Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

o rany!! ale wiadomości!!! silve 🌻 judytko 🌻 gratuluję, dbajcie o siebie bardzo!!!! ale sie cieszę:):):):):)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z lekka w szoku :) To niesamowite. Dziewczynki dbajcie o siebie potem przesyłajcie zdjęcia brzusiaczków a potem waszych bobasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. :) Dziewczyny mam normalnie gęsią skórkę!!!!!!!!! :D:D:D:D ALe to ze wzruszenia i ze szczęscia, że tak pieknie drgnęło na topicu!!! :D:D:D:D Silve- wielkie gratulacje!!!! 🌻❤️👄 Judytko- dla Ciebie równiez. Pewnie, że Cię pamiętam. :D:D No faktycznie przez tą @ i luteinę mogłas się nie skapowac.:D:D 🌻❤️👄 Jejku co za super dzień. :D:D Estelko- żadnych smutków, bo tabelka wyczyści się do zera i wszystkie z niej znikniecie. :D 🌻 Myszaczku- w samą porę wróciłas na forum. :D:D 🌻 ANa- a Ty który masz dziś dc , i jakie miałas najdłuższe? Siedzę cicho, trzymam kciuki .............. i czekam na dobre wieści. 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, Beti, Makłady, Ana, Estelko, Myszko, Pedadog, Emiczko,Sabruś, Golka - te fluidki sa specjalnie dla Was. *🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** *🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** ]***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** *🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** ]***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** *🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** ]***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** *🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** ]***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** *🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** ]***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** *🌻***🌻***🌻***🌻***🌻***🌻** A kwiatki- bo to wspaniały wosenny topic!!!!! :D Brawo Zabajonku. :D A Ty Kochana gdzie się dziś zapodziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziewczyny! Judytko gratuluję!!! Ja jeszcze nie mogę uwierzyć. Musze oswoic sie z ta myslą, poukładac sobie pewne sprawy :) Ana trzymam za ciebie kciuki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efretttyryt6
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.............14.06.........27-28.......11.07..................21 m-c........Katowice AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!dziewczyny podczytuje Was trochę,mam nadzieje ze nie amcie mi tego za złe,chciałąm Wam tylko napisac ze bardzo sie cieszę ze juz niedługo zostaniecie mamusiami a tym które jeszcze czekaja na fasolkę w brzuszku życzę tego aby jak najszybciej sie pojawiła:))to tyle co chcialąm napisac:))milego wieczoru:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA HURA HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ludzie aż miło mi tu zajrzeć kochane serdecznie Wam gratuluje :D Silve, Judytko bardzo ale to bardzo Wam z całego serca gratuluje :) Coś nie prawdopodobnego jak tu się mamusiowo zrobiło :) jeszcze troszkę a nasz topik zmieni nazwę wszyskie byłyśmy starające a teraz nie ma już żadnej :P Emiczko prosiłas mnie o fotki zaraz je Tobie wyślę ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, myślałam że Emiczka ma pod nickiem swój adres maila a tu ni ma :( Emiczko albo któraś z Was mogłaby mi go podac byłabym wdzięczna :) :) :) Asiulku - wyślij mi jakąś aktualną fotkę, chciałabym Cię zobaczyć jak to mamcia Sandrunii teraz wygląda :) :) buziaczek dla niej no może teraz to się tylko posmyraj po brzuszku i powiedz jej że już na nią tu czekamy jej super ciotki forumki :) :) :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egz26
Dziewczyny kochane,czy miałyście robione badanie drożności jajowodów?Jeśli tak to czy plamiłyście po zabiegu.Bo ja miałam zabieg parę godzin temu i teraz krwaiwię i jestem trochę przestraszona.Czy to normalne?Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a widzisz Silve jednak coś w tych ciążąch bezobjawowych jest:) Bardzo sie cieszę, że tak szybko do Nas dołączyłaś i GRATULACJE!!! Gratulacje dla Judyty również!! Dla reszty buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz26 ja po HSG w pierwszy dzień to faktycznie można powiedzieć, że krwawiłam ale potem już plamiłam (ok4dni). Jeżeli krwawisz to lepiej to skontroluj u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To krwawienie to tak do wieczora miałam ale na drugi dzień już uspokiło się. Czy ty mocno krwawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...trochę zmartwiłam się tą egz26. Chciałam jej jakoś pomóc ale już nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uda mi się położyć przed północą. Od zawsze chodzę spać koło 1 lub 2 w nocy a wstaje o 7 a w roku szkolnym o 6:20. Jestem już tym zmęczona. Co wieczór sama na siebie krzyczę...babo idź spać. Ale jak jest się tak we dwoje to chciałoby się, żeby czas stał w miejscu :) Dziś muszę położyć się przed 12tą...trzymajcie kciuki :) Dobrej nocy Kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egz26
