrowienia dla wszytskich zafasolkowanych i oczekujacych, zwłaszcza Foli - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko a u mnie jak rano było piękne słoneczko to teraz nazbierały sie chmury, słonko poszło do Ciebie hihihihihi....cześć Dorotka, co u Ciebie, dawno sie nieoddzywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 ..11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce.......21.10.06......3kg.....????....???????.....87cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - w środę jadę na następną wizytę. To będzie 7 tydzień i 1 dzień i myślę, że jeśli wsio gra, to Bąbleka powinno być widać już w pęcherzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Iskierki
Iskierko a co będzie jak nie będzie chłopczyk??? nie nastawiaj sie az tak bo potem mozesz byc rozczarowana A masz imię dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kobitki gdzie się podziewacie?....do wpisu powyżej Iskierka ma również imie dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem !! Byliśmy na spacerku, ale nie było już słoneczka, które świeciło rano i nawet się rozpadało, więc szybko wróciliśmy. O 14.00 Mati zjadl zupke i wypil soczek no i szaleł do teraz, a teraz mizia się pielunią po nosku, mruczy i tak zasypia. a ja szybko muszę coś wymyślić na drugie, tylko nie mam blatego pojęcia co tu ugotować. A, no i ciasto jeszcze upieklam z jabłuszkami, bo dzisiaj teście się wprosili na kawe :( niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"najfajniesze\" są takie wizytacje teściów Suzinko hihihihihihi łooooo jaki fajny widok zasypiającego maluszka.....a u mnie pogoda całkiem sie załamała ulewwaaaaaa znowu i zimno brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dopiero wróciłam, pęcherzyków jest już 16 dojrzałych prawie :) lekarz od usg był b. zadowolony i mówił że bardzo ładnie. A syn profesora (bo dzisiaj on przyjmował) powiedział jak spojrzał na wyniki usg, że wreszcie normalna odpowiedź na leki i się uśmiechnął. przede mną była dziewczyna z 4 pęcherzykami. A pytałam lekarza od usg czy grozi mi przestymulowanie, mówił że raczej nie bo to zdarza się jak jestdużo drobnych pęcherzyków. A mi nawt te, których ost. nie liczyłam bo miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli to super wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo sie cieszę i nadal trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytajcie sobie, ja sie bardzo wzrószyłam. \"Pewnego razu bylo dziecko gotowe, zeby sie urodzic. Wiec któregos dnia zapytalo Boga: - Mówia, ze chcesz mnie jutro poslac na ziemie, ale jak ja mam tam zyc, skoro jestem takie male i bezbronne? - Spomiedzy wielu aniolów wybiore jednego dla ciebie. On bedzie na ciebie czekal i zaopiekuje sie toba. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robilem nic innego tylko spiewalem i usmiechalem sie, to mi wystarczalo, by byc szczesliwym? - Twój aniol bedzie ci spiewal i bedzie sie takze usmiechal do ciebie kazdego dnia. I bedziesz czul jego anielska milosc i bedziesz szczesliwy. - A jak bede rozumial, kiedy ludzie beda do mnie mówic, jesli nie znam jezyka, którym posluguja sie ludzie? - Twój aniol powie ci wiecej pieknych i slodkich slów niz kiedykolwiek slyszales, i z wielka cierpiwoscia i troska bedzie uczyl Cie mówic. - A co bede mial zrobic, kiedy bede chcial porozmawiac z Toba? - Twój aniol zlozy twoje rece i nauczy cie jak sie modlic. - Slyszalem, ze na ziemi sa tez zli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój aniol bedzie cie chronic, nawet jesli mialby ryzykowac wlasnym zyciem - Ale bede zawsze smutny, poniewaz nie bede Cie wiecej widzial. - Twój aniol bedzie wciaz mówil tobie o Mnie i nauczy cie, jak do mnie wrócic, chociaz ja i tak bede zawsze najblizej ciebie. W tym czasie w Niebie panowal duzy spokój, ale juz dochodzily glosy z ziemi i Dziecie w pospiechu cicho zapytalo: - O, Boze, jesli juz zaraz mam tam podazyc powiedz mi, prosze, imie mojego aniola. - Imie twojego aniola nie ma znaczenia, bedziesz do niego wolal: \"Mamusiu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstawać śpiochy