nie pisałam bo troche położyłam sie z tych nerwów.To był dla mnie ciężki dzień. Bardzo Ci dziękuję GRANINI za informacje.Ja mam w zasadzie takie nie duże krwawienie i mam nadzieję ze tak jak piszesz do jutra mi to przejdzie, bo nie bardzo mogę jutro i pojutrze iść do lekarza.Chyba jednak zadzwonię jutro i zapytam się czy to normalny objaw.A badanie drożności to rzeczywiście bardzo nieprzyjemna sprawa.Jeszcze raz dziękuję za informację, trochę mnie pocieszyłaś że nie tylko ja tak mam.Pozdrawiwm serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przeleciałam pobieżnie wpisy - przepraszam, ale nie mam czasu na dogłębną lekturę Natomiast najważniejsze wychwyciłam i składam ogromne gratulacje trzem nowym mamusiom !!!! Judytko Silve Ja chce fasolke MOJE OGROMNIASTE GRATULACJE Kurcze, chyba coś wreszcie drgnęło w i bociany sypią dzieciaczkami CZekamy teraz na kolejne mamusie :D A u nas sajgon w chacie Remont a właściwie budowa w pełni. Na podórzu mam góre piachu spoza której mnie nie widać Betoniarka chodzi prawie non stop :-) Dobrze, ze jeszze zostało mi kilka pomieszczeń w domu w których na szczęście jest cywilizacja. BOże, oby te największe roboty się skończyły wraz z nadejściem września to będzie dobrze :D Ale i tak się cieszę że coś robimy bo to już rok jak tu mieszkamy i z każdym dniem jesteśmy bliżej wymarzonego wyglądu naszej chałupki chociaż jeszcze kuuuuupa rzeczy do zrobienia i kupa czasu na to zejdzie Także wybaczcie że się mało odzywam, ale mam od groma pracy, a mąż mi teraz nie za bardzo może pomóc przy Dominiku,więc motam się pomiędzy opieką nad dzieckiem, a zleceniami do wykonania ;) Wiadomo kto zwycięża w dzień, ale w nocy nadrabiam zaległości buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Elfiku! Ale tu dzisiaj cisza!! Słuchajcie mój mążek wylał wczoraj coś na klawiaturę i myślaalm ze wszystko działa, a wieczorem chciałam odpisać EGZ a tu klawiaturka nie działa :( Mam nadzieję że do dzisiaj wyschnie to coś i będzie ok! Jak tam nasze ciężaróweczki się czują?? :) ❤️ ANA a co u Ciebie? Coś się zmieniło? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jakie super wiadomości Asiulku chyba masz racje że w pore wróciłam na topik hihihi :) WIELKIE GRATULACJE dla SILVE I JUDYTKI :):):):) spokojnej ciąży życze :) i wysyłajcie dla nas fluidki Estelko ty się nie martw tylko sie przyjrzyj tabelce ja tez już dluuugo czekam wiec nie jestes sama:) ja tez ciagle tam tkwie hehe Zobaczysz z e nam tez sie w koncu uda nie martw sie żyj nadzieją MUSISZ:)głowa do góry:) A jęski chodzi o hsg to tez wspominam to koszmarnie, ale głównie z powodu znieczulaenia które dosłownie zwaliło mnie z nóg i non stop wydawało mi sie że będę wymiotować łeeeee ból podania kontrastu byl krotki ale troche nieprzyjemny ale to nic w porowaniu do tego znieczulenie.Ciągle lekarzy straszyłam: będę zygać hihihi ale nawet nie miałam cyzm bo byłam na czczo.A krwawienie miałam małe tego samego dnia a na drugi dzien prawie nic,ale to róznie bywa więc egz chyba ci to minie a jesli nie minie to szybko do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeszcze Myszka :) Miłego dnia dziewczynki a ja do papierków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny.....cześc Beti u mnie bez zmian, @ narazie niet !!! czekam cierpliwie co będzie, jak ja niecierpie jak maż coś wyleje mi na klawiature w domu też mu sie to zdarza....Aśku spóźnia mi sie 3 dni, dlatego czekam spokojnie bo zdarzyło mi sie że 5 dni zrobiła mnie w konia wiec spokojnie sobie poczekam jeszcze do poniedziałku jak nie przylezie to bede sprawdzać czemu jej nie ma, Asiu a jak Ty sie czujesz?....u mnie pogoda dopisuje, humorek też po wczorajszym cudownie optymistycznym dniu na forum.....Witam serdecznie nowe koleżanki....Foli a Ty jak sie czujesz? Jak sie czują nasze nowe mamusie Silve, Judytka? Elfik współczuje Cie, niby remont fajna sprawa ale to sprzątanie ten kurz wrrrrrrrrrrrr......buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Myszka i Granini....gdzie reszta śpioszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Jestem z Topiku \"Planujące ciążę\" i z \"Zimowych starań\". Mam do was wielką prośbę. Czy mogłybyście mi powiedzieć co ozn. taki wynik badania nasienia? Laborantka mówiła że wynik jest dobry ale nie jestem pewna, a do lekarza mój mąż może pójść dopiero w przyszłym tyg. Tak to wygląda: Plemniki w ruchu: żwawym: 50% żwawym po 2h: 45% w miejscu: 5% w miejscu po 2h: 5% brak ruchu: 45% brak ruchu po 2h: 50% Z tego co rozumiem to ozn. że tych najżywotniejszych jest 50%- tylko czy to nie jest za mało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ana i Granini:):):)Ana trzymam kciuki i ciiiiiiiiiiiii spokojnie czekamy a czas płynie płynie oby tak dalej:) Asik a jaka jest ilośc plemnków w 1ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz piszę: Ilość plemników w 1 ml nasienia 36,7 mln (przy normie >20 mln) całkowita ilość plemników 69,7 mln (norma >40 mln) Tu niby dobrze, tylko ta ruchliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis znów upalny dzinek sie zapowiada a ja mam tak daleko do urlopu buuuuu dopiero od 20.08 :( jak ja dotrwam do tego czasu wrrr Ale cieszę się bo jedziemy do Chorwacji z mężem,szwagierką i jej mężem hurraaaaa - tylko szkoda że jeszcze tak dłuuuuuuugooooo Wiecie co właściwie troche się tym wyjazdem pocieszam że jak znów się nic nie uda to tam sobie poszaleje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik wydaje mi się że całkiem niezłe te wyniki mimo tego ze ruchliwych jest 50% ale w każdym razie masz więcej niż minimalna ilość więc wydaje mi się że nie ma powodu do zmartwienia:)powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą dla pocieszenia ci Asik powiem że moj m ma 14mln i 50%ruchliwych więc sama widzisz jesteśmy w dużo gorszej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×