bo spadłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tak wcześnie w sobotę wstaje? Wczoraj miałam kłopot z forum, robiłam wpis a potem i tak wysyłało mi się puste pole. nie wiem co się działo Suzinka, jest wzruszajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem :-) mniej się odzywam, bo mam urlop i czas jakoś błogo płynie bez komputera :-) Foli, jeszcze raz gratuluję wychodowanie pieknych połówkowych dzidziusiów :-) bo drugą połówke dostarczy mąż :-) i trzymam kciuki, aby wszystko szło tak dobrze jak dotąd, a nawet lepiej :-) Wczoraj z męzem wybraliśmy się to tęzni w Konstancinie powdychać trochę mikroelementów z solanki, póxniej spacerek po parku Powsińskim :-) a dziś :-( męzuś pojechał po sterydy do alergologa, bo alergia zaatakowała go na dobre, jest cały spuchnięty, prawie nie mówi, bo gardło mu odmawia posłuszeństwa :-( biedak. A na dodatek nie moze teraz dokończyć testów alegicznych, bo jest okres pylenia i trzeba z tym zaczekać do września :-( zresztą tydzień ma brać sterydy antyalergiczne, to jego słabe nasionka już zupełnie wyzdychają, echhhhh...jedyne pocieszenie, to że teraz nie zajdę w ciążę i za miesiąc jadę na dwa tygodnie w Bieszczady, a co będzie później los pokaże....może okaże sie łaskawy i stanie się Cud :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop do góry
bo znów spadłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała1976
Cześć dziewczyny.w skrócie chciałabym opisać moją historię i podpytac się jak to faktycznie jest z wsztsrkimi tabletkami. Rok temu miała operację, usuneli mi pół jajnika i 3 torbiele czekoladowe(ponoć najgorsza odmiana torbieli). Po operacji lekarz przepisał mi hormony danazol, po którym przytyłam 13,5 kg. Od pół roku staramy sie o dzidzie i do stycznia nici. Koleżanka zaprowadziła mnie do swojej ginekolog (naprawdę rewelacyjna kobieta) po dokładnych badaniach hormonów orzekła, że po pęcherzyk dojrzewa do 17mm ok. 20 dnia po czym samoistnie sie cofa.W tym cyklu zapisała mi od 5 -10 dnia clo a drugi od 5-13 estrofem. W 12 dniu cyklu byłam na usg gdzie pęcherzyk miał 20 mm. Lekarka przepisała mi pregnyl 3 dni pod rzad dawkę 5000. Moje odczucia były następujące 13/14 dz w nocy czyłam straszny ból jajnika w którym był pęcherzyk o 5-tej nad ranem miałam płodny śluz (białko kurze). 14 dnia poszłam na usg i lekarka stwierdziła ze pęcherzyk jes popękany jakby owu była ale dla pewnosci kazała zrobic jeszcze jeden zastrzyk. Dzis jest 15-ty dzien i mam bóle w jajnku, w krórym było jajeczko. dziewczyny mam pytanko, czy któras z Was miała podobne leczenie?I czy jest szansa zajscia w ciąze. Dodam, że jestem załamana poniewaz na połówce jajnika znowu utworzyła sie Torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . :) Ale tu pustawo dzisiaj - gdyby nie \"hopek\" , co nas podnosi to dlugo by trzeba było szukać. Dziękujemy. 🌻 Napisz cos więcej Hopku. :D Foliczku- cieszę się, że wszystko idzie w dobrym kierunku i reagujesz bardzo dobrze. Trzymam kciuki by Wasz trud zakończył się dużym powodzeniem.🌻❤️ A to kolejna porcja \"smakołyków\" dla Ciebie. **************************************************** **************************************************** ****************************************************** ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************** Zabajonku a Ty nie kichaj za dużo. :D Ale się usmiałam, jakbym naszą Kochaną Enigmę czytała. haha . :D Dobre. :D:D:D Wspólczuję CI mdłości- mnie to na szczęscie ominęło.:) Moniczko - dbaj o siebie. :) Pociesz się, że już niedługo koniec roku szkolnego i będziesz miała luzik 🌻 Estelko - jak mąż się czuje? Mam nadzieję, że już lepiej i dzyskał głos. O plemniczki się nie martw, teraz jest najgorszy okres dla alergików , ale on się skonczy. :) I niekoniecznie musi to pogorszyc sprawę. 🌻❤️ Granini - jak kwiatki? Pewnie pięknie i kolorowo wokół domu. :) Jak sie czujesz , mam nadzieję, że brzuch nie dokucza i psychika z dnia na dzien silniejsza. Buziaczki dla Ciebie. 👄🌻❤️ Milka3.3 - niestety nie pomogę CI z tą torbiela, mam nadzieję, że się wchłonie sama. Zdałabnym się na lekarza. Suzinko, Ana - dziękuję za pamięc. :) Ja ogólnie czuję się dobrze, może trochę częsciej jestem zmęczona, ale ogólnie narzekać nie moge.:) W poniedziałek idę na kolejne usg genetyczne i 3D i juz się doczekąc nie mogę. :) Ciekawe ile mój skarbek waży teraz. Czuję, że rośnie , bo już powoli zaczyna się rozpychać, nie są to bolesne i mocne dla kopniaczki, ale już czuję jak się skóra momentami napina. :) No i ten cudownie podskakujący brzuch. :) Wczoraj wybrałam się z siostrą po zakupy po wyprawkę do hurtowni dzieicęcej. Miałam zaplanowane rozłożenie na raty- wczoraj częśc i za 2 tygodnie resztę. :) Siostra jeszcze przed wyjsciem z domu- wyluzuj w razie czego CI pozycze, mam przy sobie kartę. Najpierw kupiłysmy posciel, kołderkę,ręczniki itp. I tam jeszcze panowałysmy nad kosztami. ALe jak wpadłysmy w ciuszki- tu jedna rzecz 5zł , tam jedna 9 , inna 12 , jeszcze inna 20 i tam juz straciłysmy rachubę. Po odejściu od kasy zostało mi niecałe 2 zl. :D Mówię do siostry- jeszcze podjedziemy do ogrodniczego, bo muszę kupić opryski. Pani podaje nam towar, mówi 11zł , siostra otwiera torebkę i .................... portfel został w domu. :D ALe miąłyśmy miny. haha. W końcu ja- czekaj mam kartę kredytową. Znalazłam kartę, ale, że z niej nie korzystam ......wogle nie pamiętałam pinu. :D:D Podjechałysmy do Niej do domu i jak już wracałam do siebie , to dopiero wtedy załatwiłam ten cholerny ogrodniczy.:D ALe i tak jestem zadowolona z wczorajszego dnia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała1976- po clo i pregnylu jest duża szansa na poczęcie, czego Ci bardzo zyczę. :) ALe jesli odpukać dostałabyś jednak @ ( tfu tfu) to nie możesz brać clo , jesli torbiel by się nie cofnęla. Lekarka musi zrobić CI usg. Na pocieszenie-koleżance udało się w 3 cyklu z clo i teraz ma półroczne bliźniaczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtajcie!! rzadko tu zaglądam, bo nie bardzo mam czas, ale od czasu do czasu sprawdzam co tam u was, niestety dużo jest nowych przyszłych mamuś, których nie znam (ja tu byłam od początku jeszcze za czasów cz.I tego słynnego topiku). Asiu 74 - jak się czujesz?? ciesze się, że niedługo już przytulisz swoje maleństwo ❤️ dziewczyny Asia to naprawdę wzór do naśladowania, tyle się naczekała, ale zawsze dzielnie stawiała czoło comiesięcznej @ i wierzyła, że będzie dobrze i proszę już niedługo przytuli swój skarb!! Estelko - trzymam kciuki za was, wszystko się ureguluje zobaczysz!! i ty tez niedługo będziesz się skarżyć na dolegliwości ciążowe - życzę ci tego Dorotko jak twój maluszek?? Suzinko - pozdrowionka dla ciebie i Mateuszka :-) wszystkim starającym się - życzę powodzenia i dużo siły aby przetrwać ten ciężki okres starań! w końcu się uda!! trzymam kciuki za Was ❤️ :-) a jak chcecie zobaczyć moje pociechy to zapraszam na stonkę: www.martynka2006.bobasy.pl pozdrowionka i całuski Bożena a my dzisiaj mamy 5 miesięcy!! jak ten czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Bozinko. :) Jak miło Cię usłyszec. :D 🌻❤️ Ciągnie na stare smieci, co? :D 🌻 Dziękuję za miłe słowa. :) Własnie przed Twoim wpisem opisałam jak się czuję. To Wy macie moją kartę w ING? Jeśli tak to dostałam wczoraj linka od Impersony i na nia głosowałam. :D Opowiadaj jak się mała chowa. :) ps. - Martynka jest urocza. :) Już nie moge się doczekac, jak bede stroić moją Sandrunię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała1976
Dzięki Asiu podpowiedz. Puki co dostałam luteinę dopochwowo i od dzis przez 10 dni dwa razy dziennie czyli do 25-go. Po odstawieniu po dwóch dniach powinnam dostać @ jesli nie nadejdzie mam zrobić test. Ciekwa jestem jak zadziałają na mnie leki. Ostatnio (nie liczać tej owulacji, jeśli dobrze zakumałam) to miałam w maju rok temu przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